Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89051) TBT válasza wjbhbdux (#88991) üzenetére


TBT
addikt

Bétakulcs osztás is van!

Itt csak az e-mail címet kell beírni és ha még jutott kulcs, akkor perceken belül küldik.
+ a PC Gamer is kioszt Pénteken 1000 kulcsot, amelyre már lehet jelentkezni!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89052) AtHoS válasza tomsolo (#89050) üzenetére


AtHoS
nagyúr

uplay-en meg

Buy 1, Get 1 for FREE!
The games for FREE are:

- Assassin’s Creed IV Black Flag
- South Park: The Stick of Truth
- Far Cry 3
- Watch_Dogs
- Assassin’s Creed Freedom Cry
- Assassin's Creed Liberation HD
- Anno 2070
- Might & Magic Heroes VI Complete Edition
- Assassin’s Creed III Deluxe Edition
- Far Cry 3 Blood Dragon
- Call of Juarez: Gunslinger
- Rayman Legends
- From Dust

read-only mode on the forum

(#89053) NyMRooD válasza TBT (#89051) üzenetére


NyMRooD
őstag

:R köszi szépen már töltöm is :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#89054) Hunbeast87 válasza AtHoS (#89052) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Azt is tudd hozzá, hogy ez az akció csak az US store-ban érvényes.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#89055) djculture válasza Hunbeast87 (#89054) üzenetére


djculture
félisten

Ja kerestem és nálunk sehol semmi ...

(#89056) AtHoS válasza Hunbeast87 (#89054) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor azért nem találtam semmi infót uplay-en róla csak epicbundle-n :DDD

read-only mode on the forum

(#89057) DrTechnoid válasza Sirpi (#89013) üzenetére


DrTechnoid
őstag

"Az csak akkor jár, ha első héten megvetted teljes áron, és a HH alkalmával úgy vásároltad újra, hogy bekattintottad, hogy giftként veszed. Ezek mind megvannak?"

Igen megvettem , - és természetesen pipa gift be - és akkor ott volt a másik csomag is az accountomban, sőt ezt megjátszottam egy másik alkalommal is , szintén másik csomag az accountban a hozzá tartozó linkekket, de most sehol sem látom egyiket sem. Létezhet az hogy egy adott időlimit alatt meg kellett volna válnom a plusz-ingyen csomagtól mert törlődik ? Mert másra nem tudok gondolni már.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#89058) eami válasza Hunbeast87 (#89049) üzenetére


eami
addikt

mondjuk kb tök lényegtelen mert alig van pár dolog akciózva és annak is a fele darksiders dlc :-)

(#89059) arty válasza maddionmax (#88983) üzenetére


arty
veterán

dlc-k is 75%-ot kaptak, 1.5 EUR-t már megér ez a pakk: sprint pack

pont-pont versenyek, amiket kivágtak a grid2 után, h lehúzassanak, mert egyébként szerintem az egyik legélvezetesebb versenyfajta. többi dlc aránytalanul drága és/vagy nem ér semmit (pluszautó? ugyanmár... még 10 túraverseny a meglévő 120 mellé? pf.... alap is tul sok, unalmas, stb)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#89060) tomsolo


tomsolo
őstag

Sir, You Are Being Hunted - 3,49 EUR

Void Destroyer - 9.99 EUR

btw: érdekes mintha a humblis ár pont vmi benyelt áfával lenne jobb mint a steames jelenlegi

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89061) cskamacska válasza TheProb (#89032) üzenetére


cskamacska
addikt

Meglepő módon a 7 Days to Die zombis kockulást tudom ajánlani. Szebb mint a többi Minecraft hasonmás, harcrendszere is lényegesen jobb(mind a közelharc, mind a fegyverek használata egész kellemes), random generált tájak óta már a tárképet sem lehet annyira betanulni, építkezés része egyre kifinomultabb, egész sok dolgot lehet már fabrikálni. A szerver indításakor részletesen be lehet lőni a nehézséget, van szerver ahol csak békés építkezés folyik, más PVP szerveren garantáltan előbb kapnak el zombi kutyák falkái mint az ellenséges játékosok. ;] Szerverkereső még mindig puritán és gagyi, de egyébként egész tűrhető zombis-túlélős játék lett belőle, és már a tartalommal sincsenek komoly gondok.

