Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76951) VoidXs válasza TBT (#76948) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A dobozos terjesztés haldoklik, nemrég volt is két cikk róla. Előbb-utóbb minden a nyakukon marad.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76952) Crytek válasza gali777 (#76949) üzenetére


Crytek
veterán

Aug 29

VoidXs: Azért nem minden. Van pár eset hogy olcsóbb a dobozos (steam-es) mint steam-en. pl most a frisst Metro Redux akinek nincs meg. Az más dolog hogy mindenki kulcsos traderektől vásárol mindent ,de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#76953) TBT


TBT
addikt

Ha egy műanyag DVD tokot és egy lemezt csapnak az arcodhoz 10 000 Ft-ért, akkor nem is csodálom, hogy haldoklik.
De ha jóságokat is mellékelnek (Artbook, Zenei CD, fémtok, poszter, térkép stb.) akkor máris nem dögledezne annyira az ipar. Én imádom az Artbook-okat és zenei CD-ket. Bár tény, hogy helyet foglalnak és porfogók, de egyik-másik darab nagyon minőségi (lásd: Blizzard artbookok).
Még lapozni és csak a játék zenéjét hallgatni is élvezet. Az ilyeneket imádom, de sajnos egyre kevesebb az, aki gondol az ilyen játékosokra is.
A zenei vonal is többségében kimerül annyiban, hogy kapsz egy kódot, ami által agyontömörített MP3-ban letöltheted a játék soundtrackjét. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76954) Mate válasza TBT (#76953) üzenetére


Mate
nagyúr

Egy árva petákot nem költenék ilyen szarokra :D

Legtöbb embert nem csecsebecsék érdeklik, hanem árak. Ha neten olcsóbb, akkor ott veszi meg és kész. Egy bábuért meg nem fognak +20K-t kifizetni.

(#76955) Lucas Kane


Lucas Kane
tag

(#76956) TBT válasza Mate (#76954) üzenetére


TBT
addikt

CD Projekt alapból is adja a jóságokat. Most például a Witcher 3-hoz.
Persze nem 5000 Ft mint egy oroszból szerzett kulcs, hanem 11 000 Ft, de kapsz nagyon szuper fizikális dolgokat is és biztosan nem lesz gond a játékkal a megjelenés napján (esetleges régiózár miatt). :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76957) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG

Little Big Adventure (Relentless: Twinsen's Adventure)
+
Little Big Adventure 2 (Twinsen's Odyssey)

$3.58

(#76958) Mate válasza TBT (#76956) üzenetére


Mate
nagyúr

Poszterből kinőttem, térképek általában semmit nem érnek. Fém doboz szép és jó, de szintén teljesen felesleges. Matrica is jó dolog, szerettem is 6 évesen :D

CD meg retró, de max farpofáim közé tudnám beszorítani.

[ Szerkesztve ]

(#76959) i2k válasza Mate (#76954) üzenetére


i2k
senior tag

Vannak tudod, akik meg ásványokat gyűjtenek - sőt vásárolnak (!) -, vannnak sokan, akik döglött állatokat preparálnak, s tesznek falra, sőt fizetnek is érte (!), soroljam?

A mai, digitalizálódott világ csecsén szaporodó fiatalok, és a rákapó idősebbek nem értékelik a tárgyi szépséget - helyette a kliensekből csurgó bitekben gyönyörködnek, meg a plusz sorokban a STEAM/Origin/Uplay oldalakon...

Pedig tényleg van szépsége egy kézben fogott művészeti albumnak, vagy a CD-lemezjátszóból szól, hamisítatlanul szebben szóló hanganyagnak stb.

Ja, de minek is írom ezt, mikor manapság már ciki egyeseknek a papír alapú könyv megvásárlása, kézbe fogása, vagy maga a CD-lemez...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76960) arty válasza wwenigma (#76914) üzenetére


arty
veterán

se mw2, se waw... miféle rajongó vagy? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#76961) Mate válasza i2k (#76959) üzenetére


Mate
nagyúr

Sokan meg nem ismerik a digtális világ rejtett dolgait, mint pl. az off topic gomb ;]

A legtöbb kiegészítő, haszontalan, porfogó. Amihez meg értelmes dolgot adnak +20K-ba kerülnek és annyit szintén nem érnek.

