Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57701) junkpod válasza blakey (#57700) üzenetére


junkpod
nagyúr

Na, már én is többet olvasok mint ami írva van?:Y

Box's don't touch!

(#57702) dh66e válasza junkpod (#57699) üzenetére


dh66e
veterán

Dunre is van plugin és gyári megoldás is sokan használják ,sokan nem.Ennyi.

Ezek után én nem merném "ajánlani" ezt a megoldás csomagot (Dune+cfw).
Ezt ne is tedd mert ilyen kombo nincs és nem is volt.

(#57703) Joshi válasza junkpod (#57699) üzenetére


Joshi
titán

Az hogy te nem teheted meg vagy egyszerűen az értékrendedbe nem fér bele egy drága termék az nem azoknak a problémája akik viszont költenek a minőségi cuccokra. Az Oppo 203-ra mindent lehet mondani csak azt nem hogy sz@r lejátszó, persze drága de hát az Oppo soha nem volt olcsó. Házimozira is lehet költeni milliókat is, mindenki annyit amennyit tud vagy akar. Az OLED tévék is piszok drágák, akkor jobb az IPS paneles tévé mert olcsóbb? Nyilván nem. Egyébként az Oppo 203-ért az 550$ teljesen reális ár lenne, csak ugye Európában sokkal drágább. Ez van. A CFW-ért én is pofátlannak tartom az összeget amit elkérnek, de ugye a 45-ös fw-ig nem volt levédve a cucc, ezt a hackerek se tudták.

(#57704) junkpod válasza dh66e (#57702) üzenetére


junkpod
nagyúr

Látom átment a lényeg;)

Box's don't touch!

(#57705) dh66e válasza junkpod (#57704) üzenetére


dh66e
veterán

Hülyeségeket azért ne írjunk már.arra ott a facebook vagy mi.
Nagyon nem jó irányba megy megint a topik. :(

[ Szerkesztve ]

(#57706) ZolaBA


ZolaBA
csendes tag

Szeretnék kérdezni, nem találtam külön Kodi fórumot.
minix u1/LE/KODI/Amber felülettel: "videók" nézetben nincs borítókép. "Filmek" nézetben nincs leírás, csak borítók, de ha valami használhatatlan logika szerint nézem (legfrissebbek, év, műfaj, stb.) akkor minden van borító és leírás is. Ötlet? mit cseszek el?:) új telepítés.

illetve: esetleg kitalált valaki az amber skin lehetőségein kívül mást arra, hogy könyvtár logika szerint legyenek a filmek?

(#57707) blakey válasza ZolaBA (#57706) üzenetére


blakey
titán

Kodi topik vagy S905(X)/S912 topik. :)
Lehet, hogy a kártyád lassú, bár én a gyári skint használom, de az Ambert is használtam és nekem nem volt ilyen gondom.
Skinekből rengeteg van,bőven lehet válogatni, sokan használják pl. az Aeon Nox-ot.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57708) TCr válasza blakey (#57707) üzenetére


TCr
veterán

Nekem is az Amber jött be még az alap Confluence-en kívül, bár az inkább zenénél volt pofásabb az alaphoz képest.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#57709) ZolaBA válasza blakey (#57707) üzenetére


ZolaBA
csendes tag

köszi! Nem találtam meg.

(#57710) TIT


TIT
veterán

Melyik lenne a jobb választás?

Egreat A5
Himedia q30
a5 vagy q5

Melyiknél akadna a kép és a hang?
Ahogy nézem a q5 csak 1.4-es úgyhogy az komolytalan.

[ Szerkesztve ]

(#57711) Joshi válasza TIT (#57710) üzenetére


Joshi
titán

Himediából sikerült a régi modelleket megtalálnod, Himedia Q5 Pro és Q10 Pro lejátszók az újabbak. De milyen akadásra gondolsz?

