Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65901) czpitti válasza granini (#65896) üzenetére


czpitti
senior tag

Engem ingame 7.1 milla ehp-val SEM egyhiteltek gr 39-en sem.A jail ami fáj de betettem egy juliát és men mint kés a vajban,

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#65902) ReFleXx válasza Assdak (#65899) üzenetére


ReFleXx
addikt

Mi ez a progi? Egy jol bemakolt GR-t sokszor gyorsabban ki lehet pucolni mint egy szivatosabbat az tutko.
Pl ott van a 4 napja beallitott 4playeres Gr49 clear a leaderboardon, nem hiszem hogy azota nem probaltak azt sajat maguk megdonteni :D , miközben még fejlödtek is azota, sikerült akkor kifogniuk egy könnyű GR-t, azt csók.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65903) mikromanus válasza granini (#65896) üzenetére


mikromanus
veterán

Awareness passzív megment az egyhittől is, vagy csak ha túléled akkor hat? Elég gyakori ahogy látom a top GR listán DH-k közt...
Elites-petes-cc kavics a nyerő?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65904) Muton válasza Edge (#65894) üzenetére


Muton
addikt

de akkor én is kapok abból 50%-ot, amit egy tank Kormac összeszed elől, nem?

mikromanus: ty, akkor felunityzem magunkat :DDD remélem segít, mert t6-on a fieldsen a keywarden tűzgömbje one hitel... mondjuk van vagy kemény 550 fire resem :DDD

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65905) Assdak válasza ReFleXx (#65902) üzenetére


Assdak
őstag

Ez már keményen hack, nem fogom ide linkelni. 5 perc keresgélés a nagyobb oldalakon, és magad is megtalálod.

(#65906) mikromanus válasza Muton (#65904) üzenetére


mikromanus
veterán

Csak bugos. Mivel olyan cuki lett a hiba, így azt mondják így is akarták. :C
Ha follower cannot die item van a csicskán, akkor nem hogy bármennyi sebzést kap be és megosztja unityvel a felét, hanem SEMMI sebzést nem szenved el. A 0 fele meg 0. Azt mind megosztja veled. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65907) Thrawn válasza mikromanus (#65903) üzenetére


Thrawn
félisten

"When you receive fatal damage..."
Az egy hit is 'fatal' nemdebár? Nem is értem miért volt ez kérdés, pláne tőled? Gyorsan igyál még egy kávét :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#65908) mikromanus


mikromanus
veterán

"[LIVE HOTFIXES]Nephalem Rifts and Greater Rifts:
•Experience gained from Greater Rifts is no longer inflated by the game mode difficulty (9/8)"

Ez gyors volt. Ez lehetett az oka? GR-ben nem számít a nehézség, de ha visszateleportált valaki a városba, akkor sokkal több xp-t adott a lent maradottak killjére. Úgy tűnik a városban számolta a játék nehézségi szint bónuszt. Bár ez US. Lehet nincs még EU-n (bár ezt kétlem) :DD

(#65907) Thrawn
Nem az aktiválása a kérdés, hanem a sorrend. Fatal damage és utána hat, vagy fatal damage és azonnal hat, a dam meg nem érvényesül (azaz nem egyhitelnek, mert nem mehet le 50% alá a life a paszív miatt). Azért nem mindegy. Ha a fatal damage egyhit és "utána" hat, akkor a hulládnak már mindegy. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65909) Bird válasza Thrawn (#65907) üzenetére


Bird
addikt

Papa! Nem tudsz olyat mondani ami jó lenne (itt)... :P ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65910) MrCsiT válasza Edge (#65810) üzenetére


MrCsiT
addikt

Én is szívesen megyek, mint nem-DH, bár attól tartok, a tiklandian wd-m tankosítva "picit" átírja az egyenletet :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#65911) davidsito válasza granini (#65896) üzenetére


davidsito
tag

Kösz mindenkinek.
Végre úgy érzem érdemes volt ide írni.

