Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88701) Dilikutya válasza djculture (#88697) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most 59,99€ ~ 18500Ft. Mitől lenne 25? Meg úgyse megjelenéskor veszem, előbb kíváncsi leszek az optimalizáltságra, hogy fut a gépemen, és egy barátibb árat is kivárok. A megvétel nem kérdéses, ez azon ritka kivétel, amivel meg se várom azért az 5€-t. :) Ha nem ennyibe kerülne (vagy a fizetésem lenne a duplája :) ), szó nélkül elő is rendelném.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88702) JoolsNOS válasza marcusa (#88688) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Jelenleg itthon vagyok, de fontban szeretném megvenni a játékot. Hétfőn megyek vissza Angliába. Megoldható valahogy, hogy most vegyem meg fontban, vagy meg kell várnom a hétfőt? Meg mintha azt olvastam volna, hogy csak ma lehet megvenni...

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#88703) csaba951 válasza Dilikutya (#88695) üzenetére


csaba951
veterán

Ennyire bízol egy forint erősödésben? ;)

#88702 JoolsNOS
Vedd meg erről a linkről.
http://store.steampowered.com/?cc=uk

Egyébként kár annyira igyekezned, hétfpn is megkapod az előrendelői bónuszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#88704) djculture válasza Dilikutya (#88701) üzenetére


djculture
félisten

[link] 321ft egy euro ..

[ Szerkesztve ]

(#88705) JoolsNOS válasza csaba951 (#88703) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Köszi!

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#88706) echterion válasza csaba951 (#88703) üzenetére


echterion
nagyúr

Gyakorlatilag (kis túlzással) semmi hatásunk nincs rá, így marad a remény.

**********

(#88707) Tombi válasza Zamery (#88692) üzenetére


Tombi
senior tag

nuuvem-ről légyszi irjatok ott még nem vásároltam. (kéne angol felület :-) Illetve gondolom megbízható oldal. eddig steam only vasarlasokat csinaltam.

szerk: paypal-on kivül sima kártyát is merjek használni?:)

[ Szerkesztve ]

(#88708) tupacamaru válasza Tombi (#88707) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, portugál. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#88709) echterion válasza Tombi (#88707) üzenetére


echterion
nagyúr

Brazil oldal, van jónéhány korlátos játék ott, amit trükk nélkül meg tudsz venni, az itt is használható. Néhány játékom onnan van, eddig nem tiltottak semmit, szóval szerintem oké az oldal.

**********

(#88710) BomiBoogie válasza $p@rr0w (#88696) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nincs 10-15 állandó tag az egész topikban, nemhogy gazda lenne. :D

(#88711) mcwolf79 válasza Hunbeast87 (#88691) üzenetére


mcwolf79
veterán

És ez a játékot tekintve jár valamilyen hátránnyal?
Mármint hogy nem Steam-es kódot ad.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#88712) bul07 válasza BomiBoogie (#88710) üzenetére


bul07
nagyúr

Na erre van egy frappáns válaszom amit akkor szoktak hangoztatni ha friss reges emberek viszik el a itteni nyereményjátékok fődíját
Nem mindenki írogat hanem csak olvas

;] :))

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88713) djculture válasza mcwolf79 (#88711) üzenetére


djculture
félisten

GtaV-ből nem steam-est nem szabad venni csak fizikai kiadásban..Adnak egy kódot amit betudsz regisztrálni a rockstar nyavajájába tehát megy a multi és a single csak éppen a telepitőt honnan fenéböl húzod le... 65 giga biztos hogy nem lehet a nuveemtöl leszedni ..

[ Szerkesztve ]

(#88714) wwenigma válasza bul07 (#88712) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lilola be se lepett azota hogy nyert... kivancsi lennek a főregjére...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#88715) Lackki válasza djculture (#88713) üzenetére


Lackki
senior tag

és a 65gb akkor hány dvd lesz? :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#88716) warcat


warcat
veterán

Látatlanban én nem kezdenék bele nem EU-s GTAV kódok vásárlásába,Rockstaréknál még nincs semmi kitöltve a Soc klubjuk régiózásáról GTA kapcsán.
Pl gmg-n lehet 30 dollár környékén Indiának szánt GTA kódokat előrendelni,de az ok IN tagosak.
Az előrendelői bónuszok február 1-ig élnek (bár szerintem kamu ijesztgetés és meghosszabbítják) helyetekben várnék míg leülepedik a por.
Én magam meg maradok a 2016 Winter Sale árnál

EA: It's in the crate!

