Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85951) Crytek válasza djculture (#85950) üzenetére


Crytek
veterán

Az ember agya fel sem tudja fogni,hogyan létezhet ilyen hogy a napi szinten több 10 millió dollárt szerző cég ennyire (már bocsánat) fillérba**ó legyen. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#85952) Agyzuzo válasza Crytek (#85946) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Engedte aktiválni, telepíteni, de elindítani már nem? :F

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#85953) BigBlue69


BigBlue69
őstag

GMG Scarygirl £1.24

Nem sűrűn akciózott sztem jó kis platformer. :)

+ GMG holiday Sale

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#85954) Crytek válasza Agyzuzo (#85952) üzenetére


Crytek
veterán

Pontosan ahogy mondod :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#85955) cskamacska válasza Crytek (#85954) üzenetére


cskamacska
addikt

Itten valami PEBKAC fog fennforogni, mert ez a játék még abból az időből maradt fenn, amikor mi is dollárral fizettünk, és nem is ismertük a régiók fogalmát Steamen. :U

más

Green Man Gaming: Order of War 1,5 font
Kicsit butácska, de szerethető WWII RTT, érdekessége hogy mivel az Wargaming.net World of Tanks előtti utolsó játéka, tökéletesen úgy néz ki mint annak az első változatai. A másik pedig az, hogy a Square Enix a kibővített multi módját, a Challenge-et, nemcsak a Store-ból lőtték ki, de egyedüli játékként eltávolították a OoW tulajok Steam fiókjáról is. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85956) eami válasza BigBlue69 (#85953) üzenetére


eami
addikt

van már végre widescreen módja a Scarygirlnek?

(#85957) Cheesus válasza eami (#85956) üzenetére


Cheesus
senior tag

Engem is érdekel a válasz, mert nekem is megtetszett a játék :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#85958) pigster


pigster
senior tag

Keresek valakit, aki meg tudná venni nekem ezt:

http://www.nuuvem.com.br/produto/1869-crysis-trilogy

PayPalon tudok fizetni.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#85959) Crytek válasza pigster (#85958) üzenetére


Crytek
veterán

Nem elérhető a régionkba :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#85960) i2k válasza cskamacska (#85918) üzenetére


i2k
senior tag

Hofi örök :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85961) warcat


warcat
veterán

Borderlands: The Pre-Sequel (MAC) még nagyobb akciót kapott 39.99 reál, 3900 forint kb.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#85962) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mik ezek a steam akciók? Azt hittem most jól bevásárolok, de ahogy nézem drágábbak a játékok, mint tavaly... Egyedül a legacy of kain kollekciót húztam be. Steam most se akarja a pénzem.

(#85963) Amantius válasza eami (#85956) üzenetére


Amantius
senior tag

Nincs.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#85964) Crytek


Crytek
veterán

AC Unity ingyen dlc-t kiváltotta már valaki?

Nekem ezt dobja:

"Sorry, but based on the information provided you are not eligible for this offer. If you think there’s been a mistake, please either try again or contact Ubisoft’s customer support Make sure you chose the same platform as the one you use to play Assassin’s Creed Unity. Please note that if you activated your season pass after the 25th of November it may take up to 10 days for your ownership to be registered to our systems."

Next PC Upgrade: 2022

(#85965) CrimsonX


CrimsonX
csendes tag

Sziasztok!

AC: Black Flag kaphat 75%-nál nagyobb akciót? Vagy érdemes lenne kivárni a sale végét?

Köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

//CrimsonX

(#85966) Crytek válasza CrimsonX (#85965) üzenetére


Crytek
veterán

Nem fog nagyobbat kapni az idén biztos nem! A későbbiekre meg nincs jósgömbünk :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#85967) csaba951 válasza CrimsonX (#85965) üzenetére


csaba951
veterán

Jól vagy??? Most ELŐSZÖR kapott Steam-en -75%-ot! Instant buy vagy megint hónapokig nézheted az 50%-100%-os árát! Ráadásuk kivételesen a SP is megkapta a -75%-ot. SP-re mostanában max. -50%-ot szoktak adni a kiadók, elég következetesen.

Egyébként pont a kevés játék egyike, amit a mostani Sale-ben tényleg jó áron lehet megvenni.

(#85968) maross válasza csaba951 (#85967) üzenetére


maross
veterán

ac2 deluxe 2.5euro a tuti :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85969) csaba951 válasza maross (#85968) üzenetére


csaba951
veterán

Igen! :K

De most már mindegyik megvan, kivéve a Unity-t. Kijátszásban a III-nál tartok, ezt kezdtem el még szeptemberben, de olyan 12-14 óra játék után belealudtam és azóta nem folytattam.

Egyébként Black Flag részt annyira sok változatban adta ki a kiadó, hogy gyakorlatilag nincs olyan változata amiben "minden" benne van. Voltak ugyanis exclusive dlc-i is, amik más kiadásokban nincsenek benne.

Steam-en is tiszta káosz! USA-ban van Gold változat, ami alapjáték+SP. EU-ban van "sima" és deluxe. Valószínű, hogy a korábbi évektől/kiadásoktól eltérően a deluxe nem tartalmazza az SP összes tartalmát. Vagy legalábbis nincs sehol konkrétan leírva, hogy tartalmazza.

Szóval aki "biztosra" akar menni EU-ban, az deluxe+SP-t vesz. Ez a lehető legteljesebb változat amit el lehet érni a digitális terjesztésű változatnál.

[ Szerkesztve ]

(#85970) Agyzuzo válasza csaba951 (#85969) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Na nem mintha sokat adnának hozzá a DLC-k ehhez a részhez, sőt. Konkrétan van a Freedom Cry, ami külön is kapható, meg pár in-game item és a többi főként "csalás" (kapsz extra ezt meg azt a gyors fejlesztésekhez, stb). Sztem ebből most elég az alap változat + a freedom cry DLC-ként vagy külön. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#85971) djculture válasza Agyzuzo (#85970) üzenetére


djculture
félisten

Ja meg jövőre is jó lesz 5 euroért megvenni, többet nem ér uplayre ezerszer meglehetett venni annyiért. freedom nyavaját is 1.99-ért vettem ...

[ Szerkesztve ]

(#85972) #79621120 válasza csaba951 (#85969) üzenetére


#79621120
törölt tag

Egyébként Black Flag részt annyira sok változatban adta ki a kiadó, hogy gyakorlatilag nincs olyan változata amiben "minden" benne van. Voltak ugyanis exclusive dlc-i is, amik más kiadásokban nincsenek benne.

Jackdaw Edition ?

Assassin’s Creed IV Black Flag Jackdaw Edition includes the ACIV: Black Flag full game and the following downloadable content:

Season Pass granting access to all future ACIV: Black Flag DLC
Death Vessel Pack - Show your enemies that you are ready to bring death upon them with the Death Vesselsails, figurehead and wheel.
Kraken Ship Pack- This pack includes a sail, wheel, and figurehead inspired by the legendary sea monster known for swallowing ships, men and whales.
Crusader & Florentine Pack - With these new cosmetic sets, sail with Altaïr or Ezio’s colors with 4 customization items for your ship and 2 new weapons for Edward.
Illustrious Pirates Pack – This pack adds 3 new islands to explore with its hidden treasure chests, new outfits, weapons, ship items and more; ready to be discovered. Customize your multiplayer experience with new skins and items!

Multiplayer #1 – Blackbeard’s Wrath - Blackbeard’s Wrath Pack extends the multiplayer experience with three new fearsome playable characters including the Orchid, Blackbeard himself and the Jaguar!
Multiplayer #2 – Guild of Rogues - The Guild of Rogues Pack extends the multiplayer experience with three additional playable characters including the Powder Monkey, the Shaman and the Mermaid! This pack also comes with new customization options, and new moves!
Assassin’s Creed IV Black FlagTM Freedom Cry: Born a slave, Adewale found freedom as a pirate aboard the Jackdaw where he became Edward Kenway’s second-in-command. Now, 15 years later, Adewale has become a trained Assassin who finds himself shipwrecked in Saint-Domingue without weapons or crew. He starts to meet locals in an effort to assemble a crew and steal a ship. The more he helps, however, the more he is drawn into the Maroon slave community. Forced to face his past, Adewale sets out to free the slaves and bring death to their captors. Over 3 hours of new single-player gameplay!

