Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76051) po1son válasza sultansmith (#76049) üzenetére


po1son
addikt

Nem hivatalos viszonteladó... Így a kulcsokat jó eséllyel tilthatják...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#76052) Blaise válasza sultansmith (#76049) üzenetére


Blaise
veterán

Az ilyen olcsó kulcsok általában MSDN, Technet, MAPS stb. előfizetésből esnek ki, egyátalán nem legálisak, sőt ha megszűnik annak az előfizetése aki a kulcsot adta, akkor te is hoppon maradsz.

(#76053) bladegery


bladegery
senior tag

Abyss: The Wraiths of Eden - nekem mar megvolt

gergely-szabo.com

(#76054) Dilikutya válasza sultansmith (#76046) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fele ennyiért itthon is kapsz kulcsot (MSDN) az egyik ilyen témájú oldalon, és az is pont ugyanennyire működő, és pont ennyire nem legális. Legális Windows-t nem kapsz ennyiért, 24000 Ft körül indul az OEM ára.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76055) bladegery válasza bladegery (#76053) üzenetére


bladegery
senior tag

Hogy ki vitte legalabb beirhattatok volna. :U

gergely-szabo.com

(#76056) Csapoati válasza bladegery (#76055) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mit vártál? :) Én ha tudni akarom, akkor privátban adom oda, vagy az első megköszönőnek. Ismerhetnéd már a ninjákat itt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76057) zone


zone
őstag

Ammo Box

Hero Academy
Orcs Must Die!
Orcs Must Die! 2
Echo Prime

+ átlag felett OMD DLC-k.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#76058) section9 válasza Blaise (#76052) üzenetére


section9
őstag

Előfizetés lejártával nem válnak érvénytelenné a kulcsok szerintem. (Legalábbis Dreamspark Premium esetén biztosan nem.)

(#76059) 7 válasza section9 (#76058) üzenetére


7
addikt

Oly' mindegy, simán lejárhat / tiltólistára kerülhet a kulcs. Én is találkoztam már olyan esettel, hogy valaki olcsón akarta megúszni, MSDN-es kulcsot kapott, és amikor nem működött, akkor a Microsoft széttárta a kezét, hogy hivatalos viszonteladótól kellett volna beszerezni, és nem MSDN-eset.

[ Szerkesztve ]

(#76060) Dilikutya válasza section9 (#76058) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elvileg azt is addig használhatod, amíg az adott főiskola/egyetem hallgatója vagy. Vagy a Dreamspark Premium miben más?
Mondjuk utána már kit izgat, azért tanulunk, hogy még a Windows-ra is legyen pénzünk a drogok, nők, pia mellett. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76061) section9 válasza Dilikutya (#76060) üzenetére


section9
őstag

Licenszfeltételekben az volt mikor tavaly néztem, hogy utána is használható non-commercial célokra vagy commercial célokra is, ha Windows környezetre fejlesztesz. Viszont a DS Premium Win8 kulcs csak akkor legális, ha van már másik hivatalos Windows licenszed. :)

(#76062) eszement24 válasza leikomessi (#76045) üzenetére


eszement24
aktív tag

Nekem 2 megvan már belőle sajnos, pont az Abyss,9clues és az Enigmatis hiánycikk. Esetleg valakihez betársulnék ezekért. Nagyon szeretem az ilyen játékokat. :)

(#76063) eszement24 válasza zone (#76057) üzenetére


eszement24
aktív tag

Hogy lehet úgy megvenni, hogy ne 100$ akarjon érte számlázni? :F

[ Szerkesztve ]

(#76064) ZsZso válasza eszement24 (#76063) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Várj egy picit, most tuti heggesztik az oldalt. Azelőtt nem így nézett ki. Próbáld meg picit később.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#76065) i2k


i2k
senior tag

"Blackguards" (Daedalic Entertainment)
* STEAM-en: 40 euro (313,77) = 12550 Ft
* Gamesrepublic.com (STEAM-kód): 20 dollár (234,38) = 4690 Ft

//Utóbbi helyen nem vagyok regisztrált tag, így nem tudom, hogy régiós valutára vált-e, ha belép a 'zember.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76066) cattus


cattus
őstag

Sziasztok!

