Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89701) oriic válasza Csapoati (#89700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyértelmű, de itt most az a lényeg, hogy már most meg lehet venni MAC-re, Linuxra, meg iOS-re, de az Amazonos link nem működik, mert a napokban törölték az oldalt a szivárgás miatt. :)

9 euró lett a játék végül amúgy. Droidra is jön később, konzolos kiadások nem lesznek.

Live-Die-Respawn

(#89702) micafighter


micafighter
nagyúr

Androidon akciós a Baldur's Gate II (50%) és a Warhammer 40,000: Carnage (86%). :)

[ Szerkesztve ]

(#89703) Csapoati válasza oriic (#89701) üzenetére


Csapoati
nagyúr

9 euróért vesszük is megfele. :K Anno elakadtam még viszonylag az elején, de most nem lesz apelláta, még kontroller is van a QTE-k könnyebb teljesítéséhez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89704) oriic válasza Csapoati (#89703) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:)

Viszont a játék tényleg úgy néz ki mint az előzetes képeken.

[link]

Cserébe a mobilos kiadás is pont ugyanígy néz ki. :)

Live-Die-Respawn

(#89705) Crytek válasza oriic (#89704) üzenetére


Crytek
veterán

Kb annyi itt a remastered, hogy lesz bennefull HD felbontás és kapott kontroller támogatást.

Grafikai tuningra már nem volt pénz :DDD De mivel kiváló játék most végre a végigjátszásra is sor kerül majd.

Next PC Upgrade: 2022

(#89706) cskamacska válasza laceszgamer (#89687) üzenetére


cskamacska
addikt

laceszgamer: Most mire számítottál? :DDD _Eredeti_ játék topikba beírod hogy az SP1 nincs fent, mert a 300k-s gép mellé nem futotta(pontosabban vallási okokból nem fordítottál) eredeti operációs rendszerre. Erre fele azért néz hülyének, mert egy ősöreg telepítőt használtál bevállalva a netes biztonsági kockázatot, és még lusta is vagy felrakni az SP1-et, ami simán felmenne aktiválás után. Másik fele meg azért néz hülyének, mert 8k-t is sajnáltál érte. Erre te azzal védekezel, hogy ez itthon ősi román szokás.. :))

De hogy a kérdésre is válaszoljak: nem fog menni. GTA 4 sem ment SP2-es XP-vel, pedig a SP3 csak egy fél évvel előtte jelent meg. Fix talán lesz hozzá, mint az elődhöz, de valószínűtlen hogy ezzel vesződnének, reális igény nincs rá, pláne ha valami fincsi DRM lesz rajta ami hónapokig húzza.

más

-Solt-, csaba951: GamesRocket egy cédékúcsbót. Mindenféle kódot árulnak amire rá tudják olcsón tenni a kezük.

más

Továbbra is Nuuvemen a legolcsóbb a Life is Strange a maga 3200 forintjával. Tini Butterfly Effect kaland. ^^

más

lackó: Csak a Big Fish Games kollekciódból kijönne egy konfig, Sims cuccaidból több is. :) GoG-on egész népes tábora van a kényszeres játékvásárlóknak, akik néha elsóhajtják magukat, hogy a P4 talán már nem lesz elég holnap. A szívem megszakad. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#89707) Dilikutya válasza laceszgamer (#89671) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mióta is használod a Windows 7-et? Volt már elég időd rájönni, hogy szar-e v agy nem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89708) laceszgamer válasza cskamacska (#89706) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kssz a választ, bár igazából ennyivel megelégedtem volna alapból is. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89709) laceszgamer válasza Dilikutya (#89707) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most komolyan ezen kell rugózni? Jó pár kommenttel előbb leírtam, de már tényleg részemről lezárom, én se foglalkozok vele, hogy ki mit és milyet használ. Volt egy kérdés meg mellé egy mellékes információ, csak végül eme mellékes infora ugrott a fél világ, míg választ nemrég kaptam csak, neki köszönöm.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89710) genndy válasza oriic (#89704) üzenetére


