Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84851) Źşë' válasza #79621120 (#84832) üzenetére


Źşë'
addikt

nem semmi h valaki viszonteladóvá válik más országok gazdasági előnyét kihasználva steamgiftekkel :DDD
pici mosolyt csalt az arcomra :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#84852) Agyzuzo válasza Źşë' (#84851) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért kíváncsi lennék, milyen keretek közt űzik ezt az ipart... és adnak-e számlát (nem csak vmi kamu bizonylatot). ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#84854) reelc válasza section9 (#84780) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, hogy szóltál, és mindenkinek a véleményeket.
Még tegnap megvettem.
Ma kiváncsiságból rákattintottam a linkre, és ez fogadott:

Borderlands 2 Complete Edition

Product Currently Disabled
This product has been disabled and is currently not being sold.
It may come back at a later date, or not. Sorry for the inconvenience.

(#84855) micafighter válasza reelc (#84854) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem csodálom, biztos elkapkodták, jó áron volt :)

(#84856) ollie válasza micafighter (#84855) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És milyen nagyszerű maga a játék! Tényleg bele lehet ölni több száz órát úgy, hogy az ember nem unja meg.

***

(#84857) Dilikutya válasza ollie (#84856) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak adnom kéne neki még egy esélyt. A Steam hétvégén viszont nem fogott meg a télen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84858) reelc válasza micafighter (#84855) üzenetére


reelc
veterán

Alig több, mint 1 éve kezdtem figyelni ezt a topicot, és emlékszem elég nagy sláger volt a Borderlands 2 GOTY $10 magasságában. Ehhez plusszban a Season Pass + külön millió DLC. Videók alapján tetszett, és arra gondoltam, hogy ha normális áron lesz egy komplett kiadás (ne kelljen külön tökölni GOTY+Season Pass+normális DLC-k), akkor lecsapok rá. $11,99-ért számomra az év vétele volt.

(#84859) eami válasza ollie (#84856) üzenetére


eami
addikt

én még csak multiba nyomtam, de úgy is baromi unalmas :\

(#84860) djculture válasza eami (#84859) üzenetére


djculture
félisten

Minden multis cím ilyen ha jó arcokkal nyomod szórakoztató ha meg nem akkor a legrosszabb játék ami létezik. Ott van a dead island sorozat az is ilyen, ha nincs meg egy összeszokott csapat ts-en megdumálva a dolgokat akkor horkolni lehet rajta annyira unalmas. Örákat kell járkálni oda vissza közben összeszedegetni a cuccokat ugyanolyan szörnyek jönnek folyton (kivéve a fő bossokat) az ember az életét is megunja ha csak nincsenek társak akikkel lehet baromkodni.

[ Szerkesztve ]

(#84861) eami válasza djculture (#84860) üzenetére


eami
addikt

jó arcokkal nyomtam, maga a játék unalmas.

(#84862) dejaris válasza eami (#84859) üzenetére


dejaris
addikt

Figyelni kene a poenokat.

(#84863) ollie válasza eami (#84861) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt természetes, hogy valakinek nem tetszik, mert nem vagyunk egyformák. De hogy unalmas? Folyamatosan pörög az akció, oltári poénok vannak benne, melyek akár sokadszorra is képesek megmosolyogtatni, a sztori is elég jó. Milyen játék nem unalmas?

***

(#84864) Csapoati válasza reelc (#84858) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyit helyesbitenek, hogy a GOTY tartalmazza a Season Passt. 5 kulon kisebb kieg (Wedding Massacre pl) meg az ultimate vault hunter 2, valamint a kismillio skin nincs benne csak. Persze utobbiak is megerik a 2 dollart gondolom.

ollie: En a Soda Drinking Simulatort nem tudom meginni... Akarom mondani megunni. Minden egyes betolteskor (hehe) uj elmenyben van reszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84865) i2k válasza eami (#84861) üzenetére


i2k
senior tag

Egyedül játszottam végig, csak 1 karakterrel, mind az alapsztorit, mind az összes DLC-t - és csak ~360 órámba telt.
S ugye minden karakter másként játszható.
Unalmas lenne? Kizárt.

