Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84151) csaba951 válasza #79621120 (#84141) üzenetére


csaba951
veterán

Ja, lassan érdemes nyitni egy luxemburgi fiókot! Ha Steam-nek bejött, akkor nekem is jó! :)
Január 1-től majd 17%-ra emelik az ÁFÁ, de legalább nem 27%. :(((

[ Szerkesztve ]

(#84152) micafighter válasza tomsolo (#84147) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD Hát igen, nekem is volt alkalmam kipróbálni még megjelenés előtt bétában. Az Origin után kissé csalódás volt, de attól még nem volt rossz szvsz. Nem ér annyit mint az origins + awakening, de 10$ alatt szerintem jó vétel ha bejön a műfaj.

(#84153) FollowTheORI válasza csaba951 (#84151) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Őszintén szólva, szerintem ezt lehet simán benyelik (nem változik majd semmi), vagypedig mindenhol egységesen drágul, mint most is.
Nem lesz külön drága magyar meg olcsó luxemburgi ár, most sincs így. :)

A 27% meg csak 2-vel több mint a nyugaton is eléggé bevett 25-nél. Szóval szerintem nem lesz itt semmi különcködés. Eleve nem nagy a magyar volumen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84154) section9 válasza ZsZso (#84148) üzenetére


section9
őstag

Steamen az utóbbi fél évben a legdrágább játék amit vettem 1 euró lehetett, minden más gift vagy key volt, szóval így sem érint. :)

(#84155) wwenigma válasza #79621120 (#84141) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eleg regota lehet tudni hogy januar elsejetol abban az orszagban kell adozni ahol az adóalany él. ::N

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#84156) ViharVadász válasza tomsolo (#84149) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én nyertem egyet:). Majd hétvégén fogom kipróbálni, csak most, hogy végre találtam munkát, nehéz lesz délután játszanom. :O

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#84157) cskamacska válasza #79621120 (#84141) üzenetére


cskamacska
addikt

2009 előtt még egységes dollár árak voltak Steamon, erre fizettük az éppen aktuális helyi adót. Mikor eurót kaptunk mi is, akkor a EU Tier $=€ átváltásnak köszönhetően a 30-40%-al többet fizettünk a dollár áraknál, ami bőven több volt mint az érvényes ÁFA kulcs. Ha most vannak olyan rendesek, hogy még ennél is jobban meg akarják emelni az árakat.. :U

Egyébként érdemes a trade korlátozást ennek a fényében is átgondolni, lehet hogy lesz lesés majd még itt januárban. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#84158) Crytek válasza cskamacska (#84157) üzenetére


Crytek
veterán

Nem mintha vettem volna "valós" pénzért bármit is steam-en!

Next PC Upgrade: 2022

(#84159) ollie válasza cskamacska (#84157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából ha szerencsénk van, válaszul mindenhol visszavezetik a dollárt, és ráteszik a helyi áfát.

***

(#84160) eami válasza ollie (#84144) üzenetére


eami
addikt

és még mindig az EU tagjai vagyunk úgyhogy ránk és az itt működő cégekre is vonatkozik :D

(#84161) Urguru válasza tomsolo (#84149) üzenetére


Urguru
tag

Én is nyertem. :DD

(#84162) Agyzuzo válasza ollie (#84159) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Habár a magyar átlagfizetéshez leginkább a RU régiós árak passzolnának. Egye fene, a fantasztikus világelső magyar ÁFÁ-val. :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#84163) FollowTheORI válasza cskamacska (#84157) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez egyébként is eléggé végnapjait élte már amióta bejött a régiós gift korlát... szinte alig volt már értelmes játék korlát nélkül. 1-2 van csak amit benéztek szerintem, akár tudatosan is (pl a CoD ROW oroszoknál, miközben a preorder meg nem az volt, ezt tuti valaki benézte, vagy direkt hogy pörögjön a bevétel mindegy honnan.)

A kártyás visszaélések pedig rendkívül elharapóztak, épp tegnap volt riport erről odakinn a 60 minutes-ben is. És ott még chipkártyák sincsennek csak sima mágnescsíkos, szóval lemásolni is egyszerűbb. Meg rengeteg kártyaadat került ki betörésekkel Target, Office Depot stb online üzleteiből meg tranzakciós adatbázisaiból.

