Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76101) TBT válasza i2k (#76097) üzenetére


TBT
addikt

Petíció is van már!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76102) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Csak pár hónapig lesz MS exkluzív, ne pánikoljatok már.

/s

(#76103) i2k válasza TBT (#76101) üzenetére


i2k
senior tag

Amit alá is írtam. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76104) i2k válasza wjbhbdux (#76102) üzenetére


i2k
senior tag

Oké, így kezdődik "Rumor"

Nem is olvastam tovább.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76105) wjbhbdux válasza i2k (#76104) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pedig kéne, csupa megbízható ember támasztja alá, hivatalosan nyilván nem fogja a playstation szó elhagyni a szájukat amíg tart a szerződés.

/s

(#76106) i2k válasza wjbhbdux (#76105) üzenetére


i2k
senior tag

Csak akkor hiszek el ilyesmit, amikor az általam hitelesnek tartott források közlik, mindenféle körítés nélkül.
Addig az egész csak tűzoltásnak tűnik. Látják, hogy kelettől nyugatig minden épeszű játékos a vérüket akarja.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76107) sagem válasza wjbhbdux (#76105) üzenetére


sagem
addikt

Khm, ugyanezen megbízható ember, Twittelte azt is, amiből ez a cikk született = perpill hiszti és találgatás megy, könnyen lehet, hogy tényleg nem csak időleges.

http://gamepod.hu/hir/gamescom_2014_tenylegesen_xbox_one_exkluziv_lett_a.html

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#76108) i2k válasza sagem (#76107) üzenetére


i2k
senior tag

Inkább ezt a cikket javaslom.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76109) sagem válasza i2k (#76108) üzenetére


sagem
addikt

Mondjuk az egész írás végét azzal zárják, hogy tulajdonképpen lehet hogy időleges, lehet hogy nem, ennyit tudunk mi is:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#76110) i2k válasza sagem (#76109) üzenetére


i2k
senior tag

A köztes, teljes cikkbeli okfejtés a lényeg, nem a rajongók várható heves reagálását hűtendő záró akkord...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76111) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Fable 1 felújítot változata PC-re is érkezik! :C

Ennyit arról,hogy az is Xbox exclusive marad. Bár mondjuk az árából lecsippenthettek volna legalább egy 10 €-t :U

[ Szerkesztve ]

(#76112) i2k


i2k
senior tag

The Dark Eye Universe Bundle - 70% - 18 euro
STEAM-en ugyanez 60 euro.

Tartalma:
* The Chains of Satinav
* Memoria
* Blackguards
* Blackguards: Untold Legends

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76113) i2k válasza Heavyrain (#76111) üzenetére


i2k
senior tag

Ez jó hír.
Csak qva drágán!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76114) Anonymus X válasza Heavyrain (#76111) üzenetére


Anonymus X
tag

Korábban jön, mint számítottam. A bejelentés után úgy gondoltam, hogy ebből év vége lesz, nem ősz eleje.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#76115) djculture válasza Heavyrain (#76111) üzenetére


djculture
félisten

DLC Pack 1 ingyen jár hozzá..hogy oda ne rohanjak..Kíváncsi leszek mennyi dlc pack lesz majd hozzá ha már így kezdődik..

[ Szerkesztve ]

(#76116) Mate válasza djculture (#76115) üzenetére


Mate
nagyúr

Még csak nem is az ára a felháborító, hanem a DLC-k.... Azért jó lett volna nélküle kiadni.

(#76117) MerLinh válasza Mate (#76116) üzenetére


MerLinh
senior tag

ajjaj, ebből anniversary goty edition lesz =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#76118) i2k válasza Mate (#76116) üzenetére


i2k
senior tag

Engem azért az ára is felháborít... ~10000 Ft egy 10 éves játékért, amit kicsit kipofozva eladnak még egyszer...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76119) eami válasza i2k (#76118) üzenetére


eami
addikt

ha meg nem jelent volna meg akkor meg az a baj... :U ahhoz képest, hogy eredetileg tervben sem volt PCre, legalább a lehetőség megvan, nem?

(#76120) Mate válasza i2k (#76118) üzenetére


Mate
nagyúr

Aki nagy rajongó úgy is megveszi, aki még nem játszott vele, az új játékot kap. Aki meg végignyomta a régit, de nem fan, az nem veszi meg. A másik, hogy jövő év elején már utánad dobják.

(#76121) djculture válasza i2k (#76118) üzenetére


djculture
félisten

Lesz a halo sorozatból is ilyen mert az amazonon felbukkant előrendelhetően véletlenül , a microsoft -nak kell a lé nagyon.. Nemsokára jön a windows 9 is, xbox one-hoz is szerzik az exclusive cimeket, nagyon nyomulnak.

[ Szerkesztve ]

(#76122) oriic válasza djculture (#76121) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Anniversary nem hiszem hogy jönne valaha is PC-re.

Live-Die-Respawn

(#76123) arty válasza djculture (#76121) üzenetére


arty
veterán

márpedig ami amazonon megjelenik, azt készpénznek lehet venni :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#76124) wjbhbdux válasza oriic (#76122) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steam DB-n is megjelentek korábban a fejlesztés alatt álló részek bejegyzései, elő fog az kerülni.