Ha valaki még talál esetleg akciós Mass Effect 3-at Tescoban legyen kedves megkeresni privátban, nagyon sokat segítene. :)

Do the thing!

(#76067) gszp


gszp
csendes tag

Aréna Pláza+Fogarasi úti tesco szintén kilőve. :(

(#76068) FollowTheORI válasza zone (#76057) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egy kérdés, itt hogy tudok megadni tetszőleges összeget?

Nekem csak a fix 5-10-15-20 stb dollárokat engedi választani... hogy lehet az átlag ennél kevesebb? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76069) sagem válasza FollowTheORI (#76068) üzenetére


sagem
addikt

(Digi hálozatról be sem tölt az oldal, pedig én is ránéztem volna :) )

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#76070) M3oH válasza sagem (#76069) üzenetére


M3oH
addikt

Nekem ment reggel Digivel. De chromemal szívtam, nem jutottam el fizetésig. Firefoxal sikerült.

(#76071) ZsZso válasza FollowTheORI (#76068) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Most kínlódnak, mert valószínűleg elcseszték az indulásnál az árakat. BTA 2.15 USD -ig ment le asszem amikor lelőtték az árazási rendszerüket, behalt az oldaluk és elkezdtek matatni rajta. Ebben a pillanatban egyébként már lehet választani 5.75 -ös összeget is.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#76072) djculture


djculture
félisten

A Rise of the Tomb Raider csak xbox one-ra fog megjelenni erre se kell költeni...

[ Szerkesztve ]

(#76073) eszement24 válasza ZsZso (#76071) üzenetére


eszement24
aktív tag

Annyira kinlódnak, hogy triplára emelték az áraikat :((
Szarjanak sünt akkor

(#76074) ayo válasza djculture (#76072) üzenetére


ayo
addikt

nem tudom mennyire figyeled, de pár éve már kb minden megjelenik mindenre, nagyon kevés olyan cím van ami csak egy rendszeren van, ez is meg fog jelenni csak mondjuk az első három hónapban xboxra lesz elérhető.

http://jateknaplo.blog.hu

(#76075) szami777 válasza djculture (#76072) üzenetére


szami777
addikt

engem jelenleg a tekken 7 pc-re érkezése jobban leköt :)
(lehet h régi hír én ma tudtam meg)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76076) djculture válasza ayo (#76074) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom most néztem a kölni eseményeket és ott jeletette be a microsoft hogy a játékot megvásárolták és xboxone exluziv lesz. Remélem hogy az lesz mint a gta5-el hogy pár év múlva csak kijön, először az is exkluziv xbox cim volt.

[ Szerkesztve ]

(#76077) ayo válasza djculture (#76076) üzenetére


ayo
addikt

tomb raider mindig kijött mindenre, most ott fog elsőnek kijönni, túléljük szerintem - legalább letesztelik előttünk :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#76078) ViharVadász válasza djculture (#76076) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ryse Xbox One exkluzív játékként volt bejelentve, most meg idén már PC-n is játszhatunk vele, s ha minden jól megy, még talán PS4-en is.:) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sok minden lett Xbox exkluzívként bejelentve, most meg jönnek a hírek, hogy PC-re is később.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#76079) bullseye válasza djculture (#76076) üzenetére


bullseye
addikt

Ez kb. 6 hónap előnyt jelent általában. És egy pár beépíett bocsánatkérő DLC-t a PC verzióban :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76080) mcwolf79 válasza ViharVadász (#76078) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem ez volt az első,és gyanítom nem is az utolsó név,amit bejelentettek platformexklúzívként, aztán csak kijött más platformra is.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#76081) i2k válasza ayo (#76077) üzenetére


i2k
senior tag

Egy másik fórumról:

Képzeljetek mögé-elé tőlem mindenféle cifrát:

"Közben a Crystal Dynamics kiadott egy sajtóközleményt, ami egy kicsit olyan, mint motabára a sebtapasz, de hátha valakinek vigaszt nyújt ezekben a nehéz időkben. Darrell Gallagher, a stúdió feje igyekezett megmagyarázni a döntést. Szerinte a játékosok támogatása miatt lett akkora siker a Tomb Raider és ezért nagyon hálás és ahhoz, hogy a folytatás az akciókaland játékok bajnoka lehessen, szükségük van a "Microsoftos barátaikra". Érdekes módon azt írja, hogy "Xbox-exkluzív" lesz a játék, amikor a konferencián a Xbox One-exkluzivitásról volt szó.
Megnyugtatásképpen a vezető közölte, hogy a PlayStationön és PC-n játszó közösséget sem felejtették el, ezért érkezik a Lara Croft and the Temple of Osiris (!!!!), illetve PS4-re továbbra is kapható a Tomb Raider Definitive Edition. Sovány vigasz, de egyelőre sajnos ezzel kell beérnie mindenkinek, akinek nem az Xbox a preferált platformja."

(!!!!) = érteeeeeed, befogod a pofád PC-s, ott van neked egy arcade folytatás.

S a hatalmas tasli:

"UPDATE It's emerged that Microsoft may be publishing Rise of the Tomb Raider itself, not Square Enix."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76082) i2k válasza ViharVadász (#76078) üzenetére


i2k
senior tag

Újfent másik fórumról, saját hozzászólásom:

"A "Ryse" megjelenéséhez kellett egy erősen csőd közelébe kerülő Crytek is... sosem (!) volt még csak elhintve sem, hogy lesz PC-s verzió mindaddig, míg a török-német csapat anyagilag a bányászbéka popója alá nem került... "

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76083) Chiller válasza i2k (#76082) üzenetére


Chiller
őstag

Mondjuk Square Enixéknek sem megy éppen olyan szuper jól a szekér :( :DDD

Amúgy meg, ha olyan lesz a RoTR mint az előző, akkor felőlem le is húzhatják a vécén. :((( :((

(#76084) dejaris válasza ZsZso (#76071) üzenetére


dejaris
addikt

Nalam ilyet akar meg :(

(#76085) ayo válasza i2k (#76081) üzenetére


ayo
addikt

olvastam ezt és azt tartom amit fent írtam. transistor is exkluzív cím volt pl., meg még egy csomó mostanság, amit szerintem a többség meg se érzett. fogunk mi pc-n TR-t tolni, addig jó lesz a GTA 5, a Dead Rising és egyéb konzol exkluzív :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#76086) #79621120


#79621120
törölt tag

(#76087) ayo


ayo
addikt

akciós NFS valakinek ?:DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#76088) Mate válasza ayo (#76087) üzenetére


Mate
nagyúr

Ekkora retard barmot....

(#76089) M3oH válasza dejaris (#76084) üzenetére


M3oH
addikt

Asszem 2.2$ért nem jártam rosszul délelőtt :))

(#76090) i2k válasza ayo (#76085) üzenetére


i2k
senior tag

Szívből kívánom, hogy igazad legyen, és 2016 végén (meg is kéne élni!) (és inkább előbb!) jön a PC-s verzió, mert rájön a Microsoft, hogy ez nem volt nyerő...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76091) dejaris válasza M3oH (#76089) üzenetére


dejaris
addikt

De nekem kellenek a dlc-k is.

(#76092) TBT válasza ayo (#76087) üzenetére


TBT
addikt

Holy shit! Kell, rá is írok a srácra, kihagyhatatlan ajánlat! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76093) dante0425 válasza ayo (#76087) üzenetére


dante0425
tag

Ez valami spéci gyűjtői kiadásnak tűnik, jó vétel :D

(#76094) TBT válasza i2k (#76090) üzenetére


TBT
addikt

Pénzügyi szempontból totális bukás az új Tomb Raider exkluzívvá tétele.
Az előző játék 5 (PC, PS3, PS4, Xbox360, XBox One) platformon tudott akkora bevételt produkálni, amekkorával a Square Enix eredetileg számolt.
Ez töredékét nem fogja hozni annak, ráadásul az Uncharted 4 ellen akarják harcba küldeni.

Egyenesen borítékolható a "bukás". Hiába nyomatnak fel mögé jó marketinget, akkor sem lesz annyira népszerű és sikeres, mint az előző rész.

De sajnálom, hogy egy olyan címből, aminek PC-n mindig is helye volt, most kimarad a mókából a szaros pénz miatt. Rohadt jól fizethetett a Microsoft a Crystal-nak, de nem hinném, hogy annyira jó üzlet lehet így cserben hagyni a PC-s és PS4-es tábort. Persze lehet mondani, hogy jön az idei Larás játék, érjétek be azzal, de ez olyan nesze semmi fogd meg jól marketing bullshit szöveg.
Sajnos joggal vannak kiakadva a rajongók és a játékosok emiatt a döntés miatt. Én is reménykedem benne, hogy az elkövetkezendő 1,5 évben még megjön a Microsoft és Crystal esze, de ha nem, akkor legrosszabb esetben egyel kevesebb játékra kell majd költenem.
Ha lesz PC és PS4, akkor örülünk, ha nem lesz, akkor meg a Crystal és a Microsoft végképp leírta magát a Tomb Raider rajongók előtt. Bár a Microsoft már jóideje maga alatt vágja a fát...

Sebaj, legalább több pénz marad a StarCraft II - Legacy of the Void CE-re. Inkább elpénzeljük a Blizzard-ot, azok legalább nem csesznek át minket! (oh, wait...) :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#76095) sagem válasza TBT (#76094) üzenetére


sagem
addikt

Azt mondjuk kihagytad a számításból, hogy az MS egy zsák pénzt fizet előre az exkluzivitásért cserébe, szóval azért nem hülyék ők sem, legalább annyit elkérhettek a címért, mint amennyit multiplatformként kaszálnának vele:) Anyagilag nem hiszem hogy rosszul járnak, a többi az meg már relatív ugye :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#76096) i2k válasza TBT (#76094) üzenetére


i2k
senior tag

Az utolsó bekezdésen kívül mindennek egyetértek.
Varjunk csak...

"azok legalább nem csesznek át minket! (oh, wait...)"

:) :) :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76097) i2k válasza sagem (#76095) üzenetére


i2k
senior tag

Az MS -számára lesz bukás... ugyanis már az ÖVÉ a "Rise of the Tomb Raider".

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#76098) #41133696 válasza Mate (#76088) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az még enyhe jelző is rá :DDD

(#76099) sagem válasza i2k (#76097) üzenetére


sagem
addikt

Nekik meg ez csepp a tengerben kategória, vettek egy jól csengő márkát, ezzel együtt nem kevés reklámot is, hiszen most is erről beszélünk, meg a gépükről, pedig még egy képkockát sem láttunk a játékból:) Nagyot nem buknak vele szerintem, hiszen átjött az üzenetet: csak ezen a konzolon tudsz játszani ezzel és ezzel a játékkal..a konzolipar meg kb. erről szól, vettek egy játékot + reklámot, ha még jól is sikerül a game akkor az tiszta haszon:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#76100) i2k


i2k
senior tag

Tudom, GreenManGaming és a font, meg drága, de... http://www.greenmangaming.com/bundles/

Indie Bundle 1 - 4 font:
* Krater
* Deadly 30
* Gomo
* A New Beginning: Final Cut
* Little Racers STREET
* Rush Bros.
* FootLOL: Epic Fail League

Indie Bundle 2 - 4 font:
* AI War: Fleet Command
* A Valley Without Wind 1 and 2 Dual Pack
* The Basement Collection
* Zack Zero
* Tiny & Big: Grandpa's Leftovers
* Survivor Squad
* Lunar Flight

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.