Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88901) eszement24 válasza i2k (#88860) üzenetére


eszement24
aktív tag

A munkáidról hol lehet jobban tájékozódni, figyelemmel kísérni?

(#88904) tomsolo


tomsolo
őstag

Még holnapig akciós a Qbeh-1: The Atlas Cube - 2,24€

Aki szereti az ilyen fps jellegű rejtvényes dolgokat annak ajánlom - amolyan szegény ember Talos Principle-je - persze jóval egyszerűbb, de jó hangulata van és nem rosszak a rejtvények sem, cserébe erősebb a platformer vonal.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88911) Blaise válasza Csapoati (#88846) üzenetére


Blaise
veterán

Ez ennyiért tényleg ajándék, én meg is vettem múlt héten, fémdobozos kiadás, jár hozzá még soundtrack cd + valami letölthető DLC.

Kinbontva így néz ki.

szerk: Látom 576-ban elfogyott, CD Galaxisban van még, meg szerintem a nagyobb konzolboltokban is.

[ Szerkesztve ]

(#88912) Csapoati válasza Blaise (#88911) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na meg maga a jatek is marha jo, allitolag a Fusionnel is jobb (utobbit nem probaltam, draga meg). Amugy a CD Galaxisban is ennyibe kerul, ha valakinek nem fekszik az 576.

szerk.: Latom megeloztel mig potyogtem. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88913) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Borderlands GOTY 4,95 Euro gamesrocket

Ehh, mitől lesz ez reflink, Istereanydeal-től?

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#88914) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Csúszik a Dying Light megjelenése

A Techland a játék hivatalos Facebook-oldalán megerősítette, hogy az utolsó pillanatban ugyan, de el kellett csúsztatniuk a Dying Light megjelenését – méghozzá az észak-amerikai régiók kivételével mindenhol a világon.Ennek megfelelően Európában is csak később jelenhet meg az év egyik legjobban várt zombis játéka, legalábbis ami a fizikai adathordozókat érinti, lévén digitális formában világszerte január 27-én érkezik a játék, de a dobozos átiratokra csak később számíthatunk.

(#88915) eami válasza SAABPEPE (#88914) üzenetére


eami
addikt

nájsz, mindenesetre én már várom. Remélem lehet majd preloadolni :)

(#88916) SAABPEPE válasza eami (#88915) üzenetére


SAABPEPE
tag

Megvetted steamre ?:) Gondolom ahol kulcsot adnak az dobozosnak felel meg gmg és többi haverja ?

(#88917) eami válasza SAABPEPE (#88916) üzenetére


eami
addikt

Az digitális disztribúciónak felel meg, külön téma. Én egyébként csabától vettem (steam gift) pár száz forintért olcsóbban mint az egyébként legolcsóbb GMG-s ár.

(#88918) szami777 válasza Satan_Claus (#88913) üzenetére


szami777
addikt

isteheranydeal, ahol csak lehet, reflinket dob.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88919) echterion válasza szami777 (#88918) üzenetére


echterion
nagyúr

Valamiből nekik is meg kell élniük. :))

**********

(#88920) djculture válasza SAABPEPE (#88914) üzenetére


djculture
félisten

Bekaphatják, átlátszó szöveg. Vedd meg 15 -ért azt ami 10-ért megkapsz ajándékkal ennyi történet..
Dobozos kiadás még amcsiban is 25% olcsóbb mint a amcsi steam ár...
Átlászó pénzéhes banda.

[ Szerkesztve ]

(#88921) bullseye válasza bullseye (#88834) üzenetére


bullseye
addikt

Visszaírtak, ők senem tudják még. Szóval Stemofileknek nem ajánlanám, de amúgy igen. Én már csak a 6-12 hónap között vacilálok.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#88922) szami777


szami777
addikt

Indiegala monday

Bundlestrars akciók:
Men of War: Assault Squad 2 - 6.62€
Deluxe edition 7.94€

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88923) i2k válasza tomsolo (#88890) üzenetére


i2k
senior tag

A 3 hónap alatt vett +168 játékoddal is keményen verted a mezőnyt az SG.hu-n :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88924) Dilikutya válasza djculture (#88872) üzenetére


Dilikutya
félisten

Voltam ma ott, de nem láttam sehol. Igazság szerint újszerű játékot se, az egész játék rész nagyon le van pukkanva, mióta ott van a tévéknél a sarokban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88925) i2k válasza eszement24 (#88901) üzenetére


i2k
senior tag

Van egy honlapom: http://jatekhonositas.atw.hu/
De egy ideje nem nyúltam hozzá - lustaság, inkább fordítás stb. okán.
Ráadásul, a honlapon még nincs befejezve a honosításaim felsorolása sem ... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88926) djculture válasza Dilikutya (#88924) üzenetére


djculture
félisten

Én mikor voltam odavolt tolva egy nagy kocsi és egymásba dobálva minden játék több ezer darab, úgy ástam ki. Januári kiárusitás volt.

