Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) SLYM


SLYM
veterán

na összejött egy rendes kesztyű kraft is, lehet nem érte meg kraftolni, de most szerencsém volt :D [link]

mind az 5 kraftolható itemem rendben van most már, 5.9 LS-el van 185k DPS unbuffedem 25%-os lauval :))

[ Szerkesztve ]

(#26502) czpitti válasza SLYM (#26501) üzenetére


czpitti
senior tag

Alakulsz:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#26503) SLYM válasza czpitti (#26502) üzenetére


SLYM
veterán

köszi :)

(#26504) JSaN válasza mikromanus (#26499) üzenetére


JSaN
addikt

En neha szoktam pubon (HC-n) dobalgatni, tele inventory rare cuccot par legendet beviszek kezdo hc pubra aztan kiszorom. Kapkodjak am nagy mohon :)) Van mikor 1 szedi ossze mind masik 2 meg ep jon vissza dungeonbol de mar sirnak az elsore hogy hagyjon mar nekik is valamit :DDD kozbe en mar lelepek. Amugy nem szemeteket dobalok, siman par szaz k gold kategoria, csak nincs helyem es turelmem eladni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#26505) Reinhardt


Reinhardt
őstag


Hogy tud vki uzenni nekem, ugy, hogy nincs az ismeroseim kozott, nem jatszottam vele emlekeim szerint, es nem vagyok fent egy public/trade chat-en se?

(#26506) Bird válasza mikromanus (#26499) üzenetére


Bird
addikt

Részvétem! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#26507) Rushyk válasza Reinhardt (#26505) üzenetére


Rushyk
tag

Elég ha egy partyban 1ütt voltatok 1x v csak beléptél valahova ahol ő is ott volt és felkerülsz a recent player listájára.

(#26508) PunkZoli válasza Reinhardt (#26505) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Jobbklikk a socialon a névre és van olyan hogy view friends, közös barátok miegymás.

(#26509) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egy ideje ugyan elhanyagolom a játékot de azért sikerült :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26510) P00By válasza Sirandrish (#26509) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem nemrég lett meg a 100 misi :D

(#26511) MrCsiT válasza Sirandrish (#26509) üzenetére


MrCsiT
addikt

..és azt tudod, hogy ebbe a collected gold értékbe miket számol bele a program? Csak a földről felszedettet? Gondolom, Ah-t nem, mert akkor már más érték lenne:)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#26512) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Sziasztok!

Most tervezem kifarmolni a hellfire ringet,es az lenne a kerdesem,hogy egy 86k dps-es monkal milyen mp-en lenne erdemes nekimenni az ubereknek?

[ Szerkesztve ]

(#26513) JSaN válasza MrCsiT (#26511) üzenetére


JSaN
addikt

Csakis a foldrol felszedettet nezi, se AH se vendor. En azon csodalkozom hogy kb 1000 oranal jarok a karakterekkel es csak majdnem 1 ev utan par napja ertem el a 100 misis acsit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#26514) Sirandrish válasza MrCsiT (#26511) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak a földről felszedett számolódik bele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26515) killerjohn válasza Sirandrish (#26509) üzenetére


killerjohn
addikt

bah, ehhez nekem még kell 56M :O

(#26516) P00By válasza JSaN (#26513) üzenetére


P00By
nagyúr

A játék elején volt vmi gubanc ezzel, ha jól emlékszem!

MOD: Mármint, h rosszul számolt, vagy beragadt.

MOD2: Nekem Április 20.-án lett meg és 720 órát játszottam eddig.

MOD3: Nagyon gyér a legend drop. A mennyiség is igen kevés, de a minőség még rosszabb(csupa 58-as)!

[ Szerkesztve ]

(#26517) Sárpac válasza killerjohn (#26515) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A bannolt accoddal már meglenne rég! ;]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26518) jjc válasza juhiimi (#26512) üzenetére


jjc
aktív tag

mintha lett volna egy ökölszabály, h amilyen mp-n le tudod győzni diablo-t, azon a szinten jó eséllyel az überekkel sem lesz gond. az überek közül monknak breki-kulle a legnehezebb.
célszerű csapatban menni, úgy nagyságrendekkel könnyebb

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26519) juhiimi válasza jjc (#26518) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Ertem,koszonom a gyors valaszt!

