Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77101) ayo válasza Niczo (#77100) üzenetére


ayo
addikt

jön majd a sleeping dogsból is vmi új változat, ott mondjuk eleve szép volt minden ultrán + volt hd pack dlc vagy mi, de hát ki kell adni ezt is újra :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#77102) djculture válasza Niczo (#77100) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagyon értem hogy minek kellett a játék menetbe belekókányolniuk, már egyszer mondjuk szivtam.
A deus ex human revolution-al is hasonló hülyeségeket csináltak, meg ugye a doom3-al az a legrosszabb újrakiadás ami létezik..

[ Szerkesztve ]

(#77103) Mate válasza djculture (#77095) üzenetére


Mate
nagyúr

Most volt frissítés amitől win7-ek megdöglöttek :D

Én 8.1-et használok, mert gyakorlatilag mindenben jobb, mint a 8. :)

[ Szerkesztve ]

(#77104) djculture válasza Mate (#77103) üzenetére


djculture
félisten

Lehet akkor most meg win8-ra adtak ki valami hasonló jóságot :D Nem 8.1-re mert azt hanyagolom kitartok a régi nyolcas mellett még van egy év utána kötelező lesz frissiteni.

(#77105) Corsair90


Corsair90
tag

Van olyan oldal, ahol rá lehet keresni egy játékra, hogy volt-e már bundliban vagy sem? Illetve esetleg ha volt, akkor melyikben és mikor?

(#77106) Crytek válasza Heavyrain (#77094) üzenetére


Crytek
veterán

Miért? Nincs is greenmangaming playfireben benne legalábbis sehol se látom

Next PC Upgrade: 2022

(#77107) Rendo84


Rendo84
senior tag

Kicsit ránéztem erre a játékra és lehet hogy érdemes lenne megvenni. [link]
Van olyan aki már kipróbálta? A negatív értékelésekben, szó esik aktiválási gondokról, esetleg tudja valaki ez pontosan mit takar?
A multija jelenleg hogy áll?

[ Szerkesztve ]

(#77108) dokken


dokken
tag

(#77109) Hunbeast87 válasza dokken (#77108) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Kissé megkésve :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#77110) djculture válasza Rendo84 (#77107) üzenetére


djculture
félisten

Én ezzel még nem játszottam de sok más ilyen sakkal igen. Az összes kb gyerekeknek való de még azok is hamar kiismerik és megunják. Egy sakk egy normális adatbázissal kezdődik amik nyitásféléket és sok válaszlépést tartalmaznak ezekbe meg semmi ilyen.
El lehet vele bohóckodni de szerintem aki sakkozni akar az ne ilyen bohócmatiné sakkprogramot összekeverem a stratégiával dolgokkal tegye.
( Fater élő pontos sakkmester (bár mivel már nem nagyon játszik igy1822 pontja van csak a legújabb komir listán) ugyhogy van némi rálátásom a dologra, bár én messze vagyok tőle ilyen téren mert inkább kártyázni szeretek. Sakkhoz nem nagyon van türelmem :) )

[ Szerkesztve ]

(#77111) Rendo84 válasza djculture (#77110) üzenetére


Rendo84
senior tag

Hogy tisztán láss, nem kimondottan sakk programot keresek, hanem sakkra hasonlító látványos és a hagyományos szabályoktól eltérő stílust, ami szórakoztat is.
Ha sakkozni szeretnék, inkább előveszem a szekrényből a táblát és lenyomok néhány partit. :DDD
Tehát kimondottan erre a játékra lennék kíváncsi, és a multijára jelenleg mennyire életképes?
Nekem is van olyan rokonom, akinek sakknagymester címe van, de a hagyományos játékba most ne menjünk bele, mert én nem ilyet keresek. :)

[ Szerkesztve ]

(#77112) eami válasza djculture (#77097) üzenetére


eami
addikt

azzal a reduxxal ami itt európában majd csak pénteken jelenik meg... USAban is csak alig több mint 5 órája? Ez így megint elég nagyotmondásnak tűnik vagy este 7től már ki is toltad az amerikai kecódban?

