Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85801) Zsolty001 válasza Hunbeast87 (#85798) üzenetére


Zsolty001
tag

Köszi az infót! :)

(#85802) Dilikutya válasza prtvlogan (#85793) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég feltűnő szerintem, hogy remake. :)

Prehistorik Man címmel Androidra van eredeti is. Vagyis ha jól látom, ez inkább a 2. rész.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85803) djculture


djculture
félisten

Ez a warchest egy vicc else indul win8-on ott kezdődik másik az hogy csak az alied assaultot meg a kiegeket tartalmazza nagyon nagy warchest,. dobozos warchestbe a pacific meg az airborne is bennevan.
Viszont tesztelve a pénzvisszatérités és működik.

[ Szerkesztve ]

(#85804) x_o_n válasza Nazara (#85800) üzenetére


x_o_n
veterán

hogy a francba lehet paypallal megvenni?nekem kártya adatokat kér

(#85805) Csapoati válasza djculture (#85803) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amire te gondolsz dobozosban, az nem Warchest neven fut, hanem valami 10th anniversary. A dobozos Warchest megvan nekem, abban az Allied Assault van es a ket kiegje, a Spearhead es a Breakthrough.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85806) genndy válasza vidaila (#85796) üzenetére


genndy
addikt

Injustice isthereanydeal
Steam - Humble Store - Nuuvem

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#85807) djculture válasza x_o_n (#85804) üzenetére


djculture
félisten

Guestbe paypal ikon a paymentnél..

Csapoati: Na mindegy én nem ezt akartam, így visszakértem a pénzt a játék meg el is tünt a fiókomról:)
Ugyse teszteltem még hogy ezt hogy működik...

[ Szerkesztve ]

(#85808) Nazara válasza x_o_n (#85804) üzenetére


Nazara
őstag

Ott katt a Paypal logóra.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#85809) Csapoati válasza djculture (#85807) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, legalabb megtudtuk, hogy gond nelkul megy a refund.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85810) djculture válasza Csapoati (#85809) üzenetére


djculture
félisten

Ja 7 napig lehet a vásárlástól számitva meg 24 óra alatt ha csak egyszer inditottad el. De csak komplett játékra csomagokra érvényes külön dlc-re pl nem lehet visszatéritést kérni :) Elég gyorsan dolgoznak, persze van átfutás a paypalba megjelent a vissztérités csak a kártyára kerül vissza az otp meg nem a gyorsaságáról híres:)

[ Szerkesztve ]

(#85811) x_o_n válasza Nazara (#85808) üzenetére


x_o_n
veterán

idöközben megtaláltam,véletlenül 2x is megvettem..visszaigazoló jött,kulcs nem,de levonni sem vont le semmit a paypalrol,szóval nem értem

(#85812) _stick_ válasza Hunbeast87 (#85798) üzenetére


_stick_
őstag

Én is vittem, köszi!

(#85813) Nazara válasza x_o_n (#85811) üzenetére


Nazara
őstag

Nekem hamarabb érkezett e-mailben a kulcs, mint a rendelésről a visszaigazolás. Lehet időközben rájöttek, hogy elárazták a terméket :F

szerk:

Bár nem valószinű, látom másnak is sikerült megvennie azóta.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#85814) Sirpi válasza x_o_n (#85811) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nálam ugyanez van (confirm jött, unshipped státusz, és paypalon nem látszik semmi).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#85815) GoZoL válasza Sirpi (#85814) üzenetére


GoZoL
senior tag

Paypal-al vásároltam, kulcs jött az e-mail-re, minden rendben volt.

(#85816) pyxystyx válasza Sirpi (#85814) üzenetére


pyxystyx
tag

Ugyanez a helyzet nálam is: csak visszaigazolás van, unshipped státusszal.
Paypalon szintén semmi nyoma a vásárlásnak, pedig az villámgyorsan könyvel mindent. :)

(#85817) Cheesus válasza Hunbeast87 (#85798) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi a tippet, énis megvettem :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#85818) x_o_n válasza GoZoL (#85815) üzenetére


x_o_n
veterán

a számlázási adataid,melyik országra vannak kitöltve?

