Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) bul07 válasza FollowTheORI (#88050) üzenetére


bul07
nagyúr

Ki fogják bírni a Apple tulajok :DDD
Ha ki tud fizetni egy telefonért 300e Ft-ot akkor azt a 1-200Ft-os áremelést is ki tudja

Steam-en általában akciókor vásárolunk , így steam esetén is max 400Ft-os többletről beszélhetünk , és ez akciósan 4000Ft-os játéknál , egy 1000Ft-os játéknál ~100Ft
Kibírható , max nem lesz minden szemét behúzva

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88052) eami válasza FollowTheORI (#88050) üzenetére


eami
addikt

Rosszul írtad...

"Figyelem! Nemsokára még prémiumabb szolgáltatásokkal jelentkezik a magyarországi App Store!"

;]

(#88053) cskamacska válasza FollowTheORI (#88050) üzenetére


cskamacska
addikt

GamersGate-en nem lesz emelés, számlán már most ott lóg az eurós árakba számított 27% stadionfenntartási illeték. Régen ez 20% volt, a különbözetet benyelik.

Ugyanitt Graviteam Tactics -75% leárazás




más

Habony Árpád szimulátor :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#88054) Dilikutya válasza cskamacska (#88053) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez jó játék?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88055) FollowTheORI válasza Dilikutya (#88054) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem sztímes... így nem. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88056) Hunbeast87 válasza Sirpi (#88048) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A levél tartalma azt engedi sejtetni még inkább, hogy ez elárazás volt.
Igazat adok, miszerint nem tarthat sokáig generálni X kulcsot..
Itt viszont nem tudnak még segíteni, nincsen kulcs. Amennyiben viszont teljes refundot szeretnél, abban segítenek, így sokkal kevesebb vásárlónak kell juttatni a kulcsokból. Egyre többen unják majd meg a várakozást és kérik vissza a pénzüket, végül csak a kitartóknak kell kulcsot küldeniük és már is kevesebbet buktak ezen az akción.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88057) djculture


djculture
félisten

Állitólag készül Mafia 3 az előző rész főszereplőjének a hangja kotyogta ki twitteren hogy azt veszik fel.. Remélem pc-re is jön akkor tuti vétel lesz, pláne ha nem lesz szétvágdosva mint az előző:)

[ Szerkesztve ]

(#88058) eami válasza Hunbeast87 (#88056) üzenetére


eami
addikt

nem tart sokáig kulcsot generálni, de az sokáig tarthat amíg a bolt felveszi a kapcsolatot a kiadóval hogy mennyi kulcs kellene, aztán a kiadó felveszi a kapcsolatot a steammel hogy mennyi kulcs kellene, aztán egyszer csak küldi a steam a kulcsot, aztán azok tovább, aztán a bolt megkapja. Közben mindezt mindenhol szépen adminisztrálják stb. Nem 2 perc szerintem :)

(#88059) FollowTheORI válasza eami (#88058) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah bizony... és szépen mindegyiknek ki kell számlázni, befizetni a adókat és még adminisztrálni is kinek merre mennyi. :)

Lesz ez még pár hét is akár.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88060) dejaris válasza djculture (#88057) üzenetére


dejaris
addikt

Ilyenek miert nem mehetnek az offtopikba? Vagy legalabb offban?

(#88061) Mate válasza dejaris (#88060) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem számítja 1 -nek a rangrendaszer.

(#88062) eszement24 válasza bul07 (#88051) üzenetére


eszement24
aktív tag

Igen, mert almát csak a sznob köcsögök vesznek ugye?

:@

Zs3ni: Éljen az előítélet mentesség!

[ Szerkesztve ]

(#88063) ZS3NI válasza eszement24 (#88062) üzenetére


ZS3NI
őstag

Pontosan :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#88064) KubanitoS válasza djculture (#88057) üzenetére


KubanitoS
veterán

Már eleve a tény, hogy az első rész Tommy-jának szinkronszínésze benne lesz bizakodásra adhat okot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88065) FollowTheORI válasza djculture (#88057) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Zombie Army Trilogy announced by Rebellion

Hát még ez... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88066) eszement24 válasza ZS3NI (#88063) üzenetére


eszement24
aktív tag

És ha néhány embert elküldenék a halál faszára, akkor még én lennék a paraszt..

Miért van az, hogy én nem teszek más rendszerekre megjegyzést, hogy "mekkora egy szar és aki azt veszi, az is egy gyökér?" Ugyanúgy ahogy nem megyek át más rendszerek topikjába, hogy kifejtsem a véleményem, hogy mekkora gyökerek, hogy ezt vették.

Nem, ne válaszolj, költői kérdés volt.

#88063 Talán azért ezen rugózom még mindig, mert nagyon fel tud baszni az uninteligens egybites nézet 0 gondolkodással.