Ti is fejlődtetek volna? :D

:C Ph.fórum 2.1 patch

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#65912) Thrawn válasza mikromanus (#65908) üzenetére


Thrawn
félisten

"...you instead vanish for 2 seconds and regenerate 50% of maximum Life." Na eriggy fijam kávéjé mer' az köll! :P

Ami nem öl meg az erősít. Kivéve a medve. A medve az megöl. Ez is van olyan értelmes mint amit írtál :P

Amúgy meg mit hadoválsz össze-vissza, milyen sorrend? Egyértelműen le van írva, hogy akkor aktiválódik, amikor halálos sebzést kapsz be. Tudod, amikor fakeresztté válsz. Az mindegy, hogy egyhit voltál vagy éppen öten csapkodtak. Töklényegtelen. Halál helyett 2 mp-ig eltűnsz és 50% élettel kapsz egy új esélyt. A teljesség kedvéért még hozzáteszem, hogy leggyakrabban 60 mp-ként fordulhat elő ez.

Awareness = cheating death

És most GOTO 10, igyál kávét de gyorsan :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#65913) MrCsiT


MrCsiT
addikt

A d3 kliensem 8.1 alatt véletlenszerűen le-leáll. Ez grift-en igazán problémás.
Lehet, hogy utoljára a víruskeresőmet cseréltem Outpost Internet Security-ra, és arra gyanakszom, hogy talán ez okozza a d3 kliens leállásokat nálam.
Kérdésem: valaki használja ezt a vírusvédelmi megoldást d3 mellett?

..este lecserélem majd, mert szeretném kizárni, mint hibaforrást (bár ingyenes licenc-el elég olcsó volt :K )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#65914) proci985 válasza Assdak (#65899) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, tegnapi tapasztalat az volt, hogy 31es grift elso feleben eppen tartottam a timert, majd a masodik feleben kaptam egy jobb palyat es meg maradt is 2-3 percem.

kedvenceim a zsakutcaban vegzodo kilometerhosszu riftek alacsony densityvel, meg persze szinte kizarolag frozen jailer pulse kombokkal

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65915) Bahama válasza proci985 (#65914) üzenetére


Bahama
aktív tag

De annál nincs jobb mikor egy nagy első szintet kapsz ahol 98%-nál látod hogy körbeértél, és a másik oldalon van a lejáró... :(

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#65916) Assdak válasza proci985 (#65914) üzenetére


Assdak
őstag

Hát, ez most a lista elején úgy néz ki, hogy kifarmolnak egy halom követ, maphackel nyitogatják a portálokat, és nézik a mobsűrűséget és a shrineokat. Ha nem megfelelő, akkor quit.

(#65917) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Egy kicsit off a mostani állapothoz képest! DH -nál 2.1 előtt mi számit jó kétkezesnek ? 2613 (2127-2625) ig tudok eljutni Arcane Barbbal! Azért off mert Xbox Oneon még nincs 2.1 ...

Manticor ugye jobb lenne de maxos stattal kicsi az esély hogy kiesik :(

(#65918) Bird válasza Bahama (#65915) üzenetére


Bird
addikt

A pálya randomitással csinálhatnának valamit, mert katasztrofális. Rengeteg griftet lehet elbukni a kellően nem optimalizált térképeken. Szerencsére a pálya bejáratánál lévő elithordákat már hotfixelték.

schwartz:Bizony.... A hallhatatlanság és a 25% dmg reduce között van némi különbség.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65919) MrCsiT válasza MrCsiT (#65913) üzenetére


MrCsiT
addikt

D3 kliens crash-re találtam olyan megoldási ötletet ( még 2.0.5-nél írták) hogy a sound-ot kell stereo-ra állítani, az segíthet. :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#65920) schwartz


schwartz
addikt

Vegre sikerult kifogni egy durva suruseget solo GR35-on a pet WD-vel es berakja RG-nak azt a dagadek Mallet Lordot. :O Kb. 4percem volt meg hatra es durvan 10 percig tartott lefureszelni. (mar a kek elit is ebbol a fajtabol egyhiteli a fetish armyt force armorral, gem-el, jungle fortitude-al es bad medicine-el egyutt. Nem tudom milyen idiota feedback-re kellett valtoztatni az Enforcer Rank25-os bonuszan. vagy mi a peknek volt a PTR...

If he dies, he dies.

