Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76202) Frod


Frod
addikt

Egy szó mint száz, szerintem egyikünk se ma jött le a falvédőről, és ennek fényében kicsit fura nekem, hogy két napja másról sem szól a topic.
Az első rész is hónapok után hozott annyit amire a Square azt tudta mondani, hogy "jólvan na, sikeres", XOne-ból meg nincs annyi a piacon, hogy eltartsa a címet. Szerintem a kérdés csak az, hogy mikor, de biztosan előbb-utóbb fog jönni másra is. (Elég most megnézni, hogy a tavalyi hiperexkluzív címek, is mind sorra jönnek ki. Jó a Ryse-Crytek vonal is benne van ebben... de lényeg érthető)

Do you see the white shadow?

(#76203) TESCO-Zsömle válasza bullseye (#76199) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én tartom magam ahhoz, amit TBT is írt, hogy eredetileg nem így tervezték.

Eredetileg az XONE-t is úgy tervezték, hogy állandó Kinect kapcsolat meg miegymás, aztán a felháborodások hatására utólag adtak ki egy "durcás" nyilatkozatot, hogy ha a vásárlók nem kérnek a nagyszerű bla-bla-bla-bla élményből, akkor legyen. Kiveszik a kötelező Kinect-ez, és úgy is lett.

Ez a mostani is eléggé utólagos magyarázkodás, tekintettel, hogy a fejlesztők épp az időleges exkluzivitásról szóló pletykák hatására tettek nyilatkozatot, hogy NEM időleges az exkluzivitás.

Aztán beindult a rage, a közösségi-média máglyát rakott MS-potroha alatt, majd jött az újabb nyilatkozat, hogy mégse... Az időrend a lényeg. Nem a félbejelentéstől lettek rossz fiúk, hanem ettől itt, ahol is ténylegesen meg is erősítették a dolgot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76204) TBT


TBT
addikt

AMD - Gaming Evolved hivatalos partnere a Dragon Age Iquisition játéknak.

VGA kuponok incoming...

+ a BF Hardline is, de az a hulladék senkit sem érdekel szerintem.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76205) i2k válasza TBT (#76204) üzenetére


i2k
senior tag

Én azért pár kört végiglövöldöznék a végleges Hardline-nal - FPS Józsi barátom véleménye alapján nekem lehet, hogy tudna tetszeni [miközben ő rohadtul gyűlölte, "mert ez nem Battlefield és nem való ebbe a sorozatba"].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76206) FollowTheORI válasza TBT (#76204) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Engem is érdekel majd... csak nem 0day vásárlás lesz azt hiszem... persze ez még változhat, ha hirtelen máshogy döntök és megveszem második felindulásból. :DDD

Ettől független ez a kérdés 2015 valameddig nem is aktuális most... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76207) nepszter1


nepszter1
addikt

Sim City-t merre a legolcsóbb ?

(#76208) Dyingsoul válasza kriszpontaz (#76175) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Akkor meg nem értem, hogy az ilyet miért kell postolni ide, szerintem nem releváns de ti tudjátok... :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#76209) eami válasza Dyingsoul (#76208) üzenetére


eami
addikt

mert zsír új eredeti játékot harmad/negyed áron megvenni eléggé best buy. bárcsak lenne erre egy topic... oh wait :U

[ Szerkesztve ]

(#76210) Dyingsoul válasza eami (#76209) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Linkeld már légyszíves, hogy azt amiről beszélünk, konkrétan hol lehet olcsón megvenni mert én nem találom, rendelkezem gtx 770-es kártyával is.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#76211) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid V jön PC-re:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#76212) Heavyrain válasza Dyingsoul (#76210) üzenetére


Heavyrain
őstag

Csak új vásárlásokkal együtt jár a kupon.

(#76213) eami válasza Dyingsoul (#76210) üzenetére


eami
addikt

már leírták neked korábban, de akkor én is nekifutok még egyszer... csak újonnan vásárolt kártyáknál adhatnak (esetleg, talán), ha akarnak... általában gyártó és nagyker függő, hogy mennyi akciós kupont raknak adott országba szállított kártyák mellé. Tök lényegtelen hogy most milyen kártyád van, a lényeg hogy van e kuponod vagy sem.