(#88717) Dilikutya válasza warcat (#88716) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek az előrendelői bónuszok semmik. A San Andreas már csak annak nincs meg, akinek nem kell. A játékbeli pénz meg értelmetlenné teszi a küldetéseket. Gengszter vagy, csórón indulsz, a melókért kapsz pénzt. Ha van kezdésnek 1000000$-od, az milyen már... legalább valami ingyen DLC lenne, amit az előrendelési szakasz után már csak megvenni lehet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88718) Hunbeast87 válasza Dilikutya (#88717) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A pénzt valószínűleg nem single playerben fogod kapni, hanem sokkal valószínűbb, hogy multiban.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88719) Mate válasza warcat (#88716) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem fogják meghosszabbítani szerintem.

Viszont szerintem rosszul nézted. 2 előrendelői kedvezmény van. Aki február 1-ig előrendeli az kap 500K $-t játékban és 800K $-t gta online-ban. Ezen felül a san andreast.

Aki február 1 után rendeli elő, az kap 500K-t játékban és 500K-t gta online.

Tehát össz-vissz 300K online+sanandreas jár február 1-ig. Csak emiatt előrendelni már most baromság szerintem.

Amúgy ezt aktiválja be steam-en: "Grand Theft Auto V Pre-Purchase (Tier 1)"

[ Szerkesztve ]

(#88720) laceszgamer válasza Mate (#88719) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én megvárom, hogy a dobozos kiadás fog-e Steamet használni, ha nem akkor megveszem előre Steamen, bár számomra totál mindegy, hogy adnak-e pénzt előre a játékban. Részemről az összes eddigi GTA-ban bőven elvoltam a pénzzel, a végére mindig nem volt mire költeni, megvettem mindent, fegyverek meg estek mindig küldetések közben, maximum nagy ritkán vettem töltényt egy-egy komolyabb küldi előtt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88721) djculture válasza Lackki (#88715) üzenetére


djculture
félisten

a wolfenstein 4dvd ez akkor lesz 6

(#88722) laceszgamer válasza djculture (#88721) üzenetére


laceszgamer
addikt

Számoljunk inkább 7-8 darabbal, a CoD AW tesz fel egy erős 50GB-ot és az 6 lemezen terpeszkedik.

Kicsit nosztalgikus kezd lenni a dolog. :D Emlékszem mikor jöttek be a DVD-k lehetett sokszor választani hogy egy játékból 4-5 lemezen veszem vagy DVD-n inkább. :)

Kíváncsi vagyok hogy itt idővel bevezetik-e a BD lemezeket, mert ha ez így megy nem hiszem el, hogy előbb-utóbb nem fogja jobban megérni, mert azt csak nemt eszik meg hogy egy-egy játéknak egyáltalán nem adnak ki dobozos kiadást.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88723) djculture válasza laceszgamer (#88722) üzenetére


djculture
félisten

14 ezerért lehet benne az 50 forintos dvd-böl pár szerintem:) Nem fog ettöl tönkremenni egy kiadó sem én nekem meg nem kell lekinlódni a 15 megás nettel 65 gigát. Ugyhogy tölem lehet tadzsikisztáni szerverre regelhető is biztos hogy dobozos kiadást veszek, steam-re meg majd akkor lesz meg ha mint a négyet 5 euroért adják.

[ Szerkesztve ]

(#88724) eami válasza laceszgamer (#88720) üzenetére


eami
addikt

Kicsivel több mint 1000% hogy a dobozos nem steames lesz.

Ugyanitt GTA San Andreas, kici, óccó ;]

(#88725) Mate válasza djculture (#88723) üzenetére


Mate
nagyúr

Cserébe ugyan annyi idő lesz telepíteni, csak ott is kell ülnöd, hogy pakolgasd a dvd-ket és meg kell várnod majd a több gigás patchek letöltését :)

(#88726) djculture válasza Mate (#88725) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy nem a wolfensteinre ir 4 órát lemezröl 1 óra. Ráadásul nem kell a steam-es baromságra várnom hogy aktiválodjon azt irták hogy a rockstar rendszerében 1 nappal előbb lesz játszható 2 nappal előtte meg hozza a futár. Ráadásul 20k-t még egy gta se ér meg nekem. Gyakorlatilag egy több mint egy éves játékrol beszélgetünk amit már kétszer végignyomott minden haver konzolon. Pc-re persze felújitott cimszóval van pofázmányuk 60 euroért adni