Én pl ami multinál dolgozok és bejelentették hogy lehet lesznek szigorítások IT biztonság szintjén, mert lehet jön egy kormányzati törvény majd rá, hogy ilyen vagy olyan követelményeknek kell majd megfelelni minden cégnek, mert cyber össztűz alatt van az amerikai gazdaság.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84164) szami777


szami777
addikt

Amazon
Battlefield 4 Premium Edition 30 $

Most olvasom, hogy 1 kulcsot ad, nem pedig külön az alapjátékot és külön a prémiumot, mint elődje :(
Pedig jó lett volna felezni valakivel.
Akinek nincs meg az alapjáték, ez jó vétel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84165) #79621120


#79621120
törölt tag

Origin : Cyber Monday

[ Szerkesztve ]

(#84166) maross válasza #79621120 (#84165) üzenetére


maross
veterán

csodalatos, elkopik a gorgom, es meg mindig csak sims addon es bf fegyvereket latok

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84167) ollie válasza maross (#84166) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ilyenkor jön fel benned a gondolat, hogy milyen jó, hogy rászoktál a Sims4-re. :P

***

(#84168) #79621120 válasza maross (#84166) üzenetére


#79621120
törölt tag

Csak a te kedvedért :

[link]
[link]
[link]
[link]

(#84169) eami válasza Urguru (#84161) üzenetére


eami
addikt

és hol?

(#84170) horvi0813 válasza szami777 (#84164) üzenetére


horvi0813
tag

Mexikói Originen csak 20.99$ a BF4 Prémium.
Ezekszerint a Prémium Edition így csak annak éri meg akinek nincs meg az alapjáték.

[ Szerkesztve ]

(#84171) maross válasza #79621120 (#84168) üzenetére


maross
veterán

Koszi, igy mar volt erom vegignezni :). Szokasos 5 euros crysis 3 akar erdekes is lehet, meg a secret world, aki vagyik ra.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84172) #79621120 válasza maross (#84171) üzenetére


#79621120
törölt tag

Szívesen .

(#84173) djculture


djculture
félisten

ez az evil within is rekorgyorsasággal értéktelenedik 3675 ft a 20 kóddal : [link]

[ Szerkesztve ]

(#84174) maross válasza djculture (#84173) üzenetére


maross
veterán

Ez is eleg titokzatos...azert ENNYIRE nem lett rossz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84175) echterion válasza #79621120 (#84140) üzenetére


echterion
nagyúr

Ó, azok a régi szép PS1-es idők. "Sayonara Piggy!" :DD
Haverokkal nyomtuk, egy igazi felüdülés volt a Worms után.

**********

(#84176) djculture válasza maross (#84174) üzenetére


djculture
félisten

Még lehet megveszem holnap. Crewet akartam ma hatezerért van a limited de mindenki azt mondta hogy szerintem jobban járok ha kivárok.

(#84177) Buuster válasza eami (#84169) üzenetére


Buuster
tag

Szerintem erre gondolnak

(#84178) micafighter válasza djculture (#84176) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rajta van a kívánságlistámon nekem is, de szerintem én is kivárom még. Hol vesztegetik egyébként annyiért? :)

(#84179) Urguru válasza Buuster (#84177) üzenetére


Urguru
tag

Igen ott nyertem.

(#84180) Sonja


Sonja
veterán

Humble Bundle Yogscast!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#84181) Wolverine


Wolverine
félisten

A kommentek szerint a Gamersgate-en kapható GTA összesben benne van az első két rész is, ami a Steamen megvehető változatra nem igaz. És ez is Steamen aktiválandó; plusz használható rá a kedvezménykód, ha még nem lőtted el.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#84182) eami válasza Buuster (#84177) üzenetére


eami
addikt

jaaaa, hát erről lemaradtam :D

(#84183) TBT


TBT
addikt

Final Fantasy XIII-2 30% kedvezménnyel a GMG oldalán:

10% lejön, mert preorder + 20% kedvezmény a kuponból.
Jelenlegi árfolyamon: 3620 Ft

Már csak találnom kéne olyasvalakit, aki tud nekem vásárolni GMG-ről. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84184) bullseye válasza Sonja (#84180) üzenetére


bullseye
addikt

Nem tudom mi a nagyobb WTF, az adás, vagy az ajánlat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#84185) djculture válasza micafighter (#84178) üzenetére


djculture
félisten

Gamersgate.co.uk

Crytek: Persze mert rettenetesen gyenge a pc portja. Pesze uj gépeken i5 meg i7 és 7870 gtx 670 és felette játszható de renegeteg embernek nincs ekkora gépe. Nem nagyon látom azt a hó de jól néz ki dolgot se ami indióokolná ezt a gépigényt de ugyanez van most elég sok játéknál. AC Unity ami randább mint a black flag ,vagy far cry 4 ami egy fokkal se néz ki jobban mint a hármas és cserébe dupla annyi a gépigénye.

[ Szerkesztve ]

(#84186) Crytek válasza maross (#84174) üzenetére


Crytek
veterán

A játékkal nincs gond ,amivel baj van az maga a pc-s tábor.Ugyanis még ennél is olcsóbban kell adniuk hogy valaki vegye pc-re mert rettenetesen gyengék az eladások pc-n.

