Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76151) gszp válasza cskamacska (#76150) üzenetére


gszp
csendes tag

Hmm, ez most végül is egy rts, vagy felülnézetes akciójáték?

Illetve már nem kell neki minimum Win8?

[ Szerkesztve ]

(#76152) oriic válasza cskamacska (#76150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Wars a legjobb stratégiai játék Xbox360-on, a Spartan Assault meg simán egy jó kis arcade cucc.

Live-Die-Respawn

(#76154) Mate válasza oriic (#76153) üzenetére


Mate
nagyúr

5 percen belül használd a szerkesztést ;] :D

(#76155) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No egy rakat kód lesz olcsón kapható akkor az új BOrderlands játékból:

[link]

[link]

(#76154) mate3553

Tudom, én töröltettem. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76156) cskamacska válasza oriic (#76152) üzenetére


cskamacska
addikt

Mindkét állítás igaz, de mihez képest? :)
Halo Wars csak az Stormrise/EndWar/Universe at War féle borzalmakhoz képest mutatott valami kiemelkedőt(meg még több egyszerűsítést), ami értékelendő, mert gamepaddel stratégiát játszani olyan, mint kormánnyal CS-ben fejlövéseket zsákolni, de azért legyünk őszinték, játékmenetében a PC RTS Master Race gyengébb képviselőinek cipőtalpát sem méltó megpucolni egy hétméteres kefével. :P

Spartan Assault pedig egy rövidecske telefonos játék, mobil portokhoz képest egész jó, én is megvettem, de egy Renegade Ops, vagy Guardian of Light helyett nem fogom ajánlani. :B

gszp: Felülnézetes lövölde, igen. Windows 8 a Windows Store változathoz kell, ami egy régebbi direkt Windows Phone port, amiben még benne vannak a mikrotranzakciók, nincs beállítási panel, és állítólag bugosabb is. Gondolom azóta azt is frissítették, de amennyire a GfWL-al törődtek, lehet hogy a konkurenciánál továbbra is a jobbik terméküket lehet megvenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#76157) oriic válasza cskamacska (#76156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha játszottál vele, tudhatod, hogy tökéletesen irányítható a Halo Wars boxon.

Live-Die-Respawn

(#76158) morvaigaben


morvaigaben
tag

Tiszta szégyen, hogy az MS a Tomb Raiderrel szeretné megnyomni az Xbone eladásokat... Nem hinném, hogy sokan csak ezért vennének egyet. Szerintem fél/1 éven belül jön az PC-re is :) remélem... :W

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#76159) djculture válasza oriic (#76155) üzenetére


djculture
félisten

Már megint a GeForce® GTX 770, 780, 780 Ti, or TITAN BLACK szériához adják... Ráadásul Románia is ottvan bennünket kihagytak megint az lesz hogy két nagy ker vagy adja épp vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#76160) BoneDragon válasza djculture (#76159) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látom a 760 már túl olcsó nekik ahhoz, hogy beletegyék...

(#76161) gszp válasza cskamacska (#76156) üzenetére


gszp
csendes tag

Köszönöm a választ, így sem érdekel jobban, mint eddig, de aztán ki tudja. :D

(#76162) 3shae válasza Hunbeast87 (#76138) üzenetére


3shae
aktív tag

Felsorolnom is nehéz hogy mennyi nagy név figyel itt a polcomon a Tesco jóvoltából :D

Az NFS is megvan :)

(#76139) gszp ha arra járok és látok valamit, dobok egy privit.

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#76163) eami válasza djculture (#76159) üzenetére


eami
addikt

nahát akkor nem is veszek nvidia kártyát!!! meg amúgy sem ;]

(#76164) beteg


beteg
őstag

Fel tudok ajánlani egy 11 éves "akció, kaland" fps-t:
Nosferatu: Wrath of Malachi
Steam Key: HJWZV-ZFR60-9I5GP

Csak futni kell!

(#76165) Nirvatti


Nirvatti
tag

Sziasztok,

Bevásároltam a Dunakeszi Tescoban.

Az alábbi játékokból dupláztam, tehát 1-1 példányt továbbadok beszerzési áron (319 ill. 399 Ft):

- Need For Speed: Undercover
- Need For Speed: Shift
- Crysis Maximum Edition
- Crysis 2
- Medal Of Honor 10th Anniversary pack
- Medal Of Honor /2010/

Budapesti személyes átvételnek (Stadion, Nyugati pu., Blaha) örülnék a leginkább, de előre utalás után postázom is.