(#26520) jjc


jjc
aktív tag

Drága Isten szépen kérlek
Brimstone-eső hulljon nékem
Brimstone-eső a virágos réten.
Brimstone-eső a szép kis házra
Brimstone-eső a családomra
Jajj, ha meghalok.
Brimstone-eső a szép kis házra
Brimstone-eső a családomra
Jajj, temera. :-)

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26522) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Account és gold eladása tiltott a fórumon!

⭐ Stella

(#26523) buherka válasza juhiimi (#26519) üzenetére


buherka
addikt

Ha kell segítség Überhez...vegyél fel Buher#2359

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#26524) juhiimi válasza buherka (#26523) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Felvettelek Polymorph neven.

(#26525) tomazin válasza JSaN (#26504) üzenetére


tomazin
veterán

ha esetleg van valami "elszórnivalód" azt örömmel venném :))

(#26526) #92888064


#92888064
törölt tag

csak nekem nem megy a game?
épp indultunk volna überezni, amikor kidobott, és nem enged vissza.

szerk.: tárgytalan. 3x kérte az auth kódot, és beengedett....

[ Szerkesztve ]

(#26527) Sárpac válasza #92888064 (#26526) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én még bent vagyok, de téged láttalak lelépni a rendszerből! :)

Valaki lehet próbálkozik a neveddel azért hajigál ki... :((

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#26528) Bird válasza radi8tor (#26522) üzenetére


Bird
addikt

Ha már moderálsz kérlek következetesen tedd: gold. Köszi, ha egyenlőek a "feltételek"......

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#26529) radi8tor válasza Bird (#26528) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem lógok fent 24 órában minden topicban, ameddig nem jelzitek addig előfordulhat, hogy elkerüli a figyelmemet.
Töröltem azt is.

⭐ Stella

(#26530) P00By


P00By
nagyúr

318 napja játszom a teljes játékkal, átlagosan naponta 2,3 órát játszom. Azt hittem sokkal kevesebbet, de azért ez még mindig átlagosnak mondható szvsz. Nektek mennyi jön ki? :U :)

(#26531) SLYM


SLYM
veterán

tempest rush monknak milyen skilleket lőnétek be a mostaniak helyére? [link] most mutatta meg valaki ezt a buildet hogyan kell használni és nagyon állat :D

[ Szerkesztve ]

(#26532) Zan


Zan
aktív tag

Na, egy újabb mérföldkő, a 250k unbuffed is meglett végre..DreamGirl :C (followerrel ofc.)!

Viszont a 300k egyenlőre kivitelezhetetlennek tűnik úgy, hogy a zuni szet megmaradjon és az ls/pickup is...! Ötleteket szívesen elfogadok..! :) Kesztyűre kellene rámennem durván, hátha sikerül egy ugyan ilyen trifektásat legyártani dupla main stattal (na meg mondjuk 80 all resistel, meg még egy 7-es pickuppal és ha már itt tartunk egy kis extra health from globes is jól jöhetne még...:D:D:D)
Igen tudom buher, a köveket ki kellene cserélni...! De olyan drágaaaa azért a pár int-ért cserébe..:S!

Minél jobb, annál jobb!

(#26533) mikromanus válasza SLYM (#26531) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleg ha bírod a strapát és nem igazán kell a sebezhetetlenség arra a pár másodpercre, akkor berakhatsz kis harangos skillt (Wave of Light - Empowered Wave). ha így teszel, akkor jobban tudsz ölni (gyorsabban, vagy magasabb MP-n is). Ha aktívabban harangozgatnál akkro a templar inspire skillje hasznos lehet. Opcionálisan cserélhető a Fists of Thunder rúnája critre töltőre, meg a soj és a fejes jobb spirit töltőre. Persze ha a harang csak kiegészítő, akkor lehet ennyi is elég ami van... Ha meg kimarad, akkor még sok is :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26534) frenkdrebin válasza Zan (#26532) üzenetére


frenkdrebin
csendes tag

Ezen a fegyócsere segít szerintem hacsak nem akarsz nagyon elmenni AS irányba. Az ismerőseim akik WD-vel vannak és 300K körüli az unbuff DPS-ük már nem használják a mana bökőt.

frenkdrebin #2705

(#26535) Zan válasza frenkdrebin (#26534) üzenetére


Zan
aktív tag

Na hát ez az...! De iszonyat áruk van azoknak a sárga fegyóknak, amik le tudnák váltani a mana bökőt...(1 bill+)! Szóval egy darabig szerintem csak ténylegesen dreamer leszek ez ügyben...:D!

Minél jobb, annál jobb!