(#85819) Nazara válasza x_o_n (#85818) üzenetére


Nazara
őstag

Én a magyar elérhetőségeimet adtam meg.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#85820) x_o_n válasza Nazara (#85819) üzenetére


x_o_n
veterán

lehet nekem azért csuszik mert D/DL verziót ir,vagy ebböl semmi nem lesz már?

(#85821) pigster válasza x_o_n (#85818) üzenetére


pigster
senior tag

Semmit sem írtam be, Guestként simán megvettem Paypallal

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#85822) Nazara válasza x_o_n (#85820) üzenetére


Nazara
őstag

Nekem is az van, más lehet a gubanc:

Here is a reminder of what you ordered:

D/DL PC THIEF MASTER THIEF E

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#85823) x_o_n válasza Nazara (#85822) üzenetére


x_o_n
veterán

hogy lehet rendelést törölni?

(#85825) GoZoL válasza x_o_n (#85818) üzenetére


GoZoL
senior tag

Magyarországra töltöttem ki mindent.

(#85826) Nazara válasza x_o_n (#85823) üzenetére


Nazara
őstag

Azt nem tudom sajnos, nem ismertem ezt az oldalt korábban.

Esetleg itt beirva az e-mail cimedet megnézheted, hogy a játék benne van-e a könyvtáradban. Nekem kihozza, és rátudok menni, hogy Get Key (persze már aktiváltam, de akkor is) De itt hátha lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#85827) pyxystyx válasza GoZoL (#85825) üzenetére


pyxystyx
tag

Én is, de valószínűleg nem vagyok elég szimpatikus nekik. :)
A vásárlás végén viszont volt egy tájékoztató, miszerint igyekeznek mindent azonnal rendezni, de csak ha 24 óra elteltével sem kapok semmit, akkor forduljak a supporthoz. Mindegy, kivárom. A pénz valamiért még nem lett levonva, nem vesztek semmit, legfeljebb törlik a rendelést.

Szerk.: lehet, hogy a Paypalnál van valami fennakadás, és mivel pénzt még nem láttak, nem is küldik a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

(#85828) vhunor válasza Hunbeast87 (#85798) üzenetére


vhunor
őstag

Kettő behúzva, köszi :).

(#85829) joe-ker


joe-ker
senior tag

Nekem pedig fordítva,PP levonta jött a visszaigazolás,kulcs sehol. :F

(#85830) Hunbeast87 válasza Nazara (#85826) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Fórumokon írják, hogy első vásárlás után nem feltétlenül jön azonnal a kulcs, van hogy csak órák elteltével...
Ha valaki vásárolt volna és még nem kapott kulcsot, akkor legyen kissé türelemmel.

Ha jól emlékszem nem is biztos hogy fórumon, hanem a múltkori Tomb Raider akciójuk alatt olvastam ezt a hozzászólásoknál. Téves, Redditen olvastam, ahol ezt ajánlják: https://mydownloads.game.co.uk/MyDownloads/Home/Index

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#85831) pyxystyx válasza Hunbeast87 (#85830) üzenetére


pyxystyx
tag

Kivárjuk! :))
Én is nagyon köszönöm tippet, régen pályázom már erre a játékra!

(#85832) Pompi válasza Hunbeast87 (#85798) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Erre a Thiefre ráugrottam én is. De nem tudom, hogy jól csináltam-e végül :) nem vásároltam még itt a game.co.uk-n, nem tudom, hogy hogy mennek a dolgok.
Order Confirmation jött, PayPal nem vont le semmit még. Az accounton belül az order tackingben unshipped és a shipping method UK FREE Delivery.
Az order confirmationben az item megnevezése D/DL PC Thief ... a D/DL az elvileg digital donwload, nem?

Tehát lehet, hogy minden jó, csak még nincs feldolgozva az order és majd jön a levonás és a kód egyszercsak?

Szerk: ja, közben míg irogattam látom, hogy türelem kell. Az van :K :R

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#85833) Dilikutya válasza vhunor (#85828) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mitől értéktelenedett így el?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85834) horvathd válasza Pompi (#85832) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nekem eppen most toroltek, es ha ujra a kosarba rakom mar 11.5 font az ara.

"The Kid just rages for a while."

