Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77401) Lucas Kane válasza Niczo (#77399) üzenetére


Lucas Kane
tag

+ 1 eami megoldásának, ezúton is köszönet érte. :R

(#77402) SenorGrande válasza laceszgamer (#77394) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egyszerre csak egy játékot futtass!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#77403) eami válasza Lucas Kane (#77401) üzenetére


eami
addikt

szívesen :) és bocsánat hogy ilyen borzalmasan sok nyelvtani hibával lett teletűzdelve a leírás, de mentségemre legyen mondva, hogy egy két éves ugrált közben rajtam :))

(#77404) Lucas Kane válasza eami (#77403) üzenetére


Lucas Kane
tag

Rajtam egy hároméves ugrál folyamatosan, igaz Ő cica. ;)
Érthető volt amit írtál, a helyesírási hibákra meg immunis vagyok a sok fórum olvasástól. :P

(#77405) FollowTheORI válasza laceszgamer (#77398) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak egyet futtass egyszerre.

Aki azt írta több is megy tévedett.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77406) laceszgamer válasza FollowTheORI (#77405) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jaja, 1-el működik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77407) Dilikutya válasza eami (#77390) üzenetére


Dilikutya
félisten

A játék ID-je benne van a steam_appid.txt-ben is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77408) prtvlogan válasza laceszgamer (#77398) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Rendszegazda módban indítsd el a programot, és menni fog.Rákkattintasz az ablakban a játékra, a felugró achivement- ablakot pedig leteszed tálcára. Ha jól emlékszem két exe fájl van a zip-ben, és valami "prize" a vége, amit el kell indítani. Tegnap próbáltam 3 játékkal, de ha nem adsz neki rendszergazda jogokat, akkor csak a játék futtatását szimulálja...

(#77409) eami válasza Dilikutya (#77407) üzenetére


eami
addikt

csakhogy 100ból talán ha 6-7 játéknak van ilyen txtje ;)

(#77410) dokken


dokken
tag

G2A Darksiders 2 2.49 €

(#77411) TBT válasza dokken (#77410) üzenetére


TBT
addikt

Vagy Gamestar teljes játék 2000 Ft-ért. :D

Bár múlt héten minden DLC-vel és az első résszel együtt vettem 1800 Ft-ért. :DD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#77412) #41133696


#41133696
törölt tag

A Gamestop webáruházával mi lett?

(#77413) FollowTheORI válasza #41133696 (#77412) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Beolvadt a Gamestop-ba az impulsedriven... ha erre gondolsz.

Most olvasom a GameFly digitális részét meg megvette valami disztribúciós cég.
Lesznek változások. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77414) TBT


TBT
addikt

Dobozos verzió az 576-ből:
Need for Speed Rivals - Limited Edition: 5990 Ft

Alakul! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#77415) szami777 válasza TBT (#77414) üzenetére


szami777
addikt

ha a a doboz nem izgat, amazonról fele ennyiért megkapod most. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77416) BoneDragon válasza TBT (#77414) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azért durva, hogy konzolra még mindig 17k. Tudod ki vesz konzolt, akinek 6 anyja van...
Flame ON

(#77417) cskamacska válasza #41133696 (#77412) üzenetére


cskamacska
addikt


Kinyírták az Impulse(Allah nyugosztalja lelkét) maradékát is, minden az amerikaiaknak szánt oldalra irányít át, ahonnan továbbra sem tudunk vásárolni. Gamestop kliens is erősen egyszerűsödött, már csakis letölteni lehet a régebben megvásárolt Impulse/GameStop-hoz kötött programot-játékot, minden egyéb funkció hiányzik a legújabb változatból. Gamestop egyébként már csak Steam/Origin/Uplay kulcsokat árul, ahhoz képest, hogy a Gamersgate-Impulse-Direct 2 Drive hármas anno, mint a Steam legnagyobb versenytársai, direkt nem árult Steam kulcsokat hosszú ideig. Pl a magyar King Arthur stratégiából direkt készült egy Steamworks nélküli változat multi nélkül, hogy ezekre az oldalakra is felkerülhessen. :U

És rajta keresztül szemrevételezhetjük a digitális boltok és szolgáltatások életciklusát. Mert mit kezdünk a +600 sorral, ha a csőd szélén tántorgó Valve kénytelen zárni a Steam community részét, úgyis csak kvázi techsupportra használták már, kinyomja a matchmaking szervereket, mert nem érdemes fenntartani, meg úgy általában már a hardmadik tulajnál kallódik az egész. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#77418) reelc válasza cskamacska (#77417) üzenetére


reelc
veterán

Akkor elővesszük a lemezre kiírt GOG-os játékokat hogy tudjunk játszani, és elátkozzuk az egész digitális játék bizniszt a sok halott Steames játék miatt.
Ja meg kipróbáljuk, hogy a 10+ éves lemezen megvett játékok működnek-e még? :)

(#77419) TBT válasza szami777 (#77415) üzenetére


TBT
addikt

Ez már jó ár, de lesz ez még olcsóbb is. Karácsonykor lehet, hogy már utánam dobják. De köszi, hogy szóltál!

