Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) reelc válasza djculture (#85100) üzenetére


reelc
veterán

Igen írtad, de nem csak abban volt, gondoltam ránéz aki akar.

(#85102) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Új napi akciók a Humble Store-on, a mostani villámakció a Divinity: Original Sin 26,79 €. [link]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#85103) i2k válasza djculture (#85097) üzenetére


i2k
senior tag

Köszönöm az információt. :R
Valóban nem erőltették túl a dolgot. :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85104) ollie válasza ayo (#85098) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Heló Crytek, te vagy az? :DDD

***

(#85105) ayo válasza ollie (#85104) üzenetére


ayo
addikt

igen éreztem valamit mikor ezeket leírtam, de ez tényleg az ingyen se kell kategória :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#85106) micafighter válasza ayo (#85105) üzenetére


micafighter
nagyúr

De biztos jó lesz valakinek pluszegysornak :DDD

(#85107) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Platformer rajongóknak:
Ma megjelent Steam-en a Juju
Alapára 20 euró, de egy hétig most 18.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#85108) zone


zone
őstag

Injustice £2.81 ezzel a kóddal:
GOS0EO-L1SK9P-HBBMO3
(hátránya, hogy nem lehet így playfire kreditet használni)

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#85109) DonCapello válasza zone (#85108) üzenetére


DonCapello
tag

Próbálnám megvenni, de:

Unfortunately this product is not yet available in your region. Please check our FAQ for more details.

:(

(#85110) Jofi81 válasza huskydog17 (#85107) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi, beraktam a wishlistbe. :) Jó lesz barátnővel játszani.

(#85111) maddionmax


maddionmax
aktív tag

A tegnap ajánlott lengyel oldalon a Hitman Sniper Challenge (választható kulccsal ezekre a platformokra: PS3 / X360 / PC) összesen 92 Ft.

Akinek van lengyel rokona/ismerőse az be tudja szerezni.

(#85112) Hyperion


Hyperion
senior tag

Tesco-ban 20% kedvezmény van minden játékszoftverre, ha valaki dobozosra vágyik.. :U

(#85113) Csapoati válasza Hyperion (#85112) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha nem az akcios arakra jon meg ra, akkor max az uj jatekoknal erdemes gondolkodni rajta, amik alapbol dobozosan olcsobbak (pl DA: Inquisition).

Mas: A Novelistrol van valakinek tapasztalata? A review-k megosztottak, es csak 2 euro a cucc a Humble Store-ban.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85114) tomsolo


tomsolo
őstag

Jaj greenmangaming is elkezdte tolni ezt a refer link marhaságot, 2 fontot adnak minden ezen keresztül történő vásárláshoz.... mi lesz itt.

(Egyébként két accountal simán működik szóval -.-)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85115) Csapoati válasza tomsolo (#85114) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat, nekem nem mukodott 1-2 honapja, pedig mar akkor is elt a dolog.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85116) Darth_Revan válasza Hyperion (#85112) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez az akció országos, tehát még a kisvárosi Tesco áruházakban is él vagy csak bizonyos áruházakban ?

(#85117) szami777 válasza tomsolo (#85114) üzenetére


szami777
addikt

Amikor kb 2 éve regeltem oda akkor is volt. Egyszer adtam barátomnak reflinket, amikor regisztrált, természetesen nem működött. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85118) Hunbeast87 válasza szami777 (#85117) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nekem kettő ismerősömnél működött az akkori feltétel az volt, hogy a ref linkkel regisztráljanak az oldalra és minimum két font értékben vásároljanak onnan.
Amint nézem, ez most is ugyanígy van, szóval semmi sem változott, csak kikerült az információ a főoldalra.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#85119) Hyperion válasza Darth_Revan (#85116) üzenetére


Hyperion
senior tag

Nem látok megkötést!

(#85120) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

Watch Dogs úgy látom nem steames, de ha az is lenne uplay-en kellene aktiválnom. Ha itt megveszem tudom aktiválni? Az orosz rubel most 4,6 Ft! :Y Kb. 2000 Ft lenne.

