Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77301) tipuka válasza TBT (#77288) üzenetére


tipuka
addikt

Gamecard-ot honnét veszed? Kellene valami olcsó hely. :DDD

(#77302) ZsZso válasza reelc (#77300) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

$2.5 -os Fez elég jó. Annyit megér (bár nekem már megvan egy korábbi BTAból).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#77303) reelc válasza ZsZso (#77302) üzenetére


reelc
veterán

Nekem nem volt meg, most megvettem.
Már ugrál a BTA.

[ Szerkesztve ]

(#77304) zone válasza bul07 (#77268) üzenetére


zone
őstag

Megnézed az email fiókodat, hogy kaptál-e ilyen levelet (tavaly szeptember vége fele):

Promotion details:
Additional information on this offer can be found here.

Thank you for your purchase of a 2K game from Amazon.com. Your purchase entitles you to a $5 promotional credit towards the pre-order of NBA 2K14. To redeem your credit visit: http://www.amazon.com/dp/B00D93B5VI click "Pre-order PC Download" and your credit will be automatically applied. Credit must be used by 9/24/2014.

The promotional credit must be used by September 24, 2014. This offer is subject to Terms and Conditions.
Thanks again for shopping with us.

Amazon.com

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#77305) eami válasza Csapoati (#77283) üzenetére


eami
addikt

szóval ti benyeltetek... arra meg nem gondoltok hogy nem az ő dolguk lenne váltogatni az árakat. Ők tetszés szerint kijelölhetnek egy valutát és egy fix árat amit az összes partner szépen kifizet. Az hogy a partnerek utána milyen pénznemben vagy akár bitcoinban kérik, semmi gondot nem okoz nekik. Itt a probléma amúgy az hogy miután forintban ugyanannyiba kerül most minden mintha dollárba vagy euróba vásárolunk az európai adókból keletkező veszteséget valakinek be kellene nyelni. Gondolom GOGnak ez nem fért bele, Nordic games meg nem akarja lentebb vinni nettó árakat, hogy a vásárlók között is egyenlőség legyen. Mint ahogy ritka kivételektől eltekintve szinte senkit sem érdekel ez.

(#77306) bul07 válasza zone (#77304) üzenetére


bul07
nagyúr

Tavalyiakat januárba elhasználtam ha jól emlékszek, így ezek már ez éviek kell hogy legyenek , ha nem adták vissza a tavalyiakat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77307) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Amazon okosságról tudna nekem valaki segíteni pü-ben.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#77308) eami


eami
addikt

Utolsó hete van kickstarteren a Woolfe-nak. Idő közben bedobtak egy olyan ajánlatot, hogy mindenki aki már támogatott és szeretne még extra kulcsot ha kijön a játék az megteheti +9 dollár / kulcsért. Szóval ha valakit érdekelne a játék de sokallja érte a $15 és persze megbízik bennem. Az küldjön egy privit megbeszéljük és emelek a pledgen.

(#77309) gszp


gszp
csendes tag

Akik szavaztak a Draconian Warsra, azok elvileg itt igényelhetik a steam kulcsukat.

(#77310) szami777 válasza gszp (#77309) üzenetére


szami777
addikt

Köszi, meg is kaptam :R
Honnan szerzel ilyenkor tudomást róla? Nem nagyon kaptam értesítést, követni meg nem követem épp mikor mi jelenik meg.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77311) sing1ep1ayer válasza gszp (#77309) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Zsír! :R

(#77312) section9 válasza eami (#77305) üzenetére


section9
őstag

Ez. Cukormázba csomagolták az marhatrágya gyakorlatilag. A GOG-on eddig is fix ársávok voltak, szerintem a rendszer automatikusan leveszi a vállukról a terhet, hogy szegények xe.com-al nézzék az árfolyamokat. Ha meg mégsem, akkor is mit érdekel engem? Minden vásárlásnál 3-4 helyről nézem meg, hogy éppen megéri-e nekem annyiért megvenni, mert ezek a vérszopó piócák direkt szopatják az embert az általuk korrektnek gondolt régiónkénti árazással.

(#77313) bul07 válasza gszp (#77309) üzenetére


bul07
nagyúr

És még kártyás is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77314) Sirpi válasza gszp (#77309) üzenetére


Sirpi
senior tag

Kösz, hogy szóltál :R én is kaptam

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#77315) choler. válasza choler. (#77238) üzenetére


choler.
tag

Ezek szerint így jártam..
Köszi a válaszokat. :)

(#77316) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Sziasztok!
Merre a legolcsóbb most a The Forest? 9 Euro körül láttam, jól látom, annál olcsóbban nem lehet beszerezni?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#77317) warcat


warcat
veterán

Tom Clancy játékok -94%
Szokásos gamersgate oops elárazás
Példa:
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Deluxe Edition 1.56 font

Szerk.: épp javítgatják az árakat,még lehet elcsíptek valamit.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#77318) section9 válasza warcat (#77317) üzenetére


section9
őstag

Köszi! :R

(#77319) Hunbeast87 válasza warcat (#77317) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

:R
Kosárba sikerült berakni, ott nem módosult semmi sem. Később nem vonhatnak érte többet (mondjuk ez értelemszerű), de vissza sem fogják venni, ugye?

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#77320) gszp válasza szami777 (#77310) üzenetére


gszp
csendes tag

Ezt az infót most éppen steamgifts fórumról szereztem (érdemes figyelgetni, mert szinte mindent megemlítenek), de olykor-olykor a steam barátaktivitás menüpontban is bele lehet futni egy-két jó infóba.

Kártyás bizony, de bár ne lenne az... :O

#77317 Akkor most kérdezzük meg warcatet, hogy ő honnan szerzi az infóit :D (közben már javították az összeset)

[ Szerkesztve ]

(#77321) ayo válasza warcat (#77317) üzenetére


ayo
addikt

vége

http://jateknaplo.blog.hu

(#77322) djculture válasza warcat (#77317) üzenetére


djculture
félisten

Én megvettem minden dlc-t a future soldierhez 0.75 fontért pont időben voltam fent

(#77323) Hunbeast87 válasza djculture (#77322) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nekem egy sima Future Soldier-t, meg Splinter Cell Blacklist Deluxe-ot sikerült elcsípni...utána jutott eszembe, hogy meg van már a Blacklist :DDD

Szóval még egyszer ezer köszönet warcatnek!

Szerk.: Most vettem észre, hogy az előzőt 5 percen belül még szerkeszthettem volna. Elnézést!

(#77324) gszp: Biztosan meg lesz a helye így is (ha nem is nálam) :) Ebből fogok meggazdagodni :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#77324) gszp válasza Hunbeast87 (#77323) üzenetére


gszp
csendes tag

"utána jutott eszembe, hogy meg van már a Blacklist"

Na jó, de ennyiért ki ne venne belőle még egyet? Készülj a privát üzenetek tömkelegére. :D

#77326: Még nekem is csurranhatott volna ez az, de valahogy ez a franchise mindig hidegen hagyott. Egyedül egyértelműen a Blacklistet és a Future Soldiert sajnálom, azokra vetettem volna talán egy pillantást, de már későn érkeztem a boltba.

[ Szerkesztve ]

(#77325) djculture válasza Hunbeast87 (#77323) üzenetére


djculture
félisten

Blacklist nem izgat engem, megvan full gyűjtőibe óra szobor kesztyű meg minden:)
Következő ilyen vagy a far cry 4 kyrat edition lesz vagy a ac unity notre dame

[ Szerkesztve ]

(#77326) eami válasza gszp (#77324) üzenetére


eami
addikt

amikor én néztem akkor a blacklist már javítva volt :\ ellenben a collection :DDD

(#77327) section9 válasza djculture (#77325) üzenetére


section9
őstag

Nekem megvan full gyüjtőiben játék nélkül 3500-ért, de most már megvan a játék is. Übereld. :D

(#77328) warcat válasza Hunbeast87 (#77319) üzenetére


warcat
veterán

Na örülök,egész sokan éberek voltak :)

A visszavonásról stb-ről meg: nyugodtan ki lehet fizetni az adott áron,aztán amint lehet,meg kell nézni a kulcsot legyen az Steam,Uplay,akármi.
Törvények védenek,hogy mindenért annyit kell fizetni,amennyit a kereskedő ráírt,utólag ezen változtatni -különösen a vevő kárára- nem lehet(pénztártól való távozás után...-másik oldala).Persze ha nagy a kár megpróbálnak a boltok kitáncolni a dologból,itt ebben a helyzetben tökéletes a kulcs megnézése,onnantól kezdve már nem tudja újra eladni,letiltáshoz meg nincs jogalapja.
Ilyen elárazások esetén lehet bátran vásárolni.

EA: It's in the crate!

(#77329) Hunbeast87 válasza warcat (#77328) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Akkor még jobban örülök..
Köszönöm a jólárasított akcióról az információt, és most a jogaimról valót is. Most csíptem el először komolyabb elárazást, nem vagyok még járatos az ilyenben..