(#65921) proci985 válasza Bahama (#65915) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hja, ez tengap nekem is megvolt.

meg a legjobb, hogy kaptam egy 31es A1 riftet es maradt kb 5 percem a vegen... ami kb annyi ido, mint multishottal vegigrohanni egy normal <10es griften, vagy csapdakkal facerollolni egy 22-25ost.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65922) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Tegnap kétszer is azért buktuk 39-et mert 1-1 szint szinte full üres volt...kicsit sem frusztráló. :U

You are not prepared.

(#65923) Prof


Prof
addikt

Jaja vegre meglett 37-es GR :B 4-edjere probaltam es most vegre A1 mobok voltak :DDD
A szomoru, hogy ezzel meg sehol se vagyok Leaderboard kozelebe DH-val lol.

(#65924) granini válasza czpitti (#65901) üzenetére


granini
őstag

Engem meg igen. 37M ingame EHP monkkal. Odaallok, jon valami kis electrified kobor aram es fekszem. GR 35.. Na und was..? :F

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#65925) granini válasza Assdak (#65899) üzenetére


granini
őstag

KJ, ha olvasod a forumot.. a konkurencia beelozott, stop. Kell uj GR mobdensity modul a hudba, stop.
:Y :DDD

Ahogy irtam.. too much szerencsefaktor miatt szamomra nincs jelentosege a seasonnek es a versengesnek.. annyira random a map, a mob tipus, a suruseg, a hol a lejarat, a melyik GR boss-t adja be, a hany meterre leszel az utolso checkpointtol.. ez igy olyan mint a Forma 1.. tul sok a varians.. majd amikor mindenki ugyanazzal a Forma 3000-es autoval tolja, ott kijon a skill meg a rutin.. de addig..

Addig jon a csiter klan a 3rd party megmutatom melyik a legsurubb 3x conduitos GR, aztan vegigfuttok ott is a top leaderboard.. (mondjuk az egyetlen dolog amit valahogy el kell ismerni az az hogy valahogy azt a GR49-et ki is kellett nyitni. Szoval vagy jol toltak a trialt, vagy durvan felupgradeltek a kulcsot valahogy.. vagy erre is van trukk..?)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#65926) mikromanus válasza Thrawn (#65912) üzenetére


mikromanus
veterán

Hja. értelmezési gond vó't. Azt hittem a "fatal" csak amolyan karcolás. "Súlyós", de nem halálos. EZ van. Ja, meg ebéd előtt voltam. A kávés tanácsot akkor most szépen megfogadom. :C

Mi az a G0T0 10?

(#65915) Bahama
Valami szűk járat volt olyan, hogy tett egy iszonyat nagy hurkot, visszaért majdnem a bejáró magasságára, aztán északnak fordult. Be se fért a képernyőre. az volt a szép, hogy a kijárat előtt befalaztak, valami horda körémpakolt 4-5 arcane sentryt és 10 hógolyót, aztán... aztán sétálhattam. :Y

(#65917) CzKaresz81
Az xbowokban nincs változás alapsebzésben. Ha nem használsz ramalandit, akkor olyan 2650-2700 körül lehet az elméleti max damage. Mondjuk a gifttel se lesz több...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65927) proci985 válasza granini (#65925) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

valszeg egy nodps pull es harom full dps dh eleg nagy kulcsot tud szerezni.

nekem is sikerult mar 36os kulcs pedig a DHval 33nal vagyok. nincsenek elitek, szoval amig nem utik meg a dps karikat (ez elkerulheto) addig lehet relative nagyobb kulcsot kihozni. kerdes, hogy mennyivel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65928) Gorneck válasza granini (#65925) üzenetére


Gorneck
titán

Addig jó amíg saját magatokkal vagytok elfoglalva...mármint saját magatokkal megy a verseny...meghát ugye elég nehéz azokkal patiba lenni akik egész nap tolják...illetve a megfelelő csapat összeállítást képesek felvonultatni.

Most, hogy lett két fullos DHja is a klánnak (minden item ami kellhet megvan), így remélem még picit tudunk majd tolni az eredményünkön...nem sok hiányzott a GR38hoz...

Gorneck#1239

(#65929) Bahama válasza proci985 (#65927) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nekem a 40 azért összejön ha figyelek. Nagyritkán a 41 is.
De jó csapattal simán összeszedhető nagyobb is!