(#85121) tomsolo válasza GoZoL (#85120) üzenetére


tomsolo
őstag

sztem igen, de ha jól emlékszem ahhoz csak orosz nyelv jár

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85122) Csapoati válasza tomsolo (#85121) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy szimplan nem is tudja aktivalni, ahogy en is jartam az 500 ft-os Rise of Venice-szel. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85123) szami777 válasza GoZoL (#85120) üzenetére


szami777
addikt

Csak orosz nyelv lesz benne, egy ezresért többért kapsz már angol nyelvűt is.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85124) GoZoL válasza szami777 (#85123) üzenetére


GoZoL
senior tag

És magyar feliratosan sokkal drágább?

(#85125) cskamacska válasza GoZoL (#85120) üzenetére


cskamacska
addikt

Yuplay.ru már egy ideje IP korlátos tőlünk, talán már a magyar kártyát sem fogadná el. Kár érte, jó ügynök volt. :(

ingyenebéd.rovat

Megjelent(pár napja :B ) a Lambda Wars bétája Steamen!
Half-Life 2 valósidejű stratégia formában. Bár a játékmenet kicsit egyszerűcske(nagyon spam pozitív), de hatalmas poén Striderekkel és elit Combine harcosokkal betámadni a védekező lázadókat és Vortigaunt szövetségeseiket, a zombigeneráló headcrab rakéta pedig mindent visz. :R


[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85126) sixpak válasza GoZoL (#85124) üzenetére


sixpak
nagyúr

CDgalaxis-ban 6990, az elég olcsó...főleg hogy én 12ezerért vettem. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#85127) szami777 válasza GoZoL (#85124) üzenetére


szami777
addikt

nézz körül aprón, ami 3 ezerért van, az valószínűleg magyar nyelvű.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85128) GoZoL válasza szami777 (#85127) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi, körbenézek, de lehet még várok, annyira nem fogott meg!

(#85129) Csapoati válasza cskamacska (#85125) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vásárolni engedtek, meg persze a kártyát is elfogadták, csak az aktiválás nem ment. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85130) djculture válasza sixpak (#85126) üzenetére


djculture
félisten

Konkrétan hülyeség megvenni mert lesz belőle teljes kiadás 10k-ért arra fogadnék. Majd jövőre kiadják minden nyavaja dlc-vel együtt megint mint az ACIV-et is.

[ Szerkesztve ]

(#85131) tomsolo válasza cskamacska (#85125) üzenetére


tomsolo
őstag

Erről az jut eszembe, hogy még mindig nem sikerült végigvinnem a HL2-t, kb percre pontosan ugyanott untam meg mint ezelőtt tíz éve(na jó talán kicsit előbb).

Borzasztóan rossz játéknak tartom, mai napig nem értem a lelkendezést vele kapcsolatban, pedig az egyet és spinoffjait imádtam.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85132) tomsolo válasza GoZoL (#85128) üzenetére


tomsolo
őstag

Nyugodtan várhatsz, én megvettem Deluxe meg minden, aztán miután szembesültem a hülyeségeivel azóta is pihen.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85133) Darth_Revan válasza tomsolo (#85131) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát nem tudom, én Androidon elkezdtem játszani és majdnem a feléig elvittem megállás nélkül, annyira lekötött megint :DDD

(#85134) sixpak válasza Darth_Revan (#85133) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem tudtam, hogy van androidra.
Most, hogy mondtad, már izzítottam a hitelkártyám, erre azt írja, hogy nem kompatibilis az eszközömmel. :(
Pedig nem régi a telefonom (5,9inch, full hd, snapdragon 800).
Tényleg nem működne?
Mert nincs kedvem 3ezret kidobni feleslegesen.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#85135) Darth_Revan válasza sixpak (#85134) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tegra exkluzív, csak Tegra 4 és K1 alatt indul el, de ahoz, hogy max grafikán fusson Tegra K1 kell. Sőt az igaz, hogy a virágbolti elindul Nexus 9 és Xiaomi MiPad-on is, de hivatalosan az NVidia a játékot csak az NVidia Shield Tab (Tegra K1) és Shield Portable (Tegra 4) eszközökre adta ki :(

tl;dr: Ahoz, hogy a játék elinduljon és teljes legyen az élmény, Shield Tab táblagép kell.

Én is megvettem 3000 Ft-ért, ennyit bőven megér, hisz nem sok ilyen jó Androidos játék van :) Elvileg az Episode 1 is kész van Androidra, de az NVidia még ül rajta ...