(#77113) Crytek


Crytek
veterán

Groupees-on mi ez a Groupees Trading Coins mire jó? (nyilván nem tudok angolul ezért kérdem)

Next PC Upgrade: 2022

(#77114) djculture válasza eami (#77112) üzenetére


djculture
félisten

Már rég fenntvan a "demója", csak belenéztem nyomtam egy órát mert trükközni nem akartam a steamen megvásárolttal.

[ Szerkesztve ]

(#77115) eami válasza Crytek (#77113) üzenetére


eami
addikt

a lényeg hogy egyelőre el ne add :))
több funkciója lesz, akár névértéken le is lehet vásárolni vagy csereberélni és elvileg mint egy részvény még többet is érhet idővel. Októberben startol az új oldal ahol ér majd valamit. Szóval ha el is adod, akkor is csak nekem :DD

(#77114) djculture: akkor biztos szar ha te mondod :) én majd pénteken eldöntöm ;)

[ Szerkesztve ]

(#77116) djculture válasza eami (#77115) üzenetére


djculture
félisten

Én csak azt mondom a hangulata odalett és az tette egyedivé a cuccot, de majd pénteken te is beirod mit gondolsz róla.

[ Szerkesztve ]

(#77117) eami válasza djculture (#77116) üzenetére


eami
addikt

azt hallottam, hogy nem lett olyan borongósan sötét a föld felett mint volt, de majd kiderül a többi :)

[ Szerkesztve ]

(#77118) Csapoati válasza Corsair90 (#77105) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tessék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77119) lafaty80


lafaty80
őstag

Dishonored goty(a mi régiónk, tehát magyar felirattal) nem tudjátok hol most a legolcsóbb? Technikai okok miatt lemaradtam a Steam-en akcióról.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#77120) Anonymus X válasza lafaty80 (#77119) üzenetére


Anonymus X
tag

Ha magyar feliratos verzió kell, akkor azt hiszem nincs sok választásod. Csak Steam (gift kizárva) vagy az itthoni dobozos kiadás jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#77121) csaba951 válasza lafaty80 (#77119) üzenetére


csaba951
veterán

Magyar dobozos változat nem indul el pl. DE-ben, UK-ben, US-ben. A Steam-en megvásárolt példánnyal nincs ilyen gond!

(#77122) lafaty80 válasza Anonymus X (#77120) üzenetére


lafaty80
őstag

g2a-n találtam ezt, de hogy mennyire 100%-os...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#77123) genndy válasza lafaty80 (#77122) üzenetére


genndy
addikt

Egy dobozból kiszedett kód éppenséggel lehet.
Miért nem jó hogy a következő Steam Sale-ben megveszed? Olcsóbb is lesz (8,5€).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77124) lafaty80 válasza genndy (#77123) üzenetére


lafaty80
őstag

Talán mert mostanában játszanék végre vele? :DDD :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#77125) Crytek válasza genndy (#77123) üzenetére


Crytek
veterán

Én kivárok. Majd ha már lesz Dishonored 2 csak elfelejtik a régit és nem lesz ennyire agyonárazva és végre 5 euro alá esik majd a Dishonored GOTY ára. Én kivárom. :C

Next PC Upgrade: 2022

(#77126) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Én itt vettem bluedroid Semmi gondom nem volt vele, csak annyi, hogy figyelmetlen voltam, és véletlen azt vettem, amibe nincs magyar nyelv. Az RHCP- verziót, nekem nem esett let, hogy a nyelvre utal... :B Ennek ellenére le lehet cserélni a nyelvi fájlokat, de nem az igazi még egyenlőre..

(#77127) Chiller


Chiller
őstag

Sziasztok, Civ: Beyond Earthre tud valaki jóárat mondani/tippelni? Most a legolcsóbb ugye GMG-n 8900 HuF.

(#77128) Crytek válasza Chiller (#77127) üzenetére


Crytek
veterán

Nem néztem körül,csak pár tradernél de mivel ott is 24 kulcs ~10,800ft nem hinném hogy lenne olcsóbban a GMG-nél.

Next PC Upgrade: 2022

(#77129) djculture válasza Chiller (#77127) üzenetére


djculture
félisten

Megvan hozzá a harvered is? Ahogy olvastam első játék lesz amihez kötelező lesz a gcn-es radeon vga másként akadni fog a térkép.

