Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76751) TESCO-Zsömle válasza oriic (#76748) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tedd azt. Hazafelé pedig lékelj meg egy transzformátort, mert sok réz van benne, a telepen pedig átveszik.

cskamacska: Bármit lehet árulni bármennyiért. Szabad kereskedelem van. Nem az eladó sara, ha a vevő lusta utánajárni. A lustaságot meg kell fizetni. Ezért fizetsz az étteremben, ezért fizetsz a mosodában, de még a buszon/metrón is, mert lusta voltál órákat (napokat) sétálni.

sz: Ja, igen. A lustaságot szokás kényelemnek is nevezni, úgy nem annyira sértő...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76752) #41133696 válasza TESCO-Zsömle (#76751) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondolom te órákat vagy napokat sétálsz két város között, mert példát mutatsz, hogy milyen nem lustának lenni.
Van az mondás, hogy bort iszik vizet prédikál.

[ Szerkesztve ]

(#76753) Csapoati válasza #41133696 (#76752) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig teljesen igaza van. Manapsag a kenyelem kerul a legtobbe (mondom ezt ugy, hogy en is kenyelmes tipus vagyok).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76754) bullseye válasza Lackki (#76742) üzenetére


bullseye
addikt

Az, hogy valaki bundle kódot árul hónapokkal később, még nem lenne gond (az árrés meg az ő egyéni döntése). Csakhogy ezeket nem szabadna árulni a bundle szabályok szerint. Az meg, hogy a kapott Origin+Steam kódot még külön is dobja, az csak a to the max mozgalom része, amit én nem annyira támogatok.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76755) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ez egyébként tényleg unalmas heti program (mert már lassan tényleg az)... nyissatok már rá egy külön topicot és most itt hagyjátok abba.
(pl "Ki mikor mivel ver át a piacon" vagy ilyesmi... és hidessétek meg akit érdekel annak. :) )

Párszor tényleg elment még, de így már unalmas és parttalan. :(

Nincs rá törvény hogy mit mennyiért szabad megvenni és továbbadni, és a hülyeség ellen sincs. Pont.
Max ha túl jól megy kivetnek rád valami játékrezsicsökkentő extraprofit elvonó adót. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76756) eszement24 válasza djculture (#76729) üzenetére


eszement24
aktív tag

Engem is érdekelne mindkettő ha van :) Köszönettel :R

(#76757) TESCO-Zsömle válasza #41133696 (#76752) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, én megfizetem az árát, és nem hőbörgök, hogy gyalog ingyen lenne...

bullseye: Nuveem-ről és egyéb külföldi oldalakról/helyekről vásárolni se lenne szabad, mert azok az árak nem neked vannak. Magyaroknak magyar árak, 27% áfával, miegymással...

NetTom: Az ár -legyen bár irreálisan magas- nem átverés, pusztán egy tény. Semmi több. Még ha a piaci ár 10-szerese, akkor se. Átverés az, ha erről elhiteted a vevővel, hogy ez a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76758) bullseye válasza TESCO-Zsömle (#76757) üzenetére


bullseye
addikt

Bizony, azt részben tiltják is itt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76759) wjbhbdux válasza bullseye (#76758) üzenetére


wjbhbdux
veterán

kb AIDS-t lehet kapni az oldal idióta kis szabályaitól, amazonról nem vásárolhatsz de G2A féle emésztőgödrökből nyugodtan :U

/s

(#76760) C4mp3r


C4mp3r
addikt

megeri a 11 euros arat a borderlands 2 goty steamen? ahogy nezem anydeal-en amazonon volt egyszer 7euro gondolom ennel nem lesz olcsobb egyhamar

(#76761) TheProb válasza C4mp3r (#76760) üzenetére


TheProb
veterán

simán megéri

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76762) djculture válasza C4mp3r (#76760) üzenetére


djculture
félisten

Gamersgate-n 10 dollár volt már háromszor is.

(#76763) oriic válasza djculture (#76762) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amazonon is lehet sokszor 10dollárért kapni, nekem is onnan van.

Live-Die-Respawn

(#76764) echterion válasza TESCO-Zsömle (#76751) üzenetére


echterion
nagyúr

Pontosan. A lustaságot (vagy kényelmet, kinek hogy tetszik), meg kell fizetni.

(#76752) GoodSpeed: Sikerült kiválasztanod a fentiekből a legdurvább példát, de ha végiggondolod, alapvetően ez van mögötte. Vagy te miért használod a tömegközlekedést? Mert kényelmesebb, mint napokkal előtte elindulni gyalog...