[ Szerkesztve ]

(#85136) sixpak válasza Darth_Revan (#85135) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm, ez nem jó hír.
Bár nem értem, hogy miért nem éri meg nekik kiadni más készülékekre is, biztos nem csak én venném meg...
:U

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#85137) Darth_Revan válasza sixpak (#85136) üzenetére


Darth_Revan
veterán

NVidia promo célból adta ki.

Anno a Valve kaidta az Orange Box-ot, most viszont az NVidia kiadta a Green Box-ot, amiben egy Android OS-el szerelt Shield Tab van, mellette pedig a Half Life 2, Half Life 2 Episode 1 és a Portal Androidos változatai.

[ Szerkesztve ]

(#85138) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

Remelem jo helyre irok! Hol erdemes most megvenni a far cry4 -et? 576-ban lattam 12K-ert!
Koszonom

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#85139) Renok


Renok
senior tag

Wasteland 2 Ranger Edition egész jó áron van a mai napon, ingyen szállítással.

Jó játék ez (jobb, vagy hasonló szinten van, mint a Divinity: Original Sin?), megér ez így ennyit ebben a formában?

[ Szerkesztve ]

(#85140) maross válasza Renok (#85139) üzenetére


maross
veterán

6.99 eurot jobban megert g2a-rol. en 12-13 euro korul vettem, nem bantam meg, igazi fallout folytatas.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85141) ZsZso válasza Sickboy25 (#85138) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha egy kis borzongás is kell bele, akkor NVIDIA kuponost vehetsz SteamTrades -en 12-14 kulcsért ~ 7000 Ft. Amúgy az isThereAnyDeal szerint nem nagyon van olcsóbban.

Szerk: egy picit biztonságosabb út: ebay, NVIDIA kupon ~9000 Ft -ért. Itt a popódat is kinyalja az eBay, úgyhogy nem nagyon verhetnek át tapasztalataim alapján.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#85142) szami777 válasza Sickboy25 (#85138) üzenetére


szami777
addikt

Ha nem kell hogy dobozos legyen és nem akarsz a külföldi tradeléssel bajlódni, akkor hardveraprón nézz körül Nvidia kuponosok között. :)
8 ezer körül mennek most.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85143) Sickboy25 válasza ZsZso (#85141) üzenetére


Sickboy25
addikt

Kösz! Látom valóban öregszem :) Mi az a 12-14 kulcsért? És mi benne a borzongás? :B

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#85144) ZsZso válasza Sickboy25 (#85143) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt privátban, mert hosszú.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#85145) Cheesus válasza Renok (#85139) üzenetére


Cheesus
senior tag

A játékot nem ismerem, de videók alapján tetszetősnek tűnik, ha lejjebb megy még az ára ennek a dobozos verziónak tuti bezsákolom, mert nagyon jónak tűnik a hozzá adott extra mütyürök :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#85146) Renok válasza maross (#85140) üzenetére


Renok
senior tag

Köszi!
Itt több verziót is találtam, melyiket érdemes?
A sima Wasteland 2 Classic Steam verziót?
Ennél a játéknál megbízható ez az oldal, nem fogják törölni később?

(#85147) De4d válasza Hyperion (#85119) üzenetére


De4d
őstag

Hmm van esetleg teljes internetkatalógus?

Minden jó, ha a vége jó!

(#85148) Dilikutya válasza De4d (#85147) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy lenne... Pedig simán lehetne ilyet csinálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85149) tomsolo


tomsolo
őstag

Mai karitatív tevékenységem:Distance

Sajna eléggé túl árazták imho a fiúk, így jó volt az orosz bolti áráért, de aki nem tudná miről van szó és szereti az elborult versenyzős játékokat - genre: survival raceing game - annak elárulom, hogy a jelenleg ingyenes Nitronic Rush játékuk steam tovább gondolása, level editorral, workshoppal, multival.

(Az ingyeneshez képest pár dolog jobb, a grafika sokkal "tronosabb" a kocsi pedig még szebb, a pályák hasonlóan elborultak, trükkösek mint az elődnél.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85150) ZsZso válasza tomsolo (#85149) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Miért karitatív? Ment BlueGift -re?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.