Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99251) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Sziasztok!

Van olyan köztetek, akinek nem engedte megvenni a nekrót? Reggel próbálkoztam, de internal error-t kaptam. :F A kártyámat használtam már bnet-en, csak érdekelne más is futott-e bele ilyenbe. Vagy írjak supportnak... :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#99252) Ribi válasza emmm (#99250) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem vannak sokan akik húznak, utána a már úgyis meglévő matokból armort és legendarykat összehozni kb. fél óra és meg is van fullos gear.

(#99253) ooooobi válasza AnginaP (#99251) üzenetére


ooooobi
senior tag

Reggel nekem is ezt dobta paypal vásárlás után, néztem utánna levonta e a pénzt, de nem történt semmi. Azután 10 percel késöbb ismét nekifutottam és akkor már sikerült.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#99254) hackeeeee válasza AnginaP (#99251) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én paypal-lal fizettem még tegnap, gond nélkül ment.

Véleményem szubjektív...

(#99255) rumkola válasza emmm (#99250) üzenetére


rumkola
veterán

Jahogy para meg gemek. Én szűz karira gondoltam, csutka nullán minden. Parákat sem osztom szét. Egyedül Nemesis a kockában azt helló. :9

(#99256) emmm válasza rumkola (#99255) üzenetére


emmm
senior tag

Akkor szimplán mazochista vagy. :)) Most minek szenvedjek ezzel, ha egyszer ott van minden készen előre? Vagy te már elkezdted az új szezont? ;]

(#99257) sto1911


sto1911
veterán

Lattam videoban atjarokat ket terulet kozott, mint pl. katedralisbol seamless atmehettel az erdobe. Ez ennyit tud vagy van valami revolutionary ((c) Apple) meg benne?

(#99258) proci985 válasza Delávégá (#99247) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tegnap 4 nekroval 65ot es T13mat stabilan hoztuk.

mondjuk ejjel2kor gr75el konkretan top100ban voltunk 4pben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#99259) MegalodonS válasza emmm (#99256) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miert lenne az??En ugy csinaltam meg es nagyon jo volt vegre nem rift-gr-ben parkolni :D Igazi vanilla erzes se gem,se paragon csak ami esik :)

(#99260) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Megneztem ezt a Challenge riftet,hat eddig eleg nevetseges...
GR35 egy 200 paras felkesz UE DH-val.
Elsore meglett, ha a tobbi is ilyen egyszeru, akkor nem lesz ez tul nepszeru.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#99261) rumkola válasza MegalodonS (#99259) üzenetére


rumkola
veterán

:C :R
ja, vegre kicsit mas mint eddig

(#99262) sith7 válasza SQX_Barto (#99260) üzenetére


sith7
nagyúr

miben más, mint a sima rift ?

(#99263) SQX_Barto válasza sith7 (#99262) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Annyiban, hogy minden kotott, karakter, skillek, paragon, map minden.
Konkretan egy masik ember GR-jet ujra viszed.
Es ugye az elejen kiirja, hogy o mennyi ido alatt vitte vegig, es neked gyorsabban kell.

Egyebkent, megha nehez is, akarhanyszor nekifuthatsz, minden ugyanott lesz, csinalhatsz terkepet, hol vannak az elitek pylonok stb....

Szoval elonyben vagy, mivel aki lehozta, az csak egyszer ment a palyan.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#99264) Edge válasza Vistaboy (#99239) üzenetére


Edge
veterán

Gondolom új ERA is van?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#99265) sith7 válasza SQX_Barto (#99263) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi a választ

MegalodonS
Mennyi idő volt így 0 - 70 -re ?

(#99266) SQX_Barto válasza Edge (#99264) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Persze :)
Csinaltunk egy 4p 75-ot es 77.-ek lettunk :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#99267) ooooobi válasza SQX_Barto (#99266) üzenetére


ooooobi
senior tag

Mindenki tolja, nekem meg 100/100as nettel ~300kb/s-al szedi :(

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#99268) emmm válasza SQX_Barto (#99260) üzenetére


emmm
senior tag

Ezt a challange riftet valaki magyarázza már el nekem. Amit nem tudok, hogy ezt most mindenkivel vívod, minden egyes héten? Mert akkor esélyem se lesz. Vagy magammal szemben vívom? Nem tiszta...

(#99263) SQX_Barto: most láttam ezt a hozzászólásod. Aha, ez így alakul, a kérdés az, hogy kinek a GR-jét kell hozni jobban? Illetve, ha én egyet megcsinálok, akkor lesz még új, amit meg kell csinálnom? Valami heti szabályozás rémlik ez ügyben...

(#99267) ooooobi: na ezért nem is sietek vele. Estére már úgyis lent lesz a főkockáknak, addig meg elvagyok nélküle valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#99269) Ribi válasza emmm (#99268) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lényeg, hogy minél jobb időt érj el. Nem tudom, hogy ha bekerülsz mondjuk topX-be a végén akkor kapsz-e plusz cuccot, vagy csak az alapból meghatározott időt kell megverni. Alap idő tényleg elég sok volt.
Ennek kicsit az is az értelme, hogy szép lassan minden buidet kicsit jobban megismerj. Emberek ha ismerik is a classokat szerintem kb. 2 buildet ha használnak, a többit nem. Nekem ha beadnak barbit vagy WHt, azt se tudom mit kezdjek vele. Szóval jó cucc, mégjobb kezdő/kezdőbb embereknek.

(#99270) emmm válasza Ribi (#99269) üzenetére


emmm
senior tag

De most akkor ugyanazt a challange riftet kapja mindenki? Mert akkor csak a top játékosok tudják kimaxolni.

Step-by-step hogy fog ez kinézni? Tehát, adott egy challange rift: az most besorolás alapján fog menni, hogy melyiket ki kapja, vagy mindenki mindig ugyanazokat?

(#99271) Mirman válasza emmm (#99270) üzenetére


Mirman
őstag

Nem csak a rift azonos hanem a karakter is amivel végimész rajta tehát tényleg egyenlőek az esélyek mindekinek. Tehát más karakterével mész végig egy riften és a gyorsabb örül. :)

(#99272) emmm válasza Mirman (#99271) üzenetére


emmm
senior tag

Na ez így már érdekes. :) Bár még mindig nem látom, miért lesz ez jobb a kevésbé aktív/új játékosoknak. Hiszen a vén rókák úgyis jobban tolják az adott buildeket, ha másért nem, mert korábban már játszottak vele, amikor az volt a jó build. Arra jó lesz, hogy megismerjük a különféle buildeket, de hogy ebből hogy lesz esély nyerni bármit is, azt még nem vágom :)

[ Szerkesztve ]

(#99273) mpierre válasza emmm (#99272) üzenetére


mpierre
veterán

"Tapasztalat, tapasztalat, tapasztalat..."

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#99274) Cathfaern válasza emmm (#99272) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pontosan azért jó új játékosoknak, mert látnak olyan buildeket, amiket amúgy esélyük se lenne kipróbálni. Plusz nem a topX kap cuccot, hanem ha megdöntesz egy alap időt (függetlenül attól, hogy a többiek mennyit mennek! Tehát fixen van rá egy időkeret), akkor már kapsz cuccot. És az eddigi kommentek szerint azt nem túl vészes megverni. Totál "kezdőként" nekem tetszik az ötlet :) (kezdő: tegnap lett meg az első lvl70-es karakterem, idézőjel meg mert már amikor kijött a D3 toltam vele. Csak lvl60 meg a most között volt némi szünet :D)

(#99275) emmm válasza Cathfaern (#99274) üzenetére


emmm
senior tag

Az nem most volt. :D

Ha alapból lesz valami reward, akkor úgy már jó. Után a gondolom, már az aktuális legjobb időt megdöntve lesz csak új reward.

(#99276) Ribi válasza emmm (#99275) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pl a mostanit ha jól elmékszem kb 6:40 alatt kell letolni. Úgy, hogy én is csak néztem, hogy melyik gomb mi is pontosan, 4 perc alatt lett meg. Szóval nem túl nehéz.
A map 100%ban ugyan az, mobok pontosan ugyanott vannak. Szóval ha valaki "eltéved" az is meg tudja csinálni előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#99277) gjohnny


gjohnny
tag

Megnéztem az eu necro normal gr ranglistát. Elég érdekes, hogy nem a ptr-ben rekorder rathma set build-el tolják, hanem az inarius set-et használó bone storm build-el? Ti tudtok valamit erről? Volt valami hidden nerf a másik build-re?

[ Szerkesztve ]

(#99278) MegalodonS válasza sith7 (#99265) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nem tudom :(

(#99263) SQX_Barto

Ertem en ezt,de nem egy gr35++ riftet probalnek hanem,egy P4600-os gr100++ riftet.Az keves embernek adatik meg!!

(#99277) gjohnny

Jo kerdes,engem is erdekelne ;]

(#99279) reelc válasza Ribi (#99276) üzenetére


reelc
veterán

Kipróbáltam.
Kapsz egy hetente váltakozó akármilyen buildet. Ahogy elnéztem, még a skilleket sem lehet más billentyűre kiosztani.
Egyszer megdöntöd az alaprekordot, kapsz alapanyagot (ha jól emlékszem fórumon azt írták, hogy T7-nek felel meg).
Megdöntöttem az alap rekordot. Majd utána a sajátomat is, azt már nem jutalmazta semmivel.
Vagyis pl. nem lehet bountyt kiváltani vele, hogy pár környi nyersanyagot másképp szerezz be.

(#99280) DaveHutt válasza reelc (#99279) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pedig PTR lehetett más gombra dobni ugyanazojat a skilleket. Ez megváltozott akkor?

(#99281) reelc válasza DaveHutt (#99280) üzenetére


reelc
veterán

Akkor nézd már meg légyszíves, én nem láttam.
PTRen holt volt?

(#99282) dargelot válasza MegalodonS (#99278) üzenetére


dargelot
senior tag

Szerintem arra nem nagyon kell várni, hogy akár para 2000+ kari lesz challenge riftben. Elég arra gondolni, hogy a funny build bemutatójában a blizz mindig ilyen max 5-600 parás játékosokat mutatott be. Ilyen fura buildekkel meg mindegy is, hogy GR 30 para200-al vagy GR70 para 2000-el.

(#99283) Rison77


Rison77
senior tag

Már lassan 10 perce 1m14s queue-t ír játékkészítésre... Blizzard kiszedett minden szervert a játék alól időközben? ... Túl sok necrozás nem lesz ma úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

(#99284) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ismerősömnek megvettem Gift-ként a kieget, még du. USA-ból, azóta quened. Bár írta is, hogy elvileg 72 óra a kézbesítési idő.

Véleményem szubjektív...

(#99285) D4v3 válasza hackeeeee (#99284) üzenetére


D4v3
őstag

Én éjfélkor vettem meg másik accomra és reggel 7kor jött meg a gift.

(#99286) errorcode06


errorcode06
őstag

Gondoltam felnézek. 45 sec várakozási idő.

Bementem, megnyitom.
barbi, 3 necro join
monk, 3 necro
wiz, 3 necro

Tudom hogy az újdonság varázsa meg minden, de remélem azért 1 hónap elég lesz mindenkinek, hogy ki bohóckodja magát.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#99287) reelc válasza errorcode06 (#99286) üzenetére


reelc
veterán

Nem biztos hogy ez olyan jelentősen változni fog.
Ha esetleg kiderül, hogy jó farmoló karit lehet csinálni belőle. Egyúttal bountyra is jó lenne. GRre esetleg több szerepre, akkor könnyen lehet, hogy többen elhagyják a 2 karis megoldásaikat, és a Nekro lesz a main - egyúttal talán az egyetlen karijuk. Ha így lesz, akkor hasonló jelenség lesz hónapok múlva is.

Mert elhiszem, hogy esetleg sokaknak már unalmas, hogy 1 farmoló + mellé a megszokott suppjuk már szezonok óta a megoldásuk. Ismerek ilyeneket. Évek óta ugyanabba a kariba kényszerülve, ha magasabb GRben akarnak csapatban nyomulni.
Most újdonság jött, és ha a Blizz azt akarja, akkor életképes megoldás lesz.

(#99288) Bennyboy


Bennyboy
őstag

tök jó, h bejött a necro de 5 perce várok, h belépjek egy game-be :(((

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#99289) reelc válasza Bennyboy (#99288) üzenetére


reelc
veterán

Nekem is így volt.

Na, elkezdtem összerakni a Nekrot. :)
DHval játszottam, és meglepetésemre esett egy Nekro mellvért.
A meglepő az volt, hogy nincs meg a Nekro pack, és azt hittem csak akkor eshet cucca, ha megvan.
Utána persze megnéztem a kovácsot, és sárgába meglehet csinálni a kaszát, és az off-hand cuccát is.

(#99290) grimm2015


grimm2015
senior tag

Valaki elmondaná nekem, hogy az Inarius set mikor sebez?
Mert 800-1200 körüli parákkal alap cuccokkal 6-7perceket mennek 75grre.
Így biztos vagyok benne, hogy én valamit nem jól csinálok :D

Battlenet: Grimm#22690

(#99291) gjohnny válasza grimm2015 (#99290) üzenetére


gjohnny
tag

Fenn kell tartani folyamatosan a bone armor-t, és figyelni rá, hogy mindig max stack-en legyen. Ekkor a legnagyobb a sebzése, és ad a necro skill-eknek max sebzés bónuszt. Én így tudom. Ezt használom én is. Ha több mob van körülötted akkor kell aktiválni, és akkor állt. max stack-en marad.

(#99292) proci985 válasza grimm2015 (#99290) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

p1200on alap cuccokkal (ket anci amibol egyik se a fegyver, jellemzoen minden sloton van egy gyenge / nem odaillo roll) lement a gr85. es annyira nem erzem a karit. kb az lgt talvyr archon a masik kari ami ennyire gyengen felszerelve le tud hozni egy 85ot szvsz.

a trukk, hogy jellemzoen a tomegben allva kell tamadni es a land of the dead lehetoleg ne legyen cdn btw gr80tol kell az unity mert papir (bar ez a relative alacsony p szint es a katasztrofa gearen is mulik).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#99293) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Sziasztok!

Én ugyan konzolom nyomom, de nem tudom hová lehetne jelezni, ami szerintem nem csak engem érint, hogy tegnap többször azt vettem észre, hogy a 6 skill-ből amit beállítottam egy szőrén szálán eltűnt.
Még a skill betűje sem látszódott.
Persze használni sem lehetett.
Ma pedig a skill ott van, de teljesen szürkén. Először azt hittem, hogy nincs talán elég essence, de ez 10 fityfirittybe kerülő Fraity.
Az eltűnt skillek szerintem random voltak de egyszer a "B" egyszer pedig "Rt" vált köddé.

Biztos előjön ilyen még, csak ha valaki közelebbi kapcsolatban áll a Blizzel, jeleznetné.
Mondjuk ezt a GR-t azért így is letudtam :DD

(#99294) LittleBoss67 válasza LittleBoss67 (#99293) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Na itt a Frailty- Aura of Frailty használhatatlan. Ebből a kategóriából a többi jön rendesen. Bár az aura létezik.
A másik a Devour-Devouring Aura. Ott van, lövésem sincs, hogy csinál-e valamit, mert úgy tudtam, hogy 60 sec. az ideje, de sohasem mutatja, hogy lejárt-e. Folyamatosan nyomhatom, de nem látszik, hogy bármit csinálnék. Vagy ez egy örökös passzív?
Másrészt az éppen aktív skilleknek nem kellene látszódni konzol esetében részint az élet csík felett, másrészt a Karakter lap megnyitásakor jobb oldalt?
Na ez is hiányzik.

Bocsánat ha titeket zargatlak, de ez egy jól működő topik a témában.

[ Szerkesztve ]

(#99295) AnginaP válasza hackeeeee (#99284) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Válaszként írom, mert hackeeeee kollégáé az érdem, és ide írom, hogy bent legyen a Nagy Archívumban: ( :D )
Budapest Bankos vagyok, és tegnap fel is hívtak, hogy a Blizzard egy francia országi bankkal van kapcsolatban, és a BB minden oda irányuló utalást letiltott (állítólag visszaélések miatt), így nem fogom tudni megvenni bankkártyával a kieget. Aztán hackeeeee kolléga segített, neki átutaltam a lóvét, tegnap este jött meg a mél kb éfjélkor, ma délután tudom aktiválni. Respect hackeeeee! :R

Indítok egy Skyrim szervert.

(#99296) Edge


Edge
veterán

van már vmi speed build a necihez? mert a bonearmoros nem az, legalábbis egy wizardhoz képest baromi lassú...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#99297) sith7 válasza proci985 (#99292) üzenetére


sith7
nagyúr

igen .. ez így van ... sajnos :((

Amennyire vártam a necro -t , így első nap után csalódás ... a fenti set működik, a többi kínlódás, ehhez képest ... sikerült egy necro - ból egy közelharcos karaktert építeni ... szuper, ... egy messziről operáló, átkokat szóró, élőhalott sereget irányító karakterből :o

Nagyon nem erre számítottam :( ... azt hittem a többi is működni fog ... persze működik, csak fele ilyen hatékonyan

(#99298) LélekVándor válasza AnginaP (#99295) üzenetére


LélekVándor
tag

Én tegnap este vettem meg bankkártyával, és simán engedte a fizetést. Ki is próbáltam, minden ok vele, csak keveset tudtam még játszani vele, a set sincs még meg. A DB -nek híjàn vagyok sajna.

[ Szerkesztve ]

(#99299) Bennyboy


Bennyboy
őstag

nem tudom ki hogy van vele de nekem nagyon adja a necro. Túl sokat még nem toltam vele (egyik set sincs még meg teljesen) de nagyon fun a játék vele.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#99300) MegalodonS válasza Edge (#99296) üzenetére


MegalodonS
őstag

Speed nincs,de alakulo Meta mar igen :) 3 wizz kombot,nem tudom mi tudna lenyomni :N

(#99297) sith7

Nekem udito valtozast hozott es nagyon jo lesz,csak kell meg 1-2 szezon mire belovik a set kombokat.Ettol fuggetlenul lehet szezonba HT WD nekem jobb valasztasnak tunik,kezdesnek sokkal erosebnek tartom mint a nekrot.Akarmelyik 3k fegyver- garg gyuru-ht set, konnyu szolo gr75+
Ne add fel jo lesz ez!!

(#99299) Bennyboy

Teljesen igazad van,nekem ma lett meg az osszes set,de meg sok leg hianyzik es meg a kockabol is!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.