(#57712) TIT válasza Joshi (#57711) üzenetére


TIT
veterán

Azt hittem a q30 újabb,mert azt írták,csak az képminőségre nem olyan jó valószínű.
A dts hangéra és a kandenciahelyes lejátszásra,mivel androidon vannak gondok velük.
Ahogy nézem az egreat lenne a legjobb és legdrágább.

[ Szerkesztve ]

(#57713) Joshi válasza TIT (#57712) üzenetére


Joshi
titán

A Himedia Q5 Pro és Q10 Pro kadenciahelyes lejátszást biztosít kivéve 3D-ben, mert ott nem. A HD hangokkal sincs semmi gond. :N Hálózati lejátszásnál célszerű gigabites hálózatot használni és kerülni a DLNA-t. ;)

[ Szerkesztve ]

(#57714) Beni2360 válasza TIT (#57712) üzenetére


Beni2360
félisten

A ZIDOO X8, X9S, X10.-ket miért hagytad ki a számításból?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#57715) TIT válasza Joshi (#57713) üzenetére


TIT
veterán

3D-ben akadnak?
A q5 baja a 30fps 4k-nál.
Ha csak 100-as a net akkor akad?

Beni2360: Mert nem lehet itthon kapni.
Azok olyan jók? Gondolom az is kínai mint az összes.

[ Szerkesztve ]

(#57716) Joshi válasza TIT (#57715) üzenetére


Joshi
titán

Lehet hogy nem is veszed észre, ez tévé függő is.
Ne keverd a Q5-öt a Q5 Pro-val, nem ugyan az a két készülék.

"Ha csak 100-as a net akkor akad?"
Nem nagyon vagy tisztában a fogalmakkal, de úgy általában úgy tűnik hogy direkt csinálod a "hülyét". Már bocs hogy így fogalmazok. Szóval nem az internetes előfizetés sebességéről van szó, hanem a belső hálózat kiépítésének sebességéről. Magyarul a gigabites sávszélességet támogatnia kell a routernek, lejátszónak és a kábelnek. Ha a lejátszó egy Himedia Q5 Pro akkor az tudja gigabitet, a routeredet nem ismerjük és a kábeleket sem. Kábelből minimum CAT5e kell vagy efölött.

(#57717) TIT válasza Joshi (#57716) üzenetére


TIT
veterán

Nem csinálom és tisztában vagyok a fogalmakkal.
Gigabites a router is és a net is,de arra nem válaszoltál,hogy a nem gigabites,vagyis 100-as kevés lenne?

(#57718) blakey válasza TIT (#57717) üzenetére


blakey
titán

A 100-as "neten" 90Mbit/s-ig minden szépen működik, nem akad semmi, a Q5 Pro Gigabites.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57719) Joshi válasza TIT (#57717) üzenetére


Joshi
titán

A 100-as hálózat nagyon határeset, én mindenképpen gigabites hálózatot javasolnék és nem lesz akadás DTS MA hangoknál sem. ;) De ehhez elengedhetetlen az SMB vagy NFS fájlrendszer is. DLNA felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#57720) junkpod


junkpod
nagyúr

Ti élvezitek mikor sz:)p@tnak TITeket? Minek válaszoltok?
Ezt az ámokfutást már az amlogic topikban is vegigtolta...

Box's don't touch!

(#57721) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,

most este kb 1 hónap használat után meghalt Zidoo x9S em
[link]
először a képével voltak gondok aztán míg megírtam a hozzászólásomat a linkben már meg is halt a gép nem lehet bekapcsolni csak piros led jelzi hogy áram alatt van távirányítóra már nem reagál

Amazonról rendeltem...
mivel ez a lelke az otthoni házimozi rendszernek, nem tudom megvárni amazonos ügymenet végét (amiből Isten tudja mikor lenne valami kézzelfogható eredmény) átolvasva amazon idevonatkozó áruvisszaküldés stb. szabályait ... hát soha többet ...

szóval helyi magyar üzletből kellene gyorsan valami ... HiMedia Q5 Pro lenne így első olvasatra hasonló vas, sajnos most nincs időm teszteket és az fórumot átböngészni gyorsan kellene segítség, Zidoo 9s-el összehasonlítva mik a gyenge pontjai, miben más?