genndy
addikt

Ezt merik fully HD remasterednek nevezni? Vicc.
Ja, és visszarakják a kivágott részeket, szépen a történetbe illeszkedően? Á, dehogy, azzal már dolgozni kellene.
Eredeti változatában szerettem, akkor új volt, jópofa misztikus nyomozós-nyomasztós thriller-interaktív film, fasza zenével. Így viszont nem kell ha csak ennyit hajlandóak vele csinálni (pedig az animációk már akkor is baromi jók voltak, a modelleken meg a textúrákon kellett volna csiszolni. Nem? Akkor kell a francnak).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#89711) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a Steam account oldalán, ahol az aktivált játékok vannak, hogyan lehet a vásárolt és aktivált giftek mellett az "Eltávolítás" gomb?

Mit csinál? Visszarakja giftbe? :D

(#89712) Zamery válasza maddionmax (#89711) üzenetére


Zamery
senior tag

Csak amellett van eltávolítás gomb, ami "Free to Play".

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#89713) maddionmax válasza Zamery (#89712) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mazsoláztam 3-at, van több is



[ Szerkesztve ]

(#89714) Heavyrain válasza maddionmax (#89713) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nekem is van pár nem ingyenesnél eltávolítás. Humble rendszerén keresztül automatikusan aktivált játék mellett is,meg olyan mellett is,amit giftként aktiváltam. :F

[ Szerkesztve ]

(#89715) laceszgamer válasza maddionmax (#89713) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem egy Darkness 2 és egy Orcs Must Die 2 GOTY ilyen, pedig egyik sem ingyenes game. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89716) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ez vagy bug vagy újítás és berakják majd giftként raktárba :D
(Na jó nem álmodozom)

(#89717) tomsolo válasza maddionmax (#89716) üzenetére


tomsolo
őstag

Én azt nem vágom hogyan került fel hozzám ez: Fork Parker's Holiday Profit Hike?

Hogy én nem kattintottam rá az biztos. Ennél jobb már csak azok DLCk amikhez nincs is meg az alapjáték.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89718) Heavyrain válasza tomsolo (#89717) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nem futtattad régebben ezt a SteamDB-s scriptet? Ez hozzáadja az összes ingyenes játékot a fiókodhoz,lehet a Fork Parker's Holiday Profit Hike is úgy került rá.

[ Szerkesztve ]

(#89719) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Engem még mindig érdekelne mi az az "eltávolítás" gomb ezek mellett :P

(#89720) Dilikutya válasza maddionmax (#89719) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nálam nincs se kliensből, se weblapról belépve. Csak az ingyenes játékok és demók mellett van. vásárolt játéknál, függetlenül attól, hogy Steam-en vett, beaktivált kulcs vagy Humble redeem, nincs.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89721) eszement24 válasza Heavyrain (#89718) üzenetére


eszement24
aktív tag

én most lefuttattam újra 86 találata volt, de a fiókomon nem változott semmi :(

(#89722) tomsolo válasza maddionmax (#89719) üzenetére


tomsolo
őstag

Nyomj rá a Toxikkknál, mi történik? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89723) maddionmax válasza tomsolo (#89722) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Köszi :(((

(#89724) warcat válasza tomsolo (#89722) üzenetére


warcat
veterán

Én kipróbáltam interstellar marines gifttel egy érdektelen fiókon,eltávolította a játékot a könyvtárból,giftet nem kapsz természetesen.

EA: It's in the crate!

(#89725) maddionmax válasza warcat (#89724) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hát ez pocsékul hangzik! Ez esetben nem igazán látom értelmét a funkciónak.

(#89726) Sirpi válasza maddionmax (#89725) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nekem a Torchlight 2-nél van ott (természetesen giftként kaptam). Jó lenne tudni a mögöttes szándékot, mert az új scr fájlok nem az inventory-d fogják kipakolni, hanem a library-d :F

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#89727) Bluerainbow válasza maddionmax (#89711) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Kipróbáltam

Simán leveszi a fiókodról a tételt , se wallet pénzként se inventory-ba nem kapsz semmit. Vagyis ha esetleg olyat találsz ami nem kell és el akarod távolitani , megteheted , de nem kapsz érte semmit.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#89728) eami válasza maddionmax (#89713) üzenetére


eami
addikt

Úgy nézem hogy csak azoknál van remove ami ingyenes vagy pedig az item nevében is benne van hogy gift, mint ahogy a dying lightodnál is.

