Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88251) sixpak válasza eami (#88238) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm. Racer 8-at szippantottam. :)
És el is értem a túl sok aktiválás státuszt. :D

Pontosabban a sikertelen aktiválást. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#88252) maddionmax


maddionmax
aktív tag

3-ból 1 sikerült, köszönöm szépen! :)

(#88253) Buuster válasza eami (#88238) üzenetére


Buuster
tag

Köszönjük szépen, igazán nemes gesztus volt ez a részedről! :R

(#88254) x_o_n válasza eami (#88238) üzenetére


x_o_n
veterán

köszi szépen,én kommenteltem és irtam amit raboltak :)

(#88255) i2k válasza sixpak (#88251) üzenetére


i2k
senior tag

Én is :(
Amit néztem még, azt már MIND elvitte a Néma Nindzsa.
A "ninja elvitte :(" én vagyok a táblázatban :) - azaz, kipróbáltam és már "Duplicate..." fogadott.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88256) shaddy1027 válasza eami (#88238) üzenetére


shaddy1027
tag

Orbital Gear sikerült megszereznem, nagyon szépen köszönöm! :DD

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#88257) maross válasza eami (#88238) üzenetére


maross
veterán

Koszi, 4 zoldet probaltam, nem jott be. Remelem egyszer bevezetik hogy meg lehessen nezni kinek az accountjan van, annyira kivancsi vagyok kiknek van pofajuk tizesevel aktivalgatni.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88258) Twilight.666 válasza eami (#88238) üzenetére


Twilight.666
csendes tag

A Lost Civilization-t vittem. Köszönöm!

(#88259) EmptyParadox válasza eami (#88238) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Köszönöm! Kettőt találtam, írtam, hogy vittem! :)

(#88260) vidaila


vidaila
aktív tag

Jó lenne ha valaki nem törölgetné vissza a már elvitt bejelölteket!

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#88261) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az összes elkelt. :( Kár, de azért köszi. (plusz mellette már túl sok aktiválási kísérlet)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88262) zseko válasza eami (#88238) üzenetére


zseko
veterán

A 134-es The Longest Journey-t már elvitték :( Nem tudtam beleírni a táblázatba.

HR24.hu

(#88263) Zamery válasza eami (#88238) üzenetére


Zamery
senior tag

Köszönjük szépen. Már mindet elvitték szerintem. Egy Tesla breaks the world játékot vittem. Illetve azt hittem hogy egy másikat is, de nem találom. Mindegy valaki trollkodik a kommentekkel.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88264) i2k


i2k
senior tag

Mai árfolyamon:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88265) i2k válasza eami (#88238) üzenetére


i2k
senior tag

Szerintem, törölni kéne a táblát - tényleg rászabadult egy trilli-troll...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88266) tomsolo válasza eami (#88238) üzenetére


tomsolo
őstag

Mindet vittem! :DD :R :C

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88267) djculture válasza i2k (#88265) üzenetére


djculture
félisten

Ja mi is ninják lettünk:) Na egyre jobb most én vittem az összeset:)

[ Szerkesztve ]

(#88268) Zamery válasza djculture (#88267) üzenetére


Zamery
senior tag

Kezdődhet a kártyafarm! :DDD

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88269) i2k válasza djculture (#88267) üzenetére


i2k
senior tag

Tényleg. :)
Gyanús is voltál nekem mindvégig ;-)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88270) Devoured válasza eami (#88238) üzenetére


Devoured
tag

oda is beírtam, de azért inkább itt is, szóval köszönöm, lett +3 sorom. :DDD
pár kevésbé népszerű címet, de engem érdeklőt. a népszerűbbekkel nem is próbálkoztam inkább :)

[ Szerkesztve ]

(#88271) djculture válasza i2k (#88269) üzenetére


djculture
félisten

Még a tiedet is én vittem , no mit szólsz? :D Nagyon unatkozik valaki amugy ez a Eschalon - Book II nem is rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#88272) i2k válasza djculture (#88271) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor nem is regisztráltam volna be a III-ast?
Megszakadhatott Tér-idő-kontinuum bársonya :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88273) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

FEZ

(#88274) ZsZso válasza ollie (#88130) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Srácok! Óvatosan az OFFfal mert ollie mester lassan lezárja a topikot, úgy elszabadult a pokol az utolsó figyelmeztetés óta. Kapjuk már össze magunkat.

