Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85401) Dilikutya válasza Predator2 (#85397) üzenetére


Dilikutya
félisten

Használt játék aligha, mivel a G2A-n beregisztrálható kulcsokat árulnak, azokat meg csak egyszer lehet acc-hoz kötni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85402) Predator2 válasza Dilikutya (#85401) üzenetére


Predator2
addikt

Szóval akkor vehetem a legolcsóbbat is ugyan az?
A shield milyen védelem akkor?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#85403) szami777 válasza Cheesus (#85400) üzenetére


szami777
addikt

Nem csak kiderül, ez így is van sajnos.
Megjelenés utáni napokban ubi kiadott egy közleményt hogy ha tudod, akkor offline játsszál, kihúzott netkábellel, mert úgy jobban fut. :C
Itt jött el a pillanat, amikor steamen rámentem az uninstall gombra, azóta se játszottam vele.
Ez a játék nem ér 30$-t...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85404) micafighter válasza Predator2 (#85402) üzenetére


micafighter
nagyúr

A G2A shield egy biztosítás, hogy ha rossz kódot kapsz, akkor visszakapod a pénzed. Ebből lehet következtetni, hogy a shield nélkül ha rossz kódot kapsz, akkor nem nagyon van lehetőséged reklamálni. A gyakorlatban azt jelenti a shield, hogy nem egy kódot kapsz, ami vagy jó, vagy nem, hanem egy egyedi azonosítót (tokent). Az egyedi azonosítóddal írnod kell a live supportjuknak, és kb 5-10 perc várakozás után ír neked egy G2A-s emberke angolul. Megkér majd hogy futtasd a klienst (ha steam kulcsot vettél, steam klienst, ha uplay kulcsot vettél akkor uplay klienst, stb), küld egy letöltő linket egy teamviewerhez hasonló képernyő megosztó programhoz. Megkér hogy futtasd azt is (nem kell telepíteni, csak futtatod és kész). Így a képernyődet látni fogja, ez után elküldi neked a kódot, és megkér hogy aktiváld a játékot. Ha sikerül, akkor gratulál, ha nem jó a kód, akkor pedig visszakapod a pénzed.

A lényeg hogy a G2A shield akkor / úgy müködik, hogy egy live supportos szeme láttára aktiválod a kódot.

Alap esetben (shield nélkül) egy emailt kapsz, amiben link lesz a kódodhoz.

Bár kíváncsi vagyok ez hogy biztosít a steam-es csalók ellen, mert ott ugye az is előfordul, hogy amit vettél kódot hozzá tudod adni, sikeresen aktiválod, aztán pár nappal később letiltja a kódodat és a játékodat a steam.

[ Szerkesztve ]

(#85405) AtHoS válasza micafighter (#85404) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem ez majdnem így működik vagy legalábbis április végén még nem így működött.

Egyik barátomnak vettem pár hónapja Counter Strike Complete STEAM CD-KEY GLOBAL-t és a Shield rajtamaradt vásárláskor. Mivel paypal-lal fizettem (biztos mai ziher alapon) a paypal-hoz tartozó e-mail-re jött egy levél. Ebben a levélben volt egy link, ami egy G2A-s címre mutatott a kulcshoz (illetve steam gift miatt store.steam.... link volt itt látható). Ezen a linken ez is olvasható:
"Remember that G2A Shield gives you a 100% guarantee of receiving a valid key or your money back in case of a problem with the transaction."

Egyébként ez egy steam gift volt, amire ez az aktiválási infó G2A részéről [link]

A lényeg, hogy aktiválás során nem volt live supportos interakció, bár nem is volt gond szerencsére az aktiválással

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#85406) micafighter válasza AtHoS (#85405) üzenetére


micafighter
nagyúr

Vettem egy liszenszet tegnap előtt G2A-n, tegnap aktiválni szerettem volna, és így müködött ahogy leírtam :) Az emailben kapott linkre amikor először rámész, akkor megkapod a tokent, és az instrukciókat. A kódot majd a live supportos G2A emberke fogja megmondani először, mert úgy él a G2A shield hogy ha előtte aktiválod be. A live supportos "session" után, miután beaktiváltad, az email link a kódodhoz fog vinni.