[ Szerkesztve ]

(#88727) laceszgamer válasza djculture (#88726) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most az-az egy-két nap nem igen fog osztani vagy szorozni szerintem.
Én jobban szeretem ha megvan Steamen is, ott szépen tudom egy helyen gyűjteni a játékokat, ráadásul attól sem kell félnem, hogy a lemezzel ha van valami akkor pech.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88728) Dilikutya válasza djculture (#88726) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm, én egy éve sehol sem találkoztam GTA V-el PC-n. Attól, hogy konzolokra előbb jött ki, kevesebbet ér, mint bármelyik AAA új játék? Látványban a képek alapján nem lesz hiba, a játékmenetet már jól ismerjük, és az sem titok, hogy a GTA sorozat is brutális mennyiségű tartalommal van teletömve. A Vice City-ben nekem a Steam előtti kiadásokkal együtt bőven lehet 100 órám, persze ebben van újrajátszás is, a GTA4-ben is 63 órám van, és alig haladok a fő küldetésekkel is, mert mindig mást csinálok. Jó, nem folyamatosan játszok, van fent egy halom játék, mindig mással, apránként. Most épp a Far Cry 3 a fő projekt. A 60€ persze nagyon sok. Bár nagyobb fizetéssel pont az új GTA az, amit valóban mernék előrendelni. Így várok vele, szerintem kivárom, amíg lecsengenek a DLC-k (ha lesznek), és egyben valami complete-et majd. Addig úgyis fejlődnie kell a gépemnek, aligha lenne elég full HD felbontásban magas részletességhez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88729) Zamery válasza laceszgamer (#88727) üzenetére


Zamery
senior tag

Én is jobban szeretem ha a Steamen van, de mióta a Rockstar kiherélte a San Andreas-t, azóta nem bízom bennük. Mondjuk vissza lehet rakni ezzel a cuccal: [link]. De akkor is. Azért jobb, ha megvan dobozosan.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88730) TheProb


TheProb
veterán

GTA V 9 ezerért kb, nuvemen-en, nálam insta buy, bár ez is csak SC-s, nem steam-es

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88731) tipuka


tipuka
addikt

Annyit beszéltek itt a GTA V-ről, hogy a végén 14k-rt előrendelem valaemlyik boltból. :Y

;]

[ Szerkesztve ]

(#88732) szami777 válasza marcusa (#88688) üzenetére


szami777
addikt

24 tf2 kulcsért láttam most gta5-öt, ennyiért megfontolandó, hogy beruházzak rá.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88733) Tombi


Tombi
senior tag

Én meg a steam-ről 19k-ért..holnap lehet már 21.000 jó magyar Forintért.. :(
cion világ ej :(

(#88734) TheProb válasza TheProb (#88730) üzenetére


TheProb
veterán

Azt amúgy lehet tudni, hogy mi ez a steam - SC elkülönülés? mert jelenleg 2x annyi a steam-es "verzió", mint a sima SC-os, mint ahogy linkeltem. (9,5k)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88735) eami válasza TheProb (#88734) üzenetére


eami
addikt

szerintem próbálják népszerűsíteni a saját cuccukat de közben nagyon is tisztában vannak azzal, hogy a nagy átlag inkább steamre szeretné.

(#88736) TheProb válasza eami (#88735) üzenetére


TheProb
veterán

viszont ez a jelenlegi 20k-s ár még a steam-es árakhoz mérten is nagyon elszállt...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88737) KubanitoS válasza szami777 (#88732) üzenetére


KubanitoS
veterán

Random emberkétől, akinek előre oda kell adnod a kulcsokat, mivel csak giftelni tud, trédelni nem. Kösz, de inkább nem. :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88738) warcat válasza TheProb (#88736) üzenetére


warcat
veterán

Azért régiót régióhoz hasonlítsunk már,egész EU 60€ért kapja kivéve UK ahol 39.99 font.

Te egy brazil árral jössz,ahol a viszonteladó adott a saját részéből 10% kedvezményt,de egyébként a steames ár: 50 $

Amúgy Kínában 30 dollár a GTAV steam.Szlovéniában 60 euróról 78ra emelkedett :P

EA: It's in the crate!

(#88739) csaba951 válasza TheProb (#88736) üzenetére


csaba951
veterán

Minden új AAA játéknak 59,99 € a nyitóára. Szóval nem feláras, annyiba kerül, mint bármelyik más játék.