(#85835) Crytek válasza Dilikutya (#85833) üzenetére


Crytek
veterán

Kifutó cím. Ha 0.03 fontért szornák akkor is már csak plussz bevételt hozna mert már ráfordított költségek rég megtérültek.

Ne feledjétek nemrég készült el a magyarítása! :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#85836) pyxystyx válasza Crytek (#85835) üzenetére


pyxystyx
tag

Na, bekaphassák! :(((

Hi

We are sorry but your recent order has been cancelled. If you have made a cancellation request please accept this as confirmation of your request. If you have not made a request then unfortunately there has been a problem with your order.

Please ensure that you are using the correct payment details and address details and there are enough funds in your account for your purchase. Please see below for the items affected.

If you wish to replace your order then please do this online at your earliest convenience. If you need any further advice or support then don't hesitate to contact us.

All the best

The Team

GAME.co.uk

És már £11.50 az ára.

(#85837) Dilikutya válasza Crytek (#85835) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kva régi Call of Duty-k miért nem akarnak végre kifutni. Vagy miért nem lehet külön árulni a single-t fillérekért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85838) Cheesus válasza pyxystyx (#85836) üzenetére


Cheesus
senior tag

Itt most az az érdekes, hogy én késöbb vettem, mialatt egyes már rég beírták hogy feldolgozás alatt van a rendelésük meg ilyenek, nekem viszont mégis rögtön küldték a kódot. (Először vásároltam ott, guest-re mentem, PP-al fizettem, saját címemet adtam meg)

https://www.twitch.tv/csehla

(#85839) Dilikutya válasza pyxystyx (#85836) üzenetére


Dilikutya
félisten

A linken még mindig 1,75Ł, szerintem ezt így azért nem kéne csinálniuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85840) Crytek válasza Dilikutya (#85837) üzenetére


Crytek
veterán

Mert az Activision nem holmi alamizsnából él napról -napra, hogy szüksége legyen -80% meg alapár csökkentésre meg stb-re.
A többi cég meg ahogy ma kiné a piac gyakorlatilag hitelekből tarják fent magukat, mert épphogy megjelenik pc-re valami nem telik el pár hét azt már megjelenik a -15%, -25%, -33% és társaik,hogy könyörögve kérik végre vegye már valaki a "kaksijaikat".
Ha agyonvernének sem tudom feldolgozni ,miért nem adják kezdőáron az 50-60 euros cuccokat 20-25-ért és nem áraznának rajta semmit mondjuk 1 évig.Bármibe fogadok bárkivel,hogy több pénz jönne be nekik.
De hát amíg ki nem probálja egy cég sem ,addig %-olgassanak csak meg bundlegassanak.

MGS GZ pc-s eladási adataira azért kíváncsi lennék,mert steamen vezeti az eladási listát.

Next PC Upgrade: 2022

(#85841) pyxystyx válasza Cheesus (#85838) üzenetére


pyxystyx
tag

Ugyan így vásároltam (volna) én is, saját adatok, Paypal, a vételár sokszorosa megtalálható a Paypal számlámon, még csak nem is csatolt kártyáról kellene átutalgatni a pénzt. Ebay-ről pont Angliából most érkezett meg egy telefontok, azt is fontban fizettem.
Mindegy, biztos rájöttek, hogy elárazták, aztán fogni kell valamire a törlést.

(#85839) Dilikutya:nálam már 11.50

[ Szerkesztve ]

(#85842) joe-ker válasza joe-ker (#85829) üzenetére


joe-ker
senior tag

Meg is jött a kulcs. :))

(#85843) Dilikutya válasza Crytek (#85840) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ők a COD multijából élnek, a single-t nyugodtan külön lehetne választani.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85844) cskamacska válasza warcat (#85769) üzenetére


cskamacska
addikt

ORIGIN20 sajnos már nem működik, talán később még visszahozzák.

más

Avadon 2 a Humbli Weekliben 1 dollárért
Hardkóroldszkúlcéerpégé jó történettel. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85845) Crytek válasza Dilikutya (#85843) üzenetére


Crytek
veterán

Nekik bevétel kell , nem a bohóckodás.
Így az ember dönti el hogy most a 4 órás singleért fizet platina árat vagy az esetleges több száz óra multiért.
Actit ez már egyáltalán nem érdekli csak vegyék. És amíg veszik ilyen horribilis árakon akkor nem fog erőlködni.

