Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76651) ayo válasza TheProb (#76649) üzenetére


ayo
addikt

magyar store az € azért

http://jateknaplo.blog.hu

(#76652) csaba951 válasza TheProb (#76649) üzenetére


csaba951
veterán

Semmi gond, de tedd hozzá, hogy UK-ben élőknek! Mi se szívatunk téged azzal, hogy xx forint egy játék a Tesco-ban. Ja, Szegeden! :D

[ Szerkesztve ]

(#76653) TheProb válasza csaba951 (#76652) üzenetére


TheProb
veterán

Ha tudom, hogy nem lehet innen megvenni akkor nyílván szólok...
Mivel nem próbáltam ténylegesen megvenni így nem derült ki, hogy megtudom-e venni vagy sem.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76654) Lackki válasza djculture (#76650) üzenetére


Lackki
senior tag

ez hogy mi mennyit ér, könyörgöm ne előre szabjuk meg :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#76655) TheProb válasza csaba951 (#76652) üzenetére


TheProb
veterán

egyébként meg jönne még rá 25% off, csak jelenleg UK és US only ha minden igaz. Az még nem derült ki, hogy lesz-e máshol is a további -25%.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76656) Alien83 válasza TheProb (#76633) üzenetére


Alien83
senior tag

Nekem 50 euro és úgy hogy a 2. rész megvan...:D

(#76657) djculture


djculture
félisten

[link] Minden héten egyre olcsóbb ahogy közeledik a megjelenés:) Ez is nagy csoda manapság :)

[ Szerkesztve ]

(#76658) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A hétvégén ingyenes lesz a Borderlands 2. Ha valaki valami csoda folytán még nem vette meg, kipróbálhatja.

Live-Die-Respawn

(#76659) eami válasza oriic (#76658) üzenetére


eami
addikt

szerintem nem egyértelmű hogy ingyenes lesz vagy ingyenes lesz játszani vele a hétvégén. Amúgy nekem sincs meg még :-D

(#76660) ZsZso válasza eami (#76659) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Elég valószínű, hogy csak a szokásos játsz ingyen egy hétvégén keresztül promó lesz. ;)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#76661) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem Steam-en elég egyértelmű... :D

"Play Borderlands 2 for FREE starting now through Sunday at 1PM Pacific Time. You can also pickup Borderlands 2 at 75% off the regular price!"

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76662) bigrob válasza oriic (#76658) üzenetére


bigrob
őstag

Sztem a goty még így is drága.. Vélemény?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#76663) Dilikutya válasza oriic (#76658) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem vettem meg. Nem véletlen csoda az oka, nem tetszett. A télen a legutóbbi ingyenes hétvégén letöltöttem, de hamar meguntam. Most le se szedem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76664) genndy válasza bigrob (#76662) üzenetére


genndy
addikt

Amennyi tartalom van benne, nem az.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76665) Arkennys válasza genndy (#76664) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nézem a goty listáját, és lehet én psycho pakkot megveszem érdeklődés miatt, többit nem. Lényegi dolog a mechanomanceren kívül nekem nem nagyon tűnik fel a border 2 plusz season pass kombóhoz képest, legalábbis ami miatt megérné még ráfizetnem. Aztán mejd meglátom olyannal multizva akinek GOTY van meg, lesz e belőle szívás

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#76666) DeFranco válasza oriic (#76658) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én sem vettem meg, az első rész megvolt, rengeteget játszottam vele, rajongtam érte, de olyan csömöröm lett tőle, hogy ha már a zenéjét meghallom, vagy csak meglátok abból a cell-shaded orgiából egy screenshotot már elkap az émelygés.

(#76667) ollie válasza Arkennys (#76665) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig azok a DLC-k nagyon sok tartalmat adnak hozzá.

***

(#76668) Arkennys válasza ollie (#76667) üzenetére


Arkennys
addikt

és mégis melyikek? mert nekem úgy tűnt, a goty lényegében egy két skin pakkal turbózott season passos dolog, plusz a két plusz kaszt DLC.

season passt aktiváltam, így mutatja nekem ezeket:
tiny tina
sir hammerlock
mr torgue
ultimate vault hunter pack
captain scarlet

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#76669) genndy válasza Arkennys (#76665) üzenetére


genndy
addikt

Állj. Én arra mondtam ha olyan veszi meg akinek még nincs belőle meg semmi. Ha már megvan az alapjáték+SP, akkor nincs sok plusz. De a GOTY most már jobban megéri mint az alapjáték+SP.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76670) i2k válasza Arkennys (#76665) üzenetére


i2k
senior tag

Mindenkinek szíve-joga megfosztani magát a plusz élménytől.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76671) Arkennys válasza genndy (#76669) üzenetére


Arkennys
addikt

Ja, csak véletlen neked ment válasznak a HSZ-em :)

i2k: hát a kaszt DLCn kívül még a creature slaughterdome van csak ami nincs így meg, és mivel a mechanomancer és a skinek nem érdekelnek, szerintem ezt a kettőt megveszem és kb ugyanott tartok :) de szóljatok, ha tévedek

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#76672) i2k válasza Arkennys (#76668) üzenetére


i2k
senior tag

Nézelődj!