(#76754) bullseye: Ebbe az irányba inkább nem menjünk el. Aki kimegy az utcára, 99%, hogy a következő fél órában valamilyen hülye szabályt megsért. Van jogsid? Ha nincs is, biztos, mentél már át úgy az úton, hogy nem volt ott zebra és nem is volt a járda meghosszabbításának tekinthető.
Vagy te csak hivatalos magyarországi disztribútortól vettél eddig steam-es játékot, ugye? Se nuveem, se g2a, se amazon, se a többi kódos oldal, akik nem a mi régiónkban árulnak hivatalosan... Na ugye.

**********

(#76765) cskamacska válasza C4mp3r (#76760) üzenetére


cskamacska
addikt

És még mielőtt i2K rád veti magát egy közeli bokorból, 11 euróért is megéri, legfeljebb nem tudsz keresni vele. :)

(csak a Hardvateraprón ;] )

mod: Tömegközlekedés vs ingyenkódok jópénzé meg a leghülyébb hasonlat volt amit mostanában olvastam PH-n. ;) IT körökben rettenetesen szeretik a béna autós hasonlatokat(illusztrálva mondanivalójukat a laikus massza ö ö kollegák felé :DDD), de na.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#76766) fuwiradis válasza C4mp3r (#76760) üzenetére


fuwiradis
tag

én meg a Borlderlands 1 GOTY-n gondolkodtam el, de sokallom a 7,5 €-t érte...

(#76767) bullseye válasza echterion (#76764) üzenetére


bullseye
addikt

Még jó, hogy nem megyünk el erre...
De rendben, az én bajom hogy szerintem pofátlanság a kb. 40 forintra kijövő játékot 800-ért adni, amikor el sem adhatná, meg a két összetartozó kulcsot még külön. Nagyon sajnálom, ha ezzel megsértettem, alkalomadtán személyesen kérek tőle bocsánatot, és mindenkitől, akinek eddig beszóltam, mert hasonlókat művel, pl. akciómentes árat tüntet fel akció közepén, ingyenes cuccot ad pénzért, stb. stb. Tényleg meg kell védeni őket az általam képvisel terrortól, aki meg bedől nekik, azt még egyszer külön lehúzni, mert az ő hibája, megérdemli.

Ugyanitt Empty Space SImulator 2014 pre-beta kódok 5000 ft/db áron eladóak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76768) #79621120


#79621120
törölt tag

(#76769) EnDaN válasza oriic (#76763) üzenetére


EnDaN
tag

Most épp annyi ($9.99): Borderlands 2 Game of the Year [Online Game Code]

[ Szerkesztve ]

(#76770) TESCO-Zsömle válasza bullseye (#76767) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudod én a két kezem összetenném, ha ez lenne a legnagyobb pofátlanság, amivel a világban találkoznék...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76771) oriic válasza EnDaN (#76769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék, best buy, vegyétek vigyétek, ennél nem lesz olcsóbb mostanában szerintem.

Live-Die-Respawn

(#76772) szami777


szami777
addikt

GetGames Indie Carnival
2 választása esetén 10% lejön pluszba az árból, 3 esetén 20% és így tovább. Az árak még így is borsosak azért.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76773) cikasz válasza zone (#76734) üzenetére


cikasz
őstag

Az az android bundle megéri a 2,5 dodót? (mondjuk inkább a fiamnak venném! :U )

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#76774) bigrob válasza oriic (#76771) üzenetére


bigrob
őstag

be is húztam :D

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#76775) bigrob válasza bigrob (#76774) üzenetére


bigrob
őstag

Mégsem sikerült... Valaki tudna segíteni beszerezni 3 borderlands 2 gotyot amazonról? :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#76776) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Greenman gamingen a Borderlands: The Pre-Sequel 25%-os kedvezménnyel £29.99 most, amihez kaptam e-mailben egy 30%-os kupont, így £21, ami ~8300 HUF.
Gondolom más is kapott a hírlevélben. Ha nem, és átruházható, szívesen odaadom valakinek, aki kéri.

Másnál is megjelent egy gusztustalan Google translate banner a GMG oldalain? Tegnap óta van ott, és nem jövök rá, hogyan tudnám kiirtani. Már állítgattam mindenhol mindent, de nem takarodik el. Böngészőfüggetlen, nem toolbar, nem települt semmi a gépemre.

(#76778) xsanyi77:
Kösz a tippet, kiirtottam vele én is. De nincs erre valami hivatalos megoldás? Ott van, ha tetszik, ha nem?!

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#76777) wjbhbdux válasza SenorGrande (#76776) üzenetére


wjbhbdux
veterán

X ? ;]

/s

(#76778) szami777 válasza SenorGrande (#76776) üzenetére


szami777
addikt

Itt is megjelent. Adblock bővítménnyel seperc alatt ki is szedtem. ;)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76779) ollie válasza SenorGrande (#76776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Yesssss! Borderlands Pre-Sequel, here I come! :D

***

(#76780) eami válasza SenorGrande (#76776) üzenetére


eami
addikt

x vagy van egy olyan gomb hogy nem kérsz többet fordítást az oldalra.

(#76781) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#76782) beteg válasza TESCO-Zsömle (#76757) üzenetére


beteg
őstag

 "Magyaroknak magyar árak"
Az igen!

Csak futni kell!

(#76783) TBT


TBT
addikt

Úgy tűnik az Origin mostantól elfogadja a magyar kiadású (CD Projekt) Mass Effect játék kódját is! :)

Kép is van!

PC Guru, Legjobb választás + Gyémánt kiadások kódját is elfogadja!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76784) oriic válasza oriic (#76781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elnézést, én olvastam félre, a béta kezdődik hétfőn. :( :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76785) Heavyrain válasza oriic (#76781) üzenetére


Heavyrain
őstag

Már sorsoltak nem?
Update: It's all over. That was quick. If you successfully claimed a key, it should be emailed to you in the next few hours.

Szerk.: Ja,már te is javítottad.

[ Szerkesztve ]

(#76786) szami777 válasza oriic (#76784) üzenetére


szami777
addikt

Kár, hogy lemaradtam róla megint, jelentkeztem is rá kétszer is. :(
Érdekelt volna mit hoznak ki belőle, HA jól tudom a TDU2 készítői csinálják ezt is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76787) Heavyrain válasza szami777 (#76786) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha van pénzed a Steam walleten (Így nem is kell valós pénzt felhasználni,amit majd walleten jóváír),próbáld ki,amit mate3553 ajánlott: Link Előrendelők automatikusan benne lesznek a bétában.

[ Szerkesztve ]

(#76788) genndy válasza TBT (#76783) üzenetére


genndy
addikt

Nekem is elfogadta :C
Köszi a hírt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76789) eszement24 válasza TBT (#76783) üzenetére


eszement24
aktív tag

Köszönöm :R Kár, hogy ott nincs magyar, de hát mindent nem lehet ugye..ennek is örülök :)

(#76790) TESCO-Zsömle válasza beteg (#76782) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Problem? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76791) SityiSXT válasza szami777 (#76786) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nem, ez a TDU1 után kivált banda.

(#76792) cikasz válasza TBT (#76783) üzenetére


cikasz
őstag

Én 2013.Dec.30-án aktiváltam az enyémet úgyhogy nem "mostantól" fogadja el :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#76793) SenorGrande válasza eami (#76780) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Világos, az x-szel bezárja, de újratöltéskor újból ott van. A nem kérek többet fordítást az oldalra gomb meg mindig csak az adott oldalra érvényes, márpedig a GMG-n is van aloldal bőven, meg már máshol is láttam feltűnni. Globális kikapcsolásra kerestem megoldást; nem is értem mire fel tolja a pofámba a google, kérés nélkül, és szemlátomást ki sem lehet kapcsolni. Mindegy, AdBlock-kal letiltottam a scriptet.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#76794) beteg válasza TESCO-Zsömle (#76790) üzenetére


beteg
őstag

Dehogy. Folytasd csak!

Csak futni kell!

(#76795) TheProb válasza SenorGrande (#76776) üzenetére


TheProb
veterán

na ez már jóféle ár, bár még így is vszínű megérni nvidia kupont vadászni majd :/

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76796) laceszgamer válasza TBT (#76783) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szintén elfogadta, köszi. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#76797) maddionmax válasza szami777 (#76694) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Köszi, az alap végre behúzva :DD

[ Szerkesztve ]

(#76798) velizare


velizare
nagyúr

úgy látom, még nem volt, 75-80% van minden a legtöbb megjelent 2k games játékra gőzbe' augusztus 25.-ig. sajnos az elővételesekre (civ 6) nem :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#76799) TESCO-Zsömle válasza beteg (#76794) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Efféle megjegyzésekre nem lehet érdemben reagálni. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76800) #41133696 válasza Balazs_ (#76724) üzenetére


#41133696
törölt tag

Vicces :D Igaz, hogy nekem angol verzióm van, és nem is GOTY (Dishonored ROW Dobozos), de akkor is poén. A GOTY majd 75-ösben ha lesz... :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.