(#76962) laceszgamer válasza arty (#76960) üzenetére


laceszgamer
addikt

WaW az érthető, az visszamenőleg kapta a Steamet, viszont az MW2. :D Ráadásul lehet rá mondani, hogy a modern részek közül a legjobb. :)
Nekem a 4 és a WaW hiányzik a listámból, de iszonyat pénzeket kérnek értük, majd ha valami csoda folytán leárazzák őket Steamen akkor beszerzem ott (is - dobozosan megvannak. :D )

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#76963) laceszgamer válasza Mate (#76961) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudtam szerkeszteni elözőt. Az a baj sokszor a collectorokkal, hogy igazából semmi olyan nincs már hozzájuk ami értelmes. Jó megint nézőpont kérdése, de manapság pl. divatba jöttek a szobrok. Ez mind szép és jó, de a legtöbb ember biztosan nem tenné ki a polcra a legtöbbjüket, legalábbis hacsak nem valami olyan helyen ahol mások annyira nem látják. :D

Egy-egy jó könyvet én is díjazok, bár manapság már egy vaskosabb kézikönyvet is díjaznák. Tulajdonképpen emiatt szoktam át teljesen a digitális vásárlásra. Semmi sincs a dobozokban ami miatt megérné megvenni, csak porfogók a polcon.

Pár napja lestem bele pl. az Oblivion normál kiadásának tokjába... Egy jó vaskos, magyarra fordított kézikönyv és mellé egy kihajtogatható térkép... és normál kiadás.

Skyrim: A fentebbiek, de mellette egy Skyrim emblémás nyaklánc és egy zenei CD is.... szintén normál kiadás, normál áron.

Lehetne még pár pozitív példát hozni, de a gond, hogy a dobozos játékok 99%-hoz egy lemez jár ( ha nem csak kód ) meg egy kis lap rajta a telepítési kóddal esetleg a másik oldalán az irányítás vagy valami reklám, ha nem hagyták fehéren. :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#76964) ollie válasza TBT (#76950) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Unity of Command egy elég jó, körökre osztott stratégia.

***

(#76965) Mate válasza laceszgamer (#76963) üzenetére


Mate
nagyúr

Már meg nem mondom melyik játéknak futottam bele a dobozos verziójába, amiben egy cetli volt rajta steam kód. Semmi más. Se dvd, se leírás semmi :D

(#76966) albert8 válasza laceszgamer (#76962) üzenetére


albert8
addikt

Megvan neki, csak másik accon. ;)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#76967) BasketWink


BasketWink
csendes tag

hehe eslő 2 ac-t leszámítva mind a polcon csücsül és szép kis gyűjtői dobozokban zene/art/figura mind mind jó dolog nekem ha jó a játék ^^ (és van rá keret :U )

(#76968) szami777


szami777
addikt

Humble Flash Bundle

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76969) #41133696 válasza TBT (#76950) üzenetére


#41133696
törölt tag

"kicsit javult a grafika, de még mindig nem tetszik"

Steames oldalán a Commandos 2: Men of Courage c. játéknak írta ezt csóka :D

Most komolyan... mit vár egy 2002-es játéktól ?:D

(#76970) Orias válasza gszp (#76915) üzenetére


Orias
csendes tag

Én is megvettem,Kb 5000-ért.A deluxo-t.

(#76971) gszp válasza Orias (#76970) üzenetére


gszp
csendes tag

Ugye, hogy mekkora poén? Jómagam nem szeretem a multikat (nincs túl sok sikerélményem, mit szeressek rajtuk :D ), ez viszont egyből berántott. Ha van haver, akivel össze tudtok jönni egy csapatba, még nagyobb jóság.

(#76972) TBT válasza #41133696 (#76969) üzenetére


TBT
addikt

Azért vannak érdekességek. Egyik-másikon csak jót nevetek.
De amúgy a Witcher 2-nél is vannak ilyen gyöngyszemek:
"A TUTRIÁL GECI KÖZBEN NEM IS LEHET VARÁZSOLNI MERT TÁMAD A BUZI VARÁZSGECI"

Vagy a Tomb Raider-nél:
"Nyomom a q-t és semmit nem csinál ez a kurva."

