Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89551) djculture válasza i2k (#89550) üzenetére


djculture
félisten

nvidiás játék már nvidiás only dlc is van (Dying Light - Nvidia Outfit)
..
Amúgy ez a pakour már látom hogy nem az én világom. Már az oktatásnál leestem vagy tizszer mert nem jó csőre kapaszkodtam ugráskor... Majomkodás, már csak egy banán kellene a főhős kezébe ..

[ Szerkesztve ]

(#89552) i2k válasza djculture (#89551) üzenetére


i2k
senior tag

omfg . :O --- nem tudtam, hogy ilyen is van már :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89553) djculture válasza i2k (#89552) üzenetére


djculture
félisten

Amd is csinált ilyet a drit 3-nál hogy volt amd-s logós kocsi is amit először csak amd-s hardverrel lehetett letölteni, szerintem ez is valami skin lehet csak nem komoly szerencsére.

(#89554) micafighter válasza djculture (#89551) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

A látotáv levétele mennyire zavaró? Tudnál képet mutatni rola? :)

(#89555) djculture válasza micafighter (#89554) üzenetére


djculture
félisten

Az ugrálósdi felidegesített igy abbahagytam az elején meg még semmit se számit a látóhatár..
Ilyen szar álványokon kell ugrálni:

(#89556) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com: "Havoc Bundle" - 4 euro
Prepare to cause mayhem! Pay only €3.39 for 10 kick-ass Steam games, saving $120!
* LEVEL 22
* Kick-Ass 2
* Poof vs The Cursed Kitty
* Cloud Chamber
* Robot Rescue Revolution
* Sang-Froid: Tales of Werewolves
* Fly'N
* Desert Ashes
* Dungeon Lurk II - Leona
* 99 Spirits

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89557) i2k


i2k
senior tag

"Child of Light" - Nuuvem - Uplay - 35 breal (107 Ft) = ~3750 Ft

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89558) bullseye válasza djculture (#89553) üzenetére


bullseye
addikt

A kuponos Star Citizenben is ilyen reklámfestett hajó van azt hiszem. Csoda, hoyg FC4-ben az elefánton nem céges az extra díszítés.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#89559) eami válasza djculture (#89555) üzenetére


eami
addikt

ahhoz képest hogy mennyire mondtad hogy nem adsz ki pénzt csak egy kódért elég szépen behúztad mégis ezek szerint :U

(#89560) csaba951 válasza eami (#89559) üzenetére


csaba951
veterán

Lehet, hogy egy barátjának van meg, ő (djculture) meg kipróbálta napközben Family Share-ben.

(#89561) #79621120


#79621120
törölt tag

* csendben figyeli , hogy mennyi újdonságot nem fog megvásárolni az elavult hardverek miatt *

(#89562) cikasz válasza eami (#89559) üzenetére


cikasz
őstag

Az internetes boltból már letölthető a "próbaverzió" ;]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#89563) djculture válasza eami (#89559) üzenetére


djculture
félisten

100 rubelé vettem egy külön fiókra az se érdekel ha pár nap múlva kitörlik mert nem egy nagy valami , de állitólag nem fogják..

[ Szerkesztve ]

(#89564) Frod válasza djculture (#89526) üzenetére


Frod
addikt

980gtx-en???? akkor gondolom az egy éve még nagyon erősen javasolt és sokak által rábólintott 660 Ti-vel hagyjam is a p***ba? :D

Do you see the white shadow?

(#89565) micafighter válasza djculture (#89555) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi :)

(#89563) djculture hol volt 100 rubel? :D

(#89566) djculture válasza Frod (#89564) üzenetére


djculture
félisten

Lehet játszani vele kompromisszumokkal azon is :)
Amúgy Abu írt érdekeset róla, szoftvertervezési problémának nevezte és azt irta hogy a cpu-t eszi meg a sok rajzolás miatt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#89567) Zamery válasza djculture (#89563) üzenetére


Zamery
senior tag

Tényleg hol volt 100 rubel, uszkve 400Ft? Vagy volt valami elárazás mi meg lemaradtunk? Esetleg ráfanyalodtál a G2A-ra? :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#89568) djculture válasza Zamery (#89567) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom hol volt én ruszkikkal left4dead 2 játszom és ők irták hogy kell e dying light ultimate 100 rubelé? Az üzlet meg megkötetett, kaptam egy kódot és elküldtem 100 rubel paypalon, sokat nemvárok tőle csináltam neki egy másik fiókot. Még működik:) g2a-nak is ilyen árakkal kellene operálnia akkor nem sírna most senki mert megvenné újra 500-ért amit letöröltek..