/s

(#76125) oriic válasza wjbhbdux (#76124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja a Halo 3-ra gondolsz?:D MIkor is volt Steam DB-s eset? :D Azóta történt valami? :D

Live-Die-Respawn

(#76126) djculture válasza oriic (#76122) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem meg lesz elég sok minden utalt rá. Még azt a húzást várom hogy csak windows9-en fusson alapból, szerintem ez is ismerős lesz vista időkböl :)

(#76127) bicajoskema


bicajoskema
tag

Sziasztok
Vettem még juliusban angliában egy dobozos játékot. Egy dobozban volt egy Empire TW goty illetve Napoleon TW goty mindkettő az összes dlc jével elvileg. Na én be is írtam az ETW kodot steambe de dlck nélkül kaptam a játékot és elvileg kellet volna kapnom azokat is. Szóval írtam a Sega-nak ahonnan Eugene válaszolt nekem. 1 hét alatt sikerült egy olyan választ kapnom hogy nézzem meg a dobozban a kódokat biztos ott lesznek :)
Most komoly e-mail váltások folynak.
:)

[ Szerkesztve ]

(#76128) eami


eami
addikt

(#76129) NorDezs


NorDezs
senior tag

Alienware kulcsosztas most!

(#76130) wjbhbdux válasza djculture (#76126) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Teljesen új vezetése és struktúrája van a Microsoftnak, én nem néznék a múltba velük kapcsolatban. Jelenleg úgy fest, hogy a Win9 ingyenes lesz minden korábbi Windows verzió tulajdonosának.

/s

(#76131) maross válasza eami (#76128) üzenetére


maross
veterán

:(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76132) Hunbeast87 válasza eami (#76128) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Mire kiírtátok, már elfogytak, de köszönet a jelzésért! :R

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#76133) TheProb válasza ayo (#76087) üzenetére


TheProb
veterán

Kísértetiesen hasonlít az írásomra, kidobtam a lemezeket nemrég. lehet valami csövi így akar meggazdagodni ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76134) FollowTheORI válasza eami (#76128) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ez vicces volt 1 perce néztem akkor semmi... aztán 1 percre rá meg all keys claimed... ez lol... :)) :O

Kezdem feladni a reményt hogy ez nekem valaha is sikerülni fog. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76135) beteg válasza bicajoskema (#76127) üzenetére


beteg
őstag

ne vedd magadra, ez alap, mindenkivel onnan kezdik a support, mintha debil lenne.

Csak futni kell!

(#76136) 3shae


3shae
aktív tag

Már megint a vecsési Tesco.. Hétvégén az összes BF3 kiegészítő 399 ft /db áron ment :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#76137) eami válasza FollowTheORI (#76134) üzenetére


eami
addikt

és úgy néz ki tényleg ennyi volt ebben a formában: "The final 100 keys have been added to the AMD Never Settle Forever Silver Key Group Giveaway."

mondjuk nekem amúgy is az az érzésem hogy az utolsó kettő az grátisz volt, az lett volna az utolsó ahol több százat raktak ki egyszerre.

Hunbeast87: a nagy Tesco szokott ilyeneket csinálni Fehérváron, de oda én ritkán járok :-\ kolléga a múltkor is egy stóc 300 forintos dishonoredal állított be onnan :-D

[ Szerkesztve ]

(#76138) Hunbeast87 válasza 3shae (#76136) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A szfehérváriban is csinálhatnának már vmi jóféle akciót..én csak egy Sims3 kieget láttam jólárasítva, meg múltkor sikerült behúzni egy NFS Undercovert 320ért..
Bezzeg gyermek mesékből öccáz per darabtól van pár száz.. :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#76139) gszp válasza 3shae (#76136) üzenetére


gszp
csendes tag

Látod, hétvégén pont nem voltam. Tegnap már csak az árcédula volt ott. :D

(#76140) maddionmax válasza eami (#76137) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Azt nem tudod véletlenül, hogy meddig érvényesek ezek a kódot?

(#76141) FollowTheORI válasza eami (#76137) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah láttam a mailt... :DDD :( ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76142) FollowTheORI válasza maddionmax (#76140) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Campaign Period: Campaign Period begins April 21, 2014 and ends on August 31, 2014 or when supply of Key Codes is exhausted, whichever occurs first. Eligible AMD Product must be purchased during Campaign Period. The AMD Unique ID must be redeemed during the Campaign Period to obtain Application downloads after which the AMD Unique ID is void.

TERMS

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76143) maddionmax válasza FollowTheORI (#76142) üzenetére


maddionmax
aktív tag

:R

(#76144) bon válasza wjbhbdux (#76130) üzenetére


bon
őstag

Nem hiszem, amúgy én csak 8.1 esetén olvastam valahol az ingyenességről. De azon se lepődnék meg ha csak bizonyos időszakban vásárolt 8.1-re lenne igaz.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#76145) eami válasza FollowTheORI (#76142) üzenetére


eami
addikt

akkor gondolom már nem sok esélye van hogy új címmel bővítik a listát.

(#76146) FollowTheORI válasza eami (#76145) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... gondolom ősszel az új termékekkel új kampány lesz majd. :)
Már ha jön új termék, bár meglepne, ha nem jönne valami.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76147) NyMRooD válasza FollowTheORI (#76142) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gondolom a kuponért kapott steam kulcsoknak nincs lejárati ideje, igaz?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#76148) oriic válasza djculture (#76126) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legyen igazad. Én nem sajnálom PC játékosoktól a Halo szériát egészen addig, amíg Xbox-ra továbbra is minőséget kapunk.

Live-Die-Respawn

(#76149) piko88


piko88
tag

Sziasztok!

Tud valaki olcsó The Settlers 7: Paths to a Kingdom - Deluxe Gold Edition steam kulcsot?

Köszi, Piko

(#76150) cskamacska válasza oriic (#76148) üzenetére


cskamacska
addikt

Mint például a Spartan Assault, meg a Halo Wars? :DDD Assault-ot bezzeg elhozták PC-re. ;]

Mi az, hogy? Nagyon is! 1 euró a Humbli Boltban!

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.