Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89201) TBT


TBT
addikt

Az Ori and the Blind Forest című játék ugye március 11-én jelenik meg PC-re (Steam) és X1-re.
19,99 euró ellenében. Steam storeban még nem szerepel (vagy csak én nem találom), valamilyen oldalon már be lehet húzni a játékot, vagy még erre nincs lehetőség? :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89202) #79621120 válasza TBT (#89200) üzenetére


#79621120
törölt tag

"Fontosak vagytok nekünk (vagyis inkább csak a pénztárcátok)!"

Ez tökéletesen igaz a Gearbox és RP esetében .

(#89203) dokken


dokken
tag

(#89204) TBT válasza #79621120 (#89202) üzenetére


TBT
addikt

Huhh. Nem csak rájuk értettem. EA, Ubisoft, Blizzard, Square Enix is ezt a trendet követi. :D

Ahogy a Crystal Dynamics vezére mondaná:
"Imádunk titeket Tomb Raider fanokat! Fantasztikus közönség vagytok és fontosak vagytok számunkra, de a Micro$$$$oft jóval többet fizetett, mint amennyit ti bármennyit is tudnátok, ezért a 2015 végén megjelenő Rise of the Tomb Raider Xbox exkluzív cím lesz úgy 5 évig. Utána meg már mindenki elfelejti, szóval mindenféle portról el lehet feledkezni (köhm Tomb Raider Underworld DLC-k). Csak azt tudjuk javasolni, hogy ha játszani akartok ezzel az Epic, Awesome, 10/10 játékkal, akkor szerezzetek be egy X1 konzolt. PS4 tulajok pedig maradjanak a Tomb Raider Definitive Edition játéknál, az a nekik való. A PC-sek meg ellesznek a Lara Croft and the Temple of Osiris játékkal (örüljenek még, hogy kapnak valamiféle Larát arra a platformra). Az is fcking Awesome játék, légyszi vegyétek meg. Imádunk titeket továbbra is! Köszönjük a sok zöldhasút, akarom mondani Támogatást! Ti vagytok a legjobb community a világon! Reméljük még az elkövetkező 10 Tomb Raider játékot is venni fogjátok. Ezt mi azért csináljuk, mert szeretjük és fontosak vagytok számunkra! (Remélhetőleg minden új TR játék mellé venni fogtok egy új X konzolt.)" :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89205) #79621120 válasza TBT (#89204) üzenetére


#79621120
törölt tag

Khmm . Bethesda . És természetesen ott a Valve is a listán a " Leszarjuk azt , hogy évek óta várjátok a HL sorozat befejező részét ." hozzáállásával .

[ Szerkesztve ]

(#89206) oriic válasza #79621120 (#89197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIért is? Összes BL játék mocskos népszerű. Még a Tales from the Borderlands is.És nem úgy népszerű mint egy CoD széria, itt legalább van valós tartalom is.

Live-Die-Respawn

(#89207) TBT válasza #79621120 (#89205) üzenetére


TBT
addikt

Mai trend szerint, ha lesz HL3, akkor az nem az utolsó rész lesz. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89208) djculture válasza ollie (#89199) üzenetére


djculture
félisten

Az első kettő jó volt ez a legutolsó viszont minden téren lapos szerintem. Szerintem nem újitanak még két rész és mindenki megfogja unni még a rajongók is..

[ Szerkesztve ]

(#89209) Lackki válasza oriic (#89206) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt akartam én is mondani... akármennyire is lehúzás szaga van, én élvezem a border részeket.
egy NFS szériát sokkal inkább tartok lehúzásnak. Ott tényleg semmi nem kapsz és évről-évre rosszabb.
Border3at is ugyanúgy megfogom venni, függetlenül attól hogy a pre-sequelt se játszottam még végig, pedig jókat röhögök rajta.

Privátot hamarabb észreveszem

(#89210) xtraktor válasza smallmer (#89178) üzenetére


xtraktor
csendes tag

Perfect World.
Fényényi volt régen a különbség...
:K

(#89211) Frod válasza djculture (#89208) üzenetére


Frod
addikt

Jó, de a BL 1-2 után ezt a részt nem is szabad tartalmas folytatásnak tekinteni, ez egy amolyan időkitöltő epizód a majdani valóban újdonságokat felvonultató rész között.
Ez ugyanaz az eset, mint a Gears of War: Judgment vagy épp az Arkham Origins volt. Az elődök "készletéből" építkezik, szinte nulla újítással, de mivel csak a pénztárca-nyitogatás volt a céljuk, így erre meg is feleltek. Kétlem, hogyha lesz BL3 akkor ne lennének legalább akkora újítások játékmenetileg benne, mint az 1 és 2 közt voltak.