Az a baj az internetes kódokkal, hogy ha mondjuk Sanyi vesz tőled egy kódot, aktiválja, aztán azt mondja, hogy nem jó a kód, te nem tudod bizonyítani, hogy márpedig mégis jó, hiába tudod, hogy 100% hogy jó, eredeti kódot adtál. Így a G2A shielddel is gondolom visszaéltek az emberek, amíg nem volt live supportos az aktiválás. A live supportos megoldásnál jobbat nem tudok egyébként az ilyen visszaélések kiküszöbölésére.

(#85407) AtHoS válasza micafighter (#85406) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezek szerint erősen újragondolták a működést, mert volt/lehetett hiba a rendszerben. Ahogy írod, ez szerintem előnyére is szolgál az elgondolásuknak.

Mekkora összeg most egy G2A Shield szolgáltatás? Áprilisban 1 euro volt, ha jól emlékszem

read-only mode on the forum

(#85408) sagem válasza micafighter (#85406) üzenetére


sagem
addikt

Hm, ok, hogy aktiválni tudod, de ha esetleg később tiltják le, akkor IJ kártya?:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#85409) micafighter válasza sagem (#85408) üzenetére


micafighter
nagyúr

Épp ezt irtam én is a (#85404) végén.

(#85410) i2k válasza eami (#85377) üzenetére


i2k
senior tag

Én nem 300 Ft-nyi különbséget látok.
Megmutatom:

"Buy Lara Croft and the Temple Of Osiris Season Pass Included": 28,99 euro - (307,86) = 8924 Ft
Súgok: STEAM oldala

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85411) tomsolo válasza i2k (#85410) üzenetére


tomsolo
őstag

nincs 10 euro az alapjáték a kulcsos boltoknál

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#85412) eami válasza i2k (#85410) üzenetére


eami
addikt

oh, elnéztem, azt hittem csak alap játék kerül annyiba. Így meg akkor meg aztán főleg nem kell ha már SP is van hozzá :(((

(#85413) bullseye válasza sagem (#85408) üzenetére


bullseye
addikt

Nem, akkor Megérdemelted, muhahahaha, mi szóltunk! kártya.
Mondjuk én is épp most vettem Divinityt :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#85414) djculture


djculture
félisten

A készitők arcon csulázták a pc-s játékosokat de azért veszi mindenki a pótolagos játékukat mintha muszáj lenne..Nem is csoda hogy egyre több kiadó fos portokat ad el nekünk pc játékosoknak, mert úgy játszanak velünk mint macska az egérrel.

[ Szerkesztve ]

(#85415) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Ki mit tud ezekről a Steam Drágakövekről?
ugy nézem dec. 12 töl hozták be, aznap több 100 ezer darabokat adtak el 0,03-0,10 euro körül, ma meg már 0,64 euronal van az ára :Y

(#85416) Zenger válasza csaba951 (#85356) üzenetére


Zenger
tag

Hát akkor ez bukta...Kösz :D

(#85417) djculture válasza MrGeE (#85415) üzenetére


djculture
félisten

A tárolódba lévő kártyákat háttereket ikonokat stb lehet átalakitani drágakövé és azzal lehet licitálni játékokra, vagy bonusz kártya csomagot csinálni belőlük vagy épp 1000darabonként zsákbarakni és eladni a piacon.

Más: adwanced warfare elégé bukta lett még kevesebben vették mint a ghost-ot 15 euro már elég sok helyen..

[ Szerkesztve ]

(#85418) MrGeE válasza djculture (#85417) üzenetére


MrGeE
csendes tag

köszi látom már... azt is h az élelmesek fel is vásároltak minden háttérképet,ikonokat....a steamesek felpörgették a piacot elég szépen :D
Én meg átmulattam a hétvégét és megint lemaradtam erről a szuper üzletről :W
/csak pár zsákkal jött össze a raktáramból :(

[ Szerkesztve ]

(#85419) djculture válasza MrGeE (#85418) üzenetére


djculture
félisten

Az járt jól aki tegnap előtt megvette eltünés előtt a zsákokat akkor 0.05 volt egy zsák most a tizszerese alsó hangon. Valaki figyelt 100 euroból 1000-et is csinálhatott. Egyébként az megvan hogy aki licitál az kap egy CS:GO játékot az invertoryba? Legalább is tegnapelőtt még ez volt kiírva ma még nem néztem, de gondolom csak úgy maradt..

