Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77251) djculture válasza Agyzuzo (#77249) üzenetére


djculture
félisten

Én mondtam hogy gagyi lett. Ezt csak azért adták ki mert kis melóval újra kilehet sajtolni a vásdárlókból az árát.. De egybként mindig ez van mikor egy teljesen más csapat akar egy már kész terméket bejáratott sorozatot megcsinálni. Dead islanddal biztos vagyok benne hogy ugyanez lesz, elgagyisodik a dying light lesz a sorozat méltó utódja az eredeti brigáddal..

[ Szerkesztve ]

(#77252) cannibal válasza Csapoati (#77248) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszönöm :R

(#77253) Crytek válasza warcat (#77250) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem is volt kupon megy is fel steamgiftsre SG-s arcoknak :R

Next PC Upgrade: 2022

(#77254) Crytek


Crytek
veterán

Amazonon a Fifa 14-en van valami korlátozás?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#77255) v-paci


v-paci
aktív tag

Azt esetleg lehet valahonnan tudni, hogy ezek az amazonos kuponok melyik termékekre vonatkoznak? Civ 5-öt próbáltam, de arra nem engedte, pedig szintén 2K...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#77256) eszement24


eszement24
aktív tag

A mai napi indiegames játékot ajánlom: Letter Quest: Grimm's Journey

Akár 0.25$-t is elhozható :)

(#77257) reelc válasza #79621120 (#77173) üzenetére


reelc
veterán

Nekem Eurós árat hoz fel.
$-ban hogyan lehet továbbra is vásárolni?

Más:
Szerintetek a Topware RTS Bundle tagjain van régiózár?

[ Szerkesztve ]

(#77258) csaba951 válasza Crytek (#77254) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs! Az összes Amazonon kapható EA Origin-es játékban nincs semmi korlátozás. Ha van a játéknak magyar nyelvű változata is, akkor azt (is) megkapod. :D

Amazon USA - csak USA-ban élő fórumtársaknak
NBA 2K14 [Online Game Code]
Requires Steam Client to activate. Steam key only valid in North America.
Nem ez van odaírva, de simán lehet aktiválni magyar Steam fiókról, nem kell hozzá az USA-ban tartózkodni.

[ Szerkesztve ]

(#77259) Crytek válasza csaba951 (#77258) üzenetére


Crytek
veterán

Most ez komoly ,mert a szmájli a mondta végén kétségekre utal részemről?
Nem nekem lesz és nem akarok senki átverni és pénz buktatni vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#77260) djculture


djculture
félisten

(#77261) csaba951 válasza Crytek (#77259) üzenetére


csaba951
veterán

Akkor még egyszer: Amazon USA-ról nyugodtan vásárolhatsz bármilyen Origin-es EA játékot. Mindenféle korlátozásoktól mentes változatot kapsz! Persze teljesíteni kell a vásárlási feltételeket. (De gondolom ez nem gond neked.)

Ezzel szemben a Magyarországon kapható dobozos példányok esetében előfordul, az EA nyelvi verzióban korlátozott verziót árusít. :(

(#77262) djculture válasza Crytek (#77259) üzenetére


djculture
félisten

Originen hol láttál te régiókorlátot? A fél világ orosz bf3-al kezdte annak idején most meg mexikói titanfall a divat.. Azt kell csak megnézni hogy benne legyen az angol. De ugyanaz van az uplay-el is.

[ Szerkesztve ]

(#77263) csaba951 válasza reelc (#77257) üzenetére


csaba951
veterán

Topware RTS Bundle
Én megvenném kellene! Nincs az egyes játékokon régiózár. Magát a csomagot nem találtam meg Steam-en, ebből azt gondolom, hogy majd külön-külön kulcsokat fog adni.

(#77264) i2k


i2k
senior tag

Amazonos sima Metro: Last Light ill a Complete ugye nem régiózárt?
A Redux engem hidegen hagy.

A kérdés oka, hogy falubeli haverom egy ideje kacsingat felé és tudjam tájékoztatni.

Szerk. 2.: Most látom, hogy csak az upgrade pack 2,5 dollár, a tényleges csomag drágább.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77265) Zamery válasza eszement24 (#77256) üzenetére


Zamery
senior tag

Elhozható, csak nem jár majd érte Steam kulcs ha bejut greenlighton. 1$ felett kell fizetni, akkor igen.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#77266) bul07 válasza warcat (#77250) üzenetére


bul07
nagyúr

Ki lehet valahogy deríteni mennyi ilyen 5$ kuponja van az embernek?

Ha igen akkor valakinek szívesen megvenném , csak így nem tudom hogy mennyi van és egyet tartalékolnék magamnak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77267) warcat válasza bul07 (#77266) üzenetére


warcat
veterán

Nemigazán, magát az összeget elő lehet túrni valahonnan a fiókadatok közül,de nincs lebontva,tehát csak annyi,hogy x dollár video games

EA: It's in the crate!