(#89729) Sirpi válasza eami (#89728) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem rossz teória, de az enyémet ez nem magyarázza:

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#89730) arty


arty
veterán

végre! remélem pár idegölő, bundliban kapott szutykot, amivel sose játszanék is levehetek :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#89731) Sirpi válasza arty (#89730) üzenetére


Sirpi
senior tag

Jelenleg az látszik, hogy a F2P játékok mellett csupán néhány steamgift érintett még (és nem jöttünk eddig rá, hogy mi alapján törölhetők). Bundliszökevényeket majd akkor fogsz tudni törölni, ha ingyenessé válnak. Vagy ha sürgős, akkor Steam Support :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#89732) Raketa001 válasza pigster (#89688) üzenetére


Raketa001
csendes tag

Kérlek ne vegyétek okoskodásnak, csak a tisztázás kedvéért: [link]
Tapasztalatom szerint ez bruttó kb 8.50, ami nettó 5 kb. Ezzel számolva az 22 óra munka, vagyis majdnem három nap. Ezen kívül egyetértek, jó/új géphez tiszta windowst, csak ugye erre is spórolni kell.

(#89733) Dilikutya válasza Raketa001 (#89732) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 300 ezres gépre is spórolni kell.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89734) pigster válasza maddionmax (#89719) üzenetére


pigster
senior tag

Eredetileg valószínű belső használatra szánták azokhoz a játékokhoz, amiket előbb-utóbb törölni fognak tőled. Amit most látsz, az csak hiba a Mátrivban.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#89735) maddionmax válasza Sirpi (#89726) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Rátapitottál a lényegre, hogy miért nem "örülök" ennek a csodálatos új fukciónak :(
Véletlen egy Steam scriptet bekap az ember és mire visszakapja a fiókot, annyi pár játékának.

Ha ez nem bug, akkor valaminek az előszeleis lehet, amire mondjuk régóta vártunk már (használt játék továbbadása), azonban én borulátó vagyok amikor 20-30-30€ vásárolt játékoknál felajánlja a törlést, amíg a bundli szökevényeknél nem.

Tényleg jó lenne a logikájára rájönni :\

Nálam ezeknél ajánlja fel:
Toxikk
Dying Light
Landmark - Trailblazer Buddy Gift
Tropico 4 Gift 4-Pack
Interstellar Marines
Takedown: Red Sabre
Verdun
Half-Life 2

pigster: "Humoros" lenne, ha vásárolt játékaimat letörölnék :D Főleg az általam legálisan vásároltakat is.

[ Szerkesztve ]

(#89736) pigster válasza Raketa001 (#89732) üzenetére


pigster
senior tag

Nem veszem okoskodásnak.

Ajánlom figyelmedbe, mivel szinte minden szakmához tartozik kollektív szerződés, és kötelező érvényű:

kollektivvertrag.at

Itt a keresőbe írd be pl.: Bau
Pl.:
Bauhilfsgewerbe:

Mindestlohn/Mindestgehalt

Einfache Tätigkeiten: von € 1.642,46 bis 1.715,34
Qualifizierte Tätigkeiten: von € 1.908,57 bis 2.072,99
Hochqualifizierte Tätigkeiten: € 2.176,38

Ez 168 órával osztva (napi 8 órával kb. átlagban ennyi jön ki) az EUR 9,77
Ja és ez a legalja Einfache Tätigkeiten EUR 1642,46
Plusz esetleges túlóra, ingázóknak Pendlerpauschale és Pendlereuro.
Most nem vágom fejból az adótáblát, de EUR 11000-ig évente adómentes. Meg ugye 20% ÁFA (élelmiszerre általában 10%)
Van olyan Kollektivvertrag, ahol direktbe órabért adnak meg, és még számolgatni sem kell.
Plusz rengeteg helyen van 13. és 14. havi bér.