No meg télennyáronARMAHÁROM. :R Továbbra is tartom, aki anno a DayZ-be fektetett Arma 3 helyett, az most szívhatja a fogát. Nem is feltétlen azért, mert az Epoc már most jobb mint a DayZ standalone, hanem azon egyszerű tény miatt, hogy mikor a zombis-túlélős őrület tovaszállt, az Arma még mindig ott lesz, mint a legkomolyabb csattogós bakancsos coop FPS, és továbbra is futószalagon érkeznek majd hozzá a jobbnál jobb modok és kiegészítések. :K
DayZ meg marad mindörökre az ami 3 éve is volt, korlátolt PVP newspawn lövölde zombis háttérrel. :U

tomsolo: Void Destroyer-el vannak már tapasztalatok? Jónak néz ki, de jól nézett már ki 3 éve is Kickstarteren, azóta sem láttam többet belőle. :B Viszont az jópofa, hogy majdnem annyiba kerül most, mint a legkorábbi támogatóknak. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#89062) tomsolo


tomsolo
őstag

Dungeon of the Endless - Crystal pack - 7.9 USD, Amazon

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89063) tomsolo válasza cskamacska (#89061) üzenetére


tomsolo
őstag

Összese jött nekik a kickstarter -.-

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89064) birorichard válasza TheProb (#89038) üzenetére


birorichard
őstag

Pedig igen jó a Mordor! :) Nuveem-en vettem meg, ~25 órával fejeztem be az alapjátékot, majd lassan visszatérek a DLC-re is, szerintem mindenképpen megéri, ha behúzod ehhez hasonló áron (akár az alap is).

(#89065) djculture válasza birorichard (#89036) üzenetére


djculture
félisten

Unity az mai napig botrányosan bugos:) De nem baj már van mittomén hány euroért küldetés dlc megint

Gta V még itt is drága az a vicc majdnem 16 rugó..

[ Szerkesztve ]

(#89066) wjbhbdux válasza djculture (#89065) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Unity problémáit nagyon-nagyon eltúlozza mindenki (gondolom főleg olyanok akiknek el se indul a gépén és csak láttak 2 youtube videot a levegőben forgó NPCkkel), pár nap alatt asszem 1 random fagyással végig tudtam játszani.

/s

(#89067) lafaty80 válasza TBT (#89051) üzenetére


lafaty80
őstag

:R

Érdekes egy játék az egyszer biztos :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#89068) djculture válasza wjbhbdux (#89066) üzenetére


djculture
félisten

Géptöl függ az egész és nem a hardverek erejétől mert láttam 2 milliós gépen is szaggatni ahol a ruhákat lehet cserélgetni. De a legidegesítőbb az npc-k viselkedése, falakon képesek átmenni úgy hogy eltünnek az egyik oldalon másik oldalon meg előjönnek.. Vagy hirtelen a nő-ből férfi karakter lesz . Sci-finek elmenne ami néha történik

[ Szerkesztve ]

(#89069) Csapoati válasza arty (#89059) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig a Touring Legends Pack a legjobb dlc-juk. Ket uj palya, legendas turaautokkal (Volvo 850 kombi!). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89070) djculture válasza Csapoati (#89069) üzenetére


djculture
félisten

1000forintért komplett játékokat lehet venni nem egy nyavaja dlc-t bármennyire is jó..:) Majd lesz ez még fele ennyi is..

