Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77551) De4d válasza Crytek (#77550) üzenetére


De4d
őstag

Nagyon messze, nem csak hogy minden sokkal drágább már, de már semmi extra nem jár semmihez.
Volt idő mikor 2 játék is volt egy kártyához, és mindenféle promó keretek nélkül :(

Minden jó, ha a vége jó!

(#77552) Dilikutya válasza bullseye (#77544) üzenetére


Dilikutya
félisten

A White Dove nem nyúlt, jogilag tisztázott. Ahogyan Kanye West száma is (nem hallgattam meg, de biztos az szól).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77553) Dilikutya válasza De4d (#77551) üzenetére


Dilikutya
félisten

Régen nem friss játékokat adtak. Anno pl. a Radeon 9600Pro mellé emlékszem Comanche 4-re is, a kettő között volt korkülönbség.
Csak akkor még örültünk, ha volt hozzá, most meg majdnem új árban inkább eladják a hüjegyerekek, és játszanak a warezzal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77554) De4d válasza Dilikutya (#77553) üzenetére


De4d
őstag

Lehet, de adtak, ma már (meg évek óta) magazinok mellé is adnak, amik 2000ft. Amihez még régebbieket adnak, de adnak, és azért olykor elég jókat. (Bár kinek mi) Ma már egy 70-80 ezres vga-hoz sem.
Én még ma is örülnék akár egy Heroes 4-nek is, szerettem, díszeleghetne a polcomon.
Ma meg már kábeleket is kispórolnak, Van egy 280x-em finoman szólva nem olcsó kari még most sem, és egy "vacak", Hmdi, Dvi kábelt se dobtak mellé, vennem kellett külön.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#77555) AlexWolf válasza ollie (#77489) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én sajna csalódtam
Nekem az első rész sokkal jobban bejött, a második nyögvenyelős volt. És az rengeteg DLC halálra idegesített.
Nekem alapból is sok bajom van a DLC intézményével. Hiába jön ki a játék megjelenése után fél-1 évvel 5-10 ilyen-olyan DLC, az tuti, hogy nem fogom újra elkezdeni a játékot, egy olyan dolog miatt ami 1-3 órát ad hozzá (pláne idegesít az olyan dlc, ami mondjuk ad 1-2 új fegyvert, skint, akárbármit a játékhoz), megvenni meg pláne nem fogom.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#77556) Dilikutya válasza De4d (#77554) üzenetére


Dilikutya
félisten

Polcdíszt rég nem adnak. Újság mellé csak a lemez, amin más is van, újabban már talán csak Steam kód, VGA mellé is kódot kapsz. Pár éve valamelyik magazinhoz volt az UT-nek valamelyik része a rendes dobozában, nem valami BestSeller, LV stb. dizájnnal. Mondjuk az drágább is volt akkor.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77557) De4d válasza Dilikutya (#77556) üzenetére


De4d
őstag

Nekem a Mass effect is dobozosan van meg, amit újság mellé adtak, de adhatnának steam kódot is, nem számít, csak valamit adhatnának, mint régen :)
De valahol itt olvastam hogy állítólag ez nálunk van nagyon így, hogy a "boltok" kiveszik, külföldön, adnak ezekhez a karikhoz valamit általában.

Minden jó, ha a vége jó!

(#77558) Dilikutya válasza De4d (#77557) üzenetére


Dilikutya
félisten

A dobozon elvileg fel vannak tüntetve a tartozékok, nem? Dobozban még sose volt VGA-m, nem tudok róla nyilatkozni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77559) De4d válasza Dilikutya (#77558) üzenetére


De4d
őstag

Fel vannak, de miért egy 1000ft-s kábelen megy a spórolás? Meg ilyeneken.
De magukon az alkatrészeken is van.... 280x fórumban írták hogy nincs árnyékolása ennek a karinak, ami 200ft-s tétel lenne a gyártónak.

De ezt most hogy érted? :) Sose vettél Dobozosan vga-t? Csak Oem féléket?

Minden jó, ha a vége jó!

(#77560) genndy válasza De4d (#77559) üzenetére


genndy
addikt

VGA nem nagyon van OEM-ben... használtan vette inkább valószínűleg. Vagy géppel egybe.
HDMI kábelt meg soha, semelyik VGA-hoz én még nem láttam tartozékként, akármilyen drága kártya is. D-Subot igen. Inkább akkor már adnak hozzá játékot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77561) De4d válasza genndy (#77560) üzenetére


De4d
őstag

Enyémhez csak egy 6-8 pines átalakító volt, kézikönyv, driver cd/dvd pl.