[ Szerkesztve ]

(#88927) Csapoati válasza djculture (#88926) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk a pesti Tescoban és Auchanban (XX-XXIII. ker.) én még sose láttam ilyen akciókat. Sőt, inkább minden eszetlen drága és kevés is van belőlük.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88928) szami777 válasza Csapoati (#88927) üzenetére


szami777
addikt

Sajnos vidékre jellemző ez. BP.+Budaörs fele soha a büdös életbe nem láttam még jól leárazott dobozos játékokat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88929) djculture válasza Csapoati (#88927) üzenetére


djculture
félisten

Tesco-s ujságban is odavan irva kis betüvel alatta hogy kivéve ilyen olyan pesti kerületben található üzletek, pesten kitudják fizetni a rendes árát is úgy vannak vele.

[ Szerkesztve ]

(#88930) Dilikutya válasza djculture (#88926) üzenetére


Dilikutya
félisten

Merre volt?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88931) szami777


szami777
addikt

Bundlestarson visszatért a Vendetta bundle egy rövid ideig.
Ha valakinek nincsenek meg, tényleg jó vétel lehet.

Érdemes lesz gyakrabban felnézni bundlestarsra, mert bundlefest van épp náluk, a kövi 5 napban 10 bundle-t kapunk. (már csak 8-at)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88932) eami válasza szami777 (#88931) üzenetére


eami
addikt

Alien Rage nekem kellene ha valakinek nem :K

(#88933) maross válasza szami777 (#88931) üzenetére


maross
veterán

Ez kevesebbe kerult anno, nem? Vagy most az eros dollar miatt szivatjak a nepet?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88934) i2k


i2k
senior tag

Nuuvemen 12%-os engedménnyel, 3800 Ft-ért vehető a "Resident Evil HD Remastered"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88935) szami777 válasza maross (#88933) üzenetére


szami777
addikt

Most valamiért nem akarja már €-ban mutatni, hiába van hola kikapcsolva, a tavalyi 4.4€ volt.
Dollárban most 4.99$ és tavaly is ennyi volt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88936) ayo


ayo
addikt

nem volt ahogy látom sehol se szó róla, pedig szerintem jó lett, ezért írtam is róla:
Humble Mobile Bundle 10

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#88937) Niczo


Niczo
senior tag

Free Game: Culling of the Cows

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#88938) RedMan válasza i2k (#88934) üzenetére


RedMan
tag

Ez most valami régió miatti Steam szivatás? Vagy general probléma?

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#88939) ayo válasza RedMan (#88938) üzenetére


ayo
addikt

még nincs kiadva, ennyi :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#88940) RedMan válasza ayo (#88939) üzenetére


RedMan
tag

:) köszi
Érdekes, nekem nem dobott ilyet, pedig még a GTA V sincs kiadva. ;] :DDD

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#88941) tomsolo válasza i2k (#88934) üzenetére


tomsolo
őstag

:N A Gamecube verzió "remasterelve".

Jobb lenne már lassan békén hagyni ezt a sorozatot.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88942) Dilikutya válasza tomsolo (#88941) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem olyan gáz a dolog amúgy, én örülnék jó pár ilyen régi Gamecube, PS2 exkluzív játéknak akár az akkori formájukban is PC-n. Call of Duty 3, Medal of Honor Rising Sun és Frontline, GTA Vice City Stories & Liberty City Stories, China Wars, Star Wars Rogues Squadron 2-3, Star Wars Racer 2...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88943) Crytek


Crytek
veterán

A Silent Hill 1-2 jöhetne pc-re HD Remastered verzióban valami atom jó engine-el.
Nem is értem miért nem lépik meg.Lehet vakok ,és nem látják hogy most ennek van a világkora.