(#26536) Gorneck válasza Zan (#26535) üzenetére


Gorneck
titán

Macik mellé az AS amúgyis kirakat cucc, szal nem kell bánkódni, hogy nincs 300k unbuffod... :)

Gorneck#1239

(#26537) jjc válasza SLYM (#26531) üzenetére


jjc
aktív tag

nekem ez a build jött be a legjobban (kis változtatásokkal):
http://www.youtube.com/watch?v=KhZL694COro
ha a videóbeli seven-sided-et használod, akkor egy ls nélküli skorn az ideális, mivel sss alatt sérthetetlen vagy. én wave of light-ot használok, ahhoz kell az ls, mert a reflect-esknél letérdelsz.

a passzívokat illetően: a guardian path és a chant of res. alap. a hamadik lehet a fleet footed, ha még gyorsabb szeretnél lenni. lehet az owe, ha kell a több resi (én ezt használom). és lehet használni az exalted soul-t, ha lélekhiányban szenvedsz. én exalted soul nélkül 14.33 spiritet termelek és 11.5.öt fogyaszt a tr. 2 spirit/sec feletti soj-jal és radiance-szal elhagyható az exlted soul.

esetleg próbálj kraftolni as nélküli kesztyűt és amut. inna naci kell, h csökkenjen a sw spiritköltsége. nati gyűrű kell, h legyen dps. máson nem illik as-t tárolni, mert csak szívja a spiritet. így 11.7 körüli as-ed lesz, amit már egy jó soj-jal, radi-val és a templar buff-fal könnyen ki lehet termelni.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26538) jjc válasza jjc (#26537) üzenetére


jjc
aktív tag

még egy fontos dolog: ha van elég spirited, akkor célszerű a circular breathing mantrát overawe-re cserélni, mert sokat számít +24% sebzés.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26539) SLYM


SLYM
veterán

köszi srácok, a futós passzívot kipróbálom és veszek egy spirit regenes daibot is, hogy maradjon a mostani spirit regen. óriási fun build ez egyébként, főleg ha egy futós shrine-t felkapsz, az 2 perc need for speed :D

(#26540) Zan válasza Gorneck (#26536) üzenetére


Zan
aktív tag

Jó-jó, ez már csak e-pénisz... :U ! De akkor is el akarom érni, de ez nem ma lesz...ha csak nem esik egy 6 chc-s mempo, mert azért viszont feláldoznám a zuni bónuszt!!!!:)

Minél jobb, annál jobb!

(#26541) Gorneck válasza Zan (#26540) üzenetére


Gorneck
titán

Aztán meg szépen visszatennéd, ahogy a sok dps huszár WD... :)

Erről mindig ez jut eszembe:

And yes the gear you see here is just for stats and unplayable, I want it to promote my bossruns. ;)

WD ranking on progress prefers attackspeed, which is complete useless for WD and doesn t make sense. Much more important is good mana, so f.e. full zuni set. It should not be possible to be #1 heroscore with unplayable items. 1,3-1,8 aps is absolutly perfect for a good WD with good mana. You can never support your dmg skills with mana and 2+ aps. Give more point on mana / ehp. screw the screen dps.

Gorneck#1239

(#26542) frenkdrebin válasza Zan (#26540) üzenetére


frenkdrebin
csendes tag

Fegyónál nagyon nagyon figyelj a min. 2.8 LS-re mert nagyon tud hiányozni a mana bökőről. Mondjuk én átmentem teljesen robbantósba de olyan 210K körül lehet au unbuff dps-em macisként. 10K-t hozott egy sárga fegyó ami 150m volt. Ha csak a gatyót cserélem innára már kell a 2 mana passzív ami elég nagy kiesés. Hiába több a DPS papíron ha egyszer elveszted az egyik fix passzívot :(. Szerintem a 200K unbuff folyamatos macival elég mindenre a többi már csak nagy áldozatok árán jó.

frenkdrebin #2705

(#26543) Zan válasza frenkdrebin (#26542) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát igen, szerintem még egy jobb kesztyű meg egy jobb mana,ami kellene és onnantól lesz*rom :) !Ennyi dps bőven elég már most is mp8-ra is, 9-10 re is csak oda már több védelem is kell mellé. Szerencsére van egy kesztyűm (kraftolt), ami ad +1.8% defense-t -10k dps-ért cserébe, ami így már, hogy most +20k-t sikerült nyernem, nem lesz annyira érezhető, így már mehetek akár 9-10-re is, ha van hozzá kedvem. AS-hez nem nyúlok, az teljesen használhatatlanná tenné a karit. Így most teljesen jól vagyok a manával, nagyon ritkán fogy el,pedig rain dance-t sem használok (az a zuni mojo, azt nem cserélném el semmiért sem;igazi ritkaság.. :K ).