Minden jó, ha a vége jó!

(#77562) genndy válasza De4d (#77561) üzenetére


genndy
addikt

Nyilván annyival olcsóbb is volt akkor. Minden gyártó mást pakol a kártya mellé, emiatt az árak is változnak. Ha te kábelest akarsz, akkor olyan csomagot is kell nézni, de biztos lehetsz benne hogy ki is fizettetik veled. Olcsóbban megúszod ha megveszed magadnak azt a kábelt olyan hosszban meg olyan minőségben ami neked kell.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77563) Lackki


Lackki
senior tag

na bazze.. aki gyors volt, ennyiért tudott új amd gold space edition kupont venni

[link]

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#77564) De4d válasza genndy (#77562) üzenetére


De4d
őstag

Úgy is tettem, utólag megvettem, olyan hosszan a kábelt ahogy az nekem megfelelő volt :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#77565) cskamacska válasza Lackki (#77563) üzenetére


cskamacska
addikt

Newegg nem csak amerikai kártyát fogad el? :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#77566) Sirpi


Sirpi
senior tag

Aki szeretné a bundli-maradékait cserélgetni, kukkantson be ide.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#77567) i2k


i2k
senior tag

STEAM Weeklong Deals

Továbbá:
GMG - GMG Weekly Bundle - 4 font
- Avencast: Rise of the Mage
- PID
- Ring Runner: Flight of the Sages
- Sanctum (1)
- Sanctum 2
- Street Racing Syndicate
- Super Sanctum TD

Bundlestars - Inferno Bundle - 3,6 euro
- 8BitBoy
- Dungeons: The Eye of Draconus
- Freedom Fall
- Heavy Fire: Afghanistan
- Jet Car Stunts
- Orbital Gear
- Residue: Final Cut
- Speed Kills
- The Few
- Urban Trial Freestyle

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77568) i2k


i2k
senior tag

Nuuvem:
STEAM-es, így PC verziót is kapsz
* Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition (MAC) - 75% - 8,74 brazil reál (107,02) = ~ 940 Ft
* Star Wars: Knights of the Old Republic (MAC) - 64% - 5,99 brazil reál = ~ 640 Ft

A többi Star Wars játék is 5,99 reál.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77569) regener válasza Lackki (#77563) üzenetére


regener
veterán

- Redeem this offer and Choose 3 FREE Games
- Go to www.AMD.com/radeonrewards
- This item can only be purchased with a combo
- Buy an AMD R9 295X2 / 290 / 280 Series Graphics Cards and Choose 3 FREE GAMES

(#77570) Lackki válasza regener (#77569) üzenetére


Lackki
senior tag

ahhoz képest jól bevásároltak egyesek :) 7kulcsért osztogatják

Privátot hamarabb észreveszem

(#77571) i2k


i2k
senior tag

GreenManGaming - "Civilization Franchise" - STEAM - 70% - 15,89 font (397,89) = ~ 6330 Ft
* Sid Meier’s Civilization® III Complete
* Sid Meier's Civilization® IV Complete
* Sid Meier's Civilization® V: The Complete Edition

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77572) EnDaN válasza regener (#77569) üzenetére


EnDaN
tag

This item can only be purchased with a combo --> ennek ellenére be lehet tenni a kosárba (és meg is lehetett venni külön), míg a másik ugyan ilyen nevűt ami felett külön ki van emelve a combo azt nem.

(#77573) De4d válasza i2k (#77571) üzenetére


De4d
őstag

Huh, ezen az oldalon vannak érdekes árak....
Avencast 50 fontról akciós? :Y
2 AAA játék nincs kb ilyen áron együtt

Minden jó, ha a vége jó!

(#77574) szami777 válasza i2k (#77571) üzenetére


szami777
addikt

Hát, ez minden, csak nem akciós ár :D
GMG kicsit el van szállva.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77575) Dilikutya válasza i2k (#77568) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem lehet angolra állítani? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77576) genndy válasza Dilikutya (#77575) üzenetére


genndy
addikt

Nem. Braziloknak van. Chrome lefordítja ha nagyon kell (portugál nyelv).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77577) warcat válasza Lackki (#77570) üzenetére


warcat
veterán

Nem úgy tűnik mintha osztogatnák annyiért ,inkább csak mindenki venni akar.

