Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84301) BasketWink válasza Lackki (#84288) üzenetére


BasketWink
csendes tag

érdekes nekem még nem volt velük ilyen gondom de egyik ac résznél pl játékban kellett aktiválni a mostaninál meg uplay-en érdemes mind2-t megnézni kipróbálni ha nem megy van online supportjuk és rákérdezni hogy mit basztak el :D

(#84277) ooooobi: köszi a váalszt. nekem is ez a gondom de szerintem market cucc lesz mert nem látok eladót. viszont most valószínű kihagyom mert kiderült hogy kell új videó kari ACU-hoz :D

u.i.: ha valaki tud ajánlani jó áron dx 11-es videó karit azt örömmel fogadom ^^

[ Szerkesztve ]

(#84302) tomsolo


tomsolo
őstag

Akinek nagyon kéne a Broforce a steam áruházból annak szólok, hogy az alienware oldalán lehet még beszerezni 25%-os kupont így majdnem féláron lehet megvenni.(7,8eur).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84303) Buuster


Buuster
tag

Shadowrun Returns > -90% (1,39€), Deluxe 1,69€
Train Simulator 2015: Steam Edition > -85% (6,29€)

[ Szerkesztve ]

(#84304) shouryuken válasza tomsolo (#84284) üzenetére


shouryuken
senior tag

Hol? :F

(#84305) Lackki


Lackki
senior tag

na crewban 30/60 framelimit van :) menüben lehet már választani.
minden ultran van és gond nélkül fut, teljesen folyamatos!
a kód persze gameben sem jó :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#84306) ZsZso válasza shouryuken (#84304) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

SteamTrades

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#84307) shouryuken válasza ZsZso (#84306) üzenetére


shouryuken
senior tag

Erről a kulcsos üzletelésről van valahol leírás? :)

(#84308) maross válasza Lackki (#84305) üzenetére


maross
veterán

Ubi support meg fogja oldani, még egyszer sem hagytak cserben. Kiveve ha azt mondod hogy g2a-n vasaroltad a jatekot, mert akkor letiltjak azt is :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84309) FollowTheORI válasza ooooobi (#84300) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy már korábban írták itt is, úgy kell vásárolni hogy ha azonnal vagy rövid időn belül játszani akarsz valamivel vedd meg, ha nem akkor meg ne.

Én így voltam az Aliennel is meg a CoD-al is, megvettem előre drágán mert tudtam érdekel és 0-day játszottam ki őket. Ellenben pl az ACU nem vettem meg mert még az AC4-et se pörgettem ki, se az FC3-at... így ezekkel a következő félévben sem játszanék (minimum) így nem vettem meg őket most.
Mire oda jutok megkapom majd olcsóbban...

De mondjuk ez igaz a Sale alatti akciós játékokra is ugyanígy. Kevés olyan ajánlat van ami fél év múlva nem jön újra, vagy nem lesz jobb. 1 éve még elkövettem azt a hibát hogy vettem csomó akciós játékot 75%-on, aztán ki se játszottam őket még, cserébe volt egy részük bundliban fillérekért, vagy most kapott 80-90%-ot is akár... vagy az alapár csökkent és arra lett 75%, vagy ugyanúgy most is 75% az engedmény. És lehet ha most venném egy év után még mindig nem játszanék vele vagy egy évig mert van "jobban érdeklő" játék.

Szóval csak azt kell megvenni amivel játszol is.

(Az más kérdés hogy 1-2 esetben mákom volt ebből az előre vásárlásból, mert pl a Deadpool, vagy Prey meg egy két játék közben el is tűnt vagy nem kapható.)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84310) Lackki válasza maross (#84308) üzenetére


Lackki
senior tag

dvd-n vásároltam :P

Privátot hamarabb észreveszem

(#84311) BomiBoogie válasza FollowTheORI (#84309) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

1 éve még elkövettem azt a hibát hogy vettem csomó akciós játékot 75%-on, aztán ki se játszottam őket még, cserébe volt egy részük bundliban fillérekért,

A legtöbben átesünk ezen, aztán utólag már bölcsebbek vagyunk. :D

(#84312) bullseye válasza BomiBoogie (#84311) üzenetére


bullseye
addikt

Már én is kezdek erre rászokni, de olyan nehéz... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#84313) maross válasza BomiBoogie (#84311) üzenetére


maross
veterán

Olyanok is vannak akik nem lettek bolcsebbek tole, es mindig ujra beleugranak a mokuskerekbe :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84314) tomsolo válasza ooooobi (#84300) üzenetére


tomsolo
őstag

Érdemes 0day vásárolni ha te __azonnal szeretnél vele játszani és játék is jó.

Én idén a Mordort húztam be így és nem bántam meg.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84315) djculture válasza Lackki (#84305) üzenetére


djculture
félisten

Elvan cserélve a kód a kiadót kell felhívni...

