Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84101) Hangm4n


Hangm4n
tag

(#84102) ayo válasza Hangm4n (#84101) üzenetére


ayo
addikt

hát nem a legszebbek az értékelések róla, de hát ingyen jó lesz :) köszi!

(#84103) bullseye: most nézem nem kártyás, para :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#84103) bullseye válasza Hangm4n (#84101) üzenetére


bullseye
addikt

TB kritikája alapján nem biztos, hogy megéri :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#84104) Hangm4n


Hangm4n
tag

Pluszegysornak jó. :D

(#84105) Dilikutya válasza ayo (#84102) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tököseknek itt van most 66%-al olcsóbban is: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84106) Urguru


Urguru
tag

Elméletileg

Free Wickland Steam Keys

(Nekem még nem küldték meg )

[link]

Próba ....

:K

(#84107) Urguru válasza Urguru (#84106) üzenetére


Urguru
tag

Adtak kulcsot :)

Működik a dolog :)

(#84108) TESCO-Zsömle válasza Urguru (#84106) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Eléggé UT-Quake feeling.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#84109) Urguru


Urguru
tag

Írni kell privit facebook-on és azonnal küldi ( a privibe legyen benne a steam acc link / név ) . :DD

(#84110) ZsZso válasza Urguru (#84109) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Köszike!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#84111) Sirpi válasza Urguru (#84106) üzenetére


Sirpi
senior tag

Köszi, én is kaptam kulcsot :R

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#84112) NyMRooD válasza Urguru (#84106) üzenetére


NyMRooD
őstag

A steames csoportjukhoz is csatlakozni kell?

Illetve hol küldik a kulcsot? facebookon?

Közben megkaptam, így a két kérdésemre a válasz:

Nem kell a steames csoporthoz csatlakozni és facebookon küldik.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#84113) tomsolo


tomsolo
őstag

Most ez vagy volt valami vagy lesz vmi :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84114) ayo válasza tomsolo (#84113) üzenetére


ayo
addikt

volt már sajna, de már szombat óta ezt írják. remélem lesz még... :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#84115) maross válasza ayo (#84114) üzenetére


maross
veterán

g2a-n is ilyen 16-17 euro magassaga mar egy ideje, ha valaki nagyon szeretné. szerk: most eppen 15 euronal tart egy 100% fickonal. Ha kéne meg mernem venni tole :). gyengebb idegzetueknek +1 euroert a support szivesen beaktivalja.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84116) tomsolo


tomsolo
őstag

Nuuvemen a Lord of the Rings: War inthe North - bőven megér 400 Ft-ot.

(Aki szeretné kimaxolni, kezdje easyn mert az N+ játéknál maradnak a statok - egyébként meg lesz fogcsikorgatás ha kezdésnek hardot nyomsz.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84117) Cheesus válasza Crytek (#84068) üzenetére


Cheesus
senior tag

és mate3553: Köszönöm a segítséget, végül egy RE 4 és 5 lett belőle :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#84118) micafighter


micafighter
nagyúr

Dragon Age: Inquisition most 45$ az Amazonon, a Cyber Monday keretében ;)

[ Szerkesztve ]

(#84119) Samus


Samus
addikt

Amazonos South Park: Stick of Truth
Ugyanazt a verziót kapod, mind a Steam Store-ban.

Egész pontosan ezt a csomagot: [38087]

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#84120) Csapoati válasza micafighter (#84118) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Harmad ennyiert jo lesz majd. Az 1-2-t (+ Awakening kieg) valami 12 dollarert vettem meg 2012-ben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84121) micafighter válasza Csapoati (#84120) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is annyiért vettem az 1-2-t, ettől függetlenül szerintem többet is megérnek, főleg az első rész + az awakening. A winter forge-ot meg ingyen lehet letölteni :) Nem tudom hogy az Inqusition hogy sikerült, de én max 30$-at adnék érte. Majd 1-2 év mulva valoszinüleg lesz Inquisition is 10-12 dollárért.