[ Szerkesztve ]

(#89569) tomsolo


tomsolo
őstag

Portal kapott -75%-ot Steamen

Portal 1 - 1,74€
Portal 2 - 3,74€
Bundle - 4,74€

Wlaking Dead is kapott

The Walking Dead - 5,74€
The Walking Dead Season 2 - 5,74€

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89570) tomsolo


tomsolo
őstag

Frissült Humble Card Game Bundle plusz elemekkel - sztem semmi lényeges.

Az indiroyale Mixer Bundle is kapott két újabb elemet:
Smooth Operators: Call Center
Super Cyborg(Desura)

A groupees BM17-nél megkaptuk az első bónusz játékot:
Chaos Ride- Desura

(mondjuk már nem elékszem mi van amikor grinlájtos is közben)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89571) djculture válasza tomsolo (#89569) üzenetére


djculture
félisten

walking dead season1 az újdonság volt ott még elnéztem hogy nem a játékos határozza meg teljesen a történéseket, csak egy álca az egész . De ez a kettes ilyen szinten még durvább, folyamatosan szopat

(#89572) tomsolo


tomsolo
őstag

Amazon
Meltdown - $1.75

Steam
Minimum - 1.74€

Btw az atari nem szűnt még meg?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89573) djculture


djculture
félisten

Az új unreal engine, hát ettöl dobtam egy hátast: [link]

Atari meg nemfog megszünni bejött neki a videócasinók üzemeltetése.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#89574) csaba951 válasza Zamery (#89567) üzenetére


csaba951
veterán

Nagyon ne sajnáld, hogy neked nincs ennyiért! Ez 100% hogy lopott! Pár napig fog csak működni, utána leveszik majd a fiókról.

(#89575) djculture válasza csaba951 (#89574) üzenetére


djculture
félisten

Én is demo helyett vettem, megnéztem hogy ezért se fogok több ezreket kiadni. Szokásosan nem megfizethető pc-re való produktum:) Abu amit írt abból következik hogy ennél is jön majd egy Unity féle patch alias grafikai butítás hogy kevesebb legyen pc-n a terhelés....

[ Szerkesztve ]

(#89576) Crytek válasza djculture (#89573) üzenetére


Crytek
veterán

Én meg az eddig megjelent UE4-es cuccoktól hányok :W :W
Ocsmányak és szarul is futnak

Kíváncsi vagyok ki fog és mikor pc-re egy grafika iránymutató UE4-es game-et kiadni.

Nem mellesleg ilyen techdemót szinte bármelyik mai top engine-el csinálhatnak ,de sok értelmes nincs mivel ezeket játékba valahogy soha az életbe nem fogjuk látni ,mert minek azt.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#89577) tomsolo


tomsolo
őstag

Csakhogy a hazai forgalmazást is támogassuk:

Lords of the Fallen Limited Edition - 4500 Ft ~ 14.5 EUR

Tartalma:

Lords of the Fallen játékszoftver
Zenei lemez
Digitális tartalmak:
The Monk's Decipher DLC, Demonic Weapon Pack DLC (Margyr tőrök, Thehk kalapács, Ihir kard)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89578) Frod válasza djculture (#89566) üzenetére


Frod
addikt

Közel 10 év után jutottam el oda, hogy a P4-es pentiumot lecseréltem 250-ért (nem felvágásként írom, mivel a mai napig is nyögöm a részleteit) úgyhogy pont nem a kompromisszum-készség az amivel most rendelkezem. :)
Gondolom a DX12 érkezése után majd lesz normális rajzolás szám pc-ken is.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#89579) Zamery válasza csaba951 (#89574) üzenetére


Zamery
senior tag

Nem sajnálom, meg nincs is nagyon vele bajom. Csak borzasztóan kíváncsi voltam, hogy az utóbbi idők ban-hullámát, régiózárjait, tradezárjait látva, hogy a viharba sikerült a kollégának, fillérekért urambocsá' "100 rubelért" egy friss AAA címet megszereznie, mert úgy éreztem hamukázik. Oder etwas.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#89580) duvi válasza tomsolo (#89577) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez is egy érdekes ár... Eddig 20 EUR alatt nem találtam még alapkiadást se :F

(#89581) eami válasza djculture (#89575) üzenetére


eami
addikt

Jó ez a nagy elmélkedés, de azt mond már meg nekem lécci hogy a preview példányoknál amiből egy halom youtube videó van, miért nem panaszkodott senki sem ezekre a dolgokra? Nem lehet esetleg hogy tényleg csak becsúszott valami kiadás előtt és hamarosan javítják?

(#89582) DJGABI válasza djculture (#89573) üzenetére


DJGABI
addikt

hát fox enginehez képest (mgs:gz, silent hills) elég műanyagnak tűnik

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#89583) FollowTheORI válasza tomsolo (#89577) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez Steames? Nem tűnik annak... aztán persze lehet. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89584) tomsolo válasza FollowTheORI (#89583) üzenetére


tomsolo
őstag

Igen az.

