Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84351) TBT válasza TBT (#84340) üzenetére


TBT
addikt

Persze vannak korrekt kritikák is, de sajnos többnyire már csak trollkodásról szól az az oldal.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84352) #79621120 válasza TBT (#84351) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én a TB ( bírkákat ) fanokat is rühellem .

(#84353) L_ajos válasza TBT (#84337) üzenetére


L_ajos
őstag

10k a határ. De lehet lemondok a fizikáról ( nem biztos :D ), és kulcsban már jó vagyok ( csak még nincs kártyám, igy nem akarok azzal kínlódni, és bankba rohangálni. Főleg hogy reggel 7től - este 5ig dolgozom ) :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#84354) tomsolo válasza TBT (#84349) üzenetére


tomsolo
őstag

Jó.

Pala van benne?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84355) szami777


szami777
addikt

Steamen red faction akciók vannak.

A Guerilla csak 1.5 €, ráadásul steam editionre váltott, megkapta a kártyákat és az achikat is, különösen ajánlott a játék beszerzése.
A további frissítésekről részletek itt: [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84356) Csapoati válasza Crytek (#84335) üzenetére


Csapoati
nagyúr

500 Ft-ért vettem tavaly egy lemezes Colin 2.0-t. AZ jobban megérte. :) Egyébként telefonon/tableten is ótvar ennek a Colinnak az irányítása.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84357) ollie válasza szami777 (#84355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hoppá, hoppá. Lehet, hogy akkor megint végignyomom. Nagyon élveztem a Guerillat.

***

(#84358) Dilikutya válasza Csapoati (#84356) üzenetére


Dilikutya
félisten

Működnek még azok a lemezek? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84359) tomsolo


tomsolo
őstag

Jópofa ez az Alien Isolation, szépen hozza az első film dolgait - és még magyarítás is van hozzá :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84360) tomsolo


tomsolo
őstag

Steamen a Breach & Clear kapott egy 75%-ot, még gondolkodom rajta mert amikor először "bevizsgáltam" naon mobilportnak tűnt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84361) Csapoati válasza Dilikutya (#84358) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az enyém működik. :) Sőt, vettem egy Colin McRae Rally 1-et is, ami gyakorlatilag makulátlan állapotban volt, gyönyörű cd-tokban. Igaz, 2000 Ft volt, de így már megvan az egész sorozat. :) Ja és Win 7 64bit alatt is megoldottam, hogy fusson.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84362) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az hogy lehet, hogy a Nuuvem enged PayPal/Maestro-val fizetni, a Steam nem?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84363) Mate válasza Dilikutya (#84362) üzenetére


Mate
nagyúr

Tudtommal nem egy cég, semmi közük egymáshoz. Így simán előfordulhat a dolog.

(#84364) Dilikutya válasza Mate (#84363) üzenetére


Dilikutya
félisten

Úgy értem, hogy mindkét helyen PayPal-al fizetek, ami Maestro kártyáról szedi le a pénzt. A Nuuvem-en működött tegnap, ma meg a Steam-en nem. Az, ahonnan veszem, elvileg nem látja, csak a PayPal-t, ahogyan a bankom is csak azt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84365) Mate válasza Dilikutya (#84364) üzenetére


Mate
nagyúr

Jó pár oldalnál így van pár hónapja, nem csak steam-nél. Én kártyámat is visszadobják időnként.

(#84366) cskamacska válasza ollie (#84338) üzenetére


cskamacska
addikt

Metakufárék bornírtságára a CoH2 jó példa.

