Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84451) Bluerainbow válasza djculture (#84448) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nekem tetszik , minden hibájával , de tetszik. Emlékeztet a régi Undergroud-ra meg egy picit a Most Wanted-re. Nem tökéletes , nekem se tetszik hogy only America , hiszen a világon annyi szép hely van , de ez van. Csak a Niagara vízesés-nek nevezett akármit ne tették volna bele :W

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#84452) sagem


sagem
addikt

Ubi játékok még hagyján, de én már ott tartok, hogy a kedvenc sorozatom (Football Manager) új részét sem fogom többet megvenni előre. Az idei volt az utolsó. Azt elfogadtam az évek alatt, hogy minden évben kis kozmetikázással kiadják ugyanazt, ok, ez egy ilyen műfaj, nagy csodák nincsenek, én meg függő vagyok, ez az egyetlen játék amit a megjelenése előtt bezsákolok. Mostanra azonban tele lett a puttonyom azzal, hogy kb. a megjelenés után fél évvel javítják ki a nagyobb hibákat, s lesz olyan a játék, amilyennek a megjelenéskor kellett volna lennie, ez már szinte "hagyomány"..akkor majd inkább megveszem fél év múlva, jó árasítva, ha a kiadó/fejlesztő páros ennyire nem tiszteli a saját rajongóit.

Mondjuk FM-ből van demó, de abból sokat nem szűr le az ember. És ami az érdekes: az emberek hozzáállása. A steam oldalon és a különböző fórumokon is két tábor alakult ki, az egyik tábor úgy mint én belefáradt ebbe, s dobálják a negatív jelzőket, a másik tábor meg azt mondja, hogy ez a FM (nyilván réteg játék, de nagyon elkötelezett rajongó bázissal rendelkeznek..), s tök mind1 mi lesz, akkor is megveszik minden évben. Gondolom a többi sorozat/játék rajongói is ebbe a két táborba sorolhatóak, csak az a kérdés, hogy ki mikor ébred fel a kábulatból és vándorol át egyik táborból a másikba:) Ennél a játéknál pl. valami történt végre, mert az idei kiadás annyi negatív kritikát kapott, hogy viszonylag hosszabb ideig "negatív" volt a Steames besorolása, ami a FM esetében durva:) Most már "többnyire pozitív" de még mindig a negatív kritikákat tartották a leghasznosabbnak a legtöbben :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#84453) djculture válasza sagem (#84452) üzenetére


djculture
félisten

Sok játékkal ez van idén f1 sorozattal is. Egy nyavaja dlc-ben megoldható lett volna hogy a változásokat beteszik, de nem teljes áron inkább újra kiadták miközben egy fél év se telik el és jön az új rész teljesen megújulva. Csak a lóvé számít.

[ Szerkesztve ]

(#84454) Csapoati válasza djculture (#84448) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A TDU2-ben mondjuk pont volt Ibiza. Imádtam is. :)

Az F1 viszont kriminális. Bekerült két új pálya, meg kicsit módosítottak a hangon és kész. Még a klasszikus gépeket is kivették, meg a fiatal pilóták tetsztjét (azaz a tutorialt) is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84455) Dilikutya válasza Bluerainbow (#84446) üzenetére


Dilikutya
félisten

A demó kérdés nem titok:
Jobban fogynak azok a játékok, melyekből nincs demó
Jesse Schell: Nem éri meg demót készíteni

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84456) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Child of Light-nál azok a mindenféle pakkok érnek valamit? Mit adnak hozzá a játékhoz élményben (ha egyáltalán)? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84457) Crytek válasza Dilikutya (#84455) üzenetére


Crytek
veterán

2 véglet lenne: Amit sok esetben átéltünk már mindenféle bemutatokon direkt a játékosok "megvételére" készített a valós játékhoz köze nincs demók vs kiadnak egy max 1 órás szösszesenet ahogy kijön majd kész game és a lötéri kutya se akarja megvenni.

Unity esetében egy demó egyenlő lett volna kb a csőddel az ubinak :C

Next PC Upgrade: 2022

(#84458) tomsolo válasza FollowTheORI (#84456) üzenetére


tomsolo
őstag

A Golemes ad egy plusz szereplőt - egy megoldandó feladattal utána cipelheted társként - a többi kozmetika.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84459) tomsolo


tomsolo
őstag

TEENS REACT TO NINTENDO (NES)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84460) Heavyrain válasza tomsolo (#84458) üzenetére


Heavyrain
őstag

A Stardust és Oculi packok nem kozmetikák,de ha figyelmesen fogsz játszani,fel fogod fedezni a pályákat és meg fogod találni az elrejtett ládákat,akkor ezek a DLC-k sem szükségesek!