(#88740) MerLinh válasza TheProb (#88736) üzenetére


MerLinh
senior tag

az nincs elszállva =) ugyanúgy 60 euró....csak a magyar forint szállt el, de sajna rossz irányba repül

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88741) warcat válasza csaba951 (#88739) üzenetére


warcat
veterán

Na ez viszont abszolút nem így van,ez egyértelműen az Ubisoft és Activision szekere ők erőltetik-nyomják ezt a vonalat a 60 euróval,Ubi ezt még megtoldotta a gold kiadások 80-90 eurós! megjelenés előtti árazásával.

49.99: Shadow of Mordor,Evolve,Lords of the Fallen,Risen 3,Beyond Earth csak pár játék kapásból tavalyról.
És nagyon veszélyes jeleket hordoz ez a kijelentésed,mert minél többen gondolkoznak így,az azt jelzi,hogy sikeresen nyomják le a torkunkon ezt és a végén tényleg ez lesz a norma.
Egy időben én belenyugodtam már a dollár= euró váltásba a VAT és eltérő adózás miatt,de mint kiderült a Valve könnyen lehet,hogy csak 3% de max 15%-ot fizetett végig és a többit zsebretették a kiadókkal karöltve.
Mindez nem volt elég és 60 eurót akarnak bevasalni,hol lesz megállás?

EA: It's in the crate!

(#88742) eszement24


eszement24
aktív tag

Ez a Saint Row IV eszméletlen jó! :)) (tegnap beleraktam 12 órát majdnem :B) Nagyon gondolkodtam, hogy behúzzam a Centruy Editiont, de inkább ki kéne tolni előtte a 2-3t is, addigra meg tuti leesik az ára. Gta IVet mire kijátszom (az az egyetlen, amit még nem toltam végig) addigra meg az V ára is lejjebb megy és kiderül minden amit most még csak találgattok :)

[ Szerkesztve ]

(#88743) maross válasza eszement24 (#88742) üzenetére


maross
veterán

van hozza upgrade pack 2.5 euroert

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88744) szami777 válasza KubanitoS (#88737) üzenetére


szami777
addikt

jó persze lehet venni occóbban is, láttam 11 kulcsért is embert, aki ROW gta5-t árult. Akiről én beszéltem az 100+repes volt, az ilyenekbe meg lehet bízni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88745) maross válasza szami777 (#88744) üzenetére


maross
veterán

ha giftrol beszelsz, akkor sok sikert kivanok a vasarloinak :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88746) bullseye válasza Tombi (#88733) üzenetére


bullseye
addikt


Hogy az cionozik, aki 19k-ért vesz játékot, üzleti megfontolásból? ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#88747) bul07


bul07
nagyúr

Mi ez a GTA V mánia?
Az egyik GTA-val játszottam vagy 2órát elég is volt :)

Most nem azért de megvesztek egy játékot 20e Ft-ért és még jön majd hozzá ilyen olyan DLC megint ennyiért :F , bolondnak is megéri, hát nem
BF4+Prémiumért is sokalltam a 17e Ft-ot itt meg egyesek úgy dobálóznak a 60€ árral mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne

Amúgy a sok hozzászólás miatt azt hittem hogy van egy jó kis akció, de nem csak a szokásos

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88748) marcusa


marcusa
addikt

Létezik hogy a kínai steam store nem régiózáras? Most ajánlott egy kínai trader GTA5 ROW giftet, ott van a raktárában és semmi korlátozást nem ír, 18 kulcsért...

Ezt írja a giften: Grand Theft Auto V Pre-Purchase (Tier 1) és nincs semmi felkiáltójel... Level 104. steam-en közel 600 játékkal...

[ Szerkesztve ]

:-)

(#88749) djculture válasza bul07 (#88747) üzenetére


djculture
félisten

Rockstar azért tologatja a pc verziót végén a csecsemőnek is kell mindegy hogy 20k.. Amúgy nem a single player ér benne sokat hanem az hogy multiban bármit meglehet csinálni. Ebben már payday féle bankrablás is lesz

[ Szerkesztve ]

(#88750) eami válasza djculture (#88749) üzenetére


eami
addikt

tényleg nem tudom mit húszkáznak itt páran. Steamre kell akkor az €60. Ha csak a játék kell, 12 ezerért is meg lehet venni GMG-n. Úgy csináltok mintha ez új dolog lenne. Steamen általában nincs előrendelési akció max bónusz és rendre drágább is mint más boltok. Bármelyik másik játéknál is így van ez.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.