Volt még SIMS 3 kiegészítő aprópénzért, ha szépen megkértek még azokért elugorhatok:
- Diesel
- Leszáll az éj
- A világ körül

(#76166) Pangelus válasza beteg (#76164) üzenetére


Pangelus
tag

Ninjultam régi klasszikus Köszönöm :R

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#76167) beteg válasza Pangelus (#76166) üzenetére


beteg
őstag

:R

Nirvatti: :C

Csak futni kell!

(#76168) djculture válasza wjbhbdux (#76102) üzenetére


djculture
félisten

Nemhiszem : [link] Crystal Dynamics twitteren kiirta hogy ez a rész csak xboxone-ra jön ki

[ Szerkesztve ]

(#76169) TESCO-Zsömle válasza djculture (#76168) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Halo fíling...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76170) djculture válasza TESCO-Zsömle (#76169) üzenetére


djculture
félisten

Hát ja ezt irták ki, nekünk marad a Lara Croft and the Temple of Osiris a ps4-eseknek meg a Tomb Raider: The Definitive Edition :

Dear Tomb Raider Community,

As you may have seen, we’ve just announced that Rise of the Tomb Raider, coming Holiday 2015, is exclusively on Xbox. We consider all of you to be the lifeblood of Tomb Raider and the work we do at Crystal. I’d like to give you some insight into this decision, and why we feel this is the very best thing for the Tomb Raider sequel we’re creating at the studio.

Tomb Raider in 2013 was a success due in large part to your continued support. Our goal has always been to deliver something truly special with Rise of the Tomb Raider. Today’s announcement with Microsoft is one step to help us put Tomb Raider on top of action adventure gaming. Our friends at Microsoft have always seen huge potential in Tomb Raider and have believed in our vision since our first unveil with them on their stage at E3 2011. We know they will get behind this game more than any support we have had from them in the past - we believe this will be a step to really forging the Tomb Raider brand as one of the biggest in gaming, with the help, belief and backing of a major partner like Microsoft.

This doesn’t mean that we’re walking away from our fans who only play on PlayStation or on PC. Those are great systems, with great partners, and amazing communities. We have Lara Croft and the Temple of Osiris coming to those platforms this December, and Tomb Raider: The Definitive Edition is available on PS4.

We know that there are probably many more questions and concerns. Please do send them to us, and we’ll answer to the best of our ability. Meanwhile we’re going all out to try and make something truly special - the most ambitious Tomb Raider game ever built.

Thanks,

Darrell Gallagher
Crystal Dynamics Head of Studios

[ Szerkesztve ]

(#76171) TESCO-Zsömle válasza djculture (#76170) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tomb Raider in 2013 was a success due in large part to...

...AMD's Never Settle program... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76172) djculture válasza TESCO-Zsömle (#76171) üzenetére


djculture
félisten

[link] :C

Microsoft kicsit magára haragitotta ezzel az embereket, sony-nál meg garatuláltak a lépéshez..:D

[ Szerkesztve ]

(#76173) cskamacska válasza oriic (#76157) üzenetére


cskamacska
addikt

Már amennyire a box enged ilyet. :)

Nem az a gond, hogy a Halo Wars nem jó játék(ahhoz túl sok pénzt öntöttek bele), csak műfajon belül nagyon kevés egy rendes PC stratégiához képest. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#76174) Dyingsoul válasza oriic (#76155) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ezt most nem értem, akkor most hogy lehet borderlandsot kapni? Van GTX 770-em, de nvidia shieldem nincs. Geforce experienceben pedig tudom kezelni a shadowplayt, de most akkor hova mit streameljek ez nem tiszta...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#76175) kriszpontaz válasza Dyingsoul (#76174) üzenetére


kriszpontaz
veterán

???? Ez nem nyereményjáték.

Annyit ír hogy streamelheted ha megvan a játék és rendelkezel a hozzá való cuccokkal. Ez csak marketingszöveg.

Új VGA vásárlása esetén van a csomagban igénylőkód. Ennyi. (Már ahol lesz, és feltüntetik.) Azokat lehet majd olcsón megvenni attól aki eladja.

[ Szerkesztve ]

(#76176) djculture válasza Dyingsoul (#76174) üzenetére


djculture
félisten

Dead rising 3 pc gameplay: [link]
45 euro a steam-en hát...