Az ilyeneket megvonnám az értékelés lehetőségétől is. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76973) zserrbo válasza #41133696 (#76969) üzenetére


zserrbo
aktív tag

És 1,118 terméke van, azért az durva szerintem. Közben meg közel sincs képben :D

(#76974) TBT válasza i2k (#76959) üzenetére


TBT
addikt

Én ilyen régimódi vagyok. Nagyon tudok örülni egy nagyon jó zenei anyagnak (ami játékból van) vagy egy gyönyörű artbooknak. Mostanság a WoW: Mists of Pandaria zenei anyagát hallgatom, de lenyűgöző, élvezetes, minőségi darab.
De persze más játékok zenéit is imádom.

Sőt én még vásárolok zenei cd-ket és könyveket is. Szeretem a porfogókat, na! :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76975) #79621120


#79621120
törölt tag

GameFly digital customers: GameFly has sold its digital download business to AtGames Holding Ltd. GameFly will continue to operate the digital download business for AtGames until later this year or until the transition is complete.

Ez már a harmadik tulajdonos .

(#76976) eami válasza TBT (#76972) üzenetére


eami
addikt

ja hát aki magyar nyelven használja a steamet az ízlelgesse ezt is :DDD

(#76977) eami


eami
addikt

Csapattam egyet a The Crew bétával és nagyon örülök, hogy volt rá lehetőségem, ugyanis megerősítést nyert hogy ez nem az én műfajom. Gép előtt én már csak casual (arcade) szeretném csapatni, és a mostani amúgy akármennyire is korrekt autós játékoknak nálam pont az a hátránya hogy olyan nagyon élethű akar lenni (sajnos néha túlságosan is).

(#76978) eszement24 válasza eami (#76977) üzenetére


eszement24
aktív tag

Akkor te nfs párti vagy? :)

(#76979) TESCO-Zsömle válasza eami (#76977) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig a Crew olyan messze van az élethűségtől, mint Makó Jeruzsálemtől... Ha ez nem arcade, akkor nem tudom mi...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76980) djculture válasza TESCO-Zsömle (#76979) üzenetére


djculture
félisten

Ja én is ezen csodálkoztam, crew meg az élethűség.. Project carsról irná ezt akkor még megérteném..:)

[ Szerkesztve ]

(#76981) TESCO-Zsömle válasza djculture (#76980) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én pont a túloldalon ülök, mert szerintem még a TDU-nál is gyermetegebb az irányítás... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76982) #41133696 válasza TBT (#76972) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha angolul írnák lehet meg is vonnák :D De magyarul tették :D

(#76973) zserrbo: Azt nem is néztem, így meg pláne durva :)

(#76983) djculture válasza TESCO-Zsömle (#76981) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen más rétegnek csinálták úgyhogy nem csoda. Nem egy szimulator cim hanem egy leülök a konzol elé és bohóckodok egyet a haverokkal cim. Perpillanat elég konzolos a grafika is az irányitás is butítva van. Vegyes érzelmeket válltott ki belőlem. pc-re nem sok értelmét látom ennek.

[ Szerkesztve ]

(#76984) TESCO-Zsömle válasza djculture (#76983) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

PC-re még mindig ugyanaz a húzóereje: Nincs alternatíva. Műfajában az egyetlen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76985) eami válasza TESCO-Zsömle (#76979) üzenetére


eami
addikt

nem értek a lovakhoz, de azt hittem hogy azért csúszkál össze vissza az autó, mert próbál élethű lenni. igaz, mondhattam volna azt is hogy ezzel az irányítással élvezhetetlen sz*r. Még csak tucat kacatnak sem lehet mondani, mert azokat legalább el lehet vezetni.

(#76983) djculture: konzolos? még nem döntöttem el hogy kontrollerrel rosszabb irányítani vagy billel, kínomban már váltogattam őket. de talán kontrollerrel hangyabrokinyit rosszabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#76986) TESCO-Zsömle válasza eami (#76985) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert a valóságban aztán minden autó rázza a seggét össze-vissza...