Szóval a Kurierra való hivatkozás a fentieket figyelembe véve, nem tudom mennyire releváns.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#89737) pigster válasza maddionmax (#89735) üzenetére


pigster
senior tag

pigster: "Humoros" lenne, ha vásárolt játékaimat letörölnék :D Főleg az általam legálisan vásároltakat is.

De ugye, mint látjuk az elmúlt napok hozzászólásaiból, ezeknek a cégeknek az üzletpolitikája nagyjából összefoglalható így:
először üt, aztán kérdez :K

Lásd még:
https://www.youtube.com/watch?v=lWsVIHall9c
kb. 01:35

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#89739) ollie válasza tomsolo (#89717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát kapitalista lelked nem vidult fel eme játék láttán? :D

***

(#89740) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Lehet 11500 ért win 8.1 pro student verziót venni, csak egy diák igazolvány képe kell hozzá. Annyit szerintem megér, és később lehet win 10 re is váltani. Egy diákkal évente 5 Windowst lehet vásárolni egyenesen a Microsofttól

(#89741) csaba951 válasza maddionmax (#89735) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem ezek a játékok mind 4-pack bontás után kapott gift-ekből, vagy a játék megvásárlása után kapott plusz gift példányokból származnak.

Lehet, hogy a gomb azoknak a játékoknak az eltávolítására szolgál amiknél nem történt pénzmozgás a Steam Store-ban. Ingyen jött - ingyen ment! :D

(#89742) maddionmax válasza csaba951 (#89741) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, azt hiszem igazad lesz!

(#89743) wwenigma válasza pigster (#89736) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

De rohadtul örülnék ha másfél napi fizetésemből vehetnék Win8-at. Illetve egynapi, mert 12-be tolom. :)

Ateszpapa: ízlelgesd azt a szót hogy diák. Illetve egy 12 hónapos időszakon belül öt (5) példány vásárolható belőle. Miutan abbahagyod a tanulmányokat, nem tudom mennyire hasznalhatod jogosan tovább.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#89744) micafighter válasza wwenigma (#89743) üzenetére


micafighter
nagyúr

diák: Az ember holtig tanul :DDD Amúgy jogos a kérdés :)

,,De rohadtul örülnék ha másfél napi fizetésemből vehetnék Win8-at" +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#89745) Dilikutya válasza Ateszpapa (#89740) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ráadásul végleges, új gépre továbbvihető licenc. Most kérdeztem rá a csevegőben, mivel a Dreamspark licencem viszont nem végleges. Vásárlás után rendelhetsz külön telepítőlemezt is 2500Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89746) FollowTheORI válasza maddionmax (#89735) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak az ingyenes, f2p és a 4-pack játékok vannak benne úgy látom... de amugy hogy mi a logika és miért passz... eddig csak a f2p volt ilyen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89747) micafighter válasza Dilikutya (#89745) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor ezzel meg is lett válaszolva. Dreamspark tudtommal addig tart, amíg a tanulói jogviszonyod. A diákkal vásárolt Win viszont akkor nem vész el ha jól értem. :)

(#89748) Dilikutya válasza micafighter (#89747) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt mondom én is, a Dreamspark nem örökélet. Nem értelmezi az IDDQD-t. :)
Bár abból is van még 2 évem,( munka mellett több is lehet :) ), addigra a Windows 10 is kifutó lesz. Mondjuk ha azt is lehetne majd frissíteni ingyen a 11-re, az jó lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89749) djculture válasza wwenigma (#89743) üzenetére


djculture
félisten

Ugyanaz mint az office annál is a diákigazolvány érvényességéig tart a használati jog...

(#89750) echterion válasza djculture (#89749) üzenetére


echterion
nagyúr

És a lejárat után a kutya sem fogja ellenőrizni. ;)
Vagy igen?

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.