Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56647) Atesz79


Atesz79
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. Próbáltam olvasni olvasni és olvasni, de csak egyre bizonytalanabb lettem.
Szóval Plex szervert használok és egy XBOX One volt a kliens (1080p). TV csere történt, 4k HDR 8 bit, XBOX One kiesett.
Plex kliens a TV-ben kalap szar, nem részletezem, szeretnék egy médialejátszót.
Amit szeretnék 4K HDR, x.264, x.265 HEVC, ki tudja még milyen isten haragja kodekek széleskörű támogatása a Plex direct play-hez, hogy elkerüljem a transcode-olást.
Amit néztem, Minix Neo U9-H és a Zidoo X9S, bár őszintén szólva arról semmi infót nem találtam, hogy Plex kliensként ezek hogy fognak viselkedni. Esetleg még az Nvidia Shield jön szóba, bár ennél az X.265 úgy olvastam problémás. Ezek közül javasoljátok bármelyiket? Esetleg valami mást?
Plexhez sem ragaszkodom, ha van más alternatíva, ami hasonló szolgáltatásokat nyújt.
Amit a Plexben leginkább szeretek, hogy belebarkácsoltam a feliratok.info-t és onnan szedi a magyar feliratokat, ha nem talál ott, akkor megy csak az opensubtitles-re.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Atesz

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.