Viszont mindig előfordul olyan, hogy vesz valaki úgy új kártyát, de a kuponra nem tart igényt, ezért a kiadásait csökkentendő szépen feldobja a kupont apróra. nem vágom nvidia kuponok milyen áron mentek, de pl az AMD silver kupon amivel akár €80 értékben tudsz (akár zsír új) játékot kiváltani olyan 4-5 ezer forint körül forogtak.

Összegezve, olcsón = best buy, nem lopott = eredeti játékot tudsz venni. Na erre célzott itt a kolléga ;)

(#76211) orichalcos: nagyon helyes :))

[ Szerkesztve ]

(#76214) rizso válasza rizso (#76198) üzenetére


rizso
addikt

Valaki? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#76215) csaba951 válasza rizso (#76214) üzenetére


csaba951
veterán

Azonnali (játékos) kérdések órája fórumban próbáltad már? Mert oda való... ;)

[ Szerkesztve ]

(#76216) Balazs_


Balazs_
aktív tag

No, hogy játék is legyen:
Fifa 14 - 20$
Nem leárazott, viszont elég jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

(#76217) bullseye válasza oriic (#76211) üzenetére


bullseye
addikt

Jó kezdet, akkor már csak egy HD verzió kéne az első három részből, meg a negyedik, és a köztesek :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76218) ayo válasza oriic (#76211) üzenetére


ayo
addikt

Metal Gear Solid: Ground Zeroes-t majd valami 5€ alatti áron vegyétek, ha nem akartok csalódni... max 2 óra a kampány, de inkább másfél

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#76219) Dyingsoul válasza eami (#76213) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Tökéletesen értem az "akciót". Szerintem már nagyon tágan értelmezitek a topik lényegét... Értem ezt az egészet, amit itt is leírtál, csak azt nem értem mit keres itt? Ha majd, valamikor valakik felteszik hirdetni a nekik nem kellő kuponokat az apróhirdetés téma, ami nem ide való (tudtommal a fórumokon belül nem szabad apróhirdetni sem). Ha meg azt mondod ezért vegyünk VGA-t az meg nem best buy kategória.

Ez nem olyan, mint az általad említett AMD Silver kupon, mert ott direktben eléred az akciós ajánlatot ha gyors és ügyes vagy. A fent említett "akció" meg elérhetetlen azaz szvsz felesleges említeni is, ezért nem értettem mit keres itt.

Egyébként privátban kértem már, hogy fórumon se szólj hozzám, nehezedre esik megérteni ezt a kérést? Csak mert privátban letiltottalak és a fórumokon folytatod az élcelődést.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#76220) po1son válasza Balazs_ (#76216) üzenetére


po1son
addikt

Nyakunkon a 15 vagyis 4700 Ft-ért annyira nem nagy szám...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#76221) ayo válasza Dyingsoul (#76219) üzenetére


ayo
addikt

mit keres itt?

best buy, ha tudsz jobb hivatalos forrást akkor pedig majd azt ajánljuk ennyi :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#76222) TESCO-Zsömle válasza Dyingsoul (#76219) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azt nem értem, hogy a "legolcsóbb legális forrás"-t hogy lehet szűkebben/tágabban értelmezni.

Sikerült 5k-ért GRID-et szereznem. ebay meg apró. Legális? Az! Best buy? Az! Köszönömkéremkapcsoljaki...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76223) eami válasza Dyingsoul (#76219) üzenetére


eami
addikt

nincs ebben semmi élcelődés, korrekt választ kaptál. Ha úgy érzed sérelem ért akkor jelezd bátran a modkerben. Azonban ha publikus fórumba commentelsz, akkor bizony bárki reagálhat rá.

[ Szerkesztve ]

(#76224) oriic válasza ayo (#76218) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De beletolható még vagy 10 óra. :D Én 4k-ért vettem xboxra.