Do you see the white shadow?

(#89212) djculture válasza Frod (#89211) üzenetére


djculture
félisten

Én elhiszem de egy következő részt ha kiadnak erre a motorra akkor az már ős cucc lesz. Nézd meg a videókát ebben arészben, ilyen vhs rip szintűek.. Elavult az egész motor már hiába speciális cell shaded grafika nagyon ósdi már a motor alatta. Ilyen cod történet aminél még mindig a quake 3 motorját foltozgatják.

[ Szerkesztve ]

(#89213) eami


eami
addikt

Dying Light hír hogy a csúszó dobozos példányok miatt a Techland végül mindenkinek elérhetővé teszi az amúgy korábban kizárólag pre-orderre ígért Be the zombie módot. A dobozos példányok megkapnak két DLC kárpótlásul a Season Passból, akik meg steamen rendelték elő azok így jártak. Se exkluzív mód, de ajándék DLCk. Jól indul :DDD

(#89214) djculture válasza eami (#89213) üzenetére


djculture
félisten

De legalább steam-en megvéve játszhatnak mi dobozosak meg kb 1 hónap múlva az irta cdgalaxis.
2015. február 27

[ Szerkesztve ]

(#89215) eami válasza djculture (#89214) üzenetére


eami
addikt

Kifizetted már a dobozos verziót? Hogy megy ez itthon? Nem lehet vissza mondani?

(#89216) djculture válasza eami (#89215) üzenetére


djculture
félisten

Nemfizettem csak előrendeltem de kivárom, legalább ha nagyon gáz lesz a játék 1 hónapom lesz lemondani:). Egy nyavaja generált kódért a max 5000 amit kifizetek, felette csak dobozos kell.

[ Szerkesztve ]

(#89217) eami válasza djculture (#89216) üzenetére


eami
addikt

Ezt már mondtad, de azt ugye tudod hogy a dobozban szintén egy nyavaja generált kód lesz ami nélkül akár ki is hajíthatod a dobozt :))

(#89218) djculture válasza eami (#89217) üzenetére


djculture
félisten

Csak bármi van van hozzá számla is meg garancia, plusz nem egy g2a szintű adócsaló céget gazdagitom az árával (steam-es 15487forintos árát biztos hogy nem fogom kifizetni) hanem egy hazai céget.

[ Szerkesztve ]

(#89219) #79621120


#79621120
törölt tag

Jobb lenne , ha magyarországon a Szerencsejáték Zrt . árulná a Steamre megjelenő játékok kódjait 2000 forintos kaparós sorsjegy formájában . Nyerési esély 1:5,79 :DDD

( off vége )

(#89220) eami válasza djculture (#89218) üzenetére


eami
addikt

GMG 12k.

(#89221) RedMan


RedMan
tag

Ha valaki decemberben lemaradt volna róla: Lord of the Rings: War in the North 400 Ft körüli áron. :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#89222) alratar válasza RedMan (#89221) üzenetére


alratar
addikt

Ez szerintetek megéri?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#89223) i2k válasza alratar (#89222) üzenetére


i2k
senior tag

Ha van i7 3770+ -od, akkor még talán futtatni is tudod normálisan :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89224) djculture válasza alratar (#89222) üzenetére


djculture
félisten

Néztem én is de elég kétes minőségű játék ..

(#89225) Frod válasza i2k (#89223) üzenetére


Frod
addikt

áhh, i5-4670-el is remekül futott :D

Do you see the white shadow?

(#89226) i2k válasza Frod (#89225) üzenetére


i2k
senior tag

Pedig az ajánlott az i7-3770.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89227) alratar válasza i2k (#89223) üzenetére


alratar
addikt

Nincs.:(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#89228) csaba951 válasza alratar (#89227) üzenetére


csaba951
veterán

Watch Dogs Special Edition

a) 4490 Ft-ért? Még véletlenül se! Aprón nézzél hozzá Nvidia kupont 3000 Ft környékén. Esetleg online boltokban 10 € környékén.

b) Adatlapodon lévő géppel inkább hagyd ki. Indokolatlanul erőforrás igényes motorra épül a játék.

c) Egyébként is max. közepesen jól sikerült a játék. Nem sokat vesztesz, ha kihagyod. ;)

Hasonló áron (max. 10 €, de inkább olcsóbban!) a Sleeping Dogs: Definitive Edition-t ajánlom. Ezt vedd meg amikor lesz akcióban!

[ Szerkesztve ]

(#89229) bullseye válasza i2k (#89223) üzenetére


bullseye
addikt

Q9550 egész normálisan vitte, bár gondolom lejjebb vettem a felbontást. Ehhez képest az FC4 720p-ben, alacsonyon is röcög (tényleg, van abban valahol frame számláló?), pedig az FC3 még E8600-on is jobban ment.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#89230) laceszgamer válasza bullseye (#89229) üzenetére


laceszgamer
addikt

Milyen konfigrol van szo pontosan?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89231) eami válasza djculture (#89216) üzenetére


eami
addikt

16GB a pre-load.

(#89233) alratar válasza csaba951 (#89228) üzenetére


alratar
addikt

Köszönöm a kimerítő választ.
A két utolsó pont miatt, akkor még gondolkodóm, hogy beszerezzem-e egyáltalán.

@orichalcos: hát én se.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#89234) laceszgamer


laceszgamer
addikt

https://uk.gamesplanet.com/game/grand-theft-auto-v--2625-1

Ezt valaki próbálta már?
Rögtön küldik a kulcsot és lehet regelni Steamen, vagy majd csak a megjelensékor?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89235) csaba951 válasza laceszgamer (#89234) üzenetére


csaba951
veterán

1) Csak a Steam-en vásárolt példány Steam-es. Tehát ez nem Steam-es!

2) Kulcs mindig csak megjelenés előtt 1-2 nappal van mindenhol. Addig csak egy megrendelésed van.

(#89236) Hunbeast87 válasza laceszgamer (#89234) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem lehet regisztrálni, de teljesen érthetően le is van írva az oldalon csupa-csupa nagybetűvel a System Requirements pontnál.

Ráadásul Csaba is megelőzött... :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#89237) tomsolo válasza laceszgamer (#89234) üzenetére


tomsolo
őstag

nem steamest adnak

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89238) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Akkor ez a verzió kiesett. :( na mindegy marad a sima Steam.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89239) wwenigma válasza oriic (#89232) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A screenshotok remelhetoleg veletlenul a regi vagy a mobilos verziobol vannak... Besirok ha nem... :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#89240) oriic válasza wwenigma (#89239) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig szerintem azok a mobilos képek lesznek. ÉS a pc-sek is. :D Egyben.

Live-Die-Respawn

(#89241) laceszgamer válasza laceszgamer (#89238) üzenetére


laceszgamer
addikt

AMúgy nem tud valaki valami oldalt ahol még lehet jó áron GTA V-öt venni és Steam kulcsot adnak msot is, nem csak emgjelensékor?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89242) csaba951 válasza laceszgamer (#89241) üzenetére


csaba951
veterán

PÜ ment.

(#89243) nepszter1


nepszter1
addikt

Guild wars 2 meg ér 10eurot? Gondolom sehol se olcsóbb

(#89244) Hunbeast87 válasza laceszgamer (#89241) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Leírták már néhányszor, egyelőre csak, ismétlem CSAK Steamen tudsz venni Steames verziót. A többi sima RGSC-s...

Vagy traderektől olcsóbban. :DD (akik szintén Steamről vették)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#89245) oriic válasza nepszter1 (#89243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz olcsóbb szerintem. PAX miatt vitték le az árát, mert bejelentették a kiegészítőt.

Live-Die-Respawn

(#89246) nepszter1 válasza oriic (#89245) üzenetére


nepszter1
addikt

Jatekilag megeri? Valaki tudna róla véleményt? akár negatívat is :)

(#89247) Crytek válasza oriic (#89232) üzenetére


Crytek
veterán

Királyság!!!!!Remélem a magyarítás alá rakható lesz.
Must buy majd -75%-on!!!

Next PC Upgrade: 2022

(#89248) tomsolo


tomsolo
őstag

Valkyria Chronicles kapott egy 50%-ot - 9,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89249) Zamery válasza laceszgamer (#89241) üzenetére


Zamery
senior tag

Pont ezt kérdezem én is mindig, de csak nemleges választ kapok.

(#89242) csaba951: Vagy Csaba tud valamit? :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#89250) oriic válasza Crytek (#89247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyből már 75%-os leárazást akarsz? :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.