A "Borderlands 2: Assassin Cl0ckw0rk Pack (fej és skin) " sortól lefelé téged nem fog érdekelni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76673) genndy válasza Arkennys (#76671) üzenetére


genndy
addikt

Te olcsóbban kijössz ha csak a hiányzókat veszed meg (mármint ami érdekel is).
Küldetés még az 5 Headhunter pack, de az nincs benne a GOTY-ban sem. Ha kell, vedd.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76674) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Border 2 szakértők - a Psycho-t és a Mechromancer-t érdemes megvenni? Most akarok majd csak belevágni a 2-be, a többi értelmes DLC megvan, csak ezt a kettőt eddig hanyagoltam. Érdemes pl. egyből egy Pscho-val nekivágni?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76675) Heavyrain válasza Agyzuzo (#76674) üzenetére


Heavyrain
őstag

Psycho nagyon jó,viszont eléggé nehéz kezelni,én a helyedben nem azzal kezdenék. (Az inkább 2. végigjátszáshoz ajánlott)
A Mechromancer +4 alap kaszt sokkal játékosbarátabb.

[ Szerkesztve ]

(#76676) Arkennys válasza genndy (#76673) üzenetére


Arkennys
addikt

Az lesz szerintem, egyelőre psycho és slaughterdome, aztán meglátom még valamit behúzok e.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#76677) ollie válasza Arkennys (#76668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja hát Seasons Pass mellé nem kell a GOTY, de eddig nem is erről volt szó.

***

(#76678) genndy válasza Agyzuzo (#76674) üzenetére


genndy
addikt

Psycho = Berserker kb. Berohan a tömegbe és tombol.
Mechromancer = Segítő robotos, kb. mint a katona a lövegtornyával, de a robot jobb mert mozog, több ellenfelet le tud csapni. Egyedül játszva kezdésnek talán a legkönnyebb, de bossok ellen nem az igazi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76679) Arkennys válasza ollie (#76677) üzenetére


Arkennys
addikt

Én csak kérdeztem van e valami kirívó plusz benne a SPhez mérten amit nem látok steames listában, vagy átfutott rajta a szemem :) de ezek szerint rendben lesz így a dolog, na meg még amint néztem van bőven ilyen olyan apróbb DLC ami nincs gotyban benne. De pl vault upgrade pack 2-őt is majd meglátom érdemes e nekem venni, border 1 et is mire végigfutottuk DLC-kkel, már elégséges is lett úgy, és egyelőre második kicsontozásnak nem futottam neki. Border 2 ben pedig gunzerkerrel kezdtem neki, bár első részben nekem kicsit jobbnak tűntek a kasztképességek, de majd meglátom még :)

szerk: genndy megerősítette akkor amit gondoltam, hogy psycho lesz a nekem való, border egyben is brick volt a kedvenc :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#76680) i2k


i2k
senior tag

GreenManGaming - Indie Bundle 5 és 6

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76681) i2k válasza Arkennys (#76679) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor legyen végre tisztázva:

* Borderlands 2 (alapjáték)
Borderlands 2 Season Pass: (benne 4 sztori DLC és ajándékként az első szintemelő csomag:)
- Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage (sztori DLC)
- Borderlands 2: Captain Scarlett and her Pirate's Booty (sztori DLC)
- Borderlands 2: Sir Hammerlock’s Big Game Hunt (sztori DLC)
- Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep (sztori DLC)
* Borderlands 2: Collector's Edition Pack (skinek és szivárvány gránát)
* Borderlands 2: Creature Slaughter Dome (aréna)
* Borderlands 2: Mechromancer Pack (karakter)
* Borderlands 2: Psycho Pack (karakter)

GOTY-ban nincs:
* Borderlands 2: Headhunter 1: TK Baha's Bloody Harvest (mini sztori DLC)
* Borderlands 2: Headhunter 2: The Horrible Hunger Of The Ravenous Wattle Gobbler (mini sztori DLC)
* Borderlands 2: Headhunter 3: How Marcus Saved Mercenary Day (mini sztori DLC)
* Borderlands 2: Headhunter 4: Mad Moxxi and Wedding Day Massacre (mini sztori DLC)
* Borderlands 2: Headhunter 5: Sir Hammerlock vs. The Son of Crawmerax (mini sztori DLC)

Erősen ajánlott - főképp az újrajátszhatóság, a kihívás és a kooperatív élmény növelése érdekében:
* Borderlands 2: Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack 1 (szintemelő, kiegyensúlyozó csomag)
* Borderlands 2: Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack 2 (szintemelő, kiegyensúlyozó csomag)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76682) i2k


i2k
senior tag

GreenManGaming - Namco Bandai Deals
Hátha valakinek a Dark Souls (1) vagy az Enslaved kimaradt...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76683) djculture válasza i2k (#76682) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a dark souls 1 most is kifog maradni 2660forintért :) Nagyon gyenge a forint most..