(#84461) tomsolo válasza Heavyrain (#84460) üzenetére


tomsolo
őstag

Kb előbb kapsz egy olyan kristályt amit nem kell craftolni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84462) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Köszi a válaszokat... akkor még lehet várok vele hogy legyen valami jobb leértékelés egyben hogy ne legyen akkora kiadás érte a pár DLCvel. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84463) Dilikutya válasza Crytek (#84457) üzenetére


Dilikutya
félisten

A bemutatókon látott demók nekem nem sokat érnek, az egyenlő a gameplay videóval. Letölthető demóval tudok mit kezdeni, mert abból képet kapok arról is, hogy most vegyem meg, vagy 5 év múlva, amikor fut is a gépemen. Konkrétan a Unity-t lehet hogy soha, még az elsővel se játszottam sokat. Ledemóztam, az eleje tetszett a hangulat miatt, aztán kártyapénzből megvettem Steam-re amikor 2,49€ volt, de egyelőre csak pluszegysor. De majd el fogom indítani, csak a jelenben/jövőben játszódó részek ne lennének.
Szó se róla, régen is működött nálam a demó, csak 16-17 évesen a jó demónak warez volt a jutalma. Azóta mondjuk majdnem mindent megvettem már, jóformán csak olyan régi kedvencet nem, ami nem elérhető, pl. régi Need for Speed részek. Vagy volt egy elég buta RTS, a Real War, azt sehol nem láttam, bár lehet, hogy csak az idő szépíti meg az emlékeket, és csak azért játsazottam annyit vele, mert futott az akkori gépemen, és modern háborús volt. :)
A Gunman Chronicles is kb. ezért volt menő, azt is a demó miatt szereztem be a Scene Entertainment kiadásában, de ott a demó konkrétan jókora átverés volt. Aztán tavaly megvettem a Media Marktban, el se hittem, hogy lehet még ilyen régi BestSeller kiadású CD-s játékokat kapni. :) De az a játék 2000-ben volt utoljára jó, vagy talán még akkor se. :DDD

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84464) _stick_ válasza tomsolo (#84459) üzenetére


_stick_
őstag

3:00 -nál :)

(#84465) maddionmax válasza tomsolo (#84459) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nálam a NES még mindig ott van a TV alatt :D

Néha kell a lelkemnek egy kis Super Mario :D

(#84466) Niczo válasza Dilikutya (#84463) üzenetére


Niczo
senior tag

a Gunman Chronicles-t azért érte meg megvenni, mert a dvd tokban található kóddal tudtad aktiválni steamen a Half Life Platinum Pack-ot ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#84467) kriszpontaz válasza Niczo (#84466) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Atyaég, te vagy a megmentőm. 2 éve gondolkodom ennek a játéknak (Gunman Chronicles) a címén mert marhára sokat játszottam vele anno és rohadtul elfelejtettem mi a címe. Tudtam miről szól, hogy néz ki, de így esélyem nem volt megtalálni! Örök hálám!

[ Szerkesztve ]

(#84468) TBT


TBT
addikt

GMG-n való preorder esetén mikor küldik ki a Steam-es/Origin-es kódot?
A játék megjelenésekor, vagy az előtt pár nappal, esetleg a megjelenés (unlock) után? :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84469) FollowTheORI válasza TBT (#84468) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pár nappal előtte általában, vagy megjelenés napján legkésőbb. (Feltéve, ha nincs probléma.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84470) Csapoati válasza TBT (#84468) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Változó. Nekem a Grid 2-höz előtte valami 1 vagy 2 nappal kaptam meg.

Más. Ettől lehet még lejjebb süllyedni? 4,5 euro a "teljes" változat, Greenlighton is van, Oculus Riftet is támogat. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84471) Dilikutya válasza Niczo (#84466) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gunman kóddal? Mert a HL1-el tudom, hogy lehet, de azt a kódot már régen se fogadta el tőlem. Azóta megvan a komplett HL, Blue Shift-el, EP2-vel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84472) TBT válasza FollowTheORI (#84469) üzenetére


TBT
addikt

Köszi! :R

#84470 Neked is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84473) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

öö Akkor ide is. [link] :D

LNS10 kóddal elvileg még 10% lejön, bár nem tudom meddig tart.

PS4

(#84474) reelc válasza #79621120 (#84432) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
A fiókot még megértem.
De ezt a frissítési valamit nem. Költsek el egy kalap pénzt előfizetésre? Inkább hagyom az egészet.
Kötelező?

(#84475) Niczo válasza Dilikutya (#84471) üzenetére


Niczo
senior tag

nálam ezt aktiválta be:

bestseller series-es példány volt egyébként, fekete-barna színű borítóval.

ez volt a második steames játékom, közvetlenül a hl2 collectors edition után :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#84476) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Be prepared to check the Origin store tomorrow for something explosive. You'll want to trust us on this. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84477) szami777 válasza FollowTheORI (#84476) üzenetére


szami777
addikt

Bf4 premium edition on the house keretein belül minimum.
Alább nem adjuk.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84478) sixpak válasza szami777 (#84477) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valami másnak jobban örülnék... :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#84479) micafighter válasza sixpak (#84478) üzenetére


micafighter
nagyúr

1 játékot választhatsz tetszés szerint, On the house? :U

(#84480) djculture


djculture
félisten

Konzolok szervizében felpakolta a Nav az árukészletet... az oldaluk is megszünt létezni
[link]
Aki onnan rendelt bármit az ne nagyon várja..

