Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85551) section9


section9
őstag

Minden kiadó felhelyezheti magának a régiófüggő árazását meg a Valve is ezt a nagyon kedves lépést. :(((

(#85552) Dilikutya válasza Crytek (#85549) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akárhogy is nézzük, a G2A és társai nem egészen legális kereskedelmet folytatnak. A traderek meg végképp nem. A régiónként eltérő árazásért persze nyugodtan megbaszódhat minden illetékes ettől függetlenül, ez élteti a kulcsboltokat is.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85553) prtvlogan válasza cskamacska (#85548) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

(I)És ne feledjük, hogy minden a G2A, a Kinguin, és a többi szemét cédékúcsbót miatt van, amelyek már a legál boltokhoz hasonló forgalommal nem is tényleges CD kulcsok, hanem továbbértékesített régióugrott Steam giftekből éltek.(/I)

Igazából pont leírtad a trader fogalmát. Vagy szerinted egy trader nem fog Neked 100 játékot megvásárolni, átküldeni másik régióból, ha kifizeted neki? :U Akár többet is...
Maximum csak annak csípheti a szemét, aki tradertől vásárolta a játékai 99%-át, és/vagy más országban trükközéssel létrehozott fiókot használ. De nyilván ezt is szeretnék megszüntetni, nemcsak az ajándékok átküldését régiók között...

(#85554) djculture válasza Pedro78 (#85546) üzenetére


djculture
félisten

Megnézem ma én is itt melyik játék van a boltba, de tuti hogy fallout 3 lesz ...

(#85555) bullseye


bullseye
addikt

Egyrészt az teljesen reális lépés, hogy ahol nagyon beesett árak vannak (pl. Orosz régió), onnan ne lehessen bárhová küldeni, bár ez eddig is volt tudtommal. Másrészt akkor viszont felül kéne vizsgálni a régiókat, többek között a mienket is, vagy legalább fix "világ árakat" megállapítani, rugalmas VATtal.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#85556) Pedro78 válasza djculture (#85554) üzenetére


Pedro78
senior tag

Tescoban volt 1db a street fighteresbol, remelem meg meglesz.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#85557) Dilikutya válasza prtvlogan (#85553) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem pl. nem is csípi a szemem. Egyetlen játékom van ilyen Cd kulcs boltból, egy 50 centes FUEL. Meg 1-2 alkalommal innen a fórumról megbízható arctól vettem játékot, a többi mind rendes viszonteladótól van. Nem bízok a sefterekben, a szürke nem szürke, hanem fekete, és azért a fórumon is vannak olyanok, akik bukták a pénzüket lopott kártyás Steam kulcs miatt. Kezd már a trükközés pofátlan méreteket ölteni. A pénz meg nem csak Gabe Newell számlájára megy, vannak a Valve-nek dolgozói, költségei is, amiket ki kell fizetni, és egyébként sem azért csinál senki profitorientált céget, hogy utána mások nyerészkedjenek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85558) FollowTheORI válasza Edorn (#85540) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Visszamenőlegesen nem érvényes... ez nem az Orbán kabinet azért még. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85559) FollowTheORI válasza bijesz (#85550) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van ott minden... vegyes. Minden ilyen oldalon vannak magán sefterek és lopott cuccot árulók is, mert piac szerűen működnek, és árultak gifteket is bőven.

Aki főleg szürke kulcsot árult (ami dobozosból van kiszedve) az a Go2Arena (nem G2A!, csak a tulaj azonos), meg a CJS például. :)
Őket érinti egyelőre ez a legkevésbé... a többi az eléggé valószínű hogy bezár ezután, vagy eléggé leredukálódik majd kínálat hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85560) Pedro78 válasza Dilikutya (#85557) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ezzel nekem annyi problemam van, hogy pl itthon ha egy adott aruhazban kinezek valamit, de kulfoldrol ugyanez a termek olcsobban megveheto, akkor azzal senkinek semmi gondja nem szokott lenni...(Ok vam lehet ra ha union kivulrol vasarolsz, de neha meg ugy is megeri.)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#85561) prtvlogan válasza Dilikutya (#85557) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Ezzel én is egyetértek, azonfelül még hozzátenném, igaz, hogy nyomott árak vannak a steam-en, de az akcióik egész jók. Sőt, akciósan már adják annyiért a játékot nálunk is, amennyiért megéri megvenni. Nyilván nem a 60 eurós játékról beszélek, és nem a megjelenés napján, de aki akarja az érti.

