Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89351) KubanitoS válasza #79621120 (#89350) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor nagy valószínűséggel ugrott is a Paypal fiókod. Megérte?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89352) echterion válasza ollie (#89331) üzenetére


echterion
nagyúr

No igen, de nem az eredeti tulaj jön hozzám a kocsiért, hanem a hatóság. Én ezt a közeget hiányolom innen. Ha így működne, egy szavam se lenne, de így csak hatalommal való visszaélés a szememben.
Ahogy maddionmax is mondja.

(#89341) Csapoati: Rendszerhiba, ezért lehet ezekkel trükközni. Ha ennyire akarják a régiózást, csinálják meg rendesen, hogy ne lehessen másik régióból indítani. Amúgy igen, aki ilyen helyről vesz, jelenleg az a legjobb megoldás számára, hogy mielőbb kipörgeti.

(#89351) KubanitoS: Csinál másikat. Ami jár, az jár. Ha én nem bújhatok ki a szürke kulcsos kaszálás alól, akkor a paypal se tehesse. Különben szart se ér a szolgáltatása.

[ Szerkesztve ]

**********

(#89353) BigBlue69 válasza Agyzuzo (#89261) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen a Ubisoft a hibás.. véletlen se az eladó g2a-n.. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#89354) KubanitoS válasza echterion (#89352) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem ismerem a Paypal működését, csak nehogy aztán az legyen a vége, hogy ugyanazt a bankkártyát ne vegye be másik fiókra a rendszer. Szerintem előre utalni kétes embernek kétes cd kulcsért paypal giftként már alapból nem volt jó húzás. Persze mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89355) echterion válasza KubanitoS (#89354) üzenetére


echterion
nagyúr

Amúgy egyetértek veled abban, hogy a jelenlegi rendszerben ezekről a helyekről vásárolni kockázatos. De majd a kolléga megírja (ha akarja), hogy elkobozták-e a fiókját vagy sem. De ha még megtették is, szerintem nem egy abszolút nélkülözhetetlen szolgáltatás, bőven meglennék nélküle is.

(#89356) sagem: Jah...mint minden kapitalista nagyvállalat. Addig kedvesek, amíg nekik jó.

[ Szerkesztve ]

**********

(#89356) sagem válasza echterion (#89352) üzenetére


sagem
addikt

A G2A-n néha van Paypal exlusive offer, illetve én már kaptam magától a Paypaltól olyan levelet, amiben a kiemelt akciók közé volt válogatva a G2A..szóval szívesen ajánlják neked, de ha baj van velük, akkor széttárják a kezüket, kedves :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#89357) Darth_Revan válasza sagem (#89356) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Volt már, hogy lopott kulcsnál ők maguk adták nekem vissza a pánzt és nem kellett a PP-t bevonni.

(#89358) maross válasza #79621120 (#89350) üzenetére


maross
veterán

Az klassz, engem mikor chargebackeltek, mindig megnyerték (egy kivetelevel ahol emailben is gyakorlatilag leirta a srac hogy aktivalta koszi szepen) . Szamomra ez az egesz total bekohogés alapunak tunik, jaj rossz kulcs es mar kuld is vissza a pp a penzt..fel nem tudom fogni nalad miert nem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#89359) szami777 válasza micafighter (#89303) üzenetére


szami777
addikt

Aki ide jár a topikba tudja, hogy szürke és kétes eredetű, a többi 99% meg nem és szépen rá is cseszik.
És itt nem is 1-2 eurós játékokról van szó, hanem többezres AAA címekről.
Ide nem is kéne többet linkelni G2A-t, menjen tiltólistára, modi meg törlje az esetleges g2a linkeket szvsz.
Vagy ilyen erővel a 0 repes trade linkeket is bedobálhatnánk ide, ugyanaz.
Redditen és Isteheranydealen sem véletlenül nincsenek kint ilyenek.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89360) #79621120


#79621120
törölt tag

@echterion

Nem szüntették meg , én töröltem mivel később már nem használtam semmire sem .

@xsanyi77

Szerintem az Amazont és a Nuuvemet ( meg az összes VPN-es marhaságot ) is törölni kellene innen , hiszen egyikről sem tudunk vásárolni hamis lakcím nélkül .