Borderlands 2: Headhunter 5: Sir Hammerlock vs. The Son of Crawmerax ha kell valakinek irjon rám én 1 dollárért tudok még maradt 1 darabom.. Mégis olcsóbb mint 0.98 euro..

[ Szerkesztve ]

(#76684) Arkennys válasza i2k (#76681) üzenetére


Arkennys
addikt

köszi az összefoglalóért :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#76685) oriic válasza bigrob (#76662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kinek mi drága. Akciózáskor 1500-2000ft-ért beszerezhető. Nekem pl 10 dollárért lett meg. Igaz amazonról.

Live-Die-Respawn

(#76686) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Csak érdekesség képp, leveleztem egy probléma kapcsán az Indiegala-val, és ezért van 60 nap limit a kulcsos segítségen, ha esetleg nem tudtátok volna a fő okot, azért nem tudnak segíteni utána mert nem tudnak új kulcsot adni, ha a régivel probléma van. :)

"According our terms of service we can not provide support for bundles purchased more than 60 days ago. This is because usually after that timeframe we must send back the unused keys to the publishers. So, the most we can do is replace your key with another game in a one active bundle or recently finished."

Jó tudni. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76687) bijesz válasza FollowTheORI (#76686) üzenetére


bijesz
aktív tag

Na de mivel megszünt az indiegala-nál is a kulcsos téma (szerintem legalább 60 napja) ezért ennek már semmi értelme.
Gondolom az aktiválási supportra is ugyanez vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#76688) #79621120 válasza DeFranco (#76666) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nekem Randy " elcseszem a Duke Nukem-et meg az Aliens: Colonial Marines-t " Pitchfordból lett elegem . Majd akkor fogok ismét Gearbox játékot venni ha piros hó esik .

(#76689) Sirpi válasza bijesz (#76687) üzenetére


Sirpi
senior tag

Attól, hogy nem tolja az arcunkba a kulcsot, hanem közvetlenül aktivál, még ugyanúgy kulcsokkal dolgozik (és a HB is).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#76690) ollie válasza #79621120 (#76688) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Borderlandsek kifejezetten jók.

***

(#76691) i2k


i2k
senior tag

Biztos más áll a dolgok mögött (nem vagyok naiv), de erős túlzással: mintha a brazilok rohadtul megharagudtak volna a világra: egyre több régiókódos játékuk van a Nuuvemen.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76692) cskamacska válasza ollie (#76690) üzenetére


cskamacska
addikt

Pláne, ha arra verik el az Alien játékra szánt pénzt is. ;]

i2k: Képzelem ahogy a Nuuvem tulajai rázzák az öklüket az egyre növekvő eladásokat látva, és szidják a mocskos külföldieket, akik elveszik az éhező brazil gyerekek szája elől a betevő játékakciókat. :DDD

Milyen újabb játékokat zártak el a mocskos külföldi kiadók előlünk? :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#76693) JoolsNOS válasza ollie (#76690) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kinek mi. Én azt is megbántam, hogy az ingyenkuponomat beaktiváltam. Máig nem tudom mit szeretnek benne az emberek. Bár így vagyok a Bioshockokkal is.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#76694) szami777


szami777
addikt

Originen 70%-ot kapott a Titanfall
[link]
Mexikói originen 12 $ az alap változat és 21$ a deluxe edition

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76695) bigrob válasza szami777 (#76694) üzenetére


bigrob
őstag

És ha a mexikói barátomnak magyar bankkártyája van azzal is meg tudja venni? :)
Illetve ha jól emlékszem itt originen nincs régiózár igaz?

A DLC-k mennyire tartalmasak szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#76696) reelc válasza szami777 (#76694) üzenetére


reelc
veterán

Utánanéztem, mert én nem tudok ilyeneket fejből... szóval egy alig 5 hónapos játékot, ami a kiadó reménysége, máris ekkora akcióban adnak?
Nem fogyik, és el kell adni a DLC-ket amiket kiadnak? :)
A játékot csak videókról ismerem, nem tudom milyen, de nálam úgysem futna.

(#76697) oriic válasza bigrob (#76695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs régiózár, Titanfallt sokan Mexikóból vették meg. Itt ph-n is.

Live-Die-Respawn

(#76699) bigrob


bigrob
őstag

Úgy tűnik bundlestars is bevásárolt a nagyon akciós tropicóból :D 4,49 EUR-ért adják...
vicc

@orichalcos: köszi

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#76700) #79621120 válasza cskamacska (#76692) üzenetére


#79621120
törölt tag

Például : Alien: Isolation

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.