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#77330) djculture válasza section9 (#77327) üzenetére


djculture
félisten

Ja ha megvan az összes dlc akkor fsza jöhetsz coopozni a jactos mapra..

Azon röhögtem amúgy hogy ac liberation meg 100%-ba volt most meg már 0%:)

[ Szerkesztve ]

(#77331) bladegery


bladegery
senior tag

Mar megvolt, ezert a Containment: The Zombie Puzzler-ert lehet jelentkezni pmben nalam.

gergely-szabo.com

(#77332) bladegery válasza bladegery (#77331) üzenetére


bladegery
senior tag

Senkinek nem kell ingyen gamma? :U

gergely-szabo.com

(#77333) djculture válasza bladegery (#77332) üzenetére


djculture
félisten

[link]
felajánlod ide és annyi:)

[ Szerkesztve ]

(#77334) eszement24


eszement24
aktív tag

Hüphüp :( Erről nagyon lemaradtam, pedig minden kellett volna :( Akinek van valamije és nem kell neki, az pm, köszönöm :(

(#77335) bladegery válasza djculture (#77333) üzenetére


bladegery
senior tag

Mar elment, de atnezem mi ez es ha lesz mas akkor felajanlom. Kosz a tippet.

gergely-szabo.com

(#77336) Alien83 válasza Hunbeast87 (#77323) üzenetére


Alien83
senior tag

átvenném tőled. :)

Sajnos lemaradtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#77337) Executioner


Executioner
tag

(L:/dl/upc/2014-08/29/49400_ih1kg0eqau5sxfoc_kepkivagas.png)(/L)

Call of Duty Definitive Collection
Szeptember 1-jéig 399,99€ helyett, féláron csak 199,99€ :DDD :C
:R

[ Szerkesztve ]

Exec

(#77338) eszement24


eszement24
aktív tag

COD Advance Warfare

majdnem féláron..ha kell valakinek :)

[ Szerkesztve ]

(#77339) vidaila válasza eszement24 (#77338) üzenetére


vidaila
aktív tag

Valaki nincs benne a rise of nation 4 packban? Nem dobjuk össze?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#77340) Crytek


Crytek
veterán

HunGamer steamgifts csoport tagjainak

NBA 2K14

LOL én nem tudom mennyi kuponom vagy vagy szimplán beragadt de ez már a 3. amit vettem és még mindig enged. :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#77341) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Zero Gear Giveaway

Live-Die-Respawn

(#77342) Kareszovics válasza oriic (#77341) üzenetére


Kareszovics
addikt

:R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#77343) albert8


albert8
addikt

Cod mw3 dlc-kre tud valaki jó árat? 1000ft/3eur körül érdekelne.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#77344) Dilikutya válasza albert8 (#77343) üzenetére


Dilikutya
félisten

0 tartalom, azokra nincs jó ár. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77345) FollowTheORI válasza eszement24 (#77338) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez a sima CDGalaxisos meg keleteurópai dobozos ár... semmi akció nincs benne. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77346) Dilikutya válasza FollowTheORI (#77345) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sokan annyira csak azt nézik, mi mennyivel olcsóbb a Steam listaárnál, hogy át se számolják forintba. :)
A legtöbb része a Media Marktban is olcsóbb, bár a régebbieket aligha lehet azok közül Steamre regisztrálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77347) vidaila válasza albert8 (#77343) üzenetére


vidaila
aktív tag

Cod mw3 dlc-kre tud valaki jó árat? 1000ft/3eur körül érdekelne.

Szia, 1050ft /db áron tudom venni neked ha még érdekel.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#77348) x_o_n


x_o_n
veterán

A titanfall, battlefield 4, is 20 eu, kiegeszitve a diablos listát.de csak holnapig.

(#77349) i2k


i2k
senior tag

[Amazon] Steam Price Match

Age of Empires II HD $4.99 Steam
Age of Empires II HD: The Forgotten $2.49 Steam
Age of Empires II HD + The Forgotten Expansion pack $7.49 Steam
Age of Empires III Complete Collection $9.99 ?
Call of Duty: Ghost Gold Edition $29.99 Steam
Call of Duty War Chest $14.99 Steam
GRID Autosport $24.99 Steam
Insecticide $0.29 Steam
Unity of Command $4.99 Steam

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77350) birorichard


birorichard
őstag

Nem tudom, volt-e már, de BF4 15 dollár Amazonon...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.