[ Szerkesztve ]

(#89361) bullseye válasza #79621120 (#89360) üzenetére


bullseye
addikt

Meg az össze kulcsos megjegyzést, meg az összes helyi tradert, mert nálunk sincs eredetigazolás. Marad kb. a 4-5 ismert digi hely, meg a hazai boltok (bár azokért sem tenném tűzbe a kezem). Szóval az egész topik törölhető nagyjából.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#89362) Csapoati válasza #79621120 (#89360) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Nuuvemen magyar lakcimmel is lehet vasarolni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89363) SenorGrande válasza #79621120 (#89360) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Az hol van megtiltva, hogy az USA-ban élő magyarok, magyarul tudók ide járjanak Amazon akciókról (is) informálódni?

Ne pörgessük már fel ezt a témát hétről-hétre, teljesen felesleges.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#89364) arty válasza echterion (#89352) üzenetére


arty
veterán

"de az origin és az ubifos-store azért jó, mert régiómentes, nem olyan szarok mint a sztím" ;)

részvétem mindenkinek, akitől vettek vissza cuccot. a hatdolláros wocsdogzom, még régről - megvan....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#89365) WayneGace válasza #79621120 (#89360) üzenetére


WayneGace
őstag

Nuuvemen, amit enged berakni a kosárba, ahhoz nem kell vpn, amit nem enged, az meg már más kategória.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#89366) ViharVadász válasza nepszter1 (#89246) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én tudom ajánlani. Általában egyedül szoktam kalandozni a világban, de sokszor találkozok játékosokkal, akik éppen valamilyen dinamikus eventet próbálnak véghez vinni. Harcrendszer szerintem nagyon jó lett, egyszerűen imádom. Én még teljes árat fizettem érte, de szerintem 10 euróért (vagy 15 - attól függ, melyiket tervezed megvenni) ajándék. :K

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#89367) szami777 válasza bullseye (#89361) üzenetére


szami777
addikt

+(#89360) dadawa

Ne essünk át a ló túloldalára, aki alaposan odafigyel a tradeléssel nem ütheti meg a bokáját.
Az amazonnal, nuuvemmel sincs semmi baj, a topikösszefoglaló szerint sem:
"Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus"
Én egyedül a g2a-ról beszélek itt, ahol tömeges revoke történt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89368) #79621120


#79621120
törölt tag

Beismerem , tévedtem a Nuuvemmel kapcsolatban .

(#89369) tomsolo válasza szami777 (#89367) üzenetére


tomsolo
őstag

> Én egyedül a g2a-ról beszélek itt, ahol tömeges revoke történt.

Akkor jó mert a kinguin/fast2play-n is detto ez történt. Egyébként sztem sokban hasonlít a jelenlegi uplayes sztori a rebellion Sniper Elite 3 hajcihőre.

Egyébként akinek leszedte az UBI a játékát az nézze már meg hogy a G2A/Kinguin orderén milyen seller név van/volt ez azért - ha nem is sokat - de lehet segítene v. irányt mutatna ki is bukott ki.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89370) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Game Giveaway of the Day - Heroes of Hellas 2: Olympia

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#89371) tomsolo


tomsolo
őstag

Homeworld Remastered Preorder - 27,19€

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89372) tupacamaru válasza tomsolo (#89371) üzenetére


tupacamaru
veterán

Annak idején nagyon tetszett ez a játék.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#89373) Źşë'


Źşë'
addikt

Dying Light Alienware T-Shirt DLC

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#89374) tomsolo


tomsolo
őstag

Indiegala

King's Bounty: Dark Side - 3.99€

Ez a sima, nem a premium!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89375) maross válasza tomsolo (#89374) üzenetére


maross
veterán

Premium edition upgrade includes Dark Side Cookies bonus DLC that features:

Clot of Darkness amulet providing bonus to money and experience
Two additional locations
Over a dozen additional quests and a new unit

Ha mar vegigjatssza az ember a simat, nem hiszem hogy lenne ertelme premiumot venni kesobb steamrol (5.99euro most, 1.5 lenne 75% akcioval).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#89376) tomsolo válasza maross (#89375) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem premium van - és még nem volt időm sokat játszani vele szóval passz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89377) bullseye válasza maddionmax (#89332) üzenetére


bullseye
addikt


Másold be ide FB-re a levelezést :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#89378) Agyzuzo válasza BigBlue69 (#89353) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen, az Ubi a hibás... Kell részleteznem miért? Egy k*rva szó nélkül töröltek egy játékot a fiókomról. A MINIMUM hogy leírják:
- a törlés tényét
- a törlés indoklását
- lehetséges jogorvoslat lehetőségét.