Más:
pc gurunál 1500-ért lehet rendelni választott játékkal a decemberi számot: [link]

[ Szerkesztve ]

(#89071) KubanitoS válasza tipuka (#89026) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kösz az infót! Anno nagyon szerettem volna megszerezni, de sosem jött össze, mostanság meg már nem vitt már rá a lélek, hogy pénzt áldozzak egy ennyi idős játékra. Szerencsére nem is kellett. :DD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89072) tipuka válasza KubanitoS (#89071) üzenetére


tipuka
addikt

Örülök, hogy valakinek tényleg kellett is már ideje. :D

(#89073) Dilikutya válasza KubanitoS (#89071) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én a Steam-re vettem Wolfenstein 3D-t, Doom-ot, Quake 1-2-őt, sőt még Commander Keen-t is, dobozosan pedig van Gobliiins-om. :) Nem a kor számít.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89074) KubanitoS válasza Dilikutya (#89073) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valóban, de személy szerint én már ezekre sajnálnám a pénzt. Nem az értékük miatt, hanem mert nem játszanék velük annyit, mint tettem volna azt gyerekként '98-ban.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89075) Dilikutya válasza KubanitoS (#89074) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezért maradt ki pl. nekem is a Blood 2 és a Kingpin. De a Quake-el manapság is játszom, a Gobliiins-t is újra elővettem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89076) djculture válasza Dilikutya (#89073) üzenetére


djculture
félisten

Ja sok mindenre el lehet verni a pénzt, de mikor doom1-2 quake1-2 meg duke nukem3d-böl fingós mortálból is létezik olyan hogy még az élsimitás is működik meg nem olyan bántó a sok pixel akkor fizessen a régi dososos verziókért az akinek ...

[ Szerkesztve ]

(#89077) arty válasza Csapoati (#89069) üzenetére


arty
veterán

kinek mi :)
nekem a százhusz touring event mellé még tíz már semmit nem ad az "élményhez", silverstone-t meg ráadásul gyűlölöm is, a point-to-point verseny viszont kvázi nincs, így az valódi "újdonság" (grid2ben nem játszottam rongyosra a pályákat, meg amugy is elég hosszuak, h ne und meg annyira, ill ne ismerd ki őket annyira)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#89078) i2k válasza tomsolo (#89062) üzenetére


i2k
senior tag

:R :R :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89079) marcusa


marcusa
addikt

Dying Light vásárláson gondolkodik valaki? 4pack-ot vásárolva aránylag jó árban kijönne. 20-21 csgo (tipusstól függ) kulcs-ot vagy 22db Tf2 kulcs-ot eladva a piacon kijön az ára, ez kb 31-32€ lenne fejenként ha ilyen 1,55€-s kulcs árral számolunk. Érdekel valakit? :)

:-)

(#89080) tomsolo válasza i2k (#89078) üzenetére


tomsolo
őstag

Jó kis játék, jó zenével, sok szöszmötöléssel. Ez a nagyobb csomag még a nuveemes alapnál is olcsóbb pár forinttal így.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89081) #79621120


#79621120
törölt tag

Újabb Lucasfilm / Disney játékok a GOG kínálatában :

STAR WARS Empire at War: Gold Pack $11.99
STAR WARS: Rogue Squadron 3D $5.99
STAR WARS Rebellion $5.99

(#89082) Dilikutya válasza djculture (#89076) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem nem bánt a pixel, azok a grafikai tuningok meg olyan sokat nem tesznek hozzá. Az ellenségek egyikben sem lesznek szebbek. A Quake 1-hez csak olyan van, ami lecseréli a környezet textúráit, és rátesz pár effektet. A Quake 2-höz is van ilyen, de kevésbé látványos. Quake 3-hoz meg semmi. Nekem megértek annyit, amennyibe kerültek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89083) section9 válasza djculture (#89076) üzenetére


section9
őstag

Azokhoz a verziókhoz is kellenek az eredeti fájlok és azok sokunknak nincs meg floppyn vagy CD-n.

(#89084) FollowTheORI válasza #79621120 (#89081) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rogue-al anno mennyit játszottam, te jó ég...

