Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) Klikodesh válasza jjc (#26797) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Az arany miatt tettem be, hogy mire lehet szamitani.

(#26799) MrCsiT

"vajon akkor az eladási plafon is felmegy max. 2Mrd-ról 20Mrd-ra ? Logikus lenne..."

Nem irtak a patchben, viszont ezzel effektiv mindenkit rmahra vagy mas siteokra kenyszeritenek aki mai 200millio arany feletti cuccot szeretne eladni. Persze lehet, hogy ez a cel...

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#26802) mikromanus válasza MrCsiT (#26799) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor az épp be van dögölve és nem lehet berakni planeket :D
Másképpen nem mehet nagyon fel párezer (vagy párszáz) goldról pármillióra.

A korábbi eltérő patch gond: nem is gond. Bármikor újratelepítheted és normálisan lesz patchelve erre a 2 órára. Ugye érzed, hogy ez nem reális probléma? A downgrade nem opció egy folyamatosan fejlesztett és tesztelt rendszerben.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26803) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

"i got a big surprise for everyone on a new bug. you go to RMAH, put on 6B of gold at 0.39/10 million, and cancel this auction. Then you can see the surprise."
[link]
(12B-t ad vissza 6B helyett)

(#26804) jjc


jjc
aktív tag

a us rmah összeomlott. ingyen lehet aukciók cancel-jével milliárdokhoz jutni. rollback lesz.

@beni: http://www.twitch.tv/goodideagaming

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26805) xavix13 válasza jjc (#26800) üzenetére


xavix13
senior tag

Későre jár, félre olvastam... :(

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#26806) Chiller


Chiller
őstag

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8769238042

blizzard :C :W :W :(((

Áh közbe már írták, ez gigagáz....

[ Szerkesztve ]

(#26807) killerjohn válasza Chiller (#26806) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, US-en megy csak, 1.0.8 hiba. Holnap tuti hogy nem lesz EU-ban 1.0.8. US meg valószínűleg rollback-et kap és bugfixet. Itt megy élőben a dupe: [link] A srác legit caster és összeszarta magát amikor véletlenül megjelent nála egy köbméter arany mert cancel-t nyomott egy aukcióra...

(#26808) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

fene se gondolta volna hogy ilyen szorakoztato lesz ez a patch. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#26809) killerjohn válasza Klikodesh (#26808) üzenetére


killerjohn
addikt

dúrva, én most hoztam popcornt. nem merek lefeküdni, kíváncsi vagyok mindenre ami ebből lesz :)
azért az nagyon dúrva, hogy egy csima túlcsordulásos hibával szarik be az egész :)

(#26810) Rushyk


Rushyk
tag

De US-en meg is veszik 100-120Mért a kavicsokat?

(#26811) Cyberbeni válasza Rushyk (#26810) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Mivel kb 10 másodperc alatt csinálnak 6B-ből 12B-t, ezért igen.

(#26812) jjc válasza Rushyk (#26810) üzenetére


jjc
aktív tag

mivel jelenleg a gold nem ér az égvilágon semmit sem, ezért igen.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26813) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Mivel ingyen lehet aranyat csinalni amibol veszel valamit es akar felaron is felteheti az rmahara es kicsekkol... :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#26814) Rushyk


Rushyk
tag

Inigo-t most bannolták:D

(#26815) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Goldapocalypse. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#26816) killerjohn válasza Rushyk (#26814) üzenetére


killerjohn
addikt

dehogy banolták, még most is streamel. 420 mrd-je van :)

(#26817) jjc


jjc
aktív tag

a show-nak vége. felébredt a blizz. lelőtték az ah-t.

@rushyk: csak trollkodott :-)

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26818) Klikodesh válasza killerjohn (#26816) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Szerintem tobb ezer kinai dupol most eppen, van is ra kapacitasuk ot bannolni. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#26819) Rushyk válasza jjc (#26817) üzenetére


Rushyk
tag

Jaaa, csak fél füllel hallottam :D

(#26820) killerjohn válasza Klikodesh (#26818) üzenetére


killerjohn
addikt

teljesen mindegy, mert holnap rollback. ezért funolnak már a streamerek is. Egész US ezen röhög, szilveszteri party feeling van mindenhol. Fórumokon, streameken, mindenki ezen röhög, hogy 6 mrd aranyat lehet 2 kattal gyártani :) Most mondjam azt, hogy 99.9999999999999% hogy rollback lesz, és 0.0000000000000001% hogy így hagyják, de akkor ennyi erővel az AH-kat már vissza sem kell kapcsolni :DD