Viszont aki nem tud várni annak jó vétel lehet 45$-ért, mert megbízható helyről én legalábbis eddig nem láttam ennél olcsóbban :)

G2A-n volt nemrég közel ilyen áron, de arról meg ugye megoszlanak a vélemények. Az Amazonnal biztos nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#84122) Csapoati válasza micafighter (#84121) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na addig meg boven raer. Foleg, hogy a DA 1-2 is a backlogon van meg. Hulye Kingdom Rush... :( :DDD
Amugy jo ar a 45 dodo, persze.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84123) micafighter válasza Csapoati (#84122) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kár hogy a Kingdom Rush Frontiers nincs még gépre, én egyből megvettem ahogy megjelent Androidra :DDD Nagyon jó kis játék, mind a kettőt ajánlom :)

Szerk.: Közben eszembe jutott hogy Chrome böngészőben már lehet Android alkalmazásokat futtatni gépen is, nem kell hozzá ilyen olyan emulátor, ugyhogy akit esetleg érdekel, az próbálkozhat: How to Run Android Apps Inside Chrome on Any Desktop Operating System

De van ilyen megoldás is: Bluestacks

[ Szerkesztve ]

(#84124) BomiBoogie válasza Csapoati (#84122) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem is van 40 órám a Kingdom Rushban, ajánlom, szépen áthozták pécére. :K

(#84125) ollie válasza micafighter (#84123) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azóta van már Kingdom Rush Origins is ám.

A Dragon Age-ről meg:

DAO: megérte a teljes árát is
DA2: bundle-ben max
DAI: lásd DA2, a metacritices, játékos értékelések elrettentőek

[ Szerkesztve ]

***

(#84126) Csapoati válasza BomiBoogie (#84124) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Magasan a legjobb TD szerintem, a Prime World Defenders mellett. Utobbiban a kartyazgatas jopofa, meg utos a 3D grafika is. Sale alatt ajanlott beszerezni!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84127) #79621120 válasza eami (#84072) üzenetére


#79621120
törölt tag

Irigyellek is benneteket .

(#84128) ollie válasza Csapoati (#84126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát azért nem egy kategória a kettő. Úgy értem, hogy a Prime World TD egy nagyságrenddel jobb.

***

(#84129) BomiBoogie válasza ollie (#84128) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nocsak, ezt jó hallani. Abból kiindulva, hogy a KR mennyire tetszett, lehet, beszerzem a Prime Worldöt is. :K

Hmm, van egy pár hasonló című. Erre gondoltok?

Érdekes, mert a vélemények inkább vegyesek, a KR ehhez képest csúcsnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#84130) Csapoati válasza BomiBoogie (#84129) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ráadásul most baromi olcsó is. Nekem valami 41 órám van benne. :B Soook-sok achievement is jár hozzá, meg kártyás is. A grafika meg a legjobb, amit TD-ben láttam, és az összetettsége is megnyerő
Ettől függetlenül nekem a Kingdom Rush is tetszik, főleg a több felé fejleszthető tornyokkal. Egyiket se mondanám jobbnak a másiknál, a lényeg hogy ez a kettő a csúcs nálam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84131) ollie válasza BomiBoogie (#84129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Kingdom Rush egy nagyon fapados TD, igazából egyáltalán nem sorolnám a jobbak közé, legfőképpen azért ,mert nagyon le van korlátozva a játékos benne, csak pár fix pontra lehet építeni tornyot. Persze értem én miért van ez, mert így sokkal könnyebb megírni egy TD-t, sokkal kevesebb vele a munka. A Prime World Defendersnél is vannak korlátozások, de nem ennyi, így sokkal tágabb teret enged a taktikázásnak, ráadásul rengeteg fajta torony van benne. A kevés TD-k között van, amelyet teljesen kijátszottam, értsd ez alatt az összes achievementet megcsináltam, összeszedtem az összes kártyát, és maxra fejlesztettem minden tornyot (4 kártyával ráadásul, nem 3-mal), és az összes pályát megcsináltam Heroicon is (bár ez következik az összes achie-ből). Ráadásul még ingyenes is Androidra és Facebookra (van benne IAP, de azt nem használva is tök ugyanaz, mint a fizetős, PC-s, vagyis csak könnyítésre kellhet).

***

(#84132) BomiBoogie válasza ollie (#84131) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi nektek, akkor azt hiszem, adok neki egy esélyt.

Legutóbb a Defense Grid első részével voltam hasonlóan, hogy nagyon tetszett és sokáig lekötött, bár a kiegészítőket nem vittem végig. A második rész egyelőre nem fogott meg annyira.

