Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51351) nofi válasza ReFleXx (#51349) üzenetére


nofi
őstag

talán ugyanazért amiért sokan női diablo karaktert indítanak :P Nekem mondjuk fogalmam nincs...

Xbox GT: nozsolt

(#51352) warcat


warcat
veterán

Most nézem,g2a-n megemelték szépen a RoS-árát :) bár még mindig megvehető 29.7ért g2a utalványt vásárolva. Viszont ha nem torlódik fel brutálisan a sor szerintem kiküldik még éjfélig a kulcsot

EA: It's in the crate!

(#51353) Muton válasza nofi (#51351) üzenetére


Muton
addikt

sokan az asszonyról mintázzák, és legalább ott haljon :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51354) Szeszkazán válasza Blizz (#51350) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ezt most írták twitteren: "They are being sent at the moment. Please remain patient."

[ Szerkesztve ]

(#51355) MrTwister válasza Muton (#51353) üzenetére


MrTwister
őstag

Tapasztalat? :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#51356) Peddy789


Peddy789
őstag

mennyire gázok valyon ezek a indulási partik? :/ nagyon gondolkozom hogy elmenjek-e, mert holnap lehet hogy nem tudom megvenni a játékot, viszont este játszani szeretnék már vele

[ Szerkesztve ]

(#51357) Infranyuszi válasza Peddy789 (#51356) üzenetére


Infranyuszi
tag

szerintem "menyek" csak el, jó lesz az :) téma biztos lesz :D és kaphatsz ajándékot :)) én nagyon bánom,hogy reggel 5kor kell kelnem és nem tudok elmenni .. :(

(#51358) Blizz válasza Szeszkazán (#51354) üzenetére


Blizz
őstag

Zsíír.

No mistakes, just happy little accidents

(#51359) nofi válasza Peddy789 (#51356) üzenetére


nofi
őstag

Én voltam anno a Diablo 3 launchon az alleéban. Igazából rájöttem, nem vagyok annyira fanatikus, hogy órákat ott álljak és hallgassam a geek-kvízt, meg a kissé fárasztó, diablósított szóvicceket. Tény, hogy aki vevő az ilyesmire, nem fog unatkozni, általában jól meg van szervezve és talán még nyerhetsz is valamit. Én részemről felmarkoltam a sorszámot, majd mentünk sörözni haverokkal, átbeszéltük ki mit indít éjfél után, majd visszamentünk beállni a sorba.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#51360) Gyuri27 válasza nofi (#51359) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert nem oda kell menni. Egy hangulatos, kellemes kocsma az teljesen más tészta. :K

Mindazonáltal az ivást, alkohol fogyasztást mélységesen elítélem. Nem javaslom senkinek.
Hiszen ne feledjük a régi mondást. Az alkohol: öl, butít és nyomorba dönt!

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51361) GrooveHero válasza Gyuri27 (#51360) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor most vegyük úgy, hogy ezt nem olvastam el, ok? ;]
Mondd, hogy csak viccelsz :DDD

Hogy egy kis on is legyen, PTR-en vagy 4-5 db alapanyagot is dobott griswold kardjához, de éles szerón egyet se :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#51362) mikromanus válasza GrooveHero (#51361) üzenetére


mikromanus
veterán

Mer' kicsiny kis mazsola vagy. nem rugdostál szét elég könyvespolcot és nem téptél fel elég "ismeretterjesztő hanganyagot tartalmazó" ládát. :C
Griswold anyaga arra jár. A másik meg a pendergrasp vagy milyne kesztyűhöz való anyag ami még eshetett. Annak is megvan a maga oka, de már nem emlékszem. Nézd meg a korábbi craft anyag listát amit linkeltem! Benne van mi hol "terem". Pár óra múlva eshet minden már. Addig csak ez a kettő. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51363) Gyuri27 válasza GrooveHero (#51361) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem meg 3 blakthorne van már meg. Remélem rosban is dobja. Mert elég szépre sikerült az lvl 70-s változat.

Persze, hogy komolyan. Több marad nekem, ha ti nem isztok. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#51364) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Sziasztok,

Elkövettem tegnap egy hibát, haverommal együtt játszottunk és mivel felnőtt a wizardom 60-ra gondoltam oda adom neki az int-es Echoing furymat. Ledobtam a földre mint már sokszor máskor mivel haverom nem lopós és simán így cserélgettünk karinkál cuccokat.
Amikor kiléptem hogy váltsak azt mondja eltűnt a fegyó... :S
Mondom mi van?
Visszalépés után tényleg nincs a földön.
Mit lehet ilyenkor csinálni?
Vagy csak simán intsek búcsút az echonak meg a benne ücsörgő Marquise emeraldnak?

Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv Zsolt

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#51365) Rayner válasza CsatiZsol (#51364) üzenetére


Rayner
őstag

Annak bizony pápá...
Ne bánkódj holnap már nem is fog izgatni, ha megveszed/vetted a RoS-t :)

[ Szerkesztve ]

(#51366) Gorneck válasza CsatiZsol (#51364) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem pápá...

Gorneck#1239

(#51367) Thrawn


Thrawn
félisten

Ki indít 0-day crusadert?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#51368) Sirandrish válasza Thrawn (#51367) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én...mivel végre egy kari aminél nem kell szégyellnem a pajzsot.
De sokaktól eltérően én nem akarok letudni mindent 1 nap alatt.
Nem tervezem el előre az első 300óra gameplayt, mert ha már kivették az AH-t és tényleg a játékról fog szólni akkor játszani fogok vele és nem ráfeszülni. Nem fog elszaladni előlem semmi :N

Szóval fele olyan intenzitással sem fogok játszani mint anno az alapjátékkal, és remélem hogy mélyebb nyomot is fog bennem hagyni mint a sima. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51369) SQX_Barto válasza Thrawn (#51367) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én Act V után csak szerintem, először Jennával végigtolom utána jöhet egy Crusader :)
Bár ha Act V mondjuk nem lesz elérhető valami miatt, lehet elkezdem a Crusadert azonnal, ki tudja.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#51370) SLYM válasza CsatiZsol (#51364) üzenetére


SLYM
veterán

mér mit tudsz mást tenni? ha annyira rosszul érint az eset, hogy írsz miatta egy fórumposztot, ne dobáld a földre a cuccost szerintem. amúgy a fegyó account bound volt a kő miatt, szóval a haverod fel se tudta volna venni a földről, tehát ez csak a szokásos diablo failok egyike. nekem ami ilyen extra hiba volt, az az, hogy bentmaradt egy rakat kavicsom AH-ban, amit nem tudtam beküldeni a tagyóba, azóta is ott van a completed résznél (fél éve)

[ Szerkesztve ]

(#51371) Gyuri27 válasza Thrawn (#51367) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mi? Csuszadert indítunk. Igaz magyarnak magyar lovag. Nem valami talján ördög. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#51372) Baaraanz válasza Gyuri27 (#51371) üzenetére


Baaraanz
tag

Remélem hamar kiesik a Legendary Butykos

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#51373) Scholes9 válasza annonmi (#51323) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én melóhelyen intéztem holnapra meg szerdára szabit+pihenőt, de a suliba, ahova munka mellett járok kellene mennem gyakszira...megy a fene ;] :P :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#51374) Gyuri27 válasza Baaraanz (#51372) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mi? Demizson az alap! :)
Ejjj nagyon várós már a dolog.

Scholes9: 2-3 évente kibirnak nélküled 1-2 napot. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51375) JSaN


JSaN
addikt

Kemeny kigyurt barbarok jarnak koztunk. :DDD

En maradok dokinal, azzal kezdem, es ott is sc eleinte ha gaz lesz a szerokkal nem kockaztatom a hc-t elso nap.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#51376) Muton válasza MrTwister (#51355) üzenetére


Muton
addikt

hajjaj :DDD

Gyuri27: magyarul, a PH!-n, a "böcsületes" neve Páncélos Huszár? :))

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51377) Blizz válasza Szeszkazán (#51354) üzenetére


Blizz
őstag

Írj ha megjött neked ;]

No mistakes, just happy little accidents

(#51378) Gyick


Gyick
őstag

Ma éjfélkor jön a ros vagy holnap éjfélkor?

ez a magyar crusader :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#51379) 0Li válasza Gyick (#51378) üzenetére


0Li
aktív tag

Mah :))

(#51380) Sirandrish válasza Gyick (#51378) üzenetére


Sirandrish
legenda

ma

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51381) radi8tor válasza Gyick (#51378) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lassan nyithattok neki egy Hunyadi topicot. :P

⭐ Stella

(#51382) Fripi


Fripi
csendes tag

Remélem 10 kor meglepnek minket a blizzardos srácok és elindul a buli mint wowban LK kiegnél.

