Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72951) Chiller válasza Edge (#72940) üzenetére


Chiller
őstag

Szeretnék veletek játszani...... tényleg komolyan mondom, hogy hónapok óta sose nem esett rimeheart.......

Chiller#2435, ha komolyan gondoljátok...

[ Szerkesztve ]

(#72952) Edge válasza Chiller (#72951) üzenetére


Edge
veterán

Szívesen felveszlek de nekem ezek speedrift partyban esnek, amiket a speed rift t6 community berkein belül nyomatok. Javaslom csatlakozz oda és amikor írják chaten hogy embert keresnek akkor menj be partyba és meglátod a gyors kill és haladás miatt ömlik a cucc. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#72953) Bahama


Bahama
aktív tag

Ma is "szenvedtem" kicsit.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#72954) T. M. válasza Bahama (#72953) üzenetére


T. M.
aktív tag

Szép teljesítmény, gratula hozzá.

(#72955) Prof


Prof
addikt

A leaderboardot majd akkor lehet komolyan venni, ha minden leaderboardos run streamjet automatikusan felveszi es felrakja a rendszer a battle-netre es meglehet nezni 0:00-tol a vegeig.

Amig ez nincs addig marad a sok exploiter, pylon, zombie halasz "moka" a vegtelenbe.

Mar a Steam-en is lehet streamelni, kivancsi leszek a Blizzard mikor inditja be az egyseges streaminget a jatekaihoz.

(#72956) Sárpac válasza Edge (#72952) üzenetére


Sárpac
nagyúr

200 riften vagyok túl Neked ömlik meg egy pár mákosnak, de nekünk csak a szar esik, tegnap esett inna anci bot először ami használható is talán, de azon kívül set amiből 2 is van rajtam egy sem.

Itt a kari, kadala törni való gatyából adott 2 ancit, összes többi sima szar volt.
[link]

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#72957) Edge válasza Sárpac (#72956) üzenetére


Edge
veterán

Én kikadaláztam az anci itemeim nagy részét, ne egyből a legnehezebben kiszedhetőt kadalázd az hogy anci hexing pantsed legyen az lásd be nem lesz könnyű menet.
Viszont ha a geared más slotjaira kadaláznál ahol könnyebben jöhet anci mert nem annyira specó cucc már azokkal is előrébb lennél. Helyedben ilyen sorrendben szedném ki az ancikat kadalától:
1. inna öv
2. sunwuko vállas
3. inna chest
4. crudest boots
5. sunwuko kesztyű
6. braci na most hogy steady vagy lacuni oly mindegy

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#72958) Gorneck válasza Edge (#72957) üzenetére


Gorneck
titán

Kadalánál már az is csoda, hogy set cuccot dob...tengernyi shardot öltem már bele Monk cuccokba...0 itemet dobott eddig...amim van azt kaptam...DHtól... :D

Gorneck#1239

(#72959) czpitti válasza Sárpac (#72956) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem mákság.Én napi 200 riftet megyek szoval semmi baja annak a dropnak:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#72960) Gorneck válasza czpitti (#72959) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem se lenne, ha lenne még 2-3 kari ami a fő accomra dolgozik... ;)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#72961) vhunor válasza czpitti (#72959) üzenetére


vhunor
őstag

Ha nem full clearrel számolok, hanem mondjuk 3 perces speedrunokkal, ez minimum nettó 10 óra D3 per nap. Nem csodálom, ha így "magas" a droprate :).

Szerk.: Nemszóltam. Nem tudtam, hogy multiboxolsz.

[ Szerkesztve ]

(#72962) Joezyka válasza Edge (#72957) üzenetére


Joezyka
senior tag

nálam a speedrunal csak annyi a baj, hogy szét craftolom kb az agyam, hogy legalább előrébb jussak, annyira nem esik semmi, így a riftekben kb szedek fel mindent mint egy csóró csöves, hogy legyen alapanyag, hogy tudjak gyártani.

