Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) maddionmax válasza Lackki (#84944) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Volt egy juhász, aki a Sixtus-kápolna freskója után is visszaigényelte az ÁFÁ-t.

(#84952) duvi válasza maddionmax (#84940) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak egy kérdésem lenne a cikkel kapcsolatban.
"több mint hétszáz különböző gyártmányú és tárkapacitású játékkonzolt foglaltak le a pénzügyi nyomozók, mintegy 67 millió forint értékben"
Mi lesz a sorsa a lefoglalt konzoloknak? ;]

(#84953) tomsolo


tomsolo
őstag

Bedobják a karácsonyi ph-s blugiftre...

maguknak. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84954) maddionmax válasza duvi (#84952) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megsemmisítésre kerül

(#84955) ZsZso válasza maddionmax (#84954) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Peeeeeeeersze ... "megsemmisítésre" :)

#84958: ez az elmélet, de szerintem a valóság picit más - és mondom ezt úgy, hogy lövésem sincs a dolgokról (komolyan).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#84956) Lackki válasza echterion (#84950) üzenetére


Lackki
senior tag

nem vagyok én rosszindulatú, nem vettem tőlük semmit, csak most egy crew-t, de hogy egy emag vagy 220volt évek óta üzemel gond és vizsgálat nélkül. :D
nem szoktam hőbörögni ilyeneken egyáltalán, mivel nem érint...

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#84957) GoZoL válasza tomsolo (#84953) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ja egy részét, de mivel bizonyíték ezért csak megsemmisítés jöhet szóba ha lezárták az ügyet.

(#84958) maddionmax válasza ZsZso (#84955) üzenetére


maddionmax
aktív tag

A magyar jogszabályok nem teszik lehetővé a hamis, kétes eredetű vagy bűncselekmény során szerzett/lefoglalt javak értékesítését.

Majd bezúzzák az egészet. Belső emberek sem tudnak hazavinni belőle, mivel az állásukkal játszanának, illetve büntetőjogi felelőséggel tartoznak. Ez a megoldás senkinek sem jó.

(#84959) ZS3NI válasza maddionmax (#84954) üzenetére


ZS3NI
őstag

Mekkora pazarlás... :(

Igazán adhatnának pár darabot mondjuk gyermekotthonoknak vagy esetleg kórházba a gyermekosztályra.
Mindenki jól járna vele.

Ehelyett? Bezúzzák a hibátlan termékeket. Jogrendszer én így szeretlek. :W

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#84960) sto1911 válasza ZS3NI (#84959) üzenetére


sto1911
veterán

Minek adnanak, bezuzzak a cipot is meg a kabatot is, minek azt odaadni a hajlektalanoknak? :W

(#84961) sixpak válasza ZsZso (#84955) üzenetére


sixpak
nagyúr

Egy ilyen kikezdhetetlen, jó hírnévnek örvendő szervezet esetében nincs miért aggódni.
Biztosak lehetünk benn, hogy az eddigi megszokott alaposságal járnak el ebben az esetben is... :U

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#84962) ZS3NI válasza sto1911 (#84960) üzenetére


ZS3NI
őstag

Igazad van, múltkor láttam egy navos videót, hogy most mennyire szűrik a "hamis" termékeket a reptereken. Volt egy csomó hamis játék, ruha, ami igazából teljesen használható, elajándékozható lenne, de mindent bezúznak.

Mégis kinek tudna ártani egy hamis rubikkocka mondjuk egy árvaházban?! :( :W

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#84963) WayneGace válasza ZS3NI (#84962) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem támogathatják a hamis áruk meglétét, mert ezzel megkárosítanák elvben az eredetit gyártó céget. Persze más szemmel nézve nem megy tönkre az adidas, ha a hamisított melegítőt odaadnák pl. gyerekeknek. De akkor sem szabad. Sőt talán még élelmiszert sem, bár abban nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#84964) maddionmax válasza ZS3NI (#84959) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ebben teljes mértékig egyetértünk. Jóminőségű termékekről van szó, aminek SOS Gyermekfalu például nagyon örülne.

De ha nézzük a ruhazati termékeket (a már említett kabátok, nadrágok, pulóverek), amelyeket a szociális ellátásban fel lehetne használni, szintén abszolút pazarlás.

Érdemes lenne húzni egy vonalat és a hamis, rossz minőségű árukat, illetve dohányárut megsemmisíteni, a hasznosat pedig megfelelő hálózatokon keresztül felhasználni...persze akkor benne lenne az is, hogy a szociális munkás hazaviszi vagy eladja.