Kíváncsi vagyok ezeket beteszik e Steam alá is, mondjuk ha sokáig nem, lehet majd egyszer karácsonykor behúzom itt. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89085) Dilikutya válasza section9 (#89083) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez meg a másik, hogy ezek a módosított grafikai csomagok csak modok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89086) #79621120 válasza FollowTheORI (#89084) üzenetére


#79621120
törölt tag

A visszaszámláló szerint újabb adag Lucasfilm / Disney játék várható .

(#89087) tomsolo


tomsolo
őstag

Indiegala store:

The Marvellous Miss Take - 8.99€

El Matador - 0,99€

Parkan 2 - 0,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89088) i2k válasza tomsolo (#89080) üzenetére


i2k
senior tag

Merengek is a megvásárlása felett erősen :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89089) reelc válasza #79621120 (#89086) üzenetére


reelc
veterán

Remélem sikeresek lesznek ezek a játékok is. Ha elégedett lesz a GoG, és a kiadó is, esetleg más kiadó is elgondolkodik, hogy bele kellene ölni egy kis pénzt pár régi játékba. Legyen digitálisan letölthető változata, és fusson újabb oprendszereken. Milyen jó lenne mondjuk egy Freelancer, egy Soldier of Fortune, esetleg egy NFS: Underground 2? :) Még lehetne folytatni a sort...

(#89090) i2k válasza reelc (#89089) üzenetére


i2k
senior tag

Engem meglepne, ha bármelyik régi NFS nem futna Windows 7-en...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89091) Dilikutya válasza reelc (#89089) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Underground 2 fut Windows 7-en, egy baja van, hogy 16:9-es képarányt nem támogat. A Porsche 2000 is fut, abban van widescreen. A Hot Pursuit 2-ben is, de annak a próbált laptopon gondjaik akadtak a környezet textúráival, de ez lehetett az IGP vagy a drivere gondja is, Intel IGP-ről van szó. Érdekes, későbbi NFS-ekben sincs widescreen. Remélem én is, hogy jönnek még ilyen játékok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89092) Csapoati válasza reelc (#89089) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Inkabb megveszem ezeket 500-1000 Ft-ert lemezesen. Pl az NFS Porsche meg a Colin McRae Rally is igy lett meg, ettol tobbet azert nem er nekem digitalisan sem. Ja, az utobbi is futott Win 7-en.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89093) djculture válasza i2k (#89090) üzenetére


djculture
félisten

underground 1-2 win8-on is megy. Megvan lemezen és tényleg mai napig elég jól is néznek ki, csak röhögök mikor autós indie cimeket 10-20 euroért árulja a steam sokkal csúnyább kinézettel mint a tizen éves underground sorozat..

(#89094) Agyzuzo válasza #79621120 (#89086) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Star Wars-szal az egyik legjobb dolog ami történhetett, hogy végre kivették Geroge kezéből Disney-ék. :) Jóval korrektebben és profibban állnak hozzá, tudják mi kell a népnek. :) Remélem a klasszikus játékok után viszakapjuk a klasszikus trilógiát is. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#89095) maddionmax


maddionmax
aktív tag

XCOM Enemy Unknown (Steam Key) Kinguin - 1€

Aki lemaradt a GMG-s osztogatásról, most pótolhatja olcsón.

(#89096) bul07 válasza maddionmax (#89095) üzenetére


bul07
nagyúr

Adóval 1.27€, de valamiért nekem még 0,44€ felszámol

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#89097) micafighter válasza bul07 (#89096) üzenetére


micafighter
nagyúr

Valoszinüleg paypal fee.

(#89098) maross válasza maddionmax (#89095) üzenetére


maross
veterán

En csak 2.02-eset latok shield nelkul.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#89099) maddionmax válasza maross (#89098) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Eddig tartott az akció :)

Elvitték mind.

(#89100) djculture válasza maddionmax (#89095) üzenetére


djculture
félisten

Kinguinra van 5% kód is, aki vett már ott valamit az keresse meg az email fiókjában, promócióban vagy a kéretlenben van.

Gta V egyre jobb amugy már németben meg ausztriában cenzúrázott játékot adnak ki. left4 dead 2-ben megismert német srácok irták.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.