Gorni:

Amúgy lehet igazad van; előbb raknám a wizz fejére, mint a wd-re! Vagy inkább ah/d2jsp lenne a sorsa:D!

Minél jobb, annál jobb!

(#26544) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

Van valami mód a dio cpu igényét csökkenteni? A config file-ban már kikapcsoltam a trilinear filteringet, de mást érdemben nem találtam ott. Bármilyen megoldás érdekelne, akár az effektek teljes kikapcsolása, ha van rá progi vagy lehetőség.

Az a gond hogy 4-es party-ban a nagy effekt dömping közepette iszonyat leesik az fps. Gyenge a cpu-m. Már minden a minimumon van, de ez sem elég.

Köszi

free your mind

(#26545) Bazzzs válasza jjc (#26537) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ezt a buildet még sose próbáltam, de most megnéztem a videót és paragon szintezésre nem lehet rossz. Viszont az létezhet, hogy tényleg ilyen olcsó? Amiket mutogatott a videóban felszerelés, azok potom pénzért vannak AH-ban. Olyan Skorn (500+ dex, 180+ CHD) már van 2 millióért, Inna's Radiance spirit regennel van pár százezerért. Lényegében a jelenlegi DPS buildemről nem is lenne drága mulatság átváltani egy ilyenre. Szintezésre lehetne TR builddel menni, überezni és kulcsozni meg a DPS builddel. Jól gondolom vagy nagyon félreértek valamit?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#26546) radi8tor válasza Jazz (#26544) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erős CPU-val és VGA kártyával is leesik az FPS. Ez egy ilyen játék.

⭐ Stella

(#26547) Gyuri27 válasza Bazzzs (#26545) üzenetére


Gyuri27
félisten

500+ dex?
Amúgy igen. Egy normális skorn 2-3 misi. A baj az, hogy az ember azzal nem éri be egy idő után. A jobb skornok meg igen drágák. A tempestel nekem az a bajom, hogy viszonylag alacsony szinten trash mobok ellen jó. Ráadásul egyedül. Mert ugye senki nem ér utol.

[ Módosította: 7 ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#26548) Bazzzs válasza Gyuri27 (#26547) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi, nagyon hasznos leírás :R Azt láttam az előző videóból is, hogy ez alacsony MP szintre lesz jó, de azon legalább gyorsan lehet haladni. Ha épp nem ér rá senki se, akkor ezzel tudok egy-egy kört lenyomni és ezek szerint pár millió goldból át tudom váltani a buildemet egy ilyenre. Egy próbát valószínűleg teszek vele, mert megtetszett.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#26549) jjc válasza Bazzzs (#26545) üzenetére


jjc
aktív tag

jól látod.

én p70ig dps gear-ben mentem.
ott váltottam tr-re és nagyjából kis megszakításokkal abban értem el a p100-at. viszont azóta egy kicsit elegem lett a nyomva tartott jobb egérgombból és megint dps-ben kalapálok. amióta buffolták az exp-et az mp leveleken, azóta már nem akkora a különbség a tr javára, de sztem még mindig a legjobb build levelezésre.

van low budget tr build, de pl. egy 30%os soj 2.x spirit regen-nel és sw vagy tr buffal elég drága.
vagy az olyan radiance, amin van 190dex, magas vit, választott resi, 6chc és 2.x spirit regen, az is drága már.
vagy ha harangozni szeretnél, akkor nem árt egy ls skorn.

nekem 204k unbuff dps-em van +30% soj és ezzel max mp3on érdemes menni. sztem olyan 160-170k unbuffed-tól mp2 teljesen működöképes.
viszont könnyű tesztelni, h mi éri meg. run elején egér a kék csíkra. print screen. run végén uez. idő- és exp-különbségből számítható exp/óra. és ezt lepörgetni mp0-mp3-ig. ki fog jönni, h melyik adja a legtöbb xp-t óránként.

nekem anno 190k dps-sel mp2 érte meg a legjobban. olyan 55m xp/óra volt.

(de sokat pofázok ma, te jó isten.)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#26550) Gyuri27 válasza Bazzzs (#26548) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor hajrá.
A leirást meg köszönd saxinak. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.