[ Szerkesztve ]

(#76177) Nirvatti válasza Nirvatti (#76165) üzenetére


Nirvatti
tag

Crysis Maximum Edition
Medal Of Honor 10th Anniversary pack
Need For Speed: Undercover

(#76178) section9 válasza djculture (#76176) üzenetére


section9
őstag

Én 4500 forintért vettem 10 TF2 kulcsért. :)

(#76179) djculture válasza section9 (#76178) üzenetére


djculture
félisten

Még az is sok érte, csávónak olyan darabos a mozgása mint egy 10 éves játékban, zombik között ugrál azok meg rá se hederítenek maximum ha közvetlenül odaáll egyik mellé. Nem ez a szint van manapság egy normális játékban, de legalább zombi van kismillió meg a grafika is elmegy.
Karácsonyra budget lesz ez is.

[ Szerkesztve ]

(#76180) bigrob


bigrob
őstag

Az ilyen pászáz forintos nfs-ek a tecsóból originen aktiválhatók?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#76181) albert8


albert8
addikt

Én is el fogok nézni az itteni tescoba, ha esetleg kell valakinek valami szóljon.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#76182) pigster válasza albert8 (#76181) üzenetére


pigster
senior tag

Akkor én szólok

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#76183) djculture


djculture
félisten

Orosz originen vannak szép akciók..
Fifa13- 299,00 руб 1945forint bennevan a magyar nyelv
Ingyen szerzett bf3-hoz prémium- 179,70 руб 1165forint

[ Szerkesztve ]

(#76184) tipuka


tipuka
addikt

Ha valaki megy a tecsóba, ezeket keresem. :)
Medal Of Honor 10th Anniversary pack és az NFS Undercover. előre is köszi szépen annak, aki jó fej és engem választott. :D :R Persze, ha az originen aktiválhatóak, csak akkor van rá szükségem! :)

[ Szerkesztve ]

(#76185) oriic válasza djculture (#76168) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#76186) ayo válasza oriic (#76185) üzenetére


ayo
addikt

na akkor nyertem :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#76187) djculture válasza oriic (#76185) üzenetére


djculture
félisten

Majd ha épp telepitjük a játékot akkor elhiszem, tegnap is beszéltek őssze vissza meg ma is. Beszrtak mert renegetg rajongó elkezdett nyomda festéket nem tűrő dolgokat küldeni nekik.
Tegnap a rendezvényen még az volt hogy az egész sorozatot megvette a microsoft és innentöl csak az ő tulajdonuk. Utána 2 órával már megint más volt. Most délután már azt mondták hogy xbox360-ra is jön..
Most meg épp azt irják hogy az lesz mint a gat5-el hogy több éves várakozás után nagy nehezen talán meglesz pc-re is.-.

[ Szerkesztve ]

(#76188) i2k válasza oriic (#76185) üzenetére


i2k
senior tag

Nem kérdés: örülök... könnyes szemmel, mert pár év, mire PC-re is jön... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76189) oriic válasza djculture (#76187) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már tegnap Cboat (leakelni szokott infókat, mindig igaza volt eddig az évek alatt) írta hogy nem igaz kizárólagosság, most meg hivatalosan is bejelentik. Szóval erről ennyit, jön ez másra is.

szerk:

Ezzel azt is benyögték hogy jön Xbox 360-ra is, szóval kb. szerintem akörül várható PC-re is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76190) i2k válasza oriic (#76189) üzenetére


i2k
senior tag

"jön ez másra is."

Igen. Talán. S 2015 után. Mondjuk 2016-ban, de inkább 2017-ben...

//korrigáltam az évszámokat.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76191) TESCO-Zsömle válasza oriic (#76185) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs elég nagy ernyőjük, vagy a szagát nem bírják? :DDD

Ugyanígy jelentették be anno azt is, hogy nem lesz kötelező a Kinect...

...utólag...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76193) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded $4.99

(#76194) cattus válasza albert8 (#76181) üzenetére


cattus
őstag

Ha még aktuális, akkor én is jelentkeznék.

Do the thing!