(#77268) bul07 válasza warcat (#77267) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg azt meg tudod mondani hogy ezt is milyen címszó alatt keresem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77269) Hunbeast87 válasza eszement24 (#77256) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ahhoz viszont, hogy jogosult legyél GOG, Steam vagy Desura kulcsra, minimum egy dollárt kell fizetned. Azonban a játék szerintem így is bőven megéri az árát.

Szerk. Most látom, hogy már írták. Ilyenkor ha a legkisebb összeget akarja valaki fizetni, akkor milyen formában juthat hozzá a játékhoz? Simán letöltheti valahonnan, de az nem semmilyen kliensre sem bereggelhető formában lesz meg neki?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#77270) #79621120 válasza ayo (#77189) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ma fog válaszolni a kiadó a GOG fórumon .

@reelc Főoldal , jobb alsó sarok .

[ Szerkesztve ]

(#77271) eszement24 válasza Hunbeast87 (#77269) üzenetére


eszement24
aktív tag

igen, Zamery is mondta meg is történt, szerintem ez jó kis játék megéri ezt az árat :)

[ Szerkesztve ]

(#77272) warcat válasza bul07 (#77268) üzenetére


warcat
veterán

Valami eszement eldugott helyen van,sajnos nem emlékszem már rá,cheapassgaming forumon volt bemásolva anno hol kell nézni.

Bár vettem már 2 darabot is az 1 dollárosított NBA2k14ből fórumozóknak,úgy tűnik még mindig van kreditem,legalábbis 1 darab.Lehet rá jelentkezni.

EA: It's in the crate!

(#77273) i2k válasza warcat (#77272) üzenetére


i2k
senior tag

Wazzer, 1 dolláros volt a játék???!!!
Annyit nekem is megért volna, hogy ránézzek :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77274) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A Ninjázós topikot hol találom?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#77275) ViharVadász válasza mcwolf79 (#77274) üzenetére


ViharVadász
őstag

Itt: [link] Sok sikert.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#77276) warcat válasza i2k (#77273) üzenetére


warcat
veterán

Nem, 6 dollár az akciós ára,de működik rá a korábban vásárlással szerzett 2K 5$ kupon,így a fizetendő végösszeg 1 dollár.Ahogy írtam,tudok még venni -jelenlegi állás szerint- , péjpálon lehet a dolcsit törleszteni.

EA: It's in the crate!

(#77277) csaba951 válasza i2k (#77273) üzenetére


csaba951
veterán

Ha van korábbi vásárlásaid alapján 2K credit-ed, akkor most is meg tudod venni a $6-os játékot $1-ért. Tedd a kosárba, és nézd meg, hogy mennyit kell fizetned vásárlásakor. Ha van megfelelő credit-ed, akkor automatikusan alkalmazni fogja, és a már csökkentet összeget fogja kiírni.

(#77278) i2k válasza warcat (#77276) üzenetére


i2k
senior tag

Á, értem - köszönöm.
Sajna, Paypalon 104 Ft-om van.
2K vásárlásból 5 dolcsis kreditem meg nincs, mert majd' minden 2K Games már megvan, ami érdekelt, és amire volt akkoriban keretem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77279) szami777


szami777
addikt

Bundlestars Valhalla Bundle

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77280) atomeec válasza bul07 (#77268) üzenetére


atomeec
senior tag

Ezt keresed szerintem ;)

Bejelentkezés után ha rákattintasz a Check your balance gombra, akkor kiadja miből mennyi kredited van.

(#77281) #79621120 válasza #79621120 (#77270) üzenetére


#79621120
törölt tag

Dear GOG Community,

first of all I have to say that it is so great to see that "grown-up" attitude and how objectively the whole topic was discussed. It is a pleasure being part of the GOG.com community (both at a gamer and as a publisher's representative). Here is our statement on this matter:

At Nordic Games, we treasure all the strong and long-dated partnerships with our offline- and online retail partners equally. We believe and aim for an equal treatment between the digital, and the boxed versions of all our games and among said partners.

The decision to remove certain games from the gog.com platform was not an easy one. Gog.com and Nordic simply were not able to reach a mutual agreement at the moment. We considered several aspects and implications thereof, while also staying true to our equal treatment principles towards all of our partners worldwide.