Azt inkább el tudom képzelni, hogy nem neked való az ilyen játék.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#84866) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Square Enix zsákbamacska 6.5 euróért

-worth over £70
-The contents of this exclusive deal will be announced and delivered after 12:00pm on 18th December 2014

Lehet tippelni,mi van dobozban :D

[ Szerkesztve ]

(#84867) eami válasza i2k (#84865) üzenetére


eami
addikt

ok, őszintén szólva pont a jó társaság miatt nem nagyon figyeltem a poénokat, de azon kívül csak rohangáltunk Aból Bbe aztán Aba, aztán Cba, Bbe Ába és nem különösebben nyűgözött le a lövölde része. Ettől függetlenül lehet adok majd még neki egy esélyt singlebe és megnézem úgy mennyire adja a hangulatot. Első bejött anno.

(#84866) compass1997: tavaly bevállaltam de nem volt egy nagy eresztés. Akkor "csak" 4 játékot adtak, így a mostani 6 játék kicsit tovább csökkenti a vásárlási kedvet. Attól tartok ezúttal sem lesz benn Final Fantasy, csak a szokásos Tomb Raider/Hitman és egyéb bundleben láttuk már társai.

[ Szerkesztve ]

(#84868) szami777 válasza Heavyrain (#84866) üzenetére


szami777
addikt

ilyen tavaly is volt ha jól rémlik, akkor ezért az árért 4 kulcsot adtak
(Sleeping Dogs , Hitman Absolution , Deus Ex HR , Tomb Raider)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84869) Csapoati válasza Heavyrain (#84866) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Deus Ex, Tomb Raider, Hitman, Just Cause, Sleeping Dogs, esetleg ha nagyon jó fejek (de nem lesznek azok), akkor Murdered.

#84870: Hm, ha tényleg benne lesz az is, akkor úgy már megfontolandó.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84870) Heavyrain válasza szami777 (#84868) üzenetére


Heavyrain
őstag

Murdered: Soul Suspect most 99%,hogy benne lesz,legalábbis a gépigényre rákeresve rögtön azt dobja ki a Google. ;)

[ Szerkesztve ]

(#84871) szami777 válasza Heavyrain (#84870) üzenetére


szami777
addikt

Most utánaolvastam a tavalyi hszeknek, rosszul írtam előbb, ezek voltak benne:
Just Cause 2
Hitman: Blood Money
Tomb Raider
Dungeon Siege III
mivel csomó játék megvan tőlük, nem veszem meg szerintem. Azért ez tavaly tényleg zsákbamacska volt, Tomb Raideren kívül mind filléres játék.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84872) djculture


djculture
félisten

februárról május 19-re tolták a The Witcher 3 játékot

(#84873) bullseye válasza Heavyrain (#84866) üzenetére


bullseye
addikt

A móka kedvéért bevállalnám, de nem tud valaki valamilyen kuponkódot, csak hogy lássák, hogy én is vicces gyerek vagyok?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#84874) i2k válasza djculture (#84872) üzenetére


i2k
senior tag

Hogy hitelesebb legyen...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#84875) maross válasza i2k (#84874) üzenetére


maross
veterán

Lenyegesen szimpibb mint egy ujabb ac-unity fiasko :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84876) i2k válasza maross (#84875) üzenetére


i2k
senior tag

Maximálisan egyetértek :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#84877) reelc válasza maross (#84875) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem ez így nagyon korrekt.
Nincsenek hülyítve sem a részvényesek, sem a játékosok.
Aki kicsit is belátó, nem fog mérgelődni miatta.

(#84878) micafighter válasza maross (#84875) üzenetére


micafighter
nagyúr

& (#84877) reelc +1

[ Szerkesztve ]

(#84879) Nazara válasza i2k (#84874) üzenetére


Nazara
őstag

Most összetört a szivem. :( Remélem, hogy megéri, bár a CDPR-t ismerve, igen.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#84880) csaba951 válasza djculture (#84872) üzenetére


csaba951
veterán

Helyes, legalább nem eresztik össze a PC-s GTA V-el! :)

(#84881) echterion válasza Csapoati (#84869) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezekből három megvan, így annyira nem érdekes számomra. Viszont ha külön kulcsokat ad, amiket adott esetben el is lehetne adni a felesleges dolgokat, így meg akár érdekes is lehet.