(#76196) TBT válasza i2k (#76188) üzenetére


TBT
addikt

Addig meg nem nézünk fórumot és YT-ot, nehogy elspoilerezzék nekünk (oh, wait). :D

Csak én érzem úgy, hogy ez a gyors interjú és magyarázkodás azért született, mert sok volt a heat a fórumokon és hivatalos oldalakon?
És talán ezzel picit le lehet hűteni a kedélyeket?
Tegyük fel, hogy sikeres lesz X1-en a jó kamuszövegeknek/marketingnek köszönhetően, és majd jön a hivatalos szöveg, hogy: Soz srácok, de csak 100 év múlva lesz PC-re és PS4-re, mert akkor jár le a szerződés. A pénzt köszönjük, ígérjük, jó helyre megy!
Igazából egy ilyen lépés sem lepne meg a Microfostól. Muszáj volt valamit mondaniuk, amivel csitítani tudják a gyűlöletet és megállítani a bojkottot és petíciókat. Így legalább lesz vásárlói igény a Lara Croft and the Tempe of Osiris játékra is. 2 legyet 1 csapásra. Nagyon okos ez az ember és kiváló marketinges, érti a dolgát rendesen, nem véletlenül van ott, ahol.
De már az is ügyes húzás volt, hogy még egy fosos képet nem mutattak róla (az artwork-ökön kívül), de már mindenki a játékról beszél! :D

Viszont az tetszett, hogy tegnap már Camilla Luddingtont is zaklatták emiatt a Twitteren.

Én azért annyira nem lennék biztos még, hogy ez jönni fog később PC-re és PS konzolokra. A játékipar marketingesei sosem az őszinteségükről voltak híresek. Csak most kellett valamit mondani, amivel be lehet fogni a lázadók száját. De ez mit sem változtat a Microfos, Square Enix és Crystal rettentő szemét hozzáállásán. Majd megnézhetik az eladásokat...
Sok sikert kívánok nekik innét is, de én tuti nem fogok ezeknek már pénzt adni erre, akár jön PC-s verzió, akár nem.
Egy életre elásták magukat előttem. Inkább támogatok más - korrektebb fejlesztőket, akik mondjuk kevésbé szarják le a rajongóikat.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76197) i2k válasza TBT (#76196) üzenetére


i2k
senior tag

Mindig is voltak és lesznek "kedves" emberkék, akik figyeltek másokra.
Remélem, elég lesz, ha nem klikkelek pár feliratkozott csatornám témához kapcsolódó videójára, és nem járok az SG.hu játékhoz kapcsolódó topikjába...
...bár félek, nem igazán...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76198) rizso


rizso
addikt

Ismét free2play tippeket szeretnék kérni, ezúttal Arma 3 vagy Sniper Elite V2-höz hasonló játékokra :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#76199) bullseye válasza TBT (#76196) üzenetére


bullseye
addikt

Fog jönni, mert pénz. Röviden ennyi.

Kicsit hosszabban, az MSnek kellenek az exkluziv címek, hogy menjen a konzol, hiszen az maga veszteséget termel (általában, gondolom most is, de nem néztem meg), és a játékok licencdíján keresi majd hülyére magát. Az a nagy zsák pénz, amitől hirtelen exkluzív lett a játék pl. simán lehetett ennek az elengedése. X360-on asszem 6 dollár volt (ha tévedek, szóljatok), az nem rossz összeg.

DE

Az MS nem akar rosszfiú lenni, és a félbejelentésével az lett. Nekik pénz kell, az az xone vásárlásokból jön, azt meg a jókedvű vásárló teszi, a dühös kevésbé. Tehát nekik nem gond, ha 6-9 hónappal később multiplatform lesz, addig az igazán nagy rajongók talán mégis megveszik a xone-t, és ami fontosabb az exkluzív cím ütőkártya más cégek felé, és marketing eszköznek is remek – és még csak nem is olyan gonoszak így.

A Square meg persze hogy kiadná mindenre, annyira hasonlóak már a nextgen rendszerek, ha egyre elkészült, mindenre mehet. És plusz pénz. És persze a PC nem lesz előnyben, ami nem csoda. Kalózkodás itt a legnagyobb. Steam akciók miatt jó eséllyel itt a legkisebb az előrendelők és azonnali vásárlók száma. Előbb-utóbb minden cég próbálkozni fog vele, hogy a nagy neveket ha csak pár nappal/1-2 héttel, de később hozza PC-re, hátha addig megveszik konzolra azok, akiknek mindkét rendszer megvan.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76200) TBT válasza bullseye (#76199) üzenetére


TBT
addikt

Lara és Roth egyik dialógusa egy kicsit másképp:

Roth: After all, you're Xbox exclusive.
Lara: I don't think I'm that kind.
Roth: Sure you are...you just don't know it yet. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.