(#84963) WayneGace: Erről Armani jutott eszembe, aki megoldotta a hamis termékek piacról történő eltűnését....felvásárolta őket a piacra kerülés után. Jelentősen csökkent akkor a hamis Armani termék a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#84965) Mate válasza ZS3NI (#84962) üzenetére


Mate
nagyúr

A gond ott van, hogy ha nem zúzzák be, hanem odaadják rászorultaknak, akkor a rászorulók közül rengeteg el fogja adni, tehát visszakerül a körforgásba.

(#84966) csaba951 válasza ZS3NI (#84962) üzenetére


csaba951
veterán

Ruháknál korábban az volt, hogy fogyatékosokat alkalmazó cégek eltávolították a hamis márkajelzéseket és odaadták a rászorulóknak. 2-3 évig ment a business. Akkor az APEH véget vetett a bulinak, mert kiderült, hogy a cégek vezetői csak lepapírozták a jelzések eltávolítását. A valóságban számla nélkül értékesítették a cuccokat, milliárd forintos kárt okozva. Egyébként azóta munkanélküli több száz fogyatékos is. :(

Na, azóta nincs kivétel! Megsemmisítenek mindent, mert csak ezzel nem lehet visszaélni.

[ Szerkesztve ]

(#84967) arty válasza Lackki (#84956) üzenetére


arty
veterán

hogyne érintene, hogy tele az ország áfacsalóval??

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#84968) wwenigma válasza echterion (#84950) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jajj dehogy , aki egy hetvege alatt atvilagitja sajat magat az biztos teljesen tiszta.

Majd jon a Nemzeti Jatekbolt, ez az eloszele csak. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#84969) maross válasza wwenigma (#84968) üzenetére


maross
veterán

Nemzeti steam bolt es nemzeti bundle bolt várós :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84970) Csapoati válasza maross (#84969) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Részemről meg az Erzsébet-utalvány mintájára készülő Gabe- vagy Carmack-utalvány a várós. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84971) #84221696 válasza Csapoati (#84970) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1
:D

(#84972) SityiSXT válasza maross (#84969) üzenetére


SityiSXT
őstag

Valami ilyesmire gondoltál?

(#84973) maross válasza SityiSXT (#84972) üzenetére


maross
veterán

Igen, valami ilyesmire, gyanus tejuveges bejarattal, nyugati arakon, 320forinton szamolt euroval :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84974) ZsZso válasza maross (#84973) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ennyi lökött embert egy rakáson :P. Jót nevettem :)) .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#84975) #32070144 válasza SityiSXT (#84972) üzenetére


#32070144
törölt tag

Inkább "NemzetiGőzös Játékbolt".....

(#84976) i2k válasza cskamacska (#84902) üzenetére


i2k
senior tag

Én mindig a saját véleményemnek hiszek.
TB-t csak megnézem, elkönyvelem, és aztán majd megnézem magam, ha érdekel a játék.
Ajánlom mindenkinek ugyanezt a módszert - kevesebb átvert ember élne a Földön.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#84977) djculture válasza sto1911 (#84960) üzenetére


djculture
félisten

Tavaly felénk száz valahány tonna krumplit semmitsitettek mert nem voltak a zsákok megfelelően feliratozva (gyártási idő hely )meg még egy pártos nagyfejesnek is elküldtem ahirt hogy mit szól hozzá... Ő is csak csodálkozott hogy nagy a gazdaság itthon.. Nincs rá kapacitás bevizsgálni cimmel megy az égetőbe minden.

[ Szerkesztve ]

(#84978) SityiSXT válasza Csapoati (#84970) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Nemzeti Gőzös Játékboltokban beváltható Erzsébet & Gabe ajándékutalvány:

(#84979) tomsolo válasza maross (#84973) üzenetére


tomsolo
őstag

de ott csak otp bankszámlán vagy a zsebfizu-n lévő virtuális malacpersely feltörésével lehet majd fizetni :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84980) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, fejezzétek be az offokat, ez az Eredeti játékok - best buy topic!

***

(#84981) Zamery


Zamery
senior tag

Back to the topic: Van finom Csernobilos Kommandó 0,99 dollárért itt: [link]. Fincsi nagyon, mármint ha rosszpcjátékok szerű akcióra vágysz. Double trouble: ha 1,2 dodót fizetsz 2 kulcsot ad! :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#84982) ViharVadász


ViharVadász
őstag

GEARCRACK Arena + Soundtrack Steam-en most 1 euró helyett csak: 0,19€. Ami a legfontosabb: kártyákat is ad! :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#84983) Crytek válasza Zamery (#84981) üzenetére


Crytek
veterán

Egynek jó cucc anno végigvittem ,de fizetni nem vagyok hajlandó érte :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#84984) cskamacska válasza ViharVadász (#84982) üzenetére


cskamacska
addikt

"This is a game set in future where your main objective is to alt-tab and wait for the trading cards to drop"

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#84985) djculture


djculture
félisten

Pc gurus lista, csötörtöktől kaphatóak:

Fallout 3
Fallout: New Vegas (Steam)
King Arthur II (Steam)
Test Drive Unlimited 2
Super Street Fighter IV: Arcade Edition (Steam)
Dungeon Siege III (Steam)
Brink (Steam)
Hunted: The Demon's Forge
Race Injection (Steam)
Stronghold 2 Deluxe Edition
Mafia 2 (Steam)
Grand Theft Auto: Vice City
Max Payne Antológia
Batman: Arkham City (Steam)
F.E.A.R. 3 (Steam)
Warhammer 40,000: Dawn of War
King's Bounty: Armored Princess

[ Szerkesztve ]

(#84986) Hokunda válasza maddionmax (#84958) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Nem minden esetben kötelező a megsemmisítés, csak a gyakorlatban a legtöbbször az. Értelemszerűen élelmiszereknél kötelező, felelős pozícióban embert nem találna senki aki engedélyt adna akár kereskedelmi forgalmon kívüli értékesítésre (óvodák, bölcsődék, hajléktalanszállók...), ha nem beazonosítható a származási helye, tárolási kondíciói... még így is szoktak szakértőket kirendelni, de egyszerűen nem lenne költséghatékony a tárolás, kivizsgálás majd az esetleges pozitív - azaz felhasználható minősítés utáni - értékesítés.

Másrészt van két állami feladatkör ami esetén nem kell megsemmisíteni, ezek különböző vis maior károk esetén való felhasználhatóság vagy energetikai célt szolgáló termékeke felhasználása.

A harmadik és egyben legszerteágazóbb kör a szellemi alkotásokat érintő termékek meg-vagy nem megsemmisítése. Itt elviekben a szellemi jogtulajdonost megilleti a jog, hogy karitatív célokra lemondjon a termék megsemmisítéséről közérdekű célokra. Itt jöhetne képbe az Adidas aki lemond az adidos ruhák megsemmisítéséről, annak ellenére, hogy a márkanevet rombolja vagy az MS belemehetne az okosított xboxok árvaházaknak ajándékozásába, de mivel náluk sem sültbolndok ülnek nem mennek bele.

(persze ez nagyon leegyszerűsített verzió)

(#84987) Dilikutya válasza Hokunda (#84986) üzenetére


Dilikutya
félisten

A NAV közlemény okosított konzolról nem írt, az eredeti cuccokat meg csak nem semmisítik meg. Feltételezem, nem az összes volt buherált.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84988) djculture


djculture
félisten

Auchan:

(#84989) Crytek


Crytek
veterán

Erről ennyit. Ha valamit nagyon akar az ember az övé lesz.

Jelentkeztem minden létező Collapse sorsolásra és nyertem is. Ennyi meg egy bambi :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#84990) Csapoati válasza djculture (#84988) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szuper vetel az NFS Rivals 5 ropiert, mikor a multkor valami 2,5 vagy 5 euro volt Originen. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84991) djculture válasza Csapoati (#84990) üzenetére


djculture
félisten

Volt egy mázsa régi játék 990-ért azért ugrasztottam havert,Dead Rising 2 meg akiegje 990ft/db Train Fever és printires 990ft

[ Szerkesztve ]

(#84992) pigster válasza sto1911 (#84960) üzenetére


pigster
senior tag

Egy hajléktalan úgysem tudna mit kezdeni egy XBoxszal...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#84993) Csapoati válasza djculture (#84991) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bakker, a Train Fever kene is annyiert. A Spintires is tetszik, de nem hiszem, hogy 1-2 oranal tovabb le tudna kotni a favontatas. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84994) szami777 válasza djculture (#84991) üzenetére


szami777
addikt

Melyik Tescoba?
Spintires érdekelne ennyiért.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84995) Hyperion válasza szami777 (#84994) üzenetére


Hyperion
senior tag

Auchan-t láttam korábban.. Spinteres engem is :)

(#84996) vidaila


vidaila
aktív tag

Tudna valaki nekem venni egy Train Fevert ebből a boltból? Elég lesz majd ha csak az aktiváló kulcsot elküldi.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#84997) sto1911 válasza pigster (#84992) üzenetére


sto1911
veterán

Orulok, hogy megfogtad a lenyeget! :C

(#84998) #79621120


#79621120
törölt tag

Más is kapott I, Zombie Steam kulcsot ?

(#84999) eami válasza #79621120 (#84998) üzenetére


eami
addikt

honnan? EAtől?

(#85000) djculture válasza vidaila (#84996) üzenetére


djculture
félisten

Szolnoki auchanba volt azt tudom de már elhordtuk a játékokat..

Más 50% nyitott a borderlands pre sequel a gamersgate-n ezt is nemsokára meglehet venni, most még mondjuk drága 20 font.
Murdered: Soul Suspect™ 6.8 font

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.