Nuuvem - Never Alone 20 R$

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#88275) bullseye


bullseye
addikt

Azért valahol szép, hogy arra van ideje valakinek, hogy trollkodjon a táblázatban.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#88276) djculture válasza ZsZso (#88274) üzenetére


djculture
félisten

Ez se semmi hitman contrast egy jobb sör áráért: [link]
Hitman: Absolution Elite Edition
Hitman 2: Silent Assassin
Hitman 3: Contracts
Hitman: Blood Money
Hitman: Codename 47

Ez mondjuk még jobb 2000-ért : [link]

[ Szerkesztve ]

(#88277) eami


eami
addikt

épp úton vagyok, de át raktam akkor read only rá.

(#88278) TheProb válasza eami (#88238) üzenetére


TheProb
veterán

Azért kicsit égne a pofán annak a helyében aki kb benyelte az összeskulcsot...
De hát lehet csak én vagyok ennyire gerinces.
Ráadásul több címet is többször beregelt, no comment.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88279) phenomHUN válasza TheProb (#88278) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

"kb benyelte az összeskulcsot..."
Ezt meg honnan veszed? :U

(#88280) ZS3NI :
Nem hinném, hogy 1 ember aktiválta volna a kulcsok nagy részét.

"De nincs valami max aktiválási korlát? Mintha régebben olvastam volna egy hasonlót, pont az ilyenek elkerülése miatt."

Természetesen van.

[ Szerkesztve ]

(#88280) ZS3NI válasza TheProb (#88278) üzenetére


ZS3NI
őstag

De nincs valami max aktiválási korlát? Mintha régebben olvastam volna egy hasonlót, pont az ilyenek elkerülése miatt. 1 órára kispadra teszik az accot és nem tud aktiválni. Még ha a duplikáltakat erőlteti akkor is.

Igazából engem csak a commandosok érdekeltek volna így végigolvasva a listát, de sajnos szépen lekéstem. :) Fél4ig vártam hátha lesz valami, aztán elmentem kajálni. Murphy. :D

Mindenesetre köszönöm a felajánlást, szép gesztus volt. :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#88281) bul07 válasza ZS3NI (#88280) üzenetére


bul07
nagyúr

Olyan 20 körüli aktiválás után tesz kispadra, használt kód esetén hamarabb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88282) TheProb válasza djculture (#88276) üzenetére


TheProb
veterán

az a dühítő, hogy akinek megvan régről, dobozos verzióba az nem tudja aktiválni...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88283) eami


eami
addikt

Örülök hogy sikerült jó pár embernek (bevallottan) vinni kulcsot, de mielőtt elkezdenénk névtelen ninjákat anyázni újra kiemelem, hogy akadhatott olyan kulcs ami már nem volt jó, azaz én aktiváltam korábban. Szám szerűen 5 darab recovery mailt kaptam, így biztos volt ilyen is. A célom amúgy az volt, hogy a még aktív kulcsot el tudja olyan vinni akinek kell és ha mégsem jó már egy kulcs akkor csak minimális csalódást okozzak (szemben mondjuk azzal ha felajánlottam volna sorsolásra és még sem jó).

érdekesség, hogy a link posztolását követő 15. másodpercben már 19 viewer volt :DDD Kicsit később pedig már majdnem 50-en néztétek a listát.

A megosztást most már le is veszem, mert igen minimális az esélye hogy működő kulcs legyen közte.

Jó játékot / farmolást mindenkinek :K

(#88284) djculture válasza TheProb (#88282) üzenetére


djculture
félisten

Nekem nem egyszer aranyatér a dobozos is ami sehova nem regelhető.... Nem mindenhol van internet még a mai világban se sajnos. Jó race driver gridezni is a vonaton úton Szolnok fele..