Company of Heroes 2 PC

Metascore 80
Positive: 70 out of 82
Mixed: 10 out of 82
Negative: 2

User Score 1.9
Positive: 397 out of 1920
Mixed: 47 out of 1920
Negative: 1,476 out of 1920

Na most vagy a CoH2 egy rakás szerencsétlenség, és a sajtó vastagon meg lett kenve, hogy legalább egy közepesen jó játéknak kihozza, vagy a felheccelt orosz fiatalok tömegei gondolják még mindig úgy, hogy Sztálin elvtárs a 20. század legnagyobb államférfija, és a Nagy Honvédő Háború(a szovjet népek harca a fasiszta agresszorok ellen) az betűre pontosan úgy történt, ahogy azt ők az oskolában tanulták. :W

Lackó: De Őbiscuitségének legalább mindig igaza van. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#84367) #79621120 válasza cskamacska (#84366) üzenetére


#79621120
törölt tag

De Őbiscuitségének legalább mindig igaza van.

Egy frászt .

(#84368) NyMRooD válasza cskamacska (#84366) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha már Coh 2 a sega bundle bta-ban a dlc mellett az alapjáték is benne van?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#84369) szami777 válasza NyMRooD (#84368) üzenetére


szami777
addikt

"Oberkommando is a standalone playable multi-player experience that does *not* require the base game: Company of Heroes 2. "

Nincs benne.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84370) djculture válasza Dilikutya (#84362) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest héten is vettem 2 játékot steam-en paypallal és maestro kártyám van 15 éve. Annyi a lényeg hogy bekell tartani a megfelelő várakozási időket mert akkor 24 órás tiltással jutalmaznak. De ezt a kártya társaság csinálja védelemként mint megtudtam.

[ Szerkesztve ]

(#84371) Mate válasza djculture (#84370) üzenetére


Mate
nagyúr

Pedig valós probléma. Valami miatt néhány oldal visszadobja a maestro kártyás paypal fizetést néhány hónapja. Köztük steam is. Mondjuk lehet erste bankkal van valami, bár ők nem láttak hibát.

(#84372) djculture válasza Mate (#84371) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom nekem otp-s maestro van 15 éve, kb 3 éve lehet vele vásárolni mert előtte bizt kódja se volt. Egyszer nem volt vele gondom, csak ha nem várom ki a két vásárlás között az időt letiltanak.

[ Szerkesztve ]

(#84373) #41133696 válasza Mate (#84371) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nekem ezért van MasterCard lassan tíz éve, igaz, hogy éves szinten ez +6k, de azzal legalább nincs ilyen jellegű gond. Mindenütt elfogadják. Számlavezetési díjam úgysincs, szóval belefér.

[ Szerkesztve ]

(#84374) reelc válasza #79621120 (#84326) üzenetére


reelc
veterán

Igen, ez az.
"First Class Ticket nélkül semmire sem fogsz menni vele ." - ezt nem értem. Miről van szó?

(#84375) Dilikutya válasza djculture (#84370) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi az, hogy várakozási idő? Elmennek az anyjukba! Ha két egymást követő nap akarok vásárolni, akkor ló@-t a valagamba?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84376) djculture válasza Dilikutya (#84375) üzenetére


djculture
félisten

Nem napokat kell várni csak 2-3 vásárlás egy helyen után 1-2 órát. Nekem bőven jó ez 3600ft az éves dija de ez is a kedvenc kormányzat miatt 1 éve még 800ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#84377) Dilikutya válasza djculture (#84376) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nuuvem tegnap, sikeresen. Steam ma, sikertelenül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84378) djculture válasza Dilikutya (#84377) üzenetére


djculture
félisten

Paypalon keresztül? Az mit ír ki rá?

(#84379) Dilikutya válasza djculture (#84378) üzenetére


Dilikutya
félisten

"A vásárlás nem fejeződött be.
A fizetés feldolgozója hibát jelzett a fiókod fedezetével kapcsolatosan. Kérjük, válassz másik fizetési módot, vagy frissítsd fedezetforrásod a PayPal fiókon és próbáld újra."