Egyébiránt erre a lépésre lehetett számítani: Mire egy olyan "kis" emberhez mint én eljut valami, amiből lehet pénzt csinálni, addigra tuti szagot kapnak a "nagyok", és beszüntetik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#85562) djculture válasza prtvlogan (#85561) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon nyomott ár az 49.9 euro 15628ft egy új cimért miközben 12-ért bármelyiket megkapod dobozosba. Ezek hülyének néző árak meg felháborítóak nem nyomottak. A dobozossal dolgoznak is dvd irnak boritott nyomtatnak itt meg egy szaros kulcsgenerátorral generálnak nagy kegyesen egy kulcsot jóval drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#85563) prtvlogan válasza djculture (#85562) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Úgy értettem, hogy magas ár (elb***tt, elk***t stb)

(#85564) djculture válasza prtvlogan (#85563) üzenetére


djculture
félisten

Úgy már oké de a nyomott ár dolog nagyon nem ezt jelenti :R Egyébként én már unom hogy azt nézik hogy szivassák meg avásárlóikat nem azt hogy igaz kevesebbet de valaki csak fizet érte nem letölti és szevasz.. Ez még nem jutott el az agyukig mert van mindig aki a csordaszellemmel vezérelve megveszi a szarjukat.

[ Szerkesztve ]

(#85565) cikasz válasza maddionmax (#85530) üzenetére


cikasz
őstag

Welcome to warezland :P ;]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#85566) SAABPEPE válasza cikasz (#85565) üzenetére


SAABPEPE
tag

Hát van benne igazság mert amik így ebben a 3 hónapban változások voltak mind steam mint játék buggok igen csak arra fele dönti a mérleget, Aztán lehet szidni hogy sok a warez. Mert ezek után mondjuk kétszer meg gondolja az ember hogy fogja e támogatni a cégeket. Valve meg majd meg nézi menyire lesz sikeres ezek után a nagy leárazásai .Remélem tanul majd belőle ...

[ Szerkesztve ]

(#85567) djculture válasza SAABPEPE (#85566) üzenetére


djculture
félisten

Én eleve ilyen szintű euro forint árfolyam melett csak akkor veszek valamit ha végképp kihagythatatlan. 314forint 1 hete 305 volt, az járt jól akinek van euroja és majd beváltja a kellő pillanatban. Mondjuk amig felnem függeszti az orosz valutás vásárlásokat ott meg lehet fogni rendesen, reggel annyira elkezdett romlani a rubel hogy egy volumenbe 2.5 ft volt 1 rubel meg is vettem a kemény 3540-ért a Dragon Age
Inquisition deluxe verziót. Orosz nyelvű két fájlt átmásoltam jéé angol szevasz...Ennyit a 12 ezeres játékról..

[ Szerkesztve ]

(#85568) Dilikutya válasza SAABPEPE (#85566) üzenetére


Dilikutya
félisten

A jó játékot ezután is meg lehet venni. Legfeljebb nem 0day, hanem majd akcióban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85569) SAABPEPE válasza djculture (#85567) üzenetére


SAABPEPE
tag

Az igen gondolom most már drágább

(#85570) djculture válasza SAABPEPE (#85569) üzenetére


djculture
félisten

Délután már nem is engedett rubelban venni csak dollárban ... Elég sok helyen felett függesztve a rubel romlása miatt a kerskedés, csoda hogy a steam csak egy ilyen régiós hülyeséggel válaszolt.

[ Szerkesztve ]

(#85571) bijesz válasza djculture (#85567) üzenetére


bijesz
aktív tag

Ennyiből warezolhatnál is...

(#85572) djculture válasza bijesz (#85571) üzenetére


djculture
félisten

Minek nekem ez igy tökéletes, most kimehetnék ukránba a rokonokhoz is ott megveszem ugyanez..

Ac unity ügyben a ph-n jelent meg egy irás az új patchröl majdnem lesetem a székröl mikor ezt olvastam :

"Kiemelendő, hogy az új javításban az Ubisoft egy komoly hibát megpróbált a játék részévé tenni. Nevezetesen arról van szó, hogy a nem játékos karakterek futás közben gyakorlatilag a semmiből tűnnek elő, és többen panaszkodnak rá, hogy ez mennyire illúzióromboló. A frissítés után ez nem változik meg, sőt maga a jelenség romlik, de a karakterek megjelenése kapott egy olyan effektet, amelynek keretében a játékos úgy hiheti, hogy ez nem egy hiba, hanem a játék részének tekinthető Animus működésének eredménye. Ezzel a változtatással az Ubisoft ezt a problémát le is tudta, mivel magát a hibát a játék részévé tették."

[ Szerkesztve ]

(#85573) SAABPEPE válasza djculture (#85572) üzenetére


SAABPEPE
tag

Lol ez egy olcsó megoldás bug javításra XD

[ Szerkesztve ]

(#85574) djculture válasza SAABPEPE (#85573) üzenetére


djculture
félisten

Hát ez egy olcsójános vásárlót hülyének néző megoldás az biztos ..

(#85575) i2k válasza djculture (#85572) üzenetére


i2k
senior tag

A hírnek szól: ez már szánalmas...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85576) szami777


szami777
addikt

Bundlestars Sims Mega Bundle
Hasonló mintha már lett volna.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85577) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom volt-e már. Ubisoft akció:

[link]

Live-Die-Respawn

(#85578) cikasz válasza oriic (#85577) üzenetére


cikasz
őstag

Persze a Black Flag season pass nem akciós :O

Bár most a g2a-n 2070.-ft.-ért meg tudnám venni.
Tényleg mi tartozik pontosan bele? Ez a freedom fry benne van? vagy az külön dlc?
Kivagyok már ezektől a dlc-ktől :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#85579) djculture válasza cikasz (#85578) üzenetére


djculture
félisten

Látom a payday 2-töl még megszabadulnak a goty kijövetele előtt mindenhol:)

(#85580) #79621120


#79621120
törölt tag

(#85581) szami777 válasza cikasz (#85578) üzenetére


szami777
addikt

Black flag season pass:
- Freedom cry: 3-4 órás tartalom Adewale főszereplésével, nem lett olyan rossz, viszont ez az egyedüli igazi DLC a játékhoz, a többi parasztvakítás.
- Kraken Ship Pack (csak sp tulajoknak, külön nem megvásárolható, 3 új cucc hajóra, (vitorla, kormány, orrdísz))
- Death Vessel Pack (3 új cuc hajóra, (vitorla, kormány, orrdísz))
- Crusader & Florentine Pack (2 új vitorla assassin stílusban, + 2 új fegyó, Ezio és Altair kardja)
- Illustrious Pirates Pack (3 sziget ládákkal, kincsekkel, ruhákkal, fegyverekkel)
-Guild of Rogues (multipalyer pack ha jól tudom)

Nem valami acélos a tartalom, ha az alapjáték tetszik/tetszett, beruházhatsz rá, 1-2 jó ruha meg vagány vitorla van, de annyi. Captain Morgan ruhája nagyon király lett pl, ha jól tudom a Illustrious Pirates Pack dlc adja, még jobb a kalóz feeling.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85582) Dilikutya válasza cikasz (#85578) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Ubi linken ott van, hogy benne van. :)
Bár ez pont egy fura jószág, mert önállóan futtathatóan is kapható, amihez nem kell a Black Flag, de DLC-ként is megveheted.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85583) maross válasza cikasz (#85578) üzenetére


maross
veterán

inkabb egy freedom cry-t vegyel, ubishopban most 3.75euro, steamen is ugyanannyi lesz karacsonyi sale alatt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85584) cikasz válasza szami777 (#85581) üzenetére


cikasz
őstag

:R

maross: szeretem a vagány vitorlákat! :B

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#85585) huskydog17 válasza tomsolo (#85520) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nagyon köszi! :R