(#26821) Klikodesh válasza killerjohn (#26820) üzenetére


Klikodesh
senior tag

A paypalrol is rollback lesz ? :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#26822) jjc válasza killerjohn (#26820) üzenetére


jjc
aktív tag

a rollback-kel csak az lesz a gond, h mi lesz az rmah vásárlásokkal?
meg azok a barmok hogy fognak örülni, akik most vesznek szürke goldot, mert most nagyon olcsó ;]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26823) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Barcsak lathatnam most a blizz fohadiszallast.

Fonok van egy kis baj, az uj patchel penzt nyomtatnak a sracok az ahban. :DD :C

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#26824) MrCsiT válasza Klikodesh (#26823) üzenetére


MrCsiT
addikt

én csak azt tudom, hogy be-bejelentkeztem US szerverre, és már harmadszor telepít valamit a kliens ?! :DDD

remélem, gyorsan megreszelik, mert csak szeretnék azért EU-n játszani ma/holnap...

azért kíváncsi leszek, változik-e a dobozom, vagy egyéb tartalmam , ha tényleg lesz rollback... :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#26825) MrCsiT válasza MrCsiT (#26824) üzenetére


MrCsiT
addikt

..azért kérdés US d3 chat-en , a goldos bug után: " SO WHICH GAME WE PLAYING NEXT SINCE THE ENTIRE COMUNITY IS GETTING BANNED ?? " :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#26826) Sárpac válasza killerjohn (#26820) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Már van blue, kemény banhammer lesz!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26827) Pompi válasza MrCsiT (#26799) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Undorító ez a "játék" komolyan. Nem tőzsdézni szeretnék, arra spekulálni, hogy mikor minek fog egekbe szökni az ára, hanem _játszani_.

Persze lehet nagyvonalúan azt mondani, hogy játsszál, ne ezzel foglalkozz, de azért ez a tőzsdézés kihat rendesen a játékra is.

Feel Good Inc.

(#26828) Sárpac válasza jjc (#26797) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ma 10M lesz majd a radi star emerald pillanatok alatt annyi eladó lesz benne! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26829) Rayner


Rayner
őstag

Jó reggelt, egyszer az életben élném meg azt hogy nincs balhé egy patch után :D:D
Egyre inkább kezdem amatőrnek érezni a bandát...mintha nem lett volna egy hónapig PTR...arra volt eszük hogy life/sec és egyéb haszontalan skillek variálásával csapják el az időt de arra nem volt eszük hogy a pl RMAH és egyéb kódokat átfuttassanak ott nincs-e hiba...
Ugyanez volt 1.07-el amikor 0,01e volt hirtelen 1m gold :D

(#26830) Sárpac válasza Rayner (#26829) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Teljesen amatőrök! Már az, hogy botolnak lassan egy éve elárul mindent. Millió eszközük lehetett volna megállítani, de nem tették, kapásból acc acc közötti gold átadást egy az egybe betiltanám!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26831) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kezdem erősen sajnálni a Blizzardot.
Eddig kb mindenki azt gondolta hogy a Blizzard egyenlő a minőséggel. De ennek vége és lassan mindenki úgy gondol majd rájuk hogy a világ bohócaira.
Komolyan! Egyszerűen hihetetlen hogy egy ilyen cég mint a Blizz nem képes egy patchet probléma nélkül élesíteni, még úgy sem hogy az minimális érdemi változtatásokat hoz és hetekig/hónapokig tesztüzemben van.

Bele sem merek gondolni mi lenne ha nem lenne PTR és egyből élesbe jönne a patch...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26832) P00By


P00By
nagyúr

Látom zajlik az élet! :D
És vehetem ki az eladásra szánt aranyamat(ha mennek a szerverek). Vége az arany "sokszorozó" mókának(gemes) :))

(#26833) Rayner


Rayner
őstag

Úgy az első fél évben még elnéztem nekik a töketlenkedést, mert mégis melyik játék bugmentes... de 1 éve megy és ordashibákat csinálnak folyamatosan (ok értem RMAH van és ez vonza a trükközőket, de...pont az RMAH miatt kellene sasszemmel nézni a tranzakciókat.) pl én mint koca játékos normál halandó ember és még sok ilyen egyértelműen nem mozgat milliárdokat az acc-án meg accok között... de azt nem hiszem el hogy aki több mrd-t mozgat ott nincs-e valami külső segítség... ezek permaban és kész)