Amikor fizetnék, rendesen átdob a PayPal-ra, ott belépek, majd rábökök a sárga gombra, a PayPal ablak eltűnik, visszajön a Steam, és ott a vásárlás gomb után dobja ezt. Magán a PayPal fiókon tényleg nincs pénz, de a bankkártyán van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84380) ollie válasza cskamacska (#84366) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig az a tapasztalatom, hogy a user metacritic pontok elég jól visszaadják a játékok valós minőségét, kivéve, ha én nem értek velük egyet. :P

***

(#84381) djculture válasza Dilikutya (#84379) üzenetére


djculture
félisten

Papalon véletlen nincs pár forint? Akkor szokta ezt dobni nem elég a fedezet a paypalon de a bankártyát meg autómatikusan nem tudja beállitani terhelésnek. Ilyennel már én is kínlódtam

(#84382) Dilikutya válasza djculture (#84381) üzenetére


Dilikutya
félisten

0 Ft. De ez tegnap is így volt. És a PayPal fizetéskor is ott írja a kártyát.
Nem szeretek pénzt tartani rajta, mert teljesen rapszodikus, mikor vásárolok, van, hogy hónapokig semmit.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84383) eami válasza Dilikutya (#84379) üzenetére


eami
addikt

nekem meg az indieroyale csinálta ezt pár napja. mással ment csak azzal nem (később sem), steam meg igen.

(#84384) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Akciós Sniper Elite 2-3 cuccok, Nazi Zombie Army 1-2.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84385) djculture válasza Dilikutya (#84384) üzenetére


djculture
félisten

bezzeg a churchilles dlc-k harmadik epizódját sehol se akciózzák :)

[ Szerkesztve ]

(#84386) Dilikutya válasza djculture (#84385) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd fogják... a 2. rész küldetés DLC-k darabját 1€ környékén vettem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84387) tomsolo válasza Dilikutya (#84386) üzenetére


tomsolo
őstag

LOL!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84388) Geller72 válasza djculture (#84381) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem a paypalen soha nincs kess. Össze van kötve a mászterkárdommal és ennyi. Soha nem köhögött semmiért és nem kellett várnom sehol semennyit. Egymás után ott és annyiszor soppingolok, ahányszor és ahány helyen akarok. :U

(#84389) ZS3NI válasza Geller72 (#84388) üzenetére


ZS3NI
őstag

Gondolom traderektől nem szoktál vásárolni. Ha nincs pp balance, és kártyáról küldesz pénzt, akkor azért a fee néha gondot jelent az embereknek.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#84390) pigster válasza ZS3NI (#84389) üzenetére


pigster
senior tag

a fee néha gondot jelent az embereknek.
Hát nekem nem volt olyan óriási gond legutóbb az a plusz kb. 120 Ft.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#84391) arty válasza Mate (#84371) üzenetére


arty
veterán

k&h, maestro, paypal nem ment nekem se bizonyos helyeken

de "mindegy", mamár a visszatérítős hitelkari a "divat", szal probléma megoldva áthidalva és még keresek is a vásárlással :DDD (ráadásul a visa általában közvetlenül vált HUF-USD irányban, nem pedig (mastercardos) lehúzósan, azaz HUF-EUR-USD ...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#84392) sto1911 válasza pigster (#84390) üzenetére


sto1911
veterán

A nullanal pont 120-al tobb.

(#84393) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

0day játékok témájához hozzászólva:
Én szerintem két kezemen meg tudom számolni hányszor vettem így játékot. Gyorsan visszaemlékezve a legutolsó néhány darabra: TBoI rebirth, Rayman Legends, Bioshock infinite (szintén pár nappal megjelenés után, olcsóbban), Fez
És igen... bár nem mondtam ezt így konkrétan ki, de nyilván én is azért vettem meg akkor őket, mert rögtön játszani akartam velük... és mindet végig is vittem rögtön (Isaac-et nem... 1, mert mondhatni nincs vége 2, béna vagyok hozzá:D).
Ilyenkor azért örülök, hogy bármennyire is érdekelne pl egy új AC cím... valszeg a nem létező hajamat tépném a megjelenéskori állapota miatt.
Mondjuk a legtöbbször sajnálok is olyan pénzeket játékokra... pláne ha nem is biztos, hogy az ember minőséget kap annyiért.