[ Szerkesztve ]

(#88067) ZS3NI válasza eszement24 (#88066) üzenetére


ZS3NI
őstag

Te még mindig ezen rugózol? Édes istenem... :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#88068) MoVieFaN válasza genndy (#88039) üzenetére


MoVieFaN
tag

Tudnál abban segíteni, hogy mi lehet még bizonytalan a Witcher 3 Nuuvem GoG preorder verzióban az áron kívül? Tényleg érdekel, azért is tettem fel a kérdést a fórumon. Azt értem, hogy lehet még májusig árban jobb ajánlat is.

GOG kódról beszélünk, amit a GOG-on szeretnék aktiválni.

Itt a FAQ-ban azt írják, hogy mindenki minden nyelvet megkap:

- What languages will The Witcher 3: Wild Hunt be localized in?
Full voiceover and subtitles: English, Polish, German, French, Russian, Brazilian Portuguese, Japanese. Subtitles only: Arabic, Italian, Spanish, Traditional Chinese, Czech, Hungarian, Latin America Spanish, Korean.

- If I buy the game in a specific country, will I only have access to that country's language version?
Everyone who buys The Witcher 3 will have access to all of the language versions. You can pick and choose as you see fit.

Régiózárról eddig nem találtam infót GoG verzió esetén.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88069) ollie válasza MoVieFaN (#88068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit gondolsz, lehet egy DRM mentes játék régiózáras?

***

(#88070) MoVieFaN válasza ollie (#88069) üzenetére


MoVieFaN
tag

Azt tudom, hogy DRM-free. Ebben az esetben arra gondolok, hogy amikor aktiválom a Nuuvem GoG kódot, és hozzáadná a fiókomhoz, hogy le tudjam tölteni, akkor mondhatná, hogy nem EU hanem SA régióból való kód.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88071) djculture válasza MoVieFaN (#88070) üzenetére


djculture
félisten

Én azthittem hogy steam-eset ad a nuvvem, ha GoG-ra ad akkor azzal bajod nem lesz. Bár hadoválnak valami kedvezményröl is ha megvannak a régi részek, szerintem azt nem fogod tudni megoldani mert a nuvvemre magyarnak nem igazán lehet regelni. Akkor GoG ra is brazil fiókot kell szerintem csinálni mert össze kell kötni a nuveemest meg aGoG-ost.

[ Szerkesztve ]

(#88072) MoVieFaN válasza djculture (#88071) üzenetére


MoVieFaN
tag

Simán megadta a Nuuvem support (magyar adatok vannak a profilomnál, semmi trükk), csak egy screenshotot küldtem a GOG profilomról, hogy megvan a W1-W2, és már küldték is a -20% kódot. Így kb. 8000Ft lenne.
Még meg is köszönték, hogy náluk veszem. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88073) djculture válasza MoVieFaN (#88072) üzenetére


djculture
félisten

Akkor meg ne gondokozz ha kell a játék.. én ha meg is veszem csakis dobozosba veszem ha kód akkor meg az orosz nyelvű lenne aki fele ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#88074) bul07 válasza eszement24 (#88062) üzenetére


bul07
nagyúr

Felőlem az veszi aki akarja, de ez olyan mint hogy vesz egy méreg drága BMW-t majd sír hogy 15Ft-al emelkedett a üzemanyag ára(oké most sokat csökkent de érted), és inkább parkol az udvaron és nézegeti

(#88066) eszement24

Én itt az emberekre utaltam , nem a rendszere , egy milliomos aki lazán megveszi az évenkénti almás telefonját nem fog sírni 1-200Ft-os emelésen , aki meg sír érte az ne vegye mert nem engedheti meg magának
Ez olyan mint az autó lízing , minek vesz fel hitelt kocsira ha nem tudja fizetni vegyen olcsóbb kocsit és kész

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88075) dejaris válasza bul07 (#88074) üzenetére


dejaris
addikt

Van nagyon olcso bmw is, mint ahogy olcso iphone is :W

(#88076) bul07 válasza dejaris (#88075) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre ez a megfelelő válasz

Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!

Amúgy meg egy kis zenei aláfestés (van magyar felirat), és van témába vágó rész is benne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88077) echterion válasza dejaris (#88075) üzenetére


echterion
nagyúr

Csakhogy a kocsiban nem a vásárlás kerül sokba, hanem a fenntartás + használat. Na most, ha erre a kettőre egyszerre nincs pénz, akkor felesleges megvenni, hiába van arra.

**********

(#88078) szami777


szami777
addikt

Bundlestars Bloodshed Bundle

(#88079) Dilikutya
Kérnék szépen pár óra pihenőt az egyik moditól, csírájában kell elfojtani a dolgokat. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88079) Dilikutya válasza szami777 (#88078) üzenetére


Dilikutya
félisten

Muszáj szétoffolnod a topikot játékajánlatokkal? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88080) Crytek


Crytek
veterán

Vajon a witcher 3-at majd itt is be lehet később aktiválni gogra a steam kulcsot mint a 2- nél?

Next PC Upgrade: 2022

(#88081) MoVieFaN válasza Crytek (#88080) üzenetére


MoVieFaN
tag

Will I be able to redeem a backup copy of The Witcher 3: Wild Hunt on GOG.com?
The backup program for The Witcher 3: Wild Hunt is not planned any time soon, for sure not around release time. It was a one time action for The Witcher and The Witcher 2: Assassins of Kings. It might happen sometime in the future, but, currently, it's not in our plans.

Nincs tervben.

Közben megvettem a Nuuvemest. Gond nélkül ment a GoG-on, minden előrendelői cuccot megkaptam. 7979Ft volt. A minialbum a zenékkel 5 csillag, nagyon jó lett.

[ Szerkesztve ]

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88082) KubanitoS válasza Crytek (#88080) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem kell aggódni, mire számodra is megfelelő árba kerül a Witcher 3, addigra majd lehet gogra is regisztrálni. Olyan 2020-ra saccolom a dolgot. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88083) Crytek válasza KubanitoS (#88082) üzenetére


Crytek
veterán

Újra egy megmondom a tutit miközben közöm nincs ,hogy miről beszélek tudatlanul emberke.Ezért kár idejönnöd.
Csak hogy legyen valami fogalmad kb nyár óta megvan a Witcher 3 steam-en.
(Az mondjuk más kérdés hogy soha nem tudok vele játszani mert rákurták a regiozárat)
Ezért is kérdeztem a gog dolgot.
De akkor majd megveszem még egyszer.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#88084) tomsolo válasza szami777 (#88078) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez a bundle bejön, a To the Moon-ra nemrég kaptam kedvet.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88085) maross válasza szami777 (#88078) üzenetére


maross
veterán

Last Inua es skilltree saga erdekelne, ha valaki osztozkodni akar.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88086) szami777 válasza maross (#88085) üzenetére


szami777
addikt

Engem a blood knights és a to the moon, ez eddig 4/10
Valaki?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88087) cskamacska válasza Crytek (#88083) üzenetére


cskamacska
addikt

Tényleg, ha már soha nem játszás, én explicit kétszer olyan erős géppel nem ütöm meg a minimum rendszerigényt, nem is gondolok így a megvételre, de akkor neked ez hogy fog menni? :F

más

Anime Wíkend Szél a Sztímen
jól be lehet vásárolni a waifuknak :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#88088) tomsolo


tomsolo
őstag

Anime Weekend Sale

A Trailt lehet behúzom végre lassan fél éve csigáz.

A Blade Kitten jópofa platformer, az Eryi's Action meg a világ leggecibb játéka :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88089) Dilikutya válasza Crytek (#88083) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erre azért nem lennék annyira büszke. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88090) tomsolo


tomsolo
őstag

Yohoho, vettem Mélységet cirka ezeröccázé!

Reszkessetek cápalik! :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88091) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Planetary Annihilation is már megkapta a maga kis 80% kedvezményét Steamen...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88092) KubanitoS válasza Crytek (#88083) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azt honnan lehet látni, hogy régiózáras lett?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88093) szami777


szami777
addikt

Van új humble weekly is. [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88094) i2k válasza szami777 (#88093) üzenetére


i2k
senior tag

Ja, de nem is lett jó :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88095) i2k válasza Hunbeast87 (#88091) üzenetére


i2k
senior tag

A STEAM-vélemények alapján messzire kerülendő, mint a véres rongy...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88096) tomsolo


tomsolo
őstag

Játékotok most szintén akciós! :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88097) Hunbeast87 válasza i2k (#88095) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Miért is? A 8492 értékelés 72%-a volt pozitív..mi abban a rossz?

Beleolvasva pedig találsz rosszat is és jót is, jót sokkal többet. Ami átjön a véleményekből, hogy nem ártana még kissé foglalkozni a játékkal, de ez elég soknál így van..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88098) Dilikutya válasza tomsolo (#88090) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebben az egyjátékos mód milyen? A búvár nem érdekel, de cápával szívesen mókáznék. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88099) tomsolo


tomsolo
őstag

"Your choices changes the GENRE of the story! Almost EVERY NPC LIES to you at some point in the game! Live a life of adventure or a normal life"

mindezt ilyen explorer alatt is elfutó grafikával tizensok euróért.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88100) tomsolo válasza Dilikutya (#88098) üzenetére


tomsolo
őstag

A cápával enni kell! :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.