[ Szerkesztve ]

(#88285) dbius válasza eami (#88283) üzenetére


dbius
veterán

Na, én pont most akartam ránézni, most kértem hozzáférést a fájlhoz :) Köszi a felajánlást, követendő példa! :R

(#88286) RedMan


RedMan
tag

Civilization V: The Complete Edition akció: $10.92 - Eddigi legjobb akció, van voucher is, ami: macgames5off. Ez -5%, az általam beírt ár ezzel a levonással együtt értendő. :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#88287) eszement24 válasza djculture (#88284) üzenetére


eszement24
aktív tag

Nagyon sok dobozos/lemezes játékom van. Tervben van, hogy megy mind cserére/eladásra persze "gombokért".

[ Szerkesztve ]

(#88288) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Giveaway of the Day - Sprill and Ritchie: Adventures in Time

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88289) eszement24


eszement24
aktív tag

Nem is ír senki arról, hogy az Elder Scrolls 1-2 ingyenes lett?

Arena

Daggerfall

Igen, tudom. Nem steames. Csak klasszikus.

#88288 MoVieFaN: :R

[ Szerkesztve ]

(#88290) Dilikutya válasza eszement24 (#88289) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van erre külön téma: Teljes verziós játékok letöltése ingyen - nem warez.
Amúgy régóta ingyenes. A Daggerfall-hoz van felújított engine is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88291) eszement24 válasza Dilikutya (#88290) üzenetére


eszement24
aktív tag

Köszi szépen, ezt a topikot nem ismertem, akkor ezentúl az ilyesmi oda megy :R

(#88292) echterion válasza Dilikutya (#88290) üzenetére


echterion
nagyúr

Oda egy éve a kutya se írt be semmit. Nem túl látogatott hely.

**********

(#88293) Niczo válasza eszement24 (#88287) üzenetére


Niczo
senior tag

azért néha jobb a dobozos játék :(((

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#88294) djculture válasza Niczo (#88293) üzenetére


djculture
félisten

Steam is megszünhet bármikor ha pl a Gabe bá elmegy és átveszi a helyét egy másik ember aki pl nem ezt szeretne a steam-en... Akkor mindkenki kitörölheti az ott lévő játékaival az alsó felét.
Most ezt még ha leirod is scifi de már nagyobb dolgok is szüntek meg a steam-nél.. Ebböl a felhős játékból is volt vagy 3 platform egyik sem él már, még jó hogy kettő játékot vettem ezeknél összesen mindegyikre keresztet vethetek.

[ Szerkesztve ]

(#88295) sagem válasza djculture (#88294) üzenetére


sagem
addikt

A Steam már akkorára nőtt, hogy csak úgy nem fog eltűnni, max felvásárolják, de a playereknek mind1, hogy ki igazgatja..a Microsoft pl. örömmel felvásárolná kilóra..vagy bármelyik nagyobb cég:)

de egyébként 10 év múlva a játékaink nagy része kb. semmit nem fog már érni, ill. a GOGhoz hasonló rendszerekben dobálják majd az ember után fillérekért..ilyen ez a popszakma:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#88296) KubanitoS válasza sagem (#88295) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igen, túl nagy üzlet ez ahhoz, hogy csak úgy eltűnjön. Ha meg a jövőben valami olyan dolog történne, melynek hatására a sztím jelenlegi formájában nem lenne piacképes, a sok millió felhasználót akkor sem hagyják elszivárogni, hanem simán továbbléphetnek más megoldás felé. Én nem aggódnék a sztím miatt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88297) Dilikutya válasza echterion (#88292) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mert mindenki mindent szétoffol, mint mi is ezt most. :) Van, aki már a teljes árú friss játékokat is behírezi ide.
De komolyan, oldalakon át csak off van, sehol egy jó vétel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88298) Dilikutya válasza djculture (#88294) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez már a konteó és chemtrail szintje. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88299) Niczo válasza djculture (#88294) üzenetére


Niczo
senior tag

nem akartam off hullámot indítani, csak zavar hogy korábban fizettem a játékért, most meg egy offline patch-et sem dobnak oda, márpedig ha a játék nem látja a szervert, el sem indul :((

netkar pro egyébként a mai napig működik, 1 éve steamre is be lett szavazva, de nem nagyon akar ott megjelenni.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#88300) Dilikutya válasza Niczo (#88299) üzenetére


Dilikutya
félisten

Torrenten van hozzá offline "patch".

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.