(#77130) Dilikutya válasza Crytek (#77125) üzenetére


Dilikutya
félisten

Borderlands GOTY sem esett le annyira. Pedig ilyenekből illő lenne évek múltával már elfelejteni a simát, úgy, mint a Batman-nál is. Sőt, amikor kivették a GfWL-t belőle, és a korábbi dobozos nem Steam-est is be lehetett aktiválni, egyből a GOTY-t kaptuk meg az Arkham Asylumből. Arkham City-t eleve Steam-re vettem, abból is csak GOTY van. De 5€ alá nemigen fog esni még a sima sem, csak akcióban fordulhat elő.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77131) Chiller válasza djculture (#77129) üzenetére


Chiller
őstag

Nem szoktam sűrűn ki-be zoomolni, én úgy olvastam csak akkor akad. Akkor meg a civ5 is akad.
Biztos fog rendesen nv-n is menni. Kizártnak tartom hogy egy PC-s játékot a pécék csak egy töredékén lehessen rendesen futtatni. Ha meg mégis, majd megoldjuk azt is valahogy :))

(#77132) Crytek válasza Dilikutya (#77130) üzenetére


Crytek
veterán

Ahogy a sima Borderlans Goty úgy majd a 2 GOTY is lesz hamarosan 750-850 ft környékén.A türelem olcsóságot teremt.

Next PC Upgrade: 2022

(#77133) lafaty80 válasza prtvlogan (#77126) üzenetére


lafaty80
őstag

"Dishonored Game of the Year Edition EN/RU/HU/CZ/PL Steam Gift", annyiból érdekes, hogy steam-en azt írták hogy gift-ként nem adható... :F

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#77134) prtvlogan válasza lafaty80 (#77133) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Igaz, ebből én kulcsot vettem, ami működik, elvileg ha nem lehetne adni, gondolom, odaírnák mellé az oldalon, de ezt nem tudom biztosan, majd a "guruk" megmondják. A Borderlands 2- ből vettem giftet, amit sikeresen megkaptam, és aktiváltam. (emailben kapod a giftet, ha ez számít..)

ilyet kaptam

[ Szerkesztve ]

(#77135) djculture válasza lafaty80 (#77133) üzenetére


djculture
félisten

Ezt csak a steam-en lehet megvenni magyar fiókról meg dobozosan, mindenmáshol a GMG-n gamersgate is nem regelhető ez a játék a mi régiónkban. Mondjuk a magyar dobozos kódját a ga2-ra is meg egyébb sefter helyre jól feltöltötték az userek.

[ Szerkesztve ]

(#77136) genndy válasza lafaty80 (#77133) üzenetére


genndy
addikt

Azt nyilván nem írhatják hogy "kamionról leesett bontott dobozos játék kódja" ;]
Alatta viszont már az van: "Item condition: New CD Key"
Tuti hogy nem gift, ha egyszerűen nem vehető meg giftként.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77137) maross válasza genndy (#77136) üzenetére


maross
veterán

beirod hogy dishonored, es lathatoan letezik ilyen gift.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77138) eami válasza maross (#77137) üzenetére


eami
addikt

de ez nem az RHCP verzió, vagy igen?

(#77139) maross válasza eami (#77138) üzenetére


maross
veterán

meglepne ha lenne kulonbseg.. (azert merget nem iszom ra) ha giftet irtak az oldalon a jatek nevében, giftet kap az ember, az ikonok neha el vannak cseszve, figyelmen kivul kell hagyni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77140) pigster válasza maross (#77139) üzenetére


pigster
senior tag

Ha rámész arra, hogy megnézés az áruházban, akkor ezt írja:
Notice: This version only contains English, Russian, Hungarian, Czech, and Polish languages
Notice: This game is not giftable in your territory.

Hogy ez most azt jelenti, hogy adni nem lehet itt vagy kapni, vagy egyik sem...?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#77141) Lackki válasza eami (#77138) üzenetére


Lackki
senior tag

nem RHCP verzió.
kb 1 éve volt lehetőség RHCP-t giftként venni, kemény fél napig, gondolom akkor is egy hiba miatt.

Privátot hamarabb észreveszem

(#77142) eami válasza maross (#77139) üzenetére


eami
addikt

annyi különbség van köztük, hogy csak az RHCP verzió (amit nem lehet giftként megvenni) tartalmaz magyar nyelvet. Engem mondjuk nem különösebben izgat hogy van e hozzá magyar felirat, de tudom van akinek ez fontos.