Next PC Upgrade: 2022

(#84187) Zamery


Zamery
senior tag

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Jelenleg 761Ft, trükközés nélkül megvehető. A magyar Steam storeban nem elérhető. Hogy miért, az itt olvasható: [link].

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#84188) #79621120 válasza Crytek (#84186) üzenetére


#79621120
törölt tag

Talán nem kellene konzolportokat lenyomni a pc-s tábor torkán .

(#84189) DeFranco válasza Zamery (#84187) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Eh... megvenném csakazértis de már most tudom, hogy úgy sem játszanék vele. Áh!

(#84190) sto1911 válasza Crytek (#84186) üzenetére


sto1911
veterán

Meg egy akkora foschtalicska iranyitasa van, hogy el nem lehet mondani. Nem beszelve a gepeigenyrol, meg a csiknyi kepernyorol (amit mar elvileg javitottak is).

(#84191) Crytek válasza sto1911 (#84190) üzenetére


Crytek
veterán

Fejtsd ki kérlek mi a rossz benne? (Abszolút semmi bajom nem volt a végigjátszás alatt,főleg nem az irányítással)

Next PC Upgrade: 2022

(#84192) Frod válasza #79621120 (#84141) üzenetére


Frod
addikt

ööööö, ezt most nem igazán értem.
ha csak mostantól kell majd a 27% áfát ráfizetni, akkor miért van az, hogy már jelen állapotában is kib*szottul drága a Steam???? (pl új játékok 60 €-s kezdőára)

bónuszkérdés, minek kellene lennie ahhoz, hogy itt is (igazodva a bérekhez, stb) kb ukrán szintű árcédulát kapjanak a dolgok? arra is tennék magasról, ha magyar régiózárat kapna minden játék.

Do you see the white shadow?

(#84193) djculture válasza Frod (#84192) üzenetére


djculture
félisten

Eddig a nyugati árt fizettük meg csak nemegyszer régiós kiadás került ennyibe most majd a nyugati árnál is drágább lesz minden. De mondjuk ez nemfog izgatni senkit tekintve hogy 2 év alatt sikerült a 275forintos eurotól eljutnbni a 306 ig és még viszonylag jó is volt a gazdasági helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#84194) Zamery válasza DeFranco (#84189) üzenetére


Zamery
senior tag

Kicsit több mint 2 EUR, azért még Crytek is megvenné pluszegysornak! :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#84195) Cheesus válasza sto1911 (#84190) üzenetére


Cheesus
senior tag

Kontrollerrel vagy billentyűzettel játszottál?

https://www.twitch.tv/csehla

(#84196) tomsolo válasza Zamery (#84194) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem nem kéne.

Egyszer jó végig vinni a sztori miatt - bár nem vmi nagy szám - viszont maga harc jó szar.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84197) Dilikutya válasza djculture (#84193) üzenetére


Dilikutya
félisten

De akcióban, csökkentett alapárral még így is jóval olcsóbb lesz a hazai bolti áraknál. Nézd meg, mennyibe kerülnek pl. a GTA-k a Media Markt-ban, majd számolj áfát a Grand Theft Auto Complete Pack mostani Steam-es árra. És ezt játszd el még sok játékkal! Legfeljebb nem fog boldog-boldogtalan minden szart megvenni pluszegysornak, amivel soha nem is fog játszani. Vannak ennél nagyobb bajok is kicsiny országunkban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84198) tomsolo válasza Dilikutya (#84197) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát amikor vki eldobál 600 Ft a steames plusz egy sornak, közben meg kétmagon csellózik a gépe azért ott van baj elég. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84199) djculture válasza tomsolo (#84198) üzenetére


djculture
félisten

Könyebb pár százat euzret elkölteni alkalmanként játékra mint összeraklni egy normális gép újitás alsó hangon is 150k-s árát

(#84200) Dilikutya válasza tomsolo (#84198) üzenetére


Dilikutya
félisten

Abban semmi kivetnivaló nincs, ha valaki vesz egy rakás játékot, de csak kétmagos CPU-ja van. És akkor mi van? Annyi jó játék van, ami elfut azon, hogy ha soha nem vesz másik gépet, akkor is lesz mivel játszania, nem értem az összefüggést. Azokról a játékokról kell leszokni, amire egyesek rámondják, hogy nem jó semmire, de ezresért pluszegysornak jó lesz. És magam is mérsékletet tudok tartani, pl. a francnak vettem meg a Mortal Kombat Komplete Edition-t, amikor billentyűzettel játszhatatlan, kontrollert meg nem veszek. 400Ft volt, azért. Aztán egyszer hátha mégis lesz mivel játszani. Legközelebb kihagyom a Mortal Kombatot, de attól még ha megtetszik a Far Cry 4, ugyanúgy be fogom szerezni majd akciósan, mert ami jó, az 15%-al többért, de a hazai ár harmad-negyed-ötödéért is jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.