**********

(#84882) djculture válasza csaba951 (#84880) üzenetére


djculture
félisten

Ja mondjuk ebben igazad van

(#84883) Dilikutya válasza reelc (#84877) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem az a játékos, aki már látott életében legalább egy kapkodva kiadott bughalmazt, megértő lesz. Lehet neki is esek a karácsonyi időszakban a múltkori GOG-os ajándék Witcher 2-nek, nagyon szimpatikus minden, amit ezzel a szériával csinálnak, annyi csak a bajom, hogy nem lelkesedek az RPG stílusért, de egy próbát mindenképpen megér.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84884) Źşë' válasza eami (#84859) üzenetére


Źşë'
addikt

félig meddig igazat adok, főleg úgy hogy a dlck skillszintjei nem igazodnak a játékos karakterekhez... nincs kihívás csak kisujjal szedem az ellenfeleket szinte az összes dlcben... valami borzalmasan el lett cseszve h nem velem azonos szintű ellenfelek jönnek (1. résznél nem így volt)... sőőt még az alap játékban is mikor már 30es szinten voltam akkor 24es szintűeket dobált be - ez baromira idegesített minket... ha meg van valami nagy boss akit meg kellene nyirbálni akkor meg (pl) én 30 az meg 68 wtf?! elborult a fejlesztők gyógyszere?!
egyébként humoros, én nehezen unok meg játékokat de ezt néhol sikerült... haver még az elején mondja hogy min 2x végig visszük, én meg mondom biztos vagyok benne hogy nem... mondja miért?! mondom mert tudom h hamar megunsz játékokat és ez igencsak repetitív... sok a hasonló küldetés, menj oda, aktiváld be, menj oda öld meg azt, menj amoda gyűjtsd be dolgokat - ami tetszett benne azok a köv.: a karakterek, rengeteg új terület (ami viszont negatív h belépsz egy új részre és máris kezdetét veszi a hent max új ellenfelekkel), physx frankó, dlck is jók, főleg a Tiny Tina dlc

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#84885) bullseye


bullseye
addikt

Oh Gabe, you are so silly...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#84886) i2k


i2k
senior tag

Happy Hour van az Indie Gala-n:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#84887) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com: Killer Bundle. Ezt azért érdemes már megnézni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#84888) Mate válasza maross (#84875) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha most tolnák el először, akkor azt mondom oké. Viszont másodszorra már nem örülök a dolognak. Mondjuk legalább lesz idő játszani a GTA 5-el (már ha május előtt kijön :D )

[ Szerkesztve ]

(#84889) JoolsNOS válasza i2k (#84887) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Bakker nemrég vettem meg hasonló áron csak az alone in the darkot :(((

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#84890) kriszpontaz válasza JoolsNOS (#84889) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is....de már mindegy.

(#84891) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem tudom, mennyire jó árak, de steam-esnél olcsóbbak:

The Crew 39,99€
Dragon Age: Inquisition 44,99€
Shadow of Mordor 39,99€
Lara Croft and the Temple of Osiris 13,99€

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84892) wesker24 válasza JoolsNOS (#84889) üzenetére


wesker24
senior tag

Az Alone in The Darkon és a Stalker SOC-on kivül a többi úgyis egy rakás szemét szóval ne bánd hogy megvetted csak az Alone in The Darkot !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#84893) wwenigma válasza wesker24 (#84892) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem egy kódot ad és azok is pluszegysor. Tehát jó. foleg 3,74€-ért. :))

GOG, na az amirol te beszelsz. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#84894) i2k válasza wesker24 (#84892) üzenetére


i2k
senior tag

:( :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#84895) sixpak


sixpak
nagyúr

Én itt szoktam vásárolgatni, szerintem itt vannak a legjobb árak.
Van néhány Steam-es játék fél fontért, Hitman 2.99....
Hátha valakinek épp szüksége van közülük egyre. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#84896) Samus válasza wwenigma (#84893) üzenetére


Samus
addikt

Mármint 4.49 euróra gondolsz, ugye? Ennyi a Killer Bundle a BundleStars-nál.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#84897) djculture válasza Samus (#84896) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem ő másik országból nézi úgy olcsóbb

(#84898) wwenigma válasza Samus (#84896) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

"ismerősöm" szokta venni az ilyeneket. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#84899) Samus válasza djculture (#84897) üzenetére


Samus
addikt

Ja hogy még a Bundli árak is nálunk a legdrágábbak?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#84900) szami777 válasza Samus (#84899) üzenetére


szami777
addikt

"Includes VAT at €0.75"

Igen, de nem mindnél, pl humble bundle nálunk is $

(Hola a jóbarátod)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.