Nagyon köszönöm a segítséget (esetleg más hasonló tudású/minőségű gyorsan elérhető Mp?)

(tuti ezt már itt kibeszéltétek de most már késő van és nekem már holnap kéne lépnem ez ügyben)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#57722) blakey válasza Antonio (#57721) üzenetére


blakey
titán

Q5 Pro kb. hasonló de lehet, hogy a Zidoonál csak a táp adta meg magát, nézd meg, hogy milyen kell és vegyél egyet, az egyelőre nem kerül sokba, utána vehetsz másik lejátszót.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57723) SunMount3r válasza Antonio (#57721) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Itt elolvashatod a Himedai összefoglalót, minden komolyabb hibája, hiányossága le van írva, azért ez nem annyira hosszú.

De hogy nagyon rövid legyek: a 3D frame packed (3D BD iso) lejátszás sokaknál nem teljesen kadenciahelyes.
És a beágyazott feliratokat jelenleg hibásan kezeli. A DVD iso lejátszás képminősége lehetne jobb is (tűrhető azért).
De azért nézd csak át az összefoglalót.

Ha HD/FHD/4K/HDR/HD hang lejátszás a cél akkor máskülönben nagyon jó lejátszó, pöpec képminőséggel a saját gyári lejátszójával (ami amúgy KODI alól is indítható).

(#57724) zsoika válasza blakey (#57722) üzenetére


zsoika
addikt

Ez nem táp hiba lesz!
A képek alapján inkább memória probléma....kuka.

(#57725) Antonio válasza blakey (#57722) üzenetére


Antonio
senior tag

Gondoltam rá, de ha rossz lenne táp, akkor piros (stand-by) led se világítana gondolom ... vagy nem?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#57726) Patice válasza Antonio (#57721) üzenetére


Patice
Topikgazda

Minix Neo U1 itthon is kapható. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#57727) blakey válasza Antonio (#57725) üzenetére


blakey
titán

a Ziddo topikban volt rá példa, azaz a táphiba gondot okozott, nem adott le elegendő feszültséget, ezáltal hibák jelentkeztek. A led attól még világíthat, mert neki elég egy minimális áram is, egy próbát megér. Milyen táp kell neki?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57728) Antonio válasza blakey (#57727) üzenetére


Antonio
senior tag

köszönöm a segítséget/ötletet. amúgy 12V 3A (még kocsiban olvastam a hozzászólást)

Munkába menet irodához közel épp kapóra jött egy "adapter" bolt bevittem Zidoo-t de sajnos nem az adapter a hibás, új adapterrel sem moccant meg csak stand-by. Az irodában van egy multimeter azzal is megmértem és tudja a 12 V ot tehát -sajnos- nem a táp a hibás, pedig imádkoztam hogy csak az legyen a baj.

Veszek egy új valszeg HiMedia q5pro-t (remélem van ma raktáron valahol) ezzel meg elindítom a visszaküldési folyamatot, (remélem adnak vissza pénzt)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#57729) blakey válasza Antonio (#57728) üzenetére


blakey
titán

:(
Akkor meghalt az alaplap, valószínűleg.
Az a helyzte, hogy bármelyiknél előfordulhat ilyen jelenség. Egyébként Minix Neo U1-et is vehetnél. :) Az is kapható itthon.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57730) zsoika válasza blakey (#57729) üzenetére


zsoika
addikt

Mondom ,hogy a memória lett hibás....az okoz kockásodást, csíkozódást.
Számítógép VGA-knál gyakori jelenség.

(#57731) pataslogeza válasza Antonio (#57721) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Hali

Ez 100% hogy nem táphiba.
Nekem volt jópár hibás laptopom amelyiknek ilyen volt a kijelzője, és egy kivételével mindnek a video chip volt hibás, egy esetben meg az egyik ram modul.
Ha nem érdekel a garancia, akkor van rá esély hogy meg tudod csinálni te magad melegítéssel, de mivel garanciás, szerintem jobb ha visszaküldöd javításra.