Sajnos nagyon más játékra sincs időm, szóval ha most megvenném sem tudnék játszani vele azonnal. + Itt még folytonos netkapcsolat is kell a játékhoz, ami picit elrettent, mert a Diablo 3 is ezt a megoldást alkalmazza több-kevesebb sikerrel. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#77420) Crytek


Crytek
veterán

Street Racing Syndicate

Enter your price ($0.99 minimum):
Beat the average (pay $1.07) and receive 2 keys :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#77421) tipuka válasza Crytek (#77420) üzenetére


tipuka
addikt

és te mit kaptál másik 2 kulcsot? :D

(#77422) birorichard


birorichard
őstag

Erről nem tud valaki valamit, hogy honnan lehet hozzájutni ilyen áron, mert én sehol nem ezt találtam. Tudom, Amazonon most 15 $, csak kíváncsiságból kérdezem.

(#77423) parandroid válasza BoneDragon (#77416) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tavasszal vettem meg xbox360-ra '2-t fizet, 3-at kap' akcióban két társával együtt a 20 EUR-s polcról, tehát 40 EUR-ért. Ugyanez az akció volt PS-re is, ott is volt Rivals. Grid 2-t, meg egy Angry Birds Trilogyt választottam még hozzá. Mindenféle lövöldözős játékok voltak még mellette, elég friss címek, de az nem az én műfajom, főleg nem konzolon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77424) TBT válasza szami777 (#77415) üzenetére


TBT
addikt

Amúgy ez így forintban átszámolva mennyibe kerül? Illetve valaki innét tud Amazonról venni ilyet?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#77425) szami777 válasza TBT (#77424) üzenetére


szami777
addikt

nem tudom megnézni pontosan menyi most a dollár, olyan 2800-2900ft körül van.
Sajna fizu előtt állok, én nem tudom megvenni neked, de biztos van itt olyan fórumtárs aki segít :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77426) #41133696 válasza cskamacska (#77417) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi az infót :R Anno vásároltam tőlük játékokat, illetve Stardock cuccokat. Mondjuk volt nekik egy olyan fura szokásuk, hogy a vásárlási értéken túl levontak minden egyes alkalommal 2$-t amit pár héten belül vissza is térítettek. Amikor kérdeztem őket, hogy miért... azt válaszolták, hogy náluk ez a bevett szokás. Sajnos egyébként is ritkán lehetett náluk olyan játékkal találkozni, ami nem Észak-Amerika számára volt elérhető.

(#77427) djculture


djculture
félisten

Ausztráliában beperelte a fogyasztóvédelem a Valve céget ..[link]
Alakul helyzet állitólag németben is hasonló készülődik, milesz szegény Gabe bával ha tovább lehet majd adni minden fiókon lévő játékot ;]

[ Szerkesztve ]

(#77428) sing1ep1ayer válasza djculture (#77427) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Semmi. Rádobnak pár százalékos tranzakciós díjat erre a bizniszre és jobban keresnek majd vele, mint valaha.

(#77429) ollie válasza djculture (#77427) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Előbb fognak bezárni, mint, hogy az megtörténjen.

***

(#77430) #41133696 válasza ollie (#77429) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként az a durva, hogy bár igen kevés az esélye, de matematikai szempontból mégis jelenlévő veszély, hogy egyszer bezár a bazár, és nincs semmilyen biztosíték arra, hogy a több száz vagy több ezer €-ért vásárolt játékok végleg elvesznének.

(#77431) gszp


gszp
csendes tag

Originbe bejelentkezve azzal szembesültem, hogy a Mass Effect 3 75%-os akcióban van. Ráklikkeltem a "Szerezd meg most" gombra, szépen be is rakta a kosárba, viszont az üzletben a teljes áron szerepel. Ez másnál is így van?