Azért rázzák a seggüket egyébként, mert usákiai izomautók, és azok aztán nagyonnagyonnagyonerősek... :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76987) djculture válasza eami (#76985) üzenetére


djculture
félisten

Én billentyűzettel nyomtam. Amúgy perpillanat elég kezdetleges az egész egy átlagtól eltérő monitor felbontást nem képes lekezelni. Arcade ügyben meg csak annyi hogy való életben rongyolj neki egy oszlopnak itt megállás nélkül mindet kilehet ütni hogy a autónak semmi baja se lesz:) Majd még megnézem de én fizikát nem nagyon láttam benne. Autós cimnél én nállam ez a minimum igy 2014-ben hogy normális fizika legyen meg ne lehessen roncsolódás nélkül átrongyolni bizonyos tereptárgyakon, ez már a gta3-ban is megvolt ami ebbe nincs.
Lesz ennek amúgy értelme majd egy következő részben ahol már való világra nyomokban emlékeztető dolgok lesznek legalább:)

[ Szerkesztve ]

(#76988) eami válasza TESCO-Zsömle (#76986) üzenetére


eami
addikt

ha a valóságban is akkorákat rántanál a kormányon mint amekkorákat lehet gépen akkor valóban nem rázná a seggét hanem borulnál a francba :DDD amúgy továbbra is tartom a véleményem hogy az a baj hogy túl élethű akar lenni ezért lesz végül foscsi.

amúgy semmi gond, a trackmania továbbra is kielégíti az ilyen irányú PCs igényeimet :)

(#76989) eami válasza eami (#76988) üzenetére


eami
addikt

pontosítás: "túl élethű akar lenni", de azt nem mondtam hogy sikerül is neki :U

(#76990) djculture válasza eami (#76989) üzenetére


djculture
félisten

Na úgy már más :D Én kihagyom az biztos, randa is fizika sincs, amit először bead küldetést abba is a zsaruk úgy szorítanak lefele mintha kőből lennének. :) Szégyen hogy egy autósjáték itt tart ...
Már a watcdogsnál is ez ment az autós küldetésekben..

[ Szerkesztve ]

(#76991) csaba951


csaba951
veterán

Igazi Best Buy: Fifa 14 eredeti PC játék
Annak jó akinek lassú nete van, és nem Origin-ről akarja letölteni az egészet.

>kód felhasználva, így csak offline lehet játszani

Ezt nem tudom hova tenni! Origin kell hozzá, sőt valószínűleg az Origin kliensbe belépés/kulcs megadása után kezdődik csak a telepítés.

(#76992) djculture válasza csaba951 (#76991) üzenetére


djculture
félisten

Egyre többet látok ilyen hirdetést itt, egyiknek irtam is múltkor hogy mit érnek ha nem regelhetők be. Az se irta rá hogy fapapucs. Szerintem csak átbszásként hirdet ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

(#76993) xavix13 válasza csaba951 (#76991) üzenetére


xavix13
senior tag

Egy házigazdától nem várna ilyet az ember... :U

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#76994) Rendo84 válasza xavix13 (#76993) üzenetére


Rendo84
senior tag

Korrektül leírt mindent, én nem látok benne semmi kivetni valót.

(#76995) Csapoati válasza djculture (#76987) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem egyedul a felbontas zavar, amugy azt kaptam, amit vartam a TDU keszitoitol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76996) eami válasza Csapoati (#76995) üzenetére


eami
addikt

mi a baj a felbontással?

(#76997) TESCO-Zsömle válasza eami (#76988) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

foscsi

Visszamennyée! :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76998) Dilikutya válasza Mate (#76961) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ez nem rossz extra, akkor se, ha kínai bazári műanyagból van. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76999) Csapoati válasza eami (#76996) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak szelesvasznut enged beallitani (1280*720, 1280*768, 1280*800), a monitorom viszont 5:4-es (1280*1024). Igy meg foscsin nez ki. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77000) eami válasza TESCO-Zsömle (#76997) üzenetére


eami
addikt

??

(#76999) értem, hát az úgy tényleg cumi :\

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.