[ Szerkesztve ]

(#84481) FollowTheORI válasza djculture (#84480) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem gyenge... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84482) maddionmax válasza djculture (#84480) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Csak nem elfelejtettek befizetni? :)

(#84483) djculture válasza maddionmax (#84482) üzenetére


djculture
félisten

Hát ja csak úgy vaktában nem szokták az egész árukészletet lefoglalni.

(#84484) maddionmax válasza djculture (#84483) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Gondolom alacsonyan csak úgy tudták tartani az árakat, hogy valamit nem megfelelően rendeztek. Sajnos elég sok vállalkozás így tud csak működni ma.

(#84487) sagem válasza FollowTheORI (#84481) üzenetére


sagem
addikt

"Okosítással" is foglalkoztak, méghozzá elég nyíltan, még ilyen témájú hírleveleket is küldöztek egy időben. Gondolom eddig szemet hunytak felette, aztán most már valamiért nem. Mondjuk ez nem pont a NaV hatásköre, de végülis mindegy, hogy melyik hatóság pakolja össze őket. Mondjuk nekem nem volt velük bajom, ott vettem a gamepadom, és még számlát is adtak :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#84492) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Kmart joins Target in removing GTA 5 from store shelves

Ez se gyenge... biztos ott is van KDNP. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84493) ZsZso válasza FollowTheORI (#84492) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Hú de megbüntetnek mindenkit! :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#84494) birorichard


birorichard
őstag

Szánalom csúcsa.

A NAV körül folytonosak a botrányok milliárdos ÁFA-csalások miatt, a vezetőit kitiltják emiatt egy idegen országból, az (ön)"vizsgálat" során semmi törvénytelenségre nem bukkannak, de a "videójáték maffiára" lecsapni azért van energia... Ha bezárják, innentől kezdve minden szép és jó lesz. Megyünk vissza a múltba, elvtársak.

[ Szerkesztve ]

(#84495) eami válasza birorichard (#84494) üzenetére


eami
addikt

ebből nem derült ki semmi, majd ha kiderül akkor el lehet könyvelni annak ami. A linkelt iromány meg a másolt szöveg között nem sok kapcsolat van...

(#84496) DeFranco válasza eami (#84495) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tök mindegy, legyen mindenki szarrábüntetve meg minden adóforint véresen bevasalva, csak nekem ne fájjon meg a kisbótost aki pult alól szerzi nekem a termelői farhát meg krumplit, meg elintézi okosba az útjavító onokatestvérével hogy leaszfaltozzák a garázsfeljárómat gebinbe azt ne báncsák, mer' akkor meg rohadtszemétávéháromcsendőrállam mindenki.

tudhatnád már hogy megy ez. addig minden le van sz.va amíg a kedvenc áfakörhintacsaló konzolokosító bótunkat be nem zárják, onnantól kasza-kapa aztán belemondjuk a zinternetbe hogy ez tűrhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#84497) Darth_Revan válasza birorichard (#84494) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Akkor ezért halt le a weblapuk is...hát erre nem számítottam :Y

(#84498) eami válasza DeFranco (#84496) üzenetére


eami
addikt

:))

(#84499) DeFranco válasza eami (#84498) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod itt mindenki más lop mint az állat, mi meg a haverok csak egyenlítünk... ;)

[ Szerkesztve ]

(#84500) Agyzuzo válasza eami (#84495) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én utánakerestem a tulajdonos Kft-nek, a tulajdonosi szerkezetnek és az éves beszámolóknak/mérlegeknek. Ez alapján ez egy teljesen korrekt cég, 2 harmincas tulajjal, nagyjából évi 300-330 milliós árbevétellel (a CDGalaxishoz hasonló mérlegszerkezettel). Én tisztán a mérlegadatok alapján nem láttam semmi kiugrót (azért a durva csalások néhány mutatón igencsak előjönnek, pl. a bebukott utazási cégeknél már 1-2 évvel hamarabb lehetett látni hogy komoly gondok vannak, de ugyanez áll a Praktikerre is - pl. megugranak bizonyos kiadások, miközben ezt semmi nem támasztja alá, ebből látszik ha mentik ki a pénzt a cégből, vagy magas árbevétel ellenére gyanúsan mindig negatívra jön az MSZE,stb). Szerintem simán szúrta a szemét ez a két szerencsétlen valamelyik fejesnek és gondolták karácsony előtt kicsinálják őket. Komolyan, elhányom magam ettől az országtól, egyszerűen szánalmas ami itt folyik... Ha nem tetszik a pofád a NAV-nak akkor lerohannak és szétbasszák az életed, te meg húzzál az utcára. Szerencsétlen alkalmazottaknak is jól jött ez most így, futhatnak állás után a közértekbe. Ja de bocsánat, oda se, hisz ott is leépítések lesznek a kötelező vasárnapi zárások miatt. Bravó.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.