[ Szerkesztve ]

(#85973) szami777 válasza #79621120 (#85972) üzenetére


szami777
addikt

Hát ahogy ezt olvasom ebből pl hiányzik Aveline pack, ugye az deluxe edition tartalom. Sajnos csaba951-nek igaza van, nem kis zavart okoztak ezzel az embereknek. Steam ráadásul csomó tartalomra azt írja hogy nincs meg, pedig közben megvan, vagy épp fordítva, elég csak beleolvasni a játék steam fórumába...ember legyen a talpán, aki átlátja ezt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85974) tempi88


tempi88
csendes tag

Ha steamen veszem meg lesz magyar nyelv benne? Azt írja hogy nem támogatott, de valahol azt írták, hogy van benne...

(#85975) csaba951 válasza #79621120 (#85972) üzenetére


csaba951
veterán

Most nem állnék neki újra keresgélni, de szerintem az sem. Egyébként ilyen kis kiegészítőkre kell gondolni, valami egyedi kalap, meg talán pisztoly volt ami tényleg egy-egy kiadás tartalmazott csak. Ezzel egyébként a vásárlókat is alaposan összezavarták, tehát Marketing szempontból se volt jó ötlet a sokféle kiadás.

Tanultak belőle, azóta van minden nagyobb Ubisoft játéknál a sima alapkiadás, és a mindent extrát tartalmazó gold.

#85970 Agyzuzo
Csaba vagyok. Krónikus dlc vásárló... ;)

#85974 tempi88

Deluxe változat.

[ Szerkesztve ]

(#85976) tempi88 válasza csaba951 (#85975) üzenetére


tempi88
csendes tag

Köszi!

(#85977) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Saját topikja nem pörög így itt offolnék kicsit. Age of Wonders III most humblin elég jó árban van, egyáltalán nem ismerem a sorozatot. Valamiféle Civ - Heroes hibrid? Megéri azt a 13 eurot?

(#85978) BlackDesert


BlackDesert
tag

Szerintetek miért van az, hogy a konzolos gta v 17000, míg a pc-s 14000 ? A konzolost utána bármikor el lehet adni, de a pc-st nem

(#85979) Zolás


Zolás
addikt

Ha még nincs meg az alapjáték a black flagből, akkor a digital delux vagy az alapjáték és season pass a jó választás?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#85980) djculture válasza BlackDesert (#85978) üzenetére


djculture
félisten

Ja bármikor el lehet adni csak éppen 12-13 ezerért (konkrétan tudom mert haver vitt már be ebböl az 576-ba is ott is ennyit adnak)rögtön 4 ezer bukta.. Egyébként ez az egyik ok hogy nem vagyok konzolos ott nincs olyan hogy játék gyűjtés, vigignyomod viszed befele beszámitják egy másikba ez van. 200+ konzolos haveromból mindenki ezt csinálja. Ezzel az erővel bérelni is lehetne a játékokat...

[ Szerkesztve ]

(#85981) NyMRooD válasza BlackDesert (#85978) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert a konzolosnál a kiadó fizet a konzol gyártónak mivel magát a konzolt elvileg veszteséggel árulják, legalább is régebben ez volt.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#85982) csaba951 válasza BlackDesert (#85978) üzenetére


csaba951
veterán

Ezért a játékért "bármennyit" kérhet a kiadó, meg fogják venni az emberek. Akkor meg hülyék lennének fillérekért adni premierkor!

#85979 Zolás
Válasz a #85969 csaba951-ban! :)

#85983 djculture
Simán behúzom majd az SP-t is a legelső napon amikor kapható! :B

[ Szerkesztve ]

(#85983) djculture válasza csaba951 (#85982) üzenetére


djculture
félisten

Pláne hogy konzolra már készül a single player dlc/kieg

(#85984) micafighter válasza djculture (#85980) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez pont bérlés. 4kért egy végigjátszás. :) Nem rossz ez szerintem causal playereknek, a consolosok nagy része pedig szerintem ilyen. A kedvenceket meg nyilván megtartják.