[ Szerkesztve ]

(#85420) reelc válasza djculture (#85419) üzenetére


reelc
veterán

Egy CS:GO jó lett volna ennyiért.

(#85421) MrGeE válasza djculture (#85419) üzenetére


MrGeE
csendes tag

azt a koorva mindenit ez nagyon durvara sikerult valveseknek, hagynak téged is kaszalni és nekik is pörög a piac...
néztem ezeket az aukciokat van benne ünnepi steam profil ami 2015 jan 16. ig élvezhet aki megnyeri
csávokám rárakott 550k gemet, na ha most azt jol szamolom jelenleg 379,5 euroért lehetne eladni persze ebböl lejön a steam része hát gratula :D elég "drága" ünnepi profil ;]

(#85422) cskamacska válasza djculture (#85419) üzenetére


cskamacska
addikt

Na és ezeket a böszmeségeket melyik jól informált havertól hallottad? :P

reelc, MrGeE: És terjed. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85423) reelc válasza cskamacska (#85422) üzenetére


reelc
veterán

Én csak a CS:GO-ra reagáltam, a többi nem érdekel.
Idecopyzom a szöveget a Steamről:

"NOTE: On Thursday Dec 11th we had an issue with Gems that meant we needed to reset the Auction and start over. We apologize for the interruption. Any placed bids will need to be placed again.
All Gems created by you have been returned to your Inventory
All Gem purchases from the Community Market have been reimbursed. View your Store Transactions to see the Wallet Credit to your account.
All previous Auction bids have been canceled and the Auction has been reset.
Additionally, anyone who traded away items in exchange for Steam Gems on the first day of bidding will receive a copy of Counter-Strike: Global Offensive in their Inventory."

Most akkor mi nem tetszik neked?

(#85424) MrGeE válasza MrGeE (#85418) üzenetére


MrGeE
csendes tag

igen de ez csak azokra a rollbackes aukciokra vonatkozott...
(#85419) djculture erre akartam irni :)

[ Szerkesztve ]

(#85425) breakout123 válasza djculture (#85419) üzenetére


breakout123
aktív tag

Mikortól van ez a licitálás steamen? Egyébként nem licitálni kell a cs go-ért, hanem egy itemet drágakővé alakítani az első nap.

Origin: malysztor

(#85426) reelc válasza breakout123 (#85425) üzenetére


reelc
veterán

Az első nap ma van?
Mert valami 11-ét is írt, az aukció meg 15-én, ma kezdődött.
Csináltam egy ilyen átalakítást, még licitbe is küldtem azt a 2db követ. :)
Az Inventoryba még nem érkezett semmi.

(#85427) #79621120 válasza reelc (#85426) üzenetére


#79621120
törölt tag

The Auction runs 15 Dec @ 4:45pm to 18 Dec @ 7:00pm when the Holiday Sale begins.

(#85428) djculture válasza breakout123 (#85425) üzenetére


djculture
félisten

Mindegy nekem az is megvolt a végén adják meg csak a játékot valamelyik oldalon az is levan írva :)

[ Szerkesztve ]

(#85429) wwenigma válasza djculture (#85417) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Cseszett nagy tevedes, nem kene ezt propagalni. Azert olcso mert a ruszki gifteken nincs regiozar. Tobb jatekosa van mint a Ghostnak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85430) djculture válasza wwenigma (#85429) üzenetére


djculture
félisten

Nem én propagálom pc gurun te is elolvashatod 27%-al kevesebb eladás van, igaz csak a dobozos példányok eladását hasonlitják össze.

[ Szerkesztve ]

(#85431) MrGeE válasza breakout123 (#85425) üzenetére


MrGeE
csendes tag

már mennek az aukciok, épp azt számolgatom h érdemes e licitálni ilyen jo piaci ár mellet.
pl borderland pre sequel-re most Jelenleg Oma Yoki licitje a legmagasabb: 65,500 drágakő drágakő.
ha azt eladta volna a piacon akkor levonva belole minden költséget kapott volna az emberünk azonnal 43,23 eurot a tárcájába abbol már venne 22 tf2 kulcsot...20ért már lehet kapni row giftet és biztos h övé a játék...
de nem akarok ünneprontó lenni :D

(#85432) #79621120 válasza MrGeE (#85431) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mennyit ér 3370 gems ?