(#84316) ollie válasza maross (#84313) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt kikérem magamnak, hogy nem vagyok bölcsebb! :DDD

***

(#84317) BomiBoogie válasza maross (#84313) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Vagy akik annyira bölcsek, hogy így is elfogadják magukat. :D

És ne szemtelenkedj, mert elpártolnak a vevők! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84318) cskamacska válasza ollie (#84316) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig nem az őszülő Tolsztoj szakáll hozza meg a bölcsességet. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#84319) maross válasza BomiBoogie (#84317) üzenetére


maross
veterán

Egyaltalan nem voltam szemtelen, en is a mokuskerek porgetesenek elkotelezett hive vagyok az 1200 jatekommal :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84320) darkling válasza Buuster (#84303) üzenetére


darkling
tag

Gondolkoztam megvegyem-e a Shadowrun-t 80%-osban, de jól tettem, h. vártam :)

Why is a soap bubble round?

(#84321) tomsolo válasza maross (#84319) üzenetére


tomsolo
őstag

mert mindig fenyegeted a vásárlóidat ha nem jönnek bontani 4 packot akkor beaktiválod mgadnak :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84322) djculture válasza darkling (#84320) üzenetére


djculture
félisten

Nekem még annyit se ér amennyibe most kerül..

(#84323) BomiBoogie válasza djculture (#84322) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Épp akartam írni, hogy többet is megér, már csak a sztori meg a hangulat miatt. Aki szeret olvasni, annak. :K

(#84324) djculture válasza BomiBoogie (#84323) üzenetére


djculture
félisten

Én szeretem a történetet meg olvasni de az ilyen kvarcjáték megvalósítástól kiver a veríték. Többi része is csak a kártyák kifarmolása miatt lett meg. Szerintem ez is meglesz másnem bundle vagy max 1 dollár annyit ér. fast2playen adták a multkor 1.5 dollárért ugyanitt 3 dollár volt a sokat szidott colyn rally mobilos kókyánság.

[ Szerkesztve ]

(#84325) ollie válasza djculture (#84324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kvarcjáték? Semmi gond a kinézetével.

***

(#84326) #79621120 válasza reelc (#84274) üzenetére


#79621120
törölt tag

Köszi, ezzel behúztam a vonatos bundlit.

Ezt ? First Class Ticket nélkül semmire sem fogsz menni vele .

( van benne néhány DLC ami nekem nincs meg )

[ Szerkesztve ]

(#84327) Csapoati válasza djculture (#84324) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En 3 dollart is sajnalok attol a szutyok mobilporttol (Colin)...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84328) #79621120


#79621120
törölt tag

(#84329) Crytek válasza Csapoati (#84327) üzenetére


Crytek
veterán

Engem 2-3 $-ért azonnal érdekel a Colin aki lát annyiért jelezze.

Next PC Upgrade: 2022

(#84330) djculture válasza Crytek (#84329) üzenetére


djculture
félisten

kicsivel most több már, majdnem 1 hónapon át 3 volt:

[ Szerkesztve ]

(#84331) L_ajos


L_ajos
őstag

Dragon Age: Inquisition - jelenleg hol a legolcsóbb? ( nem utalással )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#84332) djculture válasza L_ajos (#84331) üzenetére


djculture
félisten

Én ahogy láttam a hazai dobozos még mindig a legolcsóbb

(#84333) Dilikutya válasza Crytek (#84329) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a játék egy szégyen. Eltiltanék a játékfejlesztéstől mindenkit, akinek köze volt a PC-s porthoz. Mobilon biztos szórakoztató, csak dönteni kell jobbra-balra a telefont, de PC-n húgyköves összesfosott szarkupac. Feltettem pár hete a demóját, néhány ausztrál pálya, kb. 30 perc játék után töröltem is. Ez 2014-ben nem színvonal. 15 éve nem az. Az autók még csak kinéznek valahogy (úgy 2005-ös Colin játék szinten), de a pálya egyszerűen röhejes. A pálya széle egyetlen egyenes, effektektől mentes, sík textúra, és még az is alacsony felbontású, életlen, ilyet utoljára a 2000-es évek elején lehetett autós játékban látni, csak kevésbé volt szembetűnő, pedig akkor annyit tudott a technika. Ha eltekintünk attól, hogy ez egy retro látványvilágú játék, akkor is vasvillával hányt ganéj. Az irányítást nem bántom, kőegyszerű, nem baj, ez egy arcade játék, nem hiányzik a manuális váltó (nem kerestem, de szerintem nincs is). Ellenben a fizika! Arcade játék, nem várok Physix chipeket elporlasztó fizikát, de az, hogy egy enyhe ugratón 60-al áthajtva a kocsi kilép az antigravitációs térbe, és lassan pörögve a tengelye körül repül jó pár méteren át (a fejemben egyből felcsendült Richard Strauss-tól a Also Sprach Zarathustra, és már forgott is a 2001 nyitójelenete :) ) - nehéz megtippelni, én több 10 méternek éreztem. Ha ugyanezt 2000-2001 környékén látom, azt mondom, jó, elmegy, bár a leírásokban hivatkozott Colin McRae Rally 2.0 ennél sokkal jobb volt minden tekintetben. Ha a kiadók még több ilyen játékot adnának ki, megszűnne a warez is.