[ Szerkesztve ]

(#26834) mephi666


mephi666
nagyúr

lassan nem ártana, ha d2 ladder reset mintára csinálnának itt "sc ah/rmah-resetet": kitűzni 1-2 hónapra előre egy dátumot, amikor utolsó 1.5 napban már nem lehet bidre betenni cuccot, és acc boundossá válna minden (gemek is :D ), gold meg nullázódna... innentől csak az új dropokat lehetne eladni és addig azon melózni, hogy 100%osan szűrjék a botolókat, exploitra meg semmi lehetőség ne legyen :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26835) SLYM válasza jjc (#26797) üzenetére


SLYM
veterán

én arra fogadnék, hogy a kis kövek ára nem változik, a nagyobb köveké pedig csökken

(#26836) radi8tor válasza Pompi (#26775) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Neked csak az itemek fölé kell vinni az egeret hogy lásd hogy sikerült. Szerintem jó dolog.
Kérdés mi van, ha betelik a hátizsák. Dobálja a földre vagy befejezi? :)

⭐ Stella

(#26837) SLYM válasza radi8tor (#26836) üzenetére


SLYM
veterán

nekem már volt mikor 17k gemet prbóáltam beküldeni a ládákba, érdekes hangot adott ki a cucc, majd visszakerült AH-ba oda, ahonnan be kell küldeni a cuccot. ezért lehet max 21k darabot venni egyszerre, mert a 3 ládába összesen ennyi gem fér max. földre nem dob semmit

[ Szerkesztve ]

(#26838) Thrawn


Thrawn
félisten

[link] :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#26839) radi8tor válasza Thrawn (#26838) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez történt: [link]
Aztán ez: [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#26840) Edge


Edge
veterán

nah? megy már? :)

melóhelyen vagyok vki irja majd be ha már lehet gamelni, kiváncsi vagyok mik történtek eun.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#26841) Ifju válasza Thrawn (#26838) üzenetére


Ifju
aktív tag

"lehet hogy Montoyával volt ott valami..." nagyon tudják :)

Edge: még nem.

(#26842) Sárpac válasza Edge (#26840) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ma kitöltik a 11-et tuti! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26843) radi8tor válasza Sárpac (#26842) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak azt nem értem miért ment fel az egekbe a radiant gemek ára? Azért, mert RMAH-ban olcsó volt aztán jó drágán rakták ki AH-ba?

⭐ Stella

(#26844) LLKobe


LLKobe
veterán

Végül csak sikerül majd annyira el*rniuk a játékot hogy abba is hagyom a brébe, ez már nevetséges.
Már komolyan kezdem kellemetlenül érezni magam hogy sose csaltam, és tisztességesen csináltam mindent, gyűjtögettem, kuporgattam... Ezért?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#26845) mikromanus válasza Sárpac (#26842) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha nincs gyors megoldás, akkor max nem indítják el a RMAH-t. Csak ott van duplázás, nem? Bár arról ötletem sincs, hogy az amerikai gubancot hogy akarják kibogozni... :Y

(#26843) radi8tor1
A duplázásos bug miatt az arany "ingyen" volt

(#26844) ll-kobe
NE aggódj! Ez a csalás se visz kisértésbe. EU-n már ügyelnek erre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26846) Sárpac válasza radi8tor (#26843) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A gold limit bezuhanása miatt gembe sokkal jobban megéri eladni! Pláne ha extra goldot termelnek sima cancellal! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26847) Ifju


Ifju
aktív tag

beengedett!!! ah még nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#26848) radi8tor válasza Sárpac (#26846) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De nem láttam a videóban ezt a cancel dolgot. Tud valaki linkelni egy ilyen videót?

⭐ Stella

(#26849) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Nekem van mar AH is...

(#26850) davidsz


davidsz
őstag

:Y Amire be tudok lépni a játékban estére, addigra mindenki milliárdos lesz :W
Ez rossz vicc ami megy. Csaljon valaki nekem is egy csilliárd goldot! :DDD

(#26851) Gorneck23: EU

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.