(#84133) Csapoati válasza ollie (#84131) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én félek tőled. :DDD
Amúgy Droidon én is elkezdtem, tegnap fedeztem fel, hogy arra is van. És tényleg ingyenes, abszolút nem kell IAP a haladáshoz. A KR-ben nekem tetszik az "útonállók" megvalósítása, meg az, hogy pl. a mage towerből is lehet gólemes, vagy halálsugaras torony, és így tovább. Mondjuk tekintve hogy Kongregate-es játéknak indult, szerintem elég korrekt lett PC-n és mobilon is. :) Na de TD off vége részemről, vegyétek mindkettőt!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84134) bullseye


bullseye
addikt

Gemcraft Labyrinth. Ha nagyon akartok érte fizetni van prémium benne :) Nem szép, de elég tartós. Ja, és asszem magyar srác műve. +Van két elődje, meg egy grafikailag valamivel fejlettebb utóda is, egyelőre csak az Armoron. Ja, és ha már itt jártok ott a Cursed treasure 1-2 is, ammeg szép, és ninják is vannak benne.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#84135) Wolverine


Wolverine
félisten

GetGames mai akciók - éljen a Cyber Monday :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#84136) micafighter válasza ollie (#84125) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönöm szépen, a Kingdom Rush Origin megjelenése elkerülte a figyelmem :) akkor elkezdem figyelni mikor lesz akciós :DDD (Appsales alkalmazás + ünnepek)

Dragon age-el egyet értek, az első + az awakening megérte a teljes árát, nagyon jól sikerült :)

A DA2-ben van pár bug az új barátság rendszerrel kapcsolatban, ami jatszhatatlanná teszi a játékot sajnos. Isabella friendshipet pl nem érdemes felvinni mert bugos, sebastian szintén. Az Originhez volt winter forge ami szintén nagyon szuper, a 2ben sajnos nincs, de van pár Edit tool a DA2hoz is, amivel lehet tárgyakat gyártani, meg a jatszhatatlanná tevő bug is orvosolható.

Az originsben nem emlékszem ilyen komoly bugra, mint az isabella friendship lelassítja az atk speedet csiga szintre.

Az Inquisitional meg úgy vagyok, hogy 30$ alatt majd megér egy próbát :)

(#84137) Nazara


Nazara
őstag

576-nál Watch Dogs Dedsec Editionnel nyitják a kalendáriumot. Bár múlt pénteken a CDG-nél olcsóbb volt 2,5K-val PC-re ugyanez a BF keretében (Holnap délig él ez az akció).

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#84138) szami777


szami777
addikt

Gamesplanet
Crysis collection 10 €

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84139) W.Wilson válasza micafighter (#84136) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

"A DA2-ben van pár bug az új barátság rendszerrel kapcsolatban, ami jatszhatatlanná teszi a játékot sajnos. Isabella friendshipet pl nem érdemes felvinni mert bugos, sebastian szintén."

Ezeket már javították, ha jól tudom. Én kétszer vittem végig, nem találkoztam velük.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#84140) #79621120


#79621120
törölt tag

(#84142) Csapoati válasza #79621120 (#84141) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd ujra felelenkul a dvd-irok piaca es a dobozos eladas, na bumm. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84143) tomsolo válasza #79621120 (#84141) üzenetére


tomsolo
őstag

Vajon lesz érte Közfelmegháborodás nap?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84144) ollie válasza tomsolo (#84143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez uniós szabályozás, nem magyar. Persze attól még nem jó.

***

(#84145) section9 válasza #79621120 (#84141) üzenetére


section9
őstag

Nem nagyon izgat, maximum "rokonokkal" vetetek majd külföldről minden digitális cuccot.

(#84146) micafighter válasza W.Wilson (#84139) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kb 3 hónapja játszottam (majdnem) végig utoljára DA2-őt, előtte originből frissítettem és sajnos előjött az isabella bug. :/ de mint mondottam savegame Edit toolal orvosolható a tünet.

[ Szerkesztve ]

(#84147) tomsolo válasza micafighter (#84146) üzenetére


tomsolo
őstag

Az én DA2 élményem ez volt:

- install (örül)
- play (örül)
- első tízperc (WTF?)
- delete (örül, hogy nem vette meg mégse).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84148) ZsZso válasza section9 (#84145) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaja, csak a Steamnél nem működik. Szipp szipp.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#84149) tomsolo


tomsolo
őstag

Más is nyert ilyet?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84150) FollowTheORI válasza tomsolo (#84113) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nuveem-en most is ennyi nem? :)

Sőt még picit olcsóbb is, és akkor én már megvenném egyben a Premium editiont most, ha most kell ez a gamma.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.