EA: It's in the crate!

(#77578) i2k válasza szami777 (#77574) üzenetére


i2k
senior tag

Igazad van... Wait!

STEAM:
Sid Meier's Civilization V: Complete Edition - 39,99 euro (314,65) = ~12580 Ft
Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition - 24,99 euro = ~7860 Ft
Sid Meier's Civilization III Complete - 4,99 euro = ~1570 Ft
Együtt: ~22010 Ft

Szemben ezzel:
GreenManGaming - "Civilization Franchise" - STEAM - 70% - 15,89 font (397,89) = ~ 6330 Ft
* Sid Meier’s Civilization® III Complete
* Sid Meier's Civilization® IV Complete
* Sid Meier's Civilization® V: The Complete Edition

//Időgépes hozzászólásokkal kíméljetek, nem érdekel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77579) i2k válasza De4d (#77573) üzenetére


i2k
senior tag

Megveszed a 4 fontos bundle-t és nem fizetsz 50-et...
Csak nekem tűnik logikusnak?

Szerk.:

Most látom, hogy te benézted ezt:

NEM az Avencast 50 font, hanem a Bundle értéke annyi!

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77580) De4d válasza i2k (#77579) üzenetére


De4d
őstag

Igen, csak elsőre úgy tűnt mint ha maga a game lenne annyi, mert az ár pont mellette volt feltüntetve.
Inni kéne egy kávét :)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#77581) i2k válasza De4d (#77580) üzenetére


i2k
senior tag

:D

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77582) djculture válasza djculture (#77493) üzenetére


djculture
félisten

Már csak 150 dollár felett érvényes a kupon. Elég sokan megrohanták a helyet igy eddig tartott az akciózás:)

(#77583) De4d válasza i2k (#77581) üzenetére


De4d
őstag

Egyébként foglalkozol még játék fordításokkal?

Minden jó, ha a vége jó!

(#77584) i2k válasza De4d (#77583) üzenetére


i2k
senior tag

Igen, továbbra is hobbim a dolog. Igaz, nem tudok annyi energiát belefektetni, mint a régen elmúlt egyetemi éveim alatt, de mostanság a Borderlands 2 GOTY honosítása pofozódik a kezem alatt. S vannak még más, kisebb projektek, amik akkor kapnak tért, ha végeztem Maya-Zer0-Salvador-Axon-Gaige-Krieg kalandjával.

Honlapom: http://jatekhonositas.atw.hu

Nálam a szemét helyi szolgáltató tiltja, így nem is látom :(

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77585) szami777 válasza i2k (#77578) üzenetére


szami777
addikt

Ezt te is tudod, hogy nem állja meg a helyét.
Semmi értelme nincs annak, amit most itt össze próbáltál hasonlítani. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77586) marcusa válasza i2k (#77584) üzenetére


marcusa
addikt

Ha szabad, akkor megkérdezném, hogy az Age of Empires 2 HD és a Age of Empires 3 complete-hez van működő magyarítás? :)

:-)

(#77587) djculture válasza marcusa (#77586) üzenetére


djculture
félisten

Age of empires 3 meg a kiegje nekem eleve magyar dobozosba van meg az biztos :)

(#77588) marcusa válasza djculture (#77587) üzenetére


marcusa
addikt

Aha, de amit én most steam-en vettem az nem magyar :(

[ Szerkesztve ]

:-)

(#77589) i2k válasza szami777 (#77585) üzenetére


i2k
senior tag

Mi vaaaan?

GMG-n is STEAM-es verziók vannak.
STEAM-en meg ugye...

Tudod egyáltalán, miért mondasz ellent?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77590) djculture válasza marcusa (#77588) üzenetére


djculture
félisten

Igen sajnos ezt csak dobozosan adták ki magyarul, mint ahogy a cryostasis-t a hauntedet vagy a lost planet-et és van még csomó másik játék is..

(#77591) Sirpi válasza i2k (#77589) üzenetére


Sirpi
senior tag

Arra utalt, hogy csak az vásárol steames listaáron, akinek az ár teljesen mindegy. Nincs sok értelme ahhoz hasonlítani bármit is, pl. Civ IV-et senki nem fog már 8000-ért megvenni. Ha elfelejtjük egy pillanatra, hogy a 3-as és 4-es rész együtt volt 1$-os pakkban (tudom, időgép kizárva), akkor is rendszeresen kapnak ezek a részek -75%-ot, szóval akinek nem most rögtön kell, az nem fogja a GMG-s áron megvenni, mert hiába olcsóbb a steames listaárnál, az is iszonyat drága.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#77592) eszement24 válasza i2k (#77584) üzenetére


eszement24
aktív tag

:R Köszönöm a linket!

hivatalos fordítás..azért az nem semmi! :)

(#77593) szami777 válasza i2k (#77589) üzenetére


szami777
addikt

Persze, hogy tudom.
Steam store teljes árat hasonlítottál össze a GMG 70%-os árával.
Te azt akartad ezzel szemléltetni, hogy jelenleg ez a 6330 forintos ár az akciós és jelenleg a legolcsóbb (még mindig rengeteg pénz ezért a packért) érte, én meg arra próbáltam utalni, hogy ne egy teljes áru steam store árhoz hasonlítgassuk már, mert teljesen felesleges.
Civilization 5 completet havonta adják -75%-on ilyenkor steamen is 3ezer körül van, GMG-n bárhogyan nézem, nem éri meg vásárolni. :)
És ez nem időgépezés egy ilyen játéknál, amit augusztus hónapban már 3-szor lehetett megvenni 3 külön boltban -75%-on.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77594) djculture válasza Sirpi (#77591) üzenetére


djculture
félisten

Forint gyenge és csak gyengébb lesz pláne hogy oroszország mozgósít nato meg lengyelekhez románokhoz lettekhez haderőt telepít.
Elég megnézni a angol font /forint árfolyamgörbét:

[ Szerkesztve ]

(#77595) Dilikutya válasza djculture (#77594) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lesz realtime Call of Duty, nem kell majd GMG-n drága pénzért venni. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77596) i2k válasza szami777 (#77593) üzenetére


i2k
senior tag

Tessék elmerengeni valamin:

Valaki MOST meglátja a GMG-s akciót, és látja, hogy 6300 Ft-ért megvehet egy olyan csomagot, amit amúgy 22000 Ft-ért vehetne meg STEAM-en!
Ne gyere nekem se te, se más azzal, hogy a MÚLTBAN volt olcsó bundle / akció / csomag stb, és hogy a JÖVŐBEN is lesz...!
Ez az akció is MOST van, capish?!

Ez valami betegség ezen a fórumon (is), hogy állandóan a múlt idő a lényeg, amikor akciókat látnak az emberek?

Szerk.:

"Civilization 5 completet havonta adják -75%-on ilyenkor steamen is 3ezer körül van, GMG-n bárhogyan nézem, nem éri meg vásárolni. "

Jééézusom...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77597) maross válasza i2k (#77596) üzenetére


maross
veterán

Mult ido szamit, foleg ha egy-ket hete volt majdnem feleannyiert. Egyreszt nem sok embernek kell, mert akinek kellett megvette, masreszt ilyenkor még be lehet szerezni olcsobban. A tobbieknek pedig ott a gmg, de szerintem allni fogjak a szerverek a magyar rohamot. Nem azt mondom hogy rossz ajanlat, sot egesz korrekt, foleg ha steames learazas elé sikerult volna idoziteniuk. jééézusom meretu szemforgatas nem indokolt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77598) szami777 válasza i2k (#77596) üzenetére


szami777
addikt

Átment személyeskedésbe, én itt be is fejezem, nem az én stílusom.
Én a GMG ellen voltam, te meg ellenem, ennyi.
Nem betegség ezen a fórumon, ha valaki kidob egy éppen akciós árat, mi meg azt mondjuk, hogy volt is, lesz is olcsóbban, ráadásul hamar, azzal nem tudom mi a probléma.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77599) Anonymusxx válasza marcusa (#77588) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

van hozzá, ha kell privátba elküldöm

[ Szerkesztve ]

(#77600) Sikoly85


Sikoly85
csendes tag

Sziasztok.
Lenne egy fontos kérdésem.
Originen akarom meg venni a fifa14-et, de a fizetés gomb inaktiv. Minden adatot jól irtam be, többször le ellenőriztem, de nem enged fizetni. Hitel kártyával vásárolnék. Valaki tudna segíteni?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.