Kritikákhoz hozzászólva:
Én csak kíváncsiságból szoktam metacriticet nézni néha-néha... de mindig a fikára számítok. Ha valamit nem húztak le az userek és ilyen 80-90 % fölött áll, akkor azokat hívjuk klasszikusoknak/minden idők legjobb játékainak (Ocarina of Time, Baldur's gate-ek...stb). Mondjuk erről szerintem nagyban tehet a 3 opciós szavazás (positive, negative, mixed)... így egy játék vagy 1-es vagy 10-es a legtöbbeknél.
Aztán kivételek mindig vannak, amikor egy underground játékosbázis felhúz egy címet.
Én ha nagyjából objektív értékelést akarok látni, akkor megnézem a gamespotot és összevetem a steam-mel (mondjuk az utóbbi szintén 1-10 kateg).

TotálKeksz meg a legtöbbször korrekt, pláne olyankor, amikor "fikáz" egy címet, de hozzá teszi, hogy valszeg vele van a baj és ez a játék nem az ő stílusa...stb, nem úgy, mint pl az OtherWorld (pláne régebben). :D

[ Szerkesztve ]

Steamen: xxxpaulxxx

(#84394) eami válasza pigster (#84390) üzenetére


eami
addikt

ez főleg akkor gond ha azt amit fizetsz nem sokkal kevesebb / több mint az a 120 forint.

(#84395) FollowTheORI válasza Geller72 (#84388) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez nálam is így van... de minden banknál, kártyatársaságnál, kártyatípusnál, PP-nél is kicsit más (lehet) a lopás elleni minta ellenőrző rendszer.
Ha hirtelen sok tranzakció van és előtte nem volt akkor letilthat... illetve bármi ilyen nem szokásos tranzakció vagy tranzakciószám változás beindíthat valami anti-fraud korlátot/gyanút.
Nekem is volt egyszer olyan hogy 24 órára letiltott mert túl sok tranzakció volt egy nap. Másnap megint működött.
De csak először... gondolom utána megtanulta a rendszer miután mind átment probléma nélkül, hogy én ezt a kártyát/számlát néha így használom és azóta nem volt ilyen.

A Steam-en meg néha van olyan hogy csak úgy visszadobja a kártyát, de újrapróbálod akkor meg átmegy.
Nem értem én se miért, de volt már ilyen, igaz csak egyszer. :)

Ettől független a PP-vel nekem sem volt még sok gondom, kb 2-3 probléma volt 2009 óta.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84396) ollie válasza Koppanyvezer (#84393) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, totálkeksz szerintem is korrekt szokott lenni, mert próbál elhatárolódni a saját ízlésétől. Már ha ez így jelent valami értelmeset. :DDD

***

(#84397) vhunor válasza ollie (#84396) üzenetére


vhunor
őstag

Jelent, mert ezt baromi nehéz megtenni.

(#84398) zsolt200 válasza Geller72 (#84388) üzenetére


zsolt200
tag

Tehát ha megerősítem a visa kártyám Paypalen (Verified lesz felül) akkor onnantól ha kiválasztom a paypales fizetést, de nincs rajta semmi, akkor egyszerűen leveszi a kártyáról?

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#84399) pigster válasza eami (#84394) üzenetére


pigster
senior tag

Ez igaz, de valószínű akkor a Steamen is eléggé olcsó lehet, és akkor megveszem esetleg ott, vagy megvárom, míg bebundlizódik... Vagy veszek egyszerre több játékot. De egyetlen olcsó beszerzésnél valóban jelentős drágító tényező...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#84400) Anonymus X válasza zsolt200 (#84398) üzenetére


Anonymus X
tag

Elég csak hozzáadni egy bankkártyát, nem kell feltétlenül megerősíteni.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.