Mennyire megbízható ez a fast2play oldal? Nyugodtan lehet innen vásárolni?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#85586) szami777 válasza cikasz (#85584) üzenetére


szami777
addikt

Akkor inkább a SP-t venném meg 2100-ért, mint a Freedom Cry-t ~1200 Huf-ért. 900 forintnyi pluszt azért megér.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85587) micafighter válasza szami777 (#85586) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1

(#85588) maross válasza szami777 (#85586) üzenetére


maross
veterán

En szivesen visszakernem a pluszpenzt az extra szigetekert, mert sokra nem mentem veluk. Csak a legelejen van ertelme..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85589) djculture válasza szami777 (#85586) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen felesleges az sp van olyan kontent amit még az se tartalmaz. Nincs jobb érzés mikor megveszed az alapot meg az sp-t és még mutogatja hogy mi nincs meg.. Gondolom ha a házát az ember ráíratná az ubisoftra talán meglenne minden kontent.

[ Szerkesztve ]

(#85590) szami777 válasza djculture (#85589) üzenetére


szami777
addikt

Most a time savereket ugye nem veszed ide? Az más játéknál se SP tartalom. Végigbogarásztam minden megvehető tartalmat és nem találtam mást.
Egy ilyet találtam még, amit steam nekem nem ír ki, de érdekes módon tudom feketeszakállt multiba használni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85591) djculture válasza szami777 (#85590) üzenetére


djculture
félisten

Mitérdekel engem milyen nevű de ha megveszem az alapjátékot meg az előfizetést nekem ne mutogassa hogy ezt is vedd meg még mert pofánvágom aki készitette. Ennyi a véleményem erröl.
Ubi egyre genyább különben az unity-nál már ugy volt hogy pl volt kettő kontent is amit csak az kapott meg aki előrendelte (plusz dobozosnál meg nem is fogyott el a kód) , végül hogy igy bedöglött nagy kegyesen megadták mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#85592) tomsolo válasza maross (#85588) üzenetére


tomsolo
őstag

Nagyon örülök, hogy ez a véleményed mivel nálad vettem BF SP-t, így akkor meg is kockáztatnék egy kis begginget így a sale előtt :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85593) maross válasza tomsolo (#85592) üzenetére


maross
veterán

nem emlekszem ilyenre hogy bf season passt arultam volna, + gozom sem volt az elozo post kiirasaig hogy mi van benne :). A szigetek nekem a preorder miatt vannak meg.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85594) micafighter válasza tomsolo (#85592) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C

(#85595) Crytek válasza oriic (#85577) üzenetére


Crytek
veterán

Sosem lesz jóáras AC3 season pass :(

Next PC Upgrade: 2022

(#85596) djculture válasza Crytek (#85595) üzenetére


djculture
félisten

Nem jó neked a gamersgate letöltögetős hozzá telepitós?

(#85597) micafighter válasza Crytek (#85595) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én azt az Origin-en figyelném :) Elég sok AC cucc akciós volt Black Friday alkalmából.

(#85598) Crytek válasza djculture (#85596) üzenetére


Crytek
veterán

Uplay-re kéne!

Next PC Upgrade: 2022

(#85599) tomsolo válasza maross (#85593) üzenetére


tomsolo
őstag

Jójj, hogy ki magyarázza kis pofók ujjaival....aww :))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85600) maddionmax válasza Crytek (#85598) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Rossz hír, oda nincs. In-game kódot kapsz és letöltögeted, majd telepíted.

Csak a Deluxe Edition tölti le önmaga az SP-t...és csak az Uplay-ről vásárolt Deluxe Edition!!!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.