Ez így nem csak hogy egy paraszt lépés volt, de jogszerűtlen is. Ezt kifejtettem nekik. Amúgy leszarom, ha ők így állnak hozzá, nekem sem kell másképp. Én jóhiszemű vásárló voltam, pénzt adtam ki, egy tudásom szerint jogtiszta szoftverért (a G2A megítélése jóval negatívabb annál mint ami a valóság, ez meggyőződésem - azért mert nem egy GMG vagy Amazon, még nem is az ecseri piac). Erre a reakció hogy kurva szó nélkül törlik. Ne mondja nekem senki, hogy ez rendben van, mert NINCS.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#89379) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Már annyiszor szereztem pénzt vissza g2a-tól, hogy szerintem a PP-met bannolták is, mert multkro venni akartam zakcsiós AC Unity-t, de fizetés után amikor feldolgozta a rendelést, akkor sikertelen lett és automatikusan refundot adtak...még szerencse, hogy így jártam :DDD

(#89380) bullseye válasza Darth_Revan (#89379) üzenetére


bullseye
addikt

Tényleg mázli, mert nem elég, hogy most esetleg elvették volna a Unity-t, de addig meg meglett volna! :D

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#89381) maddionmax válasza bullseye (#89377) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az első levélre tényleg perceken belül válaszoltak és kérték forduljak Ubisofthoz tájékoztatásért,majd amit ír a kiadó másoljam be. (Tök jó, hogy a pénzemért én kilincselhetek, ám legyen.)
Lefutottam a tiszteletkört, majd Ubi válaszát visszaküldtem G2A-nak, ahol "már várták"....7 órája nem tudnak válaszolni.

(#89382) wikings2 válasza Darth_Revan (#89379) üzenetére


wikings2
őstag

Én próbálkoztam w3+tft vásárlással a napokban g2a-ról és a pp egyszerűen nem volt hajlandó a tranzakciót véghezvinni mondván hogy a kártyaszolgáltatóm letiltotta a műveletet. Időközben akciós lett a gw2, megpróbálkoztam a megvásárlással pont a bankba menetel előtt ahol vérfürdőre készültem, erre szó nélkül megvettem. Szóval g2a sem játszik tovább, kitudja miért dudált a pp, csak jót akart nekem :B

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#89383) WayneGace válasza maddionmax (#89381) üzenetére


WayneGace
őstag

Másik topicból: 1
2

Ha nagy visszhangot kap a dolog és úgy ítélik meg, hogy jobb tenni valamit, akkor lehet visszaadják a pénzt. De enélkül egy ilyen, tudtommal hongkongi, cég ellen sok mindent nem tud tenni az egyszerű vásárló.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#89384) #79621120 válasza bullseye (#89377) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#89385) Zamery válasza Agyzuzo (#89378) üzenetére


Zamery
senior tag

Nem akarom védeni az UBI-t mert szerintem hibásak, ha másban nem, akkor a vevőtájékoztatásban mindenképp. Egyébként nem ez az első eset, hogy ez megtörténik a G2A-val, mint ahogy azt a mellékelt ábra mutatja: [link]. Érdemes végigolvasni.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#89386) Egon válasza tomsolo (#89374) üzenetére


Egon
nagyúr

Ezt lehet Steam-re regisztrálni?
Ha már itt tartunk: régi PC Gurus King's Bounty-t gondolom sehogy sem lehet a Steamre regelni...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#89387) #79621120 válasza Egon (#89386) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ezt lehet Steam-re regisztrálni?

Steam kulcsot kapsz .

Ha már itt tartunk: régi PC Gurus King's Bounty-t gondolom sehogy sem lehet a Steamre regelni

Nem tudod regisztrálni .

[ Szerkesztve ]

(#89388) Lackki


Lackki
senior tag

FEZ
2.49USD napi deal

szerintem az egyik legjobb puzzle/platform game. Hangulata és a zenéje is óriási

Privátot hamarabb észreveszem

(#89389) szami777 válasza WayneGace (#89383) üzenetére


szami777
addikt

Most látom, hogy a fórumtárs igényelte a shield szolgáltatást és úgy kapott használt kulcsot.
Az úgy viszont nagyon meredek, elmehet a búsba az egész banda.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89390) wwenigma válasza szami777 (#89389) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az ilyen történetekkel az a baj, neha kimarad belole 1-2 aprosag.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#89391) Csapoati válasza Agyzuzo (#89378) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bár a felháborodásod nyilván jogos, a G2A mégiscsak közelebb áll az ecseri piachoz (tekintve hogy csak egy platform az eladóknak), ez már a G2A Shielddel is csak nyilvánvalóbb lett. Bár láttuk az is mennyit ér... :( Én se veszek ezentúl még WoW Gamecardot se ott, pedig 2 ezerrel olcsóbb, mint a boltban és eddig nem is volt semmi gond vele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89392) warcat válasza Csapoati (#89391) üzenetére


warcat
veterán

Én fogok venni,de az ebayen keresztül,mint eddig is.
[link]
Semmi plusz fee, és ebay+péjpál jó barát