Next PC Upgrade: 2022

(#88944) Dilikutya válasza Crytek (#88943) üzenetére


Dilikutya
félisten

Silent Hill 1 nem is volt soha PC-re, úgyhogy értelmetlen bőrlehúzással aligha lehetne vádolni, ahogy szerintem a Reisent Evil HD-t se, annak ellenére, hogy az eredeti kijött PC-re is. Mondjuk a Silent Hill engem sosem érdekelt, az első film után játszottam az első játékkal PS1 emuval. Először fel se tűnt, hogy nem PC játék, mert valami hekkelt telepítő volt, csak amikor a mappájába néztem, akkor láttam, hogy a játék valójában emulátorból fut, csak úgy volt beállítva, hogy ebből semmit nem lehetett észrevenni. Mint a ScummVM, azoknál se veszed észre, van is olyan játékom, ami gyári lemezről azzal települ (Gobliiins Trilogy bónuszként a Gobliiins 4 lemezén, valószínűleg a GoG-os verzió is ilyen, ma láttam, hogy ott is fent van).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88945) wikings2 válasza Dilikutya (#88944) üzenetére


wikings2
őstag

Pedig nagyon jó széria, főleg a 2-3, ha szereted a nyomasztó-horrort. 1 HD nek örülnék én is, annó streameltem végigjátszást, de az emu elég buta volt és ilyen f5 mentés f6 loadolás szinten működtek a dolgok, no meg a grafika se volt valami user barát.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#88946) fuwiradis válasza wikings2 (#88945) üzenetére


fuwiradis
tag

ha jól emlékszem akkor ESC-re meg egyből kilépett. :D volt pár homlokcsapkodás ilyenkor.
a Silent Hill 2-3 akármikor kijönne Steamre (vagy bárhol máshol digitálisan) azonnal venném meg, óriási játék mindkettő, még hogyha egészen eltérő megközelítése a horrornak a 2 és a 3. Az első is fantasztikus, csak hát az sosem lesz már pc-re. Konami egyébként a 2-3 HD kiadását eléggé elszúrta konzolokra. Mondjuk nekem nem kéne HD, az SH3 pl. mai napig elképesztően jól néz ki. Sőt: trading card meg achievement nélkül is azonnal behúznám. ;]

(#88947) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Dob kártyát és csak 0,09€ [link], tiszta profit :DDD

Üdv. Riccsiz

(#88948) prtvlogan válasza tomsolo (#88890) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Én azt tudom, hogy 2015-ben mennyi játékot fogok vásárolni: 2-őt. (Project Car, és Witcher 3) Mennyit szeretnék a steam fiókomon tudni? Egyet sem! A soha nem játszott bundlikból már elég volt. Nem vonzanak a plusz sorok sem, a dlc-re pedig rácsodálkoztam 2 éve, és utána kellett néznem, hogy pontosan mi is az! :DDD (annyi ideje használom a steam-et)
Felfüggeszti a krími fejlesztőket az Apple
Ami megragadta a figyelmemet: "Korábban a Valve cég is elérhetetlenné tette a régióban a Steam nevű online játékboltjában kínált letölthető programokat."
eredeti
Szóval majd ha változik a helyzet akkor visszatérek az aktív vásárlók közé. :))
(Mármint nem Krímben, hanem főleg a steam gondolkodásmódjában) ((- vegyél meg mindent jó drágán, de semmi nem a Tiéd, ha nem tetszik (nekünk) visszavesszük, ha Neked nem tetszik, így jártál, kaphatsz bant, (persze nem mondjuk meg miért) )) Na szóval ez nálam már vicc kategória!

[ Szerkesztve ]

(#88949) Dilikutya válasza prtvlogan (#88948) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Steam-en csak a vásárlásra vonatkozik a tiltás, ami megvan, azt el lehet érni. Bár nem értem, de mindegy. Ez a Valve-nek hoz pénzt, nem Ukrajnának, pontosabban a krímieknek. Ez amúgy érdekes, hogy szankcionál a Valve egy térséget, ami csak része egy másik országnak. Akkor is, ha háborús övezet. Bár az ottaniaknak szerintem most nem ez a legnagyobb problémájuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88950) Csapoati válasza prtvlogan (#88948) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Project Cars is steames lesz (kivéve persze ha konzolra veszed).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.