Live-Die-Respawn

(#76225) Mate válasza Dyingsoul (#76219) üzenetére


Mate
nagyúr

Tegyük fel, hogy tervezem megvenni az adott játékot. Nézegetem az előrendelést, látom, hogy 60€ körül van. Feljövök jól megszokott topicba, ahol hihetetlen mód best buy akciók és infók vannak.

Mit látnak szemeim, csak nem infó arról, hogy nvidia kártya mellé fog járni, ezáltal 8K-ért megjelenéskor, pár hét múlva 4-5K-ért lehet majd megvenni. Nézzenek oda, micsoda best buy ár. Hmm. Best buy ár. Mintha olvastam volna már a Best buy szöveget valahol... Ja igen, a topic címében.

(#76226) pigster válasza Mate (#76225) üzenetére


pigster
senior tag

...pár hét múlva 4-5K-ért lehet majd megvenni. Nézzenek oda, micsoda best buy ár. Hmm...
Na, ha majd tényleg annyi lesz, akkor írd ide.
...topicba, ahol hihetetlen mód best buy akciók és infók vannak...
Egyre kevésbé igaz, mert hihetetlen mennyiségben szó van itt már minden másról, és legkevésbé az eredeti témáról.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#76227) Dyingsoul válasza Mate (#76225) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A problémám az, hogy ez a best buy áratok még a fasorban sincs, és ahogy (#76226) pigster is írta, akkor kellene ide írni, ha majd annyi LESZ.

A GTA V-öt se vegyétek meg majd megjelenéskor, mert rá két évre karácsonyi steam salen lesz rajta minimum -50%!

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#76228) Csapoati válasza Dyingsoul (#76227) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Felcsaptam az ertelmezo szotarat es a demagogia szora ez a hozzaszolas jott ki. Inkabb ez, mint a konzol vs PC, illetve a lemaradtam az AMD-s kulcsosztasrol tema...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76229) section9


section9
őstag

Nagy kérés lenne hogy fejezzétek be az offolást?

uPlay akciók
Angliából 5 font a Skyrim Legendary Edition, nem tudom aktiválható-e.

(#76230) Dyingsoul válasza Csapoati (#76228) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az a gond, hogy 50-essével kell tekerni a hsz-eket ahhoz, hogy érdemi információkat találjunk a topikban és egy nap alatt érkezik 200 hsz amiből talán 10 szól igazi azonnali best buy ajánlatról. Korábban más felhasználók is mondták már ezt nektek de néhányan csak kötitek az ebet a karóhoz.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#76231) ZsZso válasza section9 (#76229) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

7.5 EUR nálam a Skyrim Legendary, az se nagy pénz érte és az tuti aktiválható.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#76232) Mate válasza Dyingsoul (#76227) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem tudom, miként fogalmazzak, hogy megértsd. Lehet, hogy még nincs fent aprón a kupon, de fent lesz. Az árát is be tudjuk lőni a korábbi kuponok alapján. Így ennek igen is van idevaló információ tartalma. GTA 5 árával kapcsolatban semmi infó nincs. Igen, lehet, hogy lesz akciózva. Igen, valószínűleg 2 év múlva kb. A kupon viszont megjelenés előtt már fent lesz, így aki elő akarja rendelni, annak érdemes kupont vennie.

Röviden, tömören:

Infó nélkül: Adott játék 18.600 Ft.
Infóval : 5-8000 Ft.

Te nyugodtan válaszd előbbit, én és még szerintem elég sokan inkább utóbbit választjuk és megköszönjük annak, aki felhívta rá a figyelmet.

(#76233) eami válasza Dyingsoul (#76230) üzenetére


eami
addikt

csakhogy nem lenne itt egy halom off ha nem értetlenkedsz... pusztán egy info volt hogy lesz ilyen, akit érdekel az figyeljen. Ha téged nem érdekel akkor ne foglalkozz vele. Egyébként külön vicc, hogy pont te fricskázod azt aki spórolni akar a megjelenéskori árhoz képest. Jó lenne ha nem gerjesztenéd itt a flamet és nem kellene megint utánad takarítani a fórumot.

(#76232) mate3553: inkább hagyd :(

[ Szerkesztve ]

(#76234) Rendo84


Rendo84
senior tag

A Tomb Raider Collection-nek tudja valaki esetleg, mi volt a mindenkori legalacsonyabb ára, amiért meglehetett venni?

(#76235) eami válasza Rendo84 (#76234) üzenetére


eami
addikt

Historical Lowest Price: 9.61€ at GreenMan Gaming on Fri Nov 29 2013

(#76236) Mate válasza Rendo84 (#76234) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha jól néztem, akkor:

A valaha volt legalacsonyabb ár: 9.61€ at GreenMan Gaming on Fri Nov 29 2013

eami: Na ez aztán tényleg szoros volt :D

[ Szerkesztve ]

(#76237) maross válasza Dyingsoul (#76227) üzenetére


maross
veterán

"fasorban sincs" = holnap, max hetfo

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76238) Rendo84


Rendo84
senior tag

Isthereanydeal.com oldalán feltüntetett legalacsonyabb ár, nem biztos hogy valóban ez volt a legolcsóbb, vannak más odalak is, ami itt nincs nyilván tartva,+ gondolok itt a traderektől vásárolható kulcsokra és az elárazásokat is beleértve.

(#76239) nepszter1


nepszter1
addikt

Sim City most merre a legolcsóbb ?

(#76240) Heavyrain válasza nepszter1 (#76239) üzenetére


Heavyrain
őstag

Hivatalos boltok közül Originen 30€. Az viszont rengeteg érte. Amazonon pár hónapja 11€ volt.
Érdemes várni még vele,előbb utóbb újra ennyi lesz,vagy olcsóbb. Esetleg a szürke,kulcsosboltokban érdemes még szétnézni.

[ Szerkesztve ]

(#76241) eami válasza Rendo84 (#76238) üzenetére


eami
addikt

ezt nehéz megmondani, de talán az segít hogy kicsit keletebbre most is 65%al olcsóbb (~10€) mint nálunk, sale alatt feltehetőleg náluk is annyival csökken az ár. Szóval ha -75%ot kap ott is, akkor €2.5ért venné a trader, amire még nyilván hasznot is rak.

(#76242) Rendo84 válasza eami (#76241) üzenetére


Rendo84
senior tag

Köszönöm! :)

(#76243) ayo válasza oriic (#76224) üzenetére


ayo
addikt

lehetséges, de nekem nagyon kemény volt, hogy átmentem haverhoz és egy kipróbálás alatt végig mentem :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#76244) bicajoskema


bicajoskema
tag

Sziasztok
Hol lehet most a legolcsobban premium szolgáltatást venni Battlefield 3 hoz?
Köszi

(#76245) kriszpontaz válasza bicajoskema (#76244) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Origin akcióban. Például. ~1900Ft.

[ Szerkesztve ]

(#76246) Anonymus X válasza bicajoskema (#76244) üzenetére


Anonymus X
tag

Originen most 6 euró, nem tudom van-e olcsóbb jelenleg.

Szerk:
Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#76247) BasketWink válasza Dyingsoul (#76230) üzenetére


BasketWink
csendes tag

ember sírsz az offok miatt erre az utolsó oldalon min 10 a te offod -.-" amúgy meg az pont ide való hogy xy mellé osztanak zq játék kuponokat amiket biztos hogy vw helyen majd osztás után meg lehet venni ezáltal OLCSÓBBAN juthatsz JÁTÉKHOZ, úristen ez lehet hogy BEST BUY... hm... Dézsa VÚ

(#76248) bicajoskema válasza kriszpontaz (#76245) üzenetére


bicajoskema
tag

Köszönöm szépen.

(#76249) djculture válasza kriszpontaz (#76245) üzenetére


djculture
félisten

179,70 руб 1165forint orosz originen és ott nincs baszkódás a régiókkal.. Én is nemsokára veszek egyet, annyit megér de többet se..

[ Szerkesztve ]

(#76250) Heavyrain válasza #79621120 (#76193) üzenetére


Heavyrain
őstag

Indiegala-n 9 másik játékkal együtt 3.99$. "Sajnos" steames. Link

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.