De mindig jót röhögök ezen a lemezezésen. Feltett a 2 dvd-ről 5 gigát, meg még 12-t lehúz mellé ugyanúgy a steam. LOL

Btw a Groupees BM17-nél a Chaos Ride már steam kulcsot is ad nemcsak desura-st. (Bár még locked).

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89585) tomsolo


tomsolo
őstag

Egyébként akinek kell olcsón Meltdown, az használja fel az alienwares kupon és akkor csak 0.43 EUR az ára.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89586) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mennyire szokták szigorúan venni a játékok, hogy sima Win 7 vagy SP1?
GTA V kapcsán ugrott be, hogy oda elvileg SP1 a minimum, de nekem csak SP nélküli Ultimate van fenn.
Szóval vajon ez akadály lenne?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89587) eami válasza micafighter (#89554) üzenetére


eami
addikt

Ez itt ~50% 1080p, minden más maxon. fps 25-60 fps között ugrál. (mondjuk nem a legjobb kép mert épp sötétedett már. ennél jobban látszanak a messzi épületek)

[ Szerkesztve ]

(#89588) KubanitoS válasza laceszgamer (#89586) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mi az akadálya az SP1 telepítésének, ami egyébként is ajánlott?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89589) laceszgamer válasza KubanitoS (#89588) üzenetére


laceszgamer
addikt

Forumon nem emlegethető okokból. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89590) marcusa válasza eami (#89587) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem 660ti-vel szépen megy, magától High-ra tett mindent, én egyedül a motion blur-t és az anti-aliasing-ot vettem off-ra, és így szépen megvan a 35-60 közötti fps, controllerrel játszva egyáltalán nem zavró. :)

:-)

(#89591) lafaty80


lafaty80
őstag

Nekem is megvan az első áldozatom az uplay-en, anno 2070 ami nuuvem-s volt.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#89592) RedMan válasza lafaty80 (#89591) üzenetére


RedMan
tag

Azt valahonnan lehet tudni, hogy mi volt rajta korábban, mert én totál nem emlékszem minek kellene a fiókomon lennie. :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#89593) Csapoati válasza lafaty80 (#89591) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet rosszul ertem, de akkor toled egy nuuvemen vasarolt Anno 2070-et vett el az Ubisoft? Mert ha igen, szerintem azt vissza kell, hogy adjak, mert a nuuvem hivatalos viszontelado (tudtommal), es nincs regios megkotesuk sem, illetve ahol van, azt nem engedik a kosaradba se tenni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89594) tomsolo válasza lafaty80 (#89591) üzenetére


tomsolo
őstag

Azon tages 3 drm van, aktivációra limittel, nem lehet hogy az kavar be?/

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89595) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Az Originen vettek lopott kartyaval a letiltott ubisoft jatekok kulcsait..

EA has confirmed Ubisoft's assertion that the fraudulent keys in question were purchased from Origin. The company provided us with additional detail.

"A number of activation keys for Ubisoft products were purchased from Origin using fraudulent credit cards, and then resold online," an EA representative told us via email. "We identified the unauthorized keys and notified Ubisoft. If you are having trouble with an activation key, we recommend you contact the vendor who sold it to you for a refund. We strongly advise players only purchase keys from Origin or trusted resellers. For more information on our policy is available here: http://help.ea.com/en/article/should-i-purchase-my-ea-downloadable-games-from-cd-key-sellers/."
[link]

/s

(#89596) Dilikutya válasza laceszgamer (#89586) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most erre mit lehet mondani? Van egy igencsak felső kategóriás géped, és te tettél rá egy warez Windows 7-et, természetesen ha már akciós volt, az Ultimate-et, ami semmi előnnyel nem jár neked egy 40 ezres dobozoshoz képest, amit telepíthetsz gond nélkül az egymás utáni gépeidre, és most még Windows 10-re is frissítheted INGYEN. Legalább SP1-es Win7-et szereztél volna, amikor ezt az i7-s gépet vetted, már volt...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89597) Dilikutya válasza wjbhbdux (#89595) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na, remélem minden háborgó elégedett. Na nem mintha nem tudtuk volna, mi történt, legfeljebb csak azt nem, hol.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89598) djculture válasza eami (#89587) üzenetére


djculture
félisten

Nvidia féle bemutató..elég betyár különbség van a látóhatárnál: [link]

[ Szerkesztve ]

(#89599) ollie válasza Dilikutya (#89596) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az OEM windows meg csak 25k.

***

(#89600) Dilikutya válasza ollie (#89599) üzenetére


Dilikutya
félisten

De azt elvileg nem vihetné gépről gépre.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.