[ Szerkesztve ]

(#85985) Edorn


Edorn
aktív tag

Nagyon filózom az
- Assassin's Creed™: Director's Cut
- Assassin's Creed 2 Deluxe Edition
steam-es változat vásárlásán... esetleg van rá esélyem, hogy a mostani steam-es akciós árnál olcsóbban beszerezzem? (illetve ezekben a verziókban van magyar nyelv?)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#85986) Zsolty001 válasza Edorn (#85985) üzenetére


Zsolty001
tag

A steam folyamatosan akciózza, de mindig ugyanennyi kedvezményt ad rá (-75%), ennél olcsóbb máshol se lesz... Egyikben sincs magyar nyelv, az első ráadásul nem is fordítható, tehát magyarítás sincs hozzá.

(#85987) grizlisandor válasza Edorn (#85985) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az első AC résznél nem lehet fordítani, youtube-n van fent feliratos videó.
Az AC2-höz van magyarosítás.

AC magyarosítások(katt) itt van még az első részhez szövegkönyv is.

[ Szerkesztve ]

(#85988) S1M0N válasza Edorn (#85985) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ennyit bőven megérnek, -75%-nál nagyobb leárazást nem nagyon hiszem, hogy kapnának.

Amúgy az első részhez "csak" szövegkönyv van, mivel magában a játékban nincsenek feliratozva a párbeszédek.

A második részhez már van "szokásos" magyarítás, valamint készül a többihez (Brotherhood, Revelations) is a HUNosítók Team jóvoltából.

Az AC 3 és a Black Flag pedig "gyárilag" magyar.

[ Szerkesztve ]

(#85989) ollie válasza Hokunda (#85977) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megéri a teljes árát is szerintem. A "térkép" valemennyire CIV-hez hasonlít, a csata meg valamennyire HoMM-hoz, bár ebben óriási terület van a csatához. Itt nem fejlődsz korokon keresztül, és a városmenedzsment nagyon egyszerű a CIV-hez képest, vagyis ebben a játékban inkább a taktika számít, mint a menedzsment. A mágia is sokat számít a játékban, sőt azt is fejleszteni kell. Amúgy ez már a 4. rész, a harmadikat nem 3. résznek hívták. Még a régiek is nagyon jók, azokat megveheted pl a gog.com-ról.

***

(#85990) Cheesus


Cheesus
senior tag

Nuuvem-en a Rockstar játékokkal + a Batman AO-el nem lehet gond ugye?

https://www.twitch.tv/csehla

(#85991) i2k


i2k
senior tag

Hoppá!: http://www.gamersgate.com/: "Blackguards 2" Preorder - 7,5 euro

PRE ORDER BONUSES
+5% +250 BLUE COINSPRICE GUARANTEE
* 250 Blue Coins is equivalent to approximately €0.20

Ahhoz képest, hogy az 1. rész teljes áron 40 euro....

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85992) i2k válasza Hokunda (#85977) üzenetére


i2k
senior tag

Az egyik legjobb Heroes-klón-sorozat, amit valaha készítettek.
A 3. részt az eredeti 1., 2. és kiegeket jegyzők készítették, és a minősége páratlan.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85993) maross válasza i2k (#85991) üzenetére


maross
veterán

Nem rossz. Kupon van? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85994) i2k válasza Cheesus (#85990) üzenetére


i2k
senior tag

Nem lehet gond. Én a komplett GTA-t, a Batman Origins SP-t vettem meg ott, és minden gond nélkül aktiváltam STEAM-en őket.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85995) i2k válasza maross (#85993) üzenetére


i2k
senior tag

Nem tudok kuponról. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#85996) Cheesus válasza i2k (#85994) üzenetére


Cheesus
senior tag

:R

https://www.twitch.tv/csehla

(#85997) Scholes9


Scholes9
nagyúr

üdv. ez aktiválható Steamen gond nélkül? alapjáték megvan :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#85998) cskamacska válasza maross (#85993) üzenetére


cskamacska
addikt

Hola ad egy 20%-os kupont. :P
Elárazás lesz ez, úgyhogy tessék rácuppanni hamarost.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85999) ollie válasza i2k (#85992) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb annyira Heroes klón, mint a CIV sorozat.

(#85998) cskamacska: ja, de megéri? Az első része se lett nagy siker.

mod: már le is kapcsolták a Blackguards 2-t.

[ Szerkesztve ]

***

(#86000) i2k válasza ollie (#85999) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnos, valóban csak elárazás volt.
Fenébe, hogy ennyit tö.. gondolkodok a vásárlások előtt :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.