Egyébként ez előfordulhat bármivel, nem tipikius zidoo hiba, és abban sem vagyok biztos hogy a magyarországi garancia gyorsabb vagy jobb lenne. Nem volt szerencséd vele, ennyi az egész.
Én mosógéppel jártam így, tesóm meg a hűtővel, mégsem mondjuk hogy többé nem veszünk samsung vagy whirlpool cuccokat neten.

(#57732) blakey válasza pataslogeza (#57731) üzenetére


blakey
titán

Nekem volt jópár hibás laptopom amelyiknek ilyen volt a kijelzője, - inverter hiba, de hiába mondjuk meg innen a távolból, hogy mi a hiba, mert feltételezünk. Rajta nem segít, hogy most nem tudja szervizeltetni, szóval sajnos így járt. Persze érdemes jelezni kell az amazon felé, mert simán lehet, hogy küldenek egy újat.
Egyébként imádom amikor szigorúan a távolból minden kizáróan megállapítjátok, hogy mi a hiba, érdemes hozzátenni, hogy valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57733) Antonio válasza pataslogeza (#57731) üzenetére


Antonio
senior tag

Szia, félreérthető voltam

én sem a zidoo-ra "haragudtam" mert van ilyen, hanem Amazonos-ra rendelésre/garanciális folyamatra ... este 11-kor minimum 10 amazon ablak volt nyitva, mindegyik mutatott a következőre, míg végén körbeértem :D az egyetlen áruvisszaküldő oldaluk meg az első lépés után zsákutca ... marad a telefon. Hiába a világ egyik legnagyobb online kereskedése, mivel magyar képviselete nincs, elég siralmas kb elolvasol x oldal oldal policyt amiben van 2-3 másik link mire megtalálod azt ami talán neked kell ... az meg zsákutca. na mindegy ez már off topic

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#57734) Hewty


Hewty
csendes tag

Sziasztok venztech v5 cuberol van valakinek tapasztalata? megéri megvenni?

(#57735) TIT válasza junkpod (#57720) üzenetére


TIT
veterán

Nem szivatok senkit,ez nem ámokfutás,hogy kérdezek valamit.
Ha nem akarsz segíteni minek vagy itt te mindent tudó jóindulat.
Ahogy nézem jó nagy trutyi ez a q5 45 ropiért,marad a pc,az legalább mindent visz.

(#57736) junkpod válasza TIT (#57735) üzenetére


junkpod
nagyúr

Így van, az legalább mindent visz 😂.
Rakjál már össze egy pc-t ami hibátlanul játszik le egy 4k HDR DTS hd ma atmos 7.1 filmet erősítő es OLED tv-n...🤔
Minek kérdezel ha úgy is mindent jobban tudsz.
Vár a htpc topik😉

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#57737) kriszti@n


kriszti@n
tag

Sziasztok.
Zappiti 4K vagy 4K duo vásárláson gondolkozom. edigitálban 40e a duó 50e.Van ebben az árban jobb alternatíva esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#57738) TIT válasza junkpod (#57736) üzenetére


TIT
veterán

Nincs oledem se 7.1-em és az legalább a 3d-t viszi normálisan,ezek se mind jó 4K-ra.
Htpc nem kell,van már pc-m.

(#57739) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

4K Oled TV /LG 55C7V/ vásárlását tervezem, és ehhez keresek lejátszót!
NAS-ról Gigabites hálózaton etetném!
A képminőség /4K HDR/, és a HD /DTS-HD, ATMOS/ hangok lejátszása az elsődleges/
A keret max. 100K!

Mit ajánlanátok?