Gyártásnál is pl devastatorból vagy 40et gyártottam mire lett valami említésre méltó, a staffom kivételesen kb 6ra jó lett, amim most van, de reapers wrapsból is ha 30at nem gyártottam le egyet se, mire lett az ami rajtam van.

most vagy porszívózok, és gyártogatom magamnak amit tudok, vagy speed riftelek és várom a csodát.
arról nem is beszélve, hogy egész héten a vállast kadaláztam és tegnap adott végre anci fb vállast... háát +0,8% dmg és -6% tough... a simámhoz képest.

de a speedrunt is szívesen kipróbálom, max több lesz a leg material.....

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#72963) czpitti válasza Gorneck (#72960) üzenetére


czpitti
senior tag

Na igen de a hátránya a lassuság.Acconként osszeszedegetni,válogatni torogetni.Ami meg nem esik az 1000 accounttal sem esik.Ami a legjobb mf az a 4-es party.Mostanában gr 33-35-osoket tolok egy dps egy supp plusz a két lootkari.4 perc alatt lemegy kb szoval haladik a szemétgyujtés.Napi egy lego az átlagban ami megmarad a tobbi bezuzásra kerul.Eddig 4 account is mehetett is-boxban most ami BIZTOS az a 3 ezért csak 3-al megyek igy mindig foghijas a csapat.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#72964) lolkapitany


lolkapitany
tag

Sziasztok! Viszonylag új vagyok itt, van egy 39-es DH-m :)) . Van valami klán, amihez fölvesznek ilyen alacsony szinten, vagy fejlődgessek még. A másik kérdés, hogy a játék online része hogy működik? Köszőnöm a segítséget :R :DDD

(#72965) granini válasza czpitti (#72963) üzenetére


granini
őstag

Onmagaddal jatszadozol..? :Y Hat arra van egy szakkifejezes.. :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#72966) vhunor válasza granini (#72965) üzenetére


vhunor
őstag

Ford Fairlane: Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas.

(#72967) LLKobe


LLKobe
veterán

Éreztem én hogy jó minden cuccból eltenni a legjobbat ami esik... Most nem lenne ilyenem:

Nem anci, de addig elkaristol :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#72968) oxox válasza vhunor (#72966) üzenetére


oxox
addikt

clint eastwood.....

jol sejtem, hogy nem kriderel apritod a nepet?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#72969) vhunor válasza oxox (#72968) üzenetére


vhunor
őstag

Nem van kriderem, patch óta monk/barbár/wizard volt csak az étlapon, saccperkábé 60/30/10 megoszlásban. Miután 2.1.2 előtt majdnem kimaxoltam a coldos DH cuccait, most egyáltalán nincs kedvem rcr-es cuccokat beszerezni, meg lassú ancient íjat gyártani, ésatöbbi. #Ottrohaggyonaholvan.

(#72970) Gorneck válasza vhunor (#72969) üzenetére


Gorneck
titán

Én is úgy kaptam, ofc egy tajtékot GR után...de mostanában nem visz rá a lélek...mármint a DH-ra, mikor ott a Monk és lassan jön a robbantós Pala. :)

Gorneck#1239

(#72971) Valkűr


Valkűr
őstag

Tippeket adhatnátok, h itt mit lenne érdemes fejleszteni, esetleg cserélni...

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#72972) Edge válasza Valkűr (#72971) üzenetére


Edge
veterán

Hát sok mindent...
kéne soj vagy unity a wailing helyére, rorgból is alap socketest kéne kiszedned és rátekerni chc vagy chd-t(ill alap chc vagy chd és akkor socket tekerés), amuból amíg nincs chc/chd/int vagy eleskilldam/socketes amu addig használj inkább olyat ami socket nélküli de legalább chc/chd/int/ele skilldam.
Firebird offhandet használj ne a talt, így kesztyű helyére mehet magefist, ha maradsz ennél a serpent sparkernél akkor inkább tasker. HA tetszik a 2 hydra-s build maradjon a sparker, de ha annyira nem ragaszkodsz hozzá kraftolj ancient devastatort. Továbbá már mindenből eshet ancient verzió azokra is lehet gyúrni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#72973) la_cc


la_cc
addikt

Newbie kérdés: mi ez a multi box, és hogy is működik? :U

Köszi!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72974) Thrawn válasza la_cc (#72973) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#72975) Gyuri27 válasza la_cc (#72973) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt csak nagyon elvetemült, azaz elhivatott salabakteroknak ajánlom.
Bezárt ugye a lipót és a különleges embereket el kell valamivel foglalni.
Bocs pitti. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#72976) khirill válasza Gyuri27 (#72975) üzenetére


khirill
aktív tag

állat vagy! :DD :C

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#72977) la_cc válasza Thrawn (#72974) üzenetére


la_cc
addikt

Wow.

4 karival mikrózni egyszerre? Legális ez?

4 kari / 4 acc?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72978) Cadal válasza lolkapitany (#72964) üzenetére


Cadal
őstag

Klán kérdés korábban si felmerült arról itt van némi infó: [link]
De a lényeg: A kieg nélkül nem sokra mész a játékkal. El lehet vele szórakozni, de rengeteg újdonságot és tartalmat csak a kieggel kapsz meg. Szal a recept a Te helyzetedre: Ha nincs kieg azt beszerezni!!; mielőbb társakat barátokat felvenni friend listára/csatlakozni valamelyik klánhoz. De játszhatsz ún. public módban is akkor a gép tesz be idegek mellé a kiválasztott játék típusnak megfelelően. Az, hogy alacsony szintű vagy nem gond, nemsokára indul a season II ott mindenki 0-ról indul, de azért addig érdemes kicsit megismerkedni a játékkal.

(#72979) Thrawn válasza la_cc (#72977) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#72980) khirill válasza la_cc (#72977) üzenetére


khirill
aktív tag

pitti írta az imént, h a hatályos hivatalos állásfoglalás szerint jelenleg 3 acc-od lehet... :)

ratabyzou

(#72981) la_cc válasza Cadal (#72978) üzenetére


la_cc
addikt

Ezen a szezon-on én is elgondolkodtam. Ugye én csak kb. 1 hónapja nyomom a D3-at és csak a wiz-t ismerem, de lehet kezdek valami újat a Season 2-ben is, elég vonzó, hogy mindenki a nulláról indul, az mégis csak mókásabb... :) Szerintetek van ennek értelme vagy nyomassam tovább a non-season-t azt kész? ;]

(#72980) khirill: Köszi! Asszem nekem elég is egy... ;)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72982) mikromanus válasza Valkűr (#72971) üzenetére


mikromanus
veterán

HA nincs más talrasha setdarabod, akkor az a source cserélhető lesz majd. Kadalázz/farmolj egy ancient verziósat. 60-80 átlagdam rápattanhat a mostanihoz képest. Persze jó damosat könnyű találni, jó kombót nehezebb, de ebben van fejlesztési lehetőség. Meg persze a wandon is, de ha jól sejtem nem hogy ancient, de "Normál" verziós se túl gyakran potyog ebből.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72983) Cadal válasza la_cc (#72981) üzenetére


Cadal
őstag

Indulj season II-be! Mert az mókás! :K A rengeteg időnyi non season után én is season I -ben kb mindennek tudtam örülni amit találta és amit elértem a játékban. Non seasonbe szinta csak pár dolog van ami érdekel.

(#72984) Gyuri27 válasza la_cc (#72977) üzenetére


Gyuri27
félisten

No. Kell 3 acc. Ami azt jelenti, hogy 3x megveszed a gamét vagy kérsz kölcsön acc-t.
Kell egy komoly vas. Erős proci, tengernyi ram, bika vga stb-stb.
Kell egy nagy moncsi.
Valamint a box is fizetős.
Ha ezek megvannak akkor a nagy moncsi felén, több mint felén fut a fő acc. A másik kettő meg kis képen. Ha vége a run váltogatod mi kerüljön fő accra. Amúgy 3 egyforma karit szoktak vinni. Mondjuk monkot.
Eggyel akciózól a többi meg pont ugyanazt csinálja.

khirill: se nem állat, se nem ember. Mondjuk lidérc. De köszönöm elismerő szavaid és beléd is. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#72985) Sheol


Sheol
aktív tag

Végre egy kis amulett upgrade a DH-nak. :K

[ Szerkesztve ]

(#72986) la_cc válasza Cadal (#72983) üzenetére


la_cc
addikt

Akár még az is megtörténhet... ;]

A HunPH-ból sokan szoktak indítani?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72987) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Csak muszáj ide is beraknom. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72988) Edge válasza KubanitoS (#72987) üzenetére


Edge
veterán

ez nem ancient nincs arany keret :DDD

gz + Sheol-nak is :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#72989) Sheol válasza KubanitoS (#72987) üzenetére


Sheol
aktív tag

Szép fogás! :Y

Köszi, Edge! :R

(#72990) Joezyka válasza Sheol (#72985) üzenetére


Joezyka
senior tag

szép darab :C
jó látni, hogy másoknak azért potyognak jó cuccok.

KubanitoS: ez is szép. ez jó bizonyíték, hogy bounty is ad ancit.

akkor a kövi 2-3 hét projektje, kifarmolok egy anci rorg-ot. :))

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#72991) killerjohn


killerjohn
addikt

(#72992) GrooveHero válasza killerjohn (#72991) üzenetére


GrooveHero
addikt

supported by:

;]

viccet félretéve...gz :R

nekem még fele sincs meg :O

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#72993) mikromanus válasza killerjohn (#72991) üzenetére


mikromanus
veterán

No life Killer :C
Neked nyóc a duplanulla.
Gratula!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72994) khirill válasza killerjohn (#72991) üzenetére


khirill
aktív tag

brutál-metál! gratulálok! :)

ratabyzou

(#72995) czpitti válasza granini (#72965) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem.Fennvagyunk ts-en és mindig megy az egymás olése ki legyen a negyedik mer ugye ami nekem megvan megyen a zuzdába avagy a negyedik embernek.Gyuri:kabbe:D Jah nem szeretek várni egy-egy itemre,a diot szeretem,a loot meg jon.Ha megunom a boxot akkor esténként amikor a tobbiek is fennvannak mehetnek a riftek.De nappal általában nincs partner nameg hiányzik nekem azért még elég sok minden.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#72996) Sheol válasza killerjohn (#72991) üzenetére


Sheol
aktív tag

Ezt milyen (segéd)eszköszökkel/technikával érted el ilyen hamar? :F
Múltkor még csak valami 750 környékén voltál.

[ Szerkesztve ]

(#72997) mikromanus válasza czpitti (#72995) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt szeretem benned, hogy nem vagy megalomániás és beéred kevés de aktív játékkal is... Kivéve persze ha Diabloról van szó. :C

Más: tegnap bepróbáltam a kis másodbarbit találomra összedobott itemekkel. Jó, a fegyver már ancient, meg megvan a full raekor set, de amúgy bőven nem high-end. Hát... izé... Nos... ez laza. Nincs mit szépíteni. T6-on minden fehér amit érint 1hit (vagy elvérzik). Az elitek se igazán komolyak ha ellenállásról van szó. Mondjuk a rift gardiannál kicsit bohóckodás jellegű a móka, de addig nem is kell lassítani. Mindzt közepes felszereléssel. Könnyű season indító build úgy tűnik. Ha megvan a set onnan laza a menet. Picit túllőttek a célon. Van a charge, meg a stackelődő EQ, aztán kb ennyi. Mondjuk a rend buffos itemek összhatására kiváncsi leszek. De még így is kikukázták a skillek nagyját. Pedig hammerezhetnékem van igen gyakran. Vagy seismic mókázhatnékom. Említette valaki korábban, hog yműködőképes, de sehol sincs sajna a setbuffolt két kombóhoz képest. No mindegy. Season 2-ig döntök mi leszek ha season leszek. Dh vag ybarbi a favorit így is. :DDD

(#72996) Sheol
Segg+idő=paragonszint :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#72998) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Lenne egy gyors kerdesem:

Jelenleg Nightmare-en vagyok a Barbar-ral (lev. 52) es szeretnem vegigtolni a nemregiben megerkezett kieget, (RoS) de nem vagom, hogy most switch-eljem vissza a nehezseget normalra, vagy tolhatom Nightmaren, eleg lesz hozza a karakterem? :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#72999) Thrawn válasza mikromanus (#72997) üzenetére


Thrawn
félisten

"T6-on minden fehér amit érint 1hit (vagy elvérzik). Az elitek se igazán komolyak ha ellenállásról van szó."

Jó reggelt kívánok! :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#73000) Gyuri27 válasza czpitti (#72995) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kapja beja fogaskerék. Engem sose viszel runra. Pedig amiket te törsz az nekem fönyeremény lenne. :P

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.