[ Szerkesztve ]

(#77432) szami777 válasza birorichard (#77422) üzenetére


szami777
addikt

Ez érdekes...
Biztos nem az amazonos akció ez. Viszont sehol nem adnak egy linket. 576, cdgalaxist is megnéztem, de ott se ennyi.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77433) maddionmax válasza gszp (#77431) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nálam működik, 2.4€ kedvezményesen...

(#77434) tikshow válasza #41133696 (#77430) üzenetére


tikshow
addikt

Igen, viszont ugyanannyira kevés esélye volt annak is, hogy az eredeti dobozos játékok CD/DVD-i tönkremennek. Mégis megtörtént/történik.

[ Szerkesztve ]

(#77435) Źşë' válasza sing1ep1ayer (#77428) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is, valamit uis ki fognak találni, a marketből sztem vígan megélnek már... és akkor ott van még a f2p játék lehetősége, csinálnak még pár tf2-t cs-t és dől a lé

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#77436) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - X-COM Franchise Pack - GMG - STEAM - 74% - 14,41 font
* XCOM: Enemy Unknown - The Complete Edition
* The Bureau: XCOM Declassified
- The Bureau: XCOM Declassified - Light Plasma Pistol
- The Bureau: XCOM Declassified - Codebreakers
- The Bureau XCOM Declassified: Hangar 6 R&D
* X-COM Complete Pack
- X-COM: Apocalypse;
- X-COM: Enforcer;
- X-COM: Interceptor;
- X-COM: Terror From the Deep;
- X-COM: UFO Defense

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77437) birorichard válasza szami777 (#77432) üzenetére


birorichard
őstag

Hát igen, gondolom most már ennyi az ajánlott fogyasztói ára, de még sehol nem árazták át. Cdgalaxison/576-on levitték 6000-re, azt ennyi. Na mindegy, szerintem behúzom amazonról, olcsóbb már úgysem lesz.

(#77438) #79621120


#79621120
törölt tag

Amazon Appstore :

Rayman Jungle Run ( ingyenes )
Rayman Fiesta Run $0.99
Mines of Mars $0.99
Mystery Castle HD 1-5 $0.99 / epizód

(#77439) TBT válasza birorichard (#77437) üzenetére


TBT
addikt

Az az érdekes, hogy egy hazai bolt sem vitte le az árukat. Az EA pedig mégis csökkentette. A boltoknak így nagyobb haszonhoz jutnak. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#77440) djculture válasza TBT (#77439) üzenetére


djculture
félisten

szeptembertöl lesz..

(#77441) zone


zone
őstag

Ingyen játék Greenlight szavazatért: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#77442) Buuster


Buuster
tag

-75%-os Costume Quest Steam kupon vihető privátban, a legelső viszi.

Ja, meg Dead Island: Epidemic giftek is vihetők, ha van ember a földön akinek kéne.

[ Szerkesztve ]

(#77443) bul07


bul07
nagyúr

Ki emlékezett frissítő
dlh.net-en még mindig lehet ingyen kapni East India Company Gold Edition játékot , olyan 1200-1300 játék(kulcs) van még
A friss regisztrálók e mellet még Enclave is igényelhetik (regisztráció után belépve fent a Profil / Keys kat és ott lehet a steam profilhoz adatni)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77444) oriic válasza bul07 (#77443) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán plusz infó, hogy érdemes német nyelven hagyni az oldalt, nekem csak akkor engedte az India-t aktiválni. Angol nyelvnél nincs is ott, csak Enclave.

Live-Die-Respawn

(#77446) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

TheCrew Gold - 14k @ Nuuvem

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#77447) i2k


i2k
senior tag

Gamersgate.com - STEAM - "City of Gangsters" - 85% - 3 euro
Ugyanott - STEAM - "City of Gangsters GOLD" - 85% - 4,5 euro
Ugyanott - STEAM - "The Dark Eye Demonicon" - 85% - 6 euro

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77448) cikasz válasza i2k (#77447) üzenetére


cikasz
őstag

Hát ha lenne Magyarítás az omertához még meg is venném mert nagyon tetszik a "gengszterkorszak", de így :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#77449) tipuka válasza TESCO-Zsömle (#77446) üzenetére


tipuka
addikt

dobozosban vajon mikor lesz elérhető az ára a gold edition-nak? :)

(#77450) djculture válasza tipuka (#77449) üzenetére


djculture
félisten

Szokás szerint csak akkor adják ki ha már minden dlc-t kiadtak, ac sorozatnál is ez van...

cikasz: Ne sajnáld nagyon rossz játék, televan értelmetlen megoldásokkal...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.