Amúgy vicces a letiltások mellett,hogy továbbra is megy a g2a weekly sale, a Far Cry 4 sold out, Unity még van ;]
Kérdeztem már párszor,hogy honnan a fenéből szereznek ennyiért,részben megvan a válasz
Valamennyire érthető,az orosz út bezárulása után csodálkoztam is,hogy mit árulnak még.
Az érthető alatt arra gondolok,hogy már a sokkal neccesebb vonalakat is fel kell vállalniuk,hogy legyen mit eladni,valószínű becsúszott valami bothálózat által beszedett kártyainfókból vásároló cápa a viszonteladók közé.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#89393) Lackki válasza szami777 (#89389) üzenetére


Lackki
senior tag

shieldről annyit, hogy mikor kollégámnak mutattam az oldalt, egyből vett xbox live 12hónapot és alapból ugye be van nyomva shield. Nézett mikor kiderült, hogy arról van szó, vki nézi ahogy aktiválja.
Vicces, hogy nem ment a kód. kérdezte a csajt hogy ilyenkor mi van, az meg közölte, hogy írjon a microsoftnak :D Ő ezt megtette, majd a microsoft 2 hét után hajlandó volt válaszolni is, és igazából annyi lett az egészből, hogy a microsoft megkérte a g2a-t, hogy adjon új kódot. 3 hétig tartott a móka.

Ennyi a shieldről :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#89394) Egon válasza #79621120 (#89387) üzenetére


Egon
nagyúr

Thx. :R

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#89395) Hunbeast87 válasza bullseye (#89377) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Hirtelen a vásárlókra nem találtam jobb szót, nem kellett volna kiretusálnod a nevemet :DDD
Főleg nem a koponyás profilképemet... :((( :DDD

Ez a megoldás mindenre: beillesztenek egy sablonszöveget és kész. Sejthető volt.
Lehet tudni, hogy csak a G2A-s kulcsokat vontál vissza, vagy olyanokat amiket a felhasználók árultak az oldalon?
Usertől vett Watch Dogs játékom eddig még meg van.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#89396) maross válasza Lackki (#89393) üzenetére


maross
veterán

szep tortenet :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#89397) echterion válasza warcat (#89392) üzenetére


echterion
nagyúr

És mennyit szoktál ajánlani? Amit még elfogadnak.

**********

(#89398) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nyöghetett volna a Ubisoft valamit, miért veszik le a fiókokról a kérdéses játékokat, de ettől még mindenki ugyanúgy szabhatja a jogorvoslati lehetőséget, a g2a-n múlik, térít-e vissza valamit. A lényegen nem változtat, mindenki tudja jól, hogy ezek milyen helyek, mik a kockázatai. Én életemben egyszer vettem talán pont a g2a-n szürke játékot, a kettő volt együtt 1€, annyi kockázat belefér, de hogy ezreket kockáztatni, mikor fél éven belül az első akcióban a játékok fele a Steam-en is kerülni fog annyiba. Fillérbaszós türelmetlenség szürkeboltból vásárolni. Én is csak azért vásároltam, mert 1€-ért kaptam két olyan játékot, ami valamiért lekerült a Steam-ről.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89399) tomsolo


tomsolo
őstag

Amazon

Valkyria Chronicles - STEAM - $9.99
Renegade Ops - STEAM - $3.00
Dungeon of the Endless - Crystal pack - STEAM - $7.99

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89400) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Kis fejlemény...na jó, inkább vicces, mint fejlemény :D

Ubisoft válaszát elküldtem G2A-nak, nem hatotta meg őket 8 órán keresztül. Új ticket nyitása ugyanarra az ügyre, 5 percen belül üzenet, hogy már van ilyen ügy, zárják a ticketet.

Ok, Live Support...kérik, hogy tegyem fel a következő kérdést Ubisoft Supportnak (igen,még mindig én):
"I realize it's from an unofficial reseller, but what is the exact reason behind the ban?"

Ha megvan a válasz, csatoljam a tickethez :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.