Next PC Upgrade: 2022

(#85846) djculture válasza cskamacska (#85844) üzenetére


djculture
félisten

Ha az alábbi hibaüzenetet kaptad, amikor megpróbáltad beváltani az ORIGIN20 promó kódodat, győződj meg róla, hogy semmi sincs rajta a lenti kivételek listáján, ami a kosaradban van. Amint a kivételeket kivetted a kosaradból, végrehajthatod a vásárlást.

Hibakód: Ez a promóciós kód a kosaradban található egy vagy több tételre nem érvényes. Csak akkor tudsz továbblépni, ha a kosár kizárólag olyan tételeket tartalmaz, amelyekre érvényes a megadott promóciós kód.
Lehetséges, hogy a beváltott kuponkód a vásárlás idején nem érvényes minden termékre. Ellenőrizd a kuponod részleteit és a vásárlásodat, és győződj meg róla, hogy a kuponkód, amit beírtál, helyes.
Ha van olyan tétel a kosaradban, amelyre nem érvényes a kuponkód, egyszerűen vedd ki a kosárból, és próbáld meg ismét beváltani a kódodat.

ORIGIN20 promókód kivételek

Ennek az ajánlatnak a kivételei: minden demó, béta, ingyenes próba, Játékidős játék, ingyenes játék, előrendelés, előfizetés és tagság.

Valamint az alábbi címek is kivételek:

FIFA Points
SimPoints
BioWare Points
Plants vs. Zombies Garden Warfare Coin Packs
Club Pogo
Eve Online: Explorer Super Starter Pack
Battlefield™ Hardline
Battlefield™ Hardline Digital Deluxe
Need for Speed™ World Pack (Sport Edition)
Assassin’s Creed® Unity
Battlefield Heroes™
Command & Conquer: Tiberium Alliances
Dark Age of Camelot
Far Cry® 4
Far Cry® 4 Gold Edition
Far Cry® 4 Season Pass
Farming Simulator 15
STAR WARS™: The Old Republic™
STAR WARS™: The Old Republic™ 60-Day Pre-Paid Digital Game Time Code
STAR WARS™: The Old Republic™ Digital Deluxe Edition
STAR WARS™: The Old Republic™ Digital Standard Edition
The Walking Dead
The Witcher® 3: Wild Hunt
Tiberium Alliances Funds
Ultima Online™ Codes
Wasteland™ 2 Classic Edition
Wasteland™ 2 Digital Deluxe Edition

(#85847) cskamacska válasza djculture (#85846) üzenetére


cskamacska
addikt

Redditen 8 órája lelőtték a topikját, mert már nem működött a kód sehol. :P

De nagyon remélem még majd érvényes lesz, mert nagyon nem utasítanák vissza egy 500 forintos Syndicate-et, vagy egy 1300 forintos Sims Medieval Deluxe csomagot. :K Még azt is megbocsájtanám neki, hogy nem Steames. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85848) djculture válasza cskamacska (#85847) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom ezt tegnap reggel irták ki. Engem nemizgat a kód tegnap se használtam elég volt a rubel döglődése. Vettem egy mázsa játékot 3 nap alatt semmi pénzekért de ugynézki ma már a rubel kezd visszamászni a helyére...

Más: Unity rekordot döntött értékvesztésben már 15 euroért is van, ugynézki nem jött össze a majd 8 gigás patch meg ajáték hibák javitásának leszrása.. Szerintem február körül már 4-5 euroért is lesz annyira nem ér semmit. Azt nem irígylem aki teljes árát kifizette :)

[ Szerkesztve ]

(#85849) kispeter69


kispeter69
tag

[link] nem játék ,de ha esetleg valaki szereti :) vagy ezt használ.Ingyenes 1 éves licenc BitDefender Total Security

[ Szerkesztve ]

(#85850) maddionmax válasza kispeter69 (#85849) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ehhez, amikor nagy szám volt még kaptam egy éves termékkulcsot.
A vírusírtó része olyan jó volt, hogy minden vírust beengedett :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.