However, this decision does not affect our company’s viewpoint on the following subject areas:
- We like the gog.com folks and we will continue to work together with gog.com on selected games
- We unrestrictedly share gog.com’s stance on DRM-free versions and we will keep releasing DRM-free and/or widely accepted DRM versions of our games.
- Our own equal treatment principles remain coherent; we do not want to put one of our partners in a special place and cause a stir with other partners

What do we mean with the last point exactly?
Given gog.com’s decision to aim for an exchange-rate orientated pricing would leave us in the unenviable position of constantly having to adapt our pricings in all territories on- and offline to ensure an equal treatment. As exchange rates are very dynamic in nature with the potential of shifting rapidly, and given our network of more than 100 off- and online partners, this will result in a significant amount of extra time and work. For a company of our size, this can result in a non-manageable effort and will heavily impact our work hours, which we would like to dedicate to all the great games in our pipeline, rather than constantly adapting our global pricing structure.

We are aware that this decision might lead to raised eyebrows amongst certain members of the gaming community, but it had to be made and we as a company adhere to it.

With playful and gaming regards,

Nordic Games

[ Szerkesztve ]

(#77282) x_o_n


x_o_n
veterán

Nem tudom mennyire Best buy
De 20 eu van most 2 napig itt egy PC boltban dobozos diablo 3,diablo3 r.s,cod ghost,elder scrolls online,skyrim le,wolfenstein stb, ha esetleg kell vkinek, privibe jelezze. Szokásos posta vagy személyesen.

(#77283) Csapoati válasza #79621120 (#77281) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem érthető és korrekt magyarázatot adtak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77284) #79621120 válasza Csapoati (#77283) üzenetére


#79621120
törölt tag

Szerintem is .

(#77285) i2k


i2k
senior tag

Microsoft Weekend aug. 28- szep. 1 között a STEAM-en.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77286) warcat válasza i2k (#77285) üzenetére


warcat
veterán

Ballagunk szép lassan a -75% Age of Mythology és Rise of Nations felé,akkor majd be is szerzem őket.

EA: It's in the crate!

(#77287) i2k válasza warcat (#77286) üzenetére


i2k
senior tag

Én megvárom, hogy az alapáruk csökkenjen, és utána egy 75% :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77288) TBT válasza i2k (#77285) üzenetére


TBT
addikt

Hmm.
Age of Mythology Extended és Rise of Nations Extended ennyiért már jó is lenne. De 4 hónap múlva (Karácsonyi sale-ben) úgyis megkapja a 75%-ot. Addig meg tudok várni.
Kell a pénz WoW-ra. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#77289) gszp válasza i2k (#77285) üzenetére


gszp
csendes tag

AoE III és az AoE Legacy orosz ára megint csak több, mint vérlázító. :D

Ha biztos lennék benne, hogy játszani is fogok vele, akkor azonnal venném.

(#77290) i2k válasza TBT (#77288) üzenetére


i2k
senior tag

Biztos beszéltünk róla, de Te WoW-ozol?!
Ez most nagyon meglepett.
Bocs, ha mondtad már, és én nem emlékszem rá, de tudod, a bűvös 40 megvolt már, foghatom a koromra :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77291) i2k válasza gszp (#77289) üzenetére


i2k
senior tag

Oroszéknál minden olcsó :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77292) szami777 válasza i2k (#77285) üzenetére


szami777
addikt

+ a codok is 50%ot kaptak.
Traderektől még olcsóbb.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77293) gszp


gszp
csendes tag

Warcat, megkaptad?

(#77294) reelc válasza csaba951 (#77263) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm a választ.
Főleg az Earth széria miatt gondoltam.

(#77270) dadawa: Köszönöm. Nem láttam, szokni kell ezt az új oldal kinézetet.

(#77295) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Vki kérdezte: Amazon féle Fifaban van magyar kommentár, mondjuk nekem a játékmenet igazán mellbevágó. Ezt kontroller nélkül lehetetlen játszani. :W

(#77296) FollowTheORI válasza szami777 (#77292) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sajnos az Advanced Warfare nem... :( ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77297) sagem


sagem
addikt

Pinball Fx táblák is akciósak a Steamen -75%-on van az összes, kivéve hármat (ebből kettő -33%-on van)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#77298) i2k


i2k
senior tag

Humblebundle.com - Weekly Bundle
* Fist Puncher
* Soundodger+
* Super Puzzle Platformer Deluxe

Pay more than the average of $6.43 to unlock!
* Volgarr the Viking
* Super House of Dead Ninjas
* Adult Swim Games DLC
* Westerado: Double Barreled - Exclusive Demo!

Pay $13 or more to unlock!
* Jazzpunk
* Super Comboman

Pay $30 or more to unlock!
* Pennywise Pegasus Pack

Pay $75 or more to unlock!
* Majestic Unicorn Pack

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77299) szami777 válasza Hokunda (#77295) üzenetére


szami777
addikt

"Ezt kontroller nélkül lehetetlen játszani."
majd 1 éve úgy játszom, teljesen jó.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77300) reelc válasza i2k (#77298) üzenetére


reelc
veterán

Van új flash bundle is, bocs, ha már volt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.