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#65930) pluhi válasza proci985 (#65927) üzenetére


pluhi
tag

Nem kell oda pull, csak 20 rocketman sentry körbe azt jóidő.
Szólóban elég nehéz 38 felettit kiütni, trangoullal lehet trükközni a welleken, hogy folyamatos wolf buff legyen fenn a végén.

(#65931) mikromanus válasza granini (#65924) üzenetére


mikromanus
veterán

Hatágúcsillag a nyakba, azt mehet a hadzsime. Iszonyat jó anyag az a lightning immunitás. Már csak a fránya tüzes láncokkal kellene kezdenem valamit. Az elég gyilkos...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65932) granini válasza mikromanus (#65931) üzenetére


granini
őstag

Mindenre nem tudsz immun lenni, es mind eros effekt.. Visszaraktam a monkomra a depth digger, a string of ears es a cursed boots helyere a BT szetet es igy stabilabb.. de tegnap parszor fekudtem GR 35-on kb igy no reason, csak jott oszt eltuntem..

Arra jottunk ra hogy kell egy 'immun' minden tipusra.. Pl nalunk DioRobber tolja a lightning immunt, en meg Juliaval az arcane-t.. igy legalabb egyikunk kepes talpon maradni adott elit eseten.. :)

Gorni: gz, mi is leptunk felfele azert par szintet.. egyelore 34-35-os trialokat tudunk mar menni (cruz+monk+dh+wizz) mar ez is eleg magas ahhoz hogy kb 60%-al legyen esely gemmet upgradelni 25+..
--> szoval visszaraktam a BT-t.. a depth meg a dual mystic nem hozott annyit.. es persze cdr+epifani+a kek mantra.. igy mar tudok GR-ezni monkkal mondjuk 30-34 kozott ugy hogy nem allandoan fekszem el csak neha.. azt mar elviselem..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#65933) dvd24


dvd24
senior tag

Én abban látok egy megoldást a gyors halált okozó affixek ellen a greater rifteken, hogy minél több 'charming' típusú skillt és itemet kell használni, charming hatása alatt abbahagyják a durvább skillek használatát (pl fire chains, electrified), egy-kettőt meg elkezdenek nyomni a saját társaikra (pl jailer, vortex) és ami a legjobb: azonnal őket kezdik el ütni a közelükben álló mobok.

Barbárral WW buildbe könnyen belefér a skull of resonance és a threatning shout is, ezzel könnyebb a túlélés de sajnos kevés a damage és így már 32-es GR sem ment le időben, perma CotA + Raekor settel kísérletezgetem most, de ebbe meg nem fér bele az előbbi kombó és még így is kevés a sebzés solo célpontra (33-as GR-en ~2-3 perc volt a rift boss), ráadásul ha bechargeolok mondjuk egy fire chainsbe az instant halál. Most azon dolgozom, hogy a holy-dmg-smite gemet felhúzzam 25-re és összehozzak azzal meg egy raekor set + skull of resonance kombóval valamit, de rohadtul nem értem, hogy hogy maradt életben a leaderboard elején lévő barbár 40-es szinten, ráadásul hogy nyomta le időben azon a szinten a bosst? Vagy csak mázlija volt, végig minden riftben csak act1-es egy helyben álldogáló zombikat meg wretched motheröket kapott és a riftboss meg mindig az a nyomoronc Stonesinger volt? :)

(#65934) mikromanus válasza granini (#65932) üzenetére


mikromanus
veterán

Monknak a lighning immunitás elég hasznos. Az arcane csapdákat esetleg elkerülheted, de a lokátort nehezebben. A szikrazuhatagtól meg közel se tudsz menni az ellenhez ha nem vagy immun. A jail is genya. Arra lehet jó az ice climbers. Cak még nem esett. A végén még blackthorn-haccögamu-jegescsuka full ehápuhá-tankban fogom nyomni... Aztán meg kevés lesz a spirit regen vagy a sebzés. Eh, ez a dilemma...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65935) pluhi válasza dvd24 (#65933) üzenetére


pluhi
tag

"Vagy csak mázlija volt, végig minden riftben csak act1-es egy helyben álldogáló zombikat meg wretched motheröket kapott és a riftboss meg mindig az a nyomoronc Stonesinger volt? :)"

Ez.

Érdekes kérdés amúgy a charm alatti területre ható cuccok haszálata. Brekis WDk gondolom látják elégszer. Ha akkor nyomja a jailt, akkor én nem kapom meg? Nyomja egyáltalán, vagy ha lejár a CDje és kijön a charmból, akkor egyből ellövi? Más kérdés, hogy DHval nemigen jut eszembe sok charm opció, ami M6-tal megfér.

(#65936) Edge válasza pluhi (#65935) üzenetére


Edge
veterán

Akkor ez az amu op lehetne:
Overwhelming Desire
Legendary Amulet
Primary
Reduces cooldown of all skills by 3.0–5.0%.
Secondary
Chance on hit to charm the enemy. While charmed, the enemy takes 35% more damage.
One of 3 Magic Properties (varies)
+36–44 Dexterity
+36–44 Strength
+36–44 Intelligence
+3 Random Magic Properties

egyébiránt filózok egy blind faith sapi hordásán is a 30-40% blindolás egész pofás lehet, mellé meg a bane of the trapped gem... hmhm.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65937) pluhi válasza Edge (#65936) üzenetére


pluhi
tag

Chance on hit, ergo kuka. Max Kriderrel műkszik.
Amúgy próbálkozik valaki ultrafast M6-tal? 2,85 ias 2HXbow-val, 4,15 1H-val. Papiron elég bitang, csak csúnya gear kell hozzá, nekem meg még WHm sincs...

(#65938) Assdak válasza pluhi (#65937) üzenetére


Assdak
őstag

A 2,85 ias 2hxbow, az az alap.
4,15-ös 1hxbowt most próbálgatom, eddig bejön, csak át kell rollolni a bonuszokat EA-ra.

(#65939) pluhi válasza Assdak (#65938) üzenetére


pluhi
tag

Fura lenne az alapnak, 2,16 épp megvan...

(#65940) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Az "Adventurer's journal"-ok mire jók? Már van 17 db belőle de eddig semmire nem tudtam használni, ellenben darabja 50 ezer goldot ér. El kell adni és ennyi?
Az enyémek szürkék, nem sárgák.

Másik kérdésem, hogy a Black Mushroom-ot hogy és mire lehet felhasználni? Abból is van már 4 db.

[ Szerkesztve ]

(#65941) Bird válasza Cingáriusz (#65940) üzenetére


Bird
addikt

Arra hogy eladd a városban 50k-ért darabját. Sajnos semmire nem jók...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65942) Assdak válasza pluhi (#65939) üzenetére


Assdak
őstag

Akkor úgy mondom, hogy az az ideális BP, amit kb minden 2hxbow DH val el kellene érni patch óta.

(#65943) Edge válasza pluhi (#65937) üzenetére


Edge
veterán

sentryhez nem jó, de pl blizzardhoz lehet jó lenne.
szerk: mégse, 1.3% a proc rate :DDD
felejtős valóban.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65944) pluhi válasza Assdak (#65942) üzenetére


pluhi
tag

Mégsincs meg senkinek a leaderboard tetején. Még arról is megy a vita, hogy egyáltalán megéri-e beáldozni critet/critdamage-t azért, hogy meglegyen. Edisonian spreadsheetje szerint meg, de nem horribilis az előny.

(#65945) Assdak válasza pluhi (#65944) üzenetére


Assdak
őstag

A 2,85-ös iashoz nem kell semmit beáldozni.

(#65946) diegho


diegho
nagyúr

A wizard top-ot nézte valaki? Tegnap néztem, el nem tudom képzelni hogyan csinálta meg 2m toughness-el a GR41-et.

(#65947) proci985 válasza Bahama (#65929) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, az szep, mondjuk en karimon meg van mit fejleszteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65948) davidsito válasza diegho (#65946) üzenetére


davidsito
tag

Nem te vagy véletlen az a coldos barbár a ph klánba?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#65949) Edge válasza diegho (#65946) üzenetére


Edge
veterán

sehogy.
ezzel a gearrel csak trollkodik dprogressre, a riftet más cuccban tolta le a kis képén látszik is hogy furnaceal álldogál, de ha már a profilját nézed ott már tök más cuccok vannak rajta.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65950) mikromanus válasza Edge (#65949) üzenetére


mikromanus
veterán

Két wizardja van. A másikon egy jó 2500+-os duplahydra fegyver figyel és EHP is vastagabban van... Már ha A Suna a kérdés. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.