(#77143) De4d


De4d
őstag

Üdv.
Lehet hülye kérdés, de van bárhol olyan lehetőség hogy magad rakod össze a Bundle csomagodat és az oldal maga számolja ki az árakat, valami szabály szerint? Így mondjuk még olcsóbb mint ha egyesével vennéd, de drágább mint egy "átlagos" csomag, talán így megérné az oldalnak is.

Minden jó, ha a vége jó!

(#77144) bullseye válasza De4d (#77143) üzenetére


bullseye
addikt

Groupee szokott ilyet, ha jól emlékszem, és a GOG akciók is ilyenek részben.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#77145) ZsZso válasza De4d (#77143) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Aktuális: Build a Greenlight Bundle 9

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#77146) #41133696 válasza Dilikutya (#77092) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Film jó volt. Kíváncsi leszek milyen a játék. Ennyit mindenesetre megért :)

(#77147) Hun Mallior válasza maross (#77139) üzenetére


Hun Mallior
tag

Nah ide is leírom :) mert ismerős most szívta meg még egyszer egy itteni tradernél.
Dishonored játékból két verzió van steamen, alapjáték száma:
-magyar: 217980
-usa: 205100
Eltérésben annyi, hogy mások a nyelvek, és TERMÉSZETESEN mások a dlc-k. Ha itthonról próbálsz venni dlc-t egy pl. gmg-ről vett alapjátékhoz, megszívtad mert azt mondja nincs meg az alapjáték. Nálunk RHCP-s nevük van a dlc-knek, pl (Dishonored - The Knife Of Dunwall DLC (RHCP))<- ez jelenik meg a leírásába ha inventory-ban van.
Régiózást tekintve tudod aktiválni mindkét verziót itthonról, annyi a probléma, hogy a megfelelő dlc-k kellnek hozzá :) (itthon steamstore-ben csak rhcp-t fogsz venni)
Rátérve a GOTY-ra.
3 féle:
32797 Dishonored RHCP (EU) GOTY <-nah ez korlátos csak CZ HU PL SK országokban aktiválható.
31293 Dishonored RHCP (RU) GOTY <-ez is jó nálunk, HA lehetne venni.
31292 Dishonored GOTY <- row az alapjáték, nincs magyar nyelv ;]
(Apps fülnél látható melyik alapjátékhoz melyik dlc megy.)
Store-ban amúgy ezek láthatók:
magyar: Dishonored - Game of the Year Edition
usa: Dishonored - Game of the Year Edition
orosz: Dishonored - Game of the Year Edition
És igen, a nyertes arra jöhetett rá, hogy az oroszoknál sem giftelhető.
Kérdés! Most akkor mivan? Honnan van valakinek még giftelhető Dishonored-GOTY-RU verziós? (csak a bolti kódokat tudom elhinni, hogy azok működnek....de az még mindig nem gift :D )
Remélem segítettem. Én várom hogy végre megkapja a 75% akcióját a goty végre.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#77148) #41133696 válasza Hun Mallior (#77147) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nekem csak az alap ROW verzió van meg belőle, de ha majd olcsóbb lesz a magyar GOTY azt megveszem, kicseréli a fiókon elvileg a ROW-os verziót. Amúgy alapot már kijátszottam, csak DLC-ket nem.

(#77149) Hun Mallior válasza #41133696 (#77148) üzenetére


Hun Mallior
tag

Nem :) Nem fogja :) Ez vicc. Meglesz a játék kétszer a könyvtáradban. Még az achivementeket is külön számolja mivel külön játékról beszélünk mostmár. Közösségi oldala is külön van a kettőnek. :) Fórum, steamwork, útmutatók...mind külön vannak, mert steamen ez KÉT KÜLÖN játéknak számít, független egymástól. Csak valamiért ugyanaz a nevük, meg a graf és történet is nagyon ugyanaz ;] (köszönjük steam ezt a régiózásos baromságot)
szerk:
http://steamcommunity.com/app/205100/discussions/
http://steamcommunity.com/app/217980/discussions/

[ Szerkesztve ]

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#77150) genndy válasza #41133696 (#77148) üzenetére


genndy
addikt

Nem fogja kicserélni, lesz két Dishonored sorod.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.