Vagy nagyon a bilibe lóg a kezem ? :)

(#51383) Gyuri27 válasza radi8tor (#51381) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogy jön ide egy koreai autó? :DDD
Lassan telik az idő kérem. Meg holnap dolgozni is kell.
Mindegy. Ma család. Mert utána nem látnak. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#51384) Szeszkazán válasza Blizz (#51377) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Még semmi

(#51385) MrTwister válasza Gyick (#51378) üzenetére


MrTwister
őstag

Digitális ma éjfél után 1 másodperccel, néhány bolt éjfél utáni nyilvántartással, csomagküldéssel rendelve holnapi nap folyamán. Délután már remélem én is tolhatom! ;-)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#51386) sittes79


sittes79
addikt

Na akkor üljünk fel szépen a HYPE vonatra :))

(#51387) ndave92 válasza sittes79 (#51386) üzenetére


ndave92
tag

Én most kaptam az emailt, hogy csak holnap hozza a futár. :(

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#51388) duronx válasza sittes79 (#51386) üzenetére


duronx
senior tag

Honnan rendelted hogy neked már kivitte a futár ? :Y

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#51389) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Lehet már volt - akkor bocs, de ennyi kommentet meló mellett lehetetlen átnézni- , meg hülye kérdés is, de tervez valaki ma/holnap lvl1-ről karaktert húzni, vagy van esetleg olyan kedves és önzetlen ismerőse, aki boostolná őt és van még hely a partyban? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51390) granini válasza killerjohn (#51348) üzenetére


granini
őstag

.. bikóz egy kávéfüggő HUD programozó elvitte előlem az utolsó napszemüveges-koponya avatart.. :D :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#51391) lizakattila


lizakattila
senior tag

Kellemesen csalódtam az MM-ban. Hívtak ma, hogy holnap reggel 9-től átvehető.
Sőt... még az ajándék pólót is adják mellé.
Még jó, hogy du-án 2-ig dolgozok. :W

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#51392) JSaN


JSaN
addikt

Carbot diablols launch :D :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#51393) Szancsó válasza CsatiZsol (#51364) üzenetére


Szancsó
aktív tag

"... meg a benne ücsörgő Marquise emeraldnak..."
Na itt lehetett a gond, mivel az tudtommal account bound és ha kilépsz a játékból, akkor miért őrizgetné a te cuccodat a földön? De ez csak tipp, mindenesetre szerintem annak fakereszt.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#51394) maross


maross
veterán

lehet tudni mikor live a ros?

de sokat kellett visszaolvasnom, legalabb otot :). szoval elvileg ma ejfel, az jo ^^

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#51395) L_ajos válasza maross (#51394) üzenetére


L_ajos
őstag

00:01

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#51396) Bazzzs válasza JSaN (#51392) üzenetére


Bazzzs
senior tag

2:44-nél a fül hatalmas! Szeretem az ilyen nosztalgia faktorokat. Egyébként meg jó játékot mindenkinek, nekem elő van rendelve a CE, holnap viszi a futár, de csütörtök estig képzésen vagyok 250km-re a gépemtől :DDD Cserébe pénteken szabi, addigra hátha a hibaüzenetek is megfogyatkoznak.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#51397) ReFleXx válasza maross (#51394) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ázsiai szervereken már él. Szenya dolog :(
Nem jön valaki át oda kiprobalni ezt azt?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#51398) nofi


nofi
őstag

iceakos előrendelők nem kaptak még kódot ugye? :U

Xbox GT: nozsolt

(#51399) CactuS válasza nofi (#51398) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, de elég ingerülten válaszolt, amikor rákérdeztem, hogy mi a helyzet, utalva arra, hogy elég sokan teszik ugyanezt. :) Anno Wow/GW2 cuccaimat gond nélkül megkaptam, időnk még van, igaz nem sok a startig, így még nyugalom van (kamu, lassan úgy "izgulok", mint a kisgyerek a karácsony előtti este :P).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51400) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Rendelt valaki cdgalaxisból? Kb 2 hete rendeltem meg.
Elvileg amikor visszaigazolták a rendelésem (nem az auto), annyit írtak akkor, hogy 25-én átvehető lesz postaponton. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.