(#57740) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, gondolkodom és gondoltam megkérdeznélek titeket.
Adott egy droid box, amire ha teszek egy kodi LE-t, akkor az tudni fogja a 4k uhd mkvt vinni eredeti atmos vagy dtsx vagy dtshd hanggal hdrel vinni a filmeket akadozas nélkül hálózatról?
Es még annyi hogy a fullhd oled tevemen az uhd kép ami hdr kep anyagot tartalmaz, akkor olyan szep lenne a képe, mint a fullhd filmeknek?
Vagy a HDRt a tevenek is tudnia kell?

Azért kérdem, mert ha a popin indítok uhd mkvt akkor sötétebb a kep mint egy ugyanazon film fullhd változata.
Valahol azt olvastam hogy a hdr miatt van ez a jelenség .

Remélem érthető amiről írok. Előre is köszönöm a választ :R

Ui, azért irtam ide, mert ezek után, kérnék majd egy megfelelő player ajánlatot :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57741) djnice válasza Lacielvtárs (#57740) üzenetére


djnice
veterán

S905X-el menni fog. Hálózatról csak akkor, ha a film bitrátája nem lépi túl a 80-90 Mbit-et, vagy veszel hozzá pluszban egy USB-s Gigabit LAN adaptert.
Ha nem HDR-es a TV-d, akkor az S905X jó minőségben, banding nélkül lekonvertálja SDR-re, nem lesz sötétebb a kép.
Ha nem tervezel mostanában HDR-es TV-t venni, akkor a sima S905 is jó és ott eleve adott a Gigabit LAN.
Ajánlott lejátszókat találsz a topikjában.

[ Szerkesztve ]

(#57742) Lacielvtárs válasza djnice (#57741) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, koszi a válaszod :R
Igazából nem akarok másik tévét, az uhd is csak az új dtsx hangsav miatt érdekelne :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57743) junkpod válasza Lacielvtárs (#57740) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha a box S905X akkor tud hdr-t is.
Amúgy a 4K akármilyen hangsavos filmek bármilyen S905 boxnak gyerekjáték, viszont itt már a hálózati sebesség is számít és ez kicsit csapda helyzet: S905 gigabites de nincs HDR, S905X 100megabites de van HDR.
Viszont, ha fhd tv-d van és nem tudja a HDR módot sem akkor semmi értelme 4k HDR filmeket lejátszani vele, nem lesz jobb a fhd release-nél.
Amúgy sincs még 10 darab 4k HDR film se a viragpiacon (HDMI capture már feldolgozott kép).
Illetve ha már van egy boxod, próbáld ki.

Box's don't touch!

(#57744) Lacielvtárs válasza junkpod (#57743) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen, arra a meglevőre gondoltam.
Nekem nem az a lényeg hogy a kep legyen 4k hdr, hanem bogy dtsx hanggal mondjuk megtudjam nézni, mondjuk a függetlenség napja filmet.
De lehet jobban járok összerakni egy megfelelő fullhd anyagot, ezzel a dtsx hanggal, mint belebonyolodni a HDR, 4k világba.
De köszönöm a választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57745) junkpod válasza Lacielvtárs (#57744) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az nem egy ősrégi film? Hogy lett az dtsx?
És nincs fhd dtsx release? Bár mkvmerge 5perc alatt megoldja:)

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#57746) SunMount3r válasza Lacielvtárs (#57742) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igazából nem akarok másik tévét, az uhd is csak az új dtsx hangsav miatt érdekelne-> :F Nem értem mire gondolsz pontosan, de a hangsávnak semmi köze az UHD-hoz. HD hang képes erősítőd van hozzá amúgy?! Mert máskülönben annak sincs semmi értelme.

(#57747) junkpod válasza SunMount3r (#57746) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem csak az erositoje, de neki kivételesen a hangszoroi is hd képesek, a többségtől eltérően.😁

Box's don't touch!

(#57748) Lacielvtárs válasza junkpod (#57745) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Remux mkvmerge jó ötlet de csúszik a hang, már próbáltam, és ehhez sajnos nem értek...
Amúgy nem rég jelent meg dtsx hanggