Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76701) gmx9 válasza bigrob (#76698) üzenetére


gmx9
aktív tag

Nyilván az apróért felvásárolt darabokat adják 4,49 euróért, véletlenül sem a kiadóval egyeztek meg. :B

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#76702) TheProb válasza bigrob (#76698) üzenetére


TheProb
veterán

Mennyire jó amúgy ez a tropcio 4? Simcity-t, ergó a városépítős játékokat szeretem, de ez nemtom mennyire tetszene. Metacritic-en nincs olyan magas pontszáma.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76703) Frod válasza bigrob (#76662) üzenetére


Frod
addikt

Ha a tartalmat nézzük nem drága (alsó hangon elvagy vele 100 órát)
Én közel egy éve vettem ennyiért, azóta talán csak a Greenmangaming-en volt talán egyszer 10 $ ez a pakk, de nem emlékszem pontosan. Én amondó vagyok, ha szereted az fps-eket, és vannak haverok akikkel lehet tolni, akkor simán megéri rá beruházni, rengeteg időt ellesztek vele.

Do you see the white shadow?

(#76704) i2k válasza cskamacska (#76692) üzenetére


i2k
senior tag

//A brazil válogatott csúnya elverésére gondoltam...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76705) sagem válasza TheProb (#76702) üzenetére


sagem
addikt

Nem rossz játék, egy baja van, hogy hamar monotonná tud válni a "karrier" mód, de egyébként ilyen aprópénzeket simán megér:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#76706) i2k


i2k
senior tag

Shadowgate remake a STEAM-en.
Ahogy elnézem, igyekeztek hűen remixelni a játékot.

Én nem ismerem a 'zeredetit, de a promo videók rendesen felizgatták a játékos énemet.

//Igen, olvastam, hogy NES-es játék volt.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76707) i2k


i2k
senior tag

Assetto Corsa - 50%-on

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76708) TBT


TBT
addikt

ArcheAge Bétakulcs osztás!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76709) i2k válasza TBT (#76708) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi az infót. Meg is kaptam a kódot :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76710) szami777


szami777
addikt

Új humble weekly

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76711) gmx9 válasza TBT (#76708) üzenetére


gmx9
aktív tag

Belépéskor ezt az üzenetet kapom, nem tudok továbblépni: Error 429 - Too Many Requests (from you)

Erre nem tud valaki megoldást, volt már ilyesmi másnál is? Kb. vagy 2 hónapja nem léptem be, amúgy is ritkán látogatom az oldalt. Ha van valami kulcsosztás, ami érdekel, benézek, de ennyi.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#76712) Heavyrain válasza szami777 (#76710) üzenetére


Heavyrain
őstag

One Finger Death Punch hatalmas játék! :C

[ Szerkesztve ]

(#76713) Mate válasza gmx9 (#76711) üzenetére


Mate
nagyúr

pm-ben küldök kódot, nekem nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#76714) cikasz válasza TBT (#76708) üzenetére


cikasz
őstag

Köszi megjött nekem is. :R
Nem néz ki rosszul videó alapján a játék! :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#76715) ollie válasza bigrob (#76699) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem, mégpedig 2 ok miatt.

1. kulcsokat adnak, nem pedig steam giftet
2. hivatalos viszonteladó, nem szürke/fekete bolt

***

(#76716) TBT válasza i2k (#76709) üzenetére


TBT
addikt

25 GB a játék. De augusztus 22-25.-ig tart ez a bétaszakasz.

Viszont nem véletlenül next-gen MMO. Minden benne van, amit egy ilyen játékba bele lehet rakni. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76717) TBT


TBT
addikt

Augusztus 26.-án érkezik a The Walking Dead Season 2 záróepizódja!

Ütős kis trailer-t dobtak hozzá! Ezek a Telltale-s srácok nem szaroznak! Ideje elővennem a játékot! :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76718) TBT válasza cikasz (#76714) üzenetére


TBT
addikt

CryEngine 3 hajtja. :D

Jó játékot!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76719) djculture


djculture
félisten

Gamersgate oldalon 54 dollár a far cry 4 gold is meg az ac unity gold is előrendelésben uplayre meggondolandó..
Ezekbe benne van már mindkettőben a seasson pass is, Ezek mindegyike lesz vagy 20 k (dobozosan is 12k az alapjáték/ db) így meg 12783 ft az egész.
Valószínüleg én mindkettőt megveszem fszom se kinlódik a dobozossal plusz még utána vegyem a seasson passt másik 10 k-ért:)

[ Szerkesztve ]

(#76720) szami777 válasza djculture (#76719) üzenetére


szami777
addikt

Én is pont ma néztem a far cry 4-et náluk. Érdekes, hogy watch dogsnál gamersgate oroszat ír egyetlen nyelvként, unity és fc4 esetében már angol nyelv van. Kiváncsi vagyok, vajh ez a watch dogs tényleg russian only-e.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76721) Hokunda válasza TheProb (#76702) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Mint írták előttem karrier módban tényleg unalmassá tud válni, én 2-3 pályát csináltam meg viszonylag rövid idő alatt (1-2 nap) majd kihagytam kb egy hetet. A városmenedzsment legalapvetőbb különbségei a SimCity sorozathoz képest, hogy maga az épületek nem fejlődnek, leteszed az adott típusú lakóházat/ipari létesítményt/mezőgazdasági termelőeszközt...és az működik. Ipar/turizmus a fő bevételi forrás van némi politika is benne - ez nagyon felszíni csak - társadalmi csoportoknak kell megfelelni (zöldek, kommunisták, liberálisok, tekintélyelvűek, vallásosak). Korrekt, de nem szemkápráztató grafikával. Számomra a legnagyobb hibája az útépítések egyetlen fajtája és az útvonaltervezés eshetősége. Autópálya nincs - persze 1500-2000 lakosnál fura is lenne - de nagyon be tud dugulni a város, még előregondolkodás után is, állandó garázshelyek létesítése mellett.

[ Szerkesztve ]

(#76722) djculture válasza szami777 (#76720) üzenetére


djculture
félisten

watch dogsnál minden országban megjelent a régiós nyelven acucc de ennél már nem fog:)
Sajnos a magyar nyelvű játékoknak ugynézki hogy lőttek. EA is idén már a fifát is angolul jelentetik meg nálunk. Egyedüli bizodalmam witcher 3-ban van hogy az legalább kap magyar feliratot.

[ Szerkesztve ]

(#76723) duvi válasza djculture (#76722) üzenetére


duvi
nagyúr

Eddig úgy néz ki, hogy megkapjuk a lokalizációt:
"Full voiceover and subtitles: English, Polish, German, French, Russian, Brazilian Portuguese, Japanese. Subtitles only: Arabic, Italian, Spanish, Traditional Chinese, Czech, Hungarian, Latin America Spanish, Korean. "

(#76724) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Ha én megvettem régebben a Tropico 4 Collectors Bundle-t, akkor az azóta megjelent DLCket én automatikusan megkapom? Mert nekem nem rémlik, hogy a Collectosomban benne lett volna az Apocalypse...

Dishonored - Game of the Year Edition 8,49€
Sztori DLC-k külön 4,99€, limitedes DLC-k 1,99€, csak alap meg 3,74€.

[ Szerkesztve ]

(#76725) maddionmax válasza Balazs_ (#76724) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Dishonored GOTY minden pénzt megér :)

(#76726) djculture válasza maddionmax (#76725) üzenetére


djculture
félisten

Ja a 990-es tesco árát mindenképpen ma ott vigyorgott a 1990-es far cry 3 mellett...2800forint-ért hát majd hármat lehet venni egy 2 éves játékról beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#76727) TheProb válasza Hokunda (#76721) üzenetére


TheProb
veterán

Köszi, lehet beruházok rá, ennyit még megérhet látatlanban.

(#76722) djculture: Amíg a magyarok nagy része inkább egyéb forrásokból szerzi be a játékokat addig nem igen fog sok lokalizált játék lenni. 1-2 nagyobb kiadó tett próbát már erre, de ők se akarnak maguknak veszteséget csinálni. Természetesen ez érthető a haza fizetőképességhez képest...

Na 990ért insta buyolnám azt a dishonoredet, persze ha GOTY. Bár kétlem, hogy a helyi tecsóban lenne :(

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76728) genndy válasza djculture (#76726) üzenetére


genndy
addikt

990-ért biztosan nem a GOTY volt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76729) djculture válasza genndy (#76728) üzenetére


djculture
félisten

Szolnokon az volt a sima 599.. Vettem 2 darabot meg 2db far cry3-at. Sajnos már el is mentek, holnap még benézek mert mondták hogy hétvégére kidobálnak a polcokra minden régi játékot. Tescoban nyár végi kiárusitás van minden féle játékra most. stalkerek sajnos elfogytak mondta haver hogy azok 990-ért mentek szintén és gyémánt kiadásban az összes.

[ Szerkesztve ]

(#76730) TheProb válasza djculture (#76729) üzenetére


TheProb
veterán

netán lenne én vevő lennék egyre :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76731) Crytek


Crytek
veterán

Hogy ez a Dishonored Goty nem akar már végre -75%-ot kapni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#76732) bullseye válasza szami777 (#76710) üzenetére


bullseye
addikt

Ez a Two Brothers nem az a Brothers... persze ártatlanság vélelme meg minden, lehet, hogy sokkal régebben ez volt a tervezett címe, stb. stb. Csak gondoltam szólok.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76733) eami válasza bullseye (#76732) üzenetére


eami
addikt

kicsit zavaró, de azért más címük van. az egyik szimplán two brothers, a másik meg brothers: tale of two sons

[ Szerkesztve ]

(#76734) zone válasza Crytek (#76731) üzenetére


zone
őstag

Én is arra várok egy ideje, hogy az 1500-1800 körüli árat elérje.

A Bundle Stars boltjában a Black Mirror 2 és 3, még 6 napig 1-1 euró darabja.

Van még egy új bundle Androidra: [link]
És PC-re néhány indie bundle: [link]
És új IR bundle is: [link]
Itt pedig átlagár felett két kulcsot adnak mindegyikhez: [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#76735) FollowTheORI válasza #79621120 (#76700) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez csak elő óvatosság, mivel pre-ordernél valószínű még nem dölt el milyen régiók lesznek és lesz e külön délamerikai.
Amugy most még nincs régiós zár rajta... meg volt egy spéci akció rajta hónapokkal ezelőtt ott és lehet azért is van kiírva ez.

Juhuuu... végre tud az Uplay is elrejteni játékokat. Végén csak egyformára fejlődik az összes kliens. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76736) Dilikutya válasza FollowTheORI (#76735) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért akarsz játékot elrejteni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76737) FollowTheORI válasza Dilikutya (#76736) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Steam-es, meg mindenféle demo kacatot ami már nem kell Uplayben hogy látszódjon. :)

(Hálistennek indie és hasonló cuccal ez még nincs teli. ;] )

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76738) vidaila válasza Dilikutya (#76736) üzenetére


vidaila
aktív tag

Ha netán ismerősök, esetleg főnök látja a steam fiókodat, a Leisure Suir Larry meg hasonló játékokat inkább rejtse el mások szeme elől :D

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#76739) Dilikutya válasza vidaila (#76738) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76740) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez milyen már hogy újságmelléklethez járó kódot valaki pénzért árul. :(

Nálam ha volt ilyen bedobtam közösbe, vagy kisorsoltam... :(((

Live-Die-Respawn

(#76741) bullseye válasza oriic (#76740) üzenetére


bullseye
addikt

Ő igazi üzletman, az EA bundle kódokat is külön eladja Steamre, meg Originre. De számos elégedett ügyfele van, úgyhogy mi vagyunk a rohadékok.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76742) Lackki válasza bullseye (#76741) üzenetére


Lackki
senior tag

szerintem nincs ebben semmi, hogy vki fél éves bundle kódokat árul külön :)
nagyon sokan teszik és ez nem is baj.
Mivel jobb az, hogy vki a 80ft-s játékot árulja 800ért?

Privátot hamarabb észreveszem

(#76743) #41133696 válasza oriic (#76740) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát hogy finom és visszafogott legyek nem túl szép dolog :(((

(#76744) TESCO-Zsömle válasza oriic (#76740) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ingyenes az újság?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76745) Lackki válasza TESCO-Zsömle (#76744) üzenetére


Lackki
senior tag

pont ezt akartam írni... pénzt adott érte és ki van fizetve úgy mondd a játék, innentől miért ne adhatná el?

Privátot hamarabb észreveszem

(#76746) echterion válasza Lackki (#76745) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak a szokásos erkölcscsőszség megy megint. Nem kell vele különösebben foglalkozni, mindent el lehet adni, amire van vevő. Ennyi, erről szól ez a kedves kapitalista világ, amit ilyen frankón felépített az emberiség.

**********

(#76747) ZsZso válasza oriic (#76740) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez nettó trollkodás. :( Hetente egyszer bedobja valaki, hogy Ő nem is hitte volna, hogy milyen gonoszak/ostobák/rosszak/stb. tudnak lenni az emberek. Linkel hozzá egy hardveraprós hirdetést, aztán a következőképpen alakul a sztori:

1. Háborognak rajta még 10en.
2. Jön valaki aki megmondja, hogy semmi közük hozzá a háborgóknak és ne rontsák az eladó üzletetét
3. Zárásképpen valaki megkéri a közösséget, hogy haggyuk már az egészet a francba (ez most én vagyok) :)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#76748) oriic válasza TESCO-Zsömle (#76744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Komolyan? Ok, holnap bemegyek tesco-ba, kiszedem 5 újságból a kódot és bedobom ide ingyé... felteszem apróra mint eladó.

Jó hagyjuk témát, rosszul jövök ki csak belőle. Elnézést.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76749) Lackki válasza oriic (#76748) üzenetére


Lackki
senior tag

azt lopásnak hívják ugye tudod :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#76750) cskamacska válasza TESCO-Zsömle (#76744) üzenetére


cskamacska
addikt

Az nem, de a feliratkozásért ingyen kiküldött kódok azok, így ha eladja az újságból kapottat is, akkor tényleg ingyen volt az újság.. ;]

A Vatera brigádot meg innen is csókoltatom. De talán igazuk is van, ha már züllés, akkor csináljuk tisztességgel, irány a full kretén. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.