Amúgy most 3,49€ a Steam-en, ami egy játékért jó ár lenne, de ezért a szarért nem. Még hogy 6,99€ a teljes ára, röhej. Igazi bundletöltelék 1$-ért, 10 másik játék mellé.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84334) L_ajos válasza djculture (#84332) üzenetére


L_ajos
őstag

11.7k-ért láttam "legolcsóbban". - lehet még várnom kell.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#84335) Crytek válasza Dilikutya (#84333) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt nekem így kár volt leírnod engem kicsit se érdekel ,ki hogy fikázza.
Ha 2-3 $ lesz megveszem autókázni jó lesz.

Next PC Upgrade: 2022

(#84336) djculture válasza L_ajos (#84334) üzenetére


djculture
félisten

Ja nemárt várni én is megakarom majd azt venni de normális áron, nem vagyok Krőzus :)

(#84337) TBT válasza L_ajos (#84334) üzenetére


TBT
addikt

Épphogy 2 hét telt el a megjelenés óta. EA játékról van szó, azoknak nem szokott ilyen gyorsan csökkenni az áruk. :D
De amúgy, ha van annyi pénzed, akkor ne sajnáld rá. Bőven megér annyit az a játék.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84338) ollie válasza TBT (#84337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De amúgy, ha van annyi pénzed, akkor ne sajnáld rá. Bőven megér annyit az a játék.

Asszem vannak páran, akik vitatkoznának veled. :)

User Score: 5.7

***

(#84339) bullseye válasza ollie (#84338) üzenetére


bullseye
addikt

Majd ha mindegyikükkel beszélek egy pár szót, hogy kiderüljön ez valós vélemény, vagy csak trolling for fun (esetleg más játék "felhozására"), akkor hihetőnek érzem a metát. A mikrotranzakciók és kamu DLCk után a játékipar egyik legszörnyűbb eleme ez a crowdjudging, vagy mi. Web of Trust is remekül bizonyítja, mennyire jól hakkolható rendszer.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#84340) TBT válasza ollie (#84338) üzenetére


TBT
addikt

Az igénytelen Metacritic mióta mérvadó?
A sok taknyos 0 pontokat dobál mindenre, amiben olyasmi van, ami neki nem tetszik, ezáltal az összpontszám is lehúzódik.
Nem mondom, hogy 10/10 a játék. Inkább egy erős 8,5/10. Vannak hibái és hiányosságai, de ez a második olyan cím az idén, ami képernyő elé tud szegezni (az első a Diablo 3 RoS volt). És nem vagyok ezzel egyedül, hazai fórumokon is hasonlóképp vélekednek. És ez nem az esetleges rózsaszín köd miatt van...
Roppant szórakoztató, rengeteg tartalom van benne, fantasztikus zenével, pályadesign-el, fejtörőkkel, grafikával, szuper karakterekkel és egy zseniális történettel (ami minden eddigi kérdést megválaszol).
De persze a játékhoz agy is kell, az meg a sok 10 évesnek már nincs.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84341) maross válasza ollie (#84338) üzenetére


maross
veterán

Egyre tobb AAA folytatas ertekelhetetlen :). Hiaba no, keves a penz, keves az ido, szegeny kiadok :O .

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84342) ZS3NI válasza TBT (#84340) üzenetére


ZS3NI
őstag

Metacriticre én sem adok sokat, a "hivalatos" reviewokat a kiadó fizeti, a userek pedig mindent lehúznak ok nélkül.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#84343) djculture válasza ollie (#84338) üzenetére


djculture
félisten

Mert gondolom legtöbb ember az első részt szereti, ez meg a kettes rész alapjaira épül amit meg legtöbben utálnak a butítások és az akcióorientáltsága miatt.

[ Szerkesztve ]

(#84344) Dilikutya válasza Crytek (#84335) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem akarlak lebeszélni róla, sőt! Sok ilyet vegyél még! ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84345) tomsolo válasza TBT (#84340) üzenetére


tomsolo
őstag

>ami minden eddigi kérdést megválaszol

Mi lett Morrigan gyerekével? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84346) warcat


warcat
veterán

Ejj ez a gamersgate,nem vacakolnak mint a Steam, Turkey/Black Fiday saleből egyből váltottak Holiday Sale-re ;]
Nekem az a tippem,hogy lusták voltak mindent kézzel visszaárazni a hírhedt áruházi szoftverükben,és inkább úgyhagyták :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#84347) tomsolo válasza warcat (#84346) üzenetére


tomsolo
őstag

Még mindig 2 dollár Borderland GOTY? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84348) Dilikutya válasza tomsolo (#84347) üzenetére


Dilikutya
félisten

30$. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84349) TBT válasza tomsolo (#84345) üzenetére


TBT
addikt

Ha végigjátszod, megtudod. Nem fogom ide leírni. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84350) micafighter válasza tomsolo (#84345) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.