(#85433) wwenigma válasza djculture (#85430) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, akkor illene megemliteni ezt az aprosagot plane a regiozarmentes giftek fenyeben... Steamen meg meg lehet nezni hany jatekos van.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85434) MrGeE válasza #79621120 (#85432) üzenetére


MrGeE
csendes tag

0,80 most 1000 gem ha levonjuk a koltsegeket 0,70 ----->2,1 euroert tudod most eladni de még marad 370 gemed mert ugye csak ezressével bezsákolva lehet

(#85435) djculture válasza wwenigma (#85433) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom a single részét végigtoltam az tetszett de multizni sose fogok, battlefieldes voltam mindig is amellett a cod sorozat multimódjai egy nulla még úgy is hogy a bf4-et elszúrták.

[ Szerkesztve ]

(#85436) wwenigma válasza djculture (#85435) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyanez a velemenyem a BFrol. ;) Sok a pro...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85437) Scholes9 válasza szami777 (#85379) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hmm ez nem rossz ár, ennyit gondolom már megérhet :F :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#85438) reelc válasza #79621120 (#85427) üzenetére


reelc
veterán

Milyen időzóna szerint?
Mert ha helyi szerint, akkor időben csináltam.

(#85439) breakout123 válasza MrGeE (#85431) üzenetére


breakout123
aktív tag

Nem akarok licitálni, csak a CS GO miatt tettem fel a kérdést!

Origin: malysztor

(#85440) szami777 válasza djculture (#85435) üzenetére


szami777
addikt

nézem, hogy az advanced warfare 7 kulcsért is van már, erősen gondolkodok rajta, hogy beszerezzem, ezekből a gemekből most összejött kb 20 €, amúgy sincs semmi, amit a winter sale alatt venni készülök, max egy bf4 premium.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85441) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Én nem látom a bizniszt a drágakövekben. Az összes kártya, ami épp készleten volt, 10-30 követ ért, a legdrágább is 80-at. Nincs értelme összevásárolgatni, jó esetben talán most kezdi visszahozni annak, aki így csinált az elején. Tőlem is megvettek minden szart, ami hónapok óta állt a piacon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85442) szami777 válasza Dilikutya (#85441) üzenetére


szami777
addikt

Nem is a kártyák átalakításában van a biznisz, hanem a profilháttereket és a hangulatjeleket éri meg gemmé alakítani.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85443) Csapoati válasza Dilikutya (#85441) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a kártya a buli, hanem a hangulatjelek és hátterek. Azok 80-100 gemet érnek és pár nappal ezelőttig szarért-húgyért lehetett venni őket (értsd: 0,03 euro). Persze már azóta felment az áruk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85444) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tudom, hogy szürke forrás, meg mindenki saját felelősségre vásároljon náluk, de a Fast2Play-en egész jó akciók vannak, pl új Lara Croft játék 10 eur, Dungeon Defenders II 8 eur.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85445) i2k


i2k
senior tag

EA Origin. Mass Effect 3:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85446) peternac


peternac
tag

http://9gag.com/gag/aZWvbvQ

(#85447) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Erről mi miért maradtunk le?

(#85448) ChingChang válasza reelc (#85423) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Vajon ezért az ajándék CS:GO-ért elég volt csak egy itemet átalakítani gemekre, vagy konkrétan tradelni kellett valakivel valamit, gemekért?

(#85449) Dilikutya válasza Csapoati (#85443) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amúgy csak én vagyok hülye a Steam piac keresőjéhez, de ha nem tudom valaminek a nevét, soha nem találok rá? :) Illetve csak hangulatjelet, hátteret keresni, kíváncsi lettem volna rá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85450) bladegery válasza bobalazs (#85447) üzenetére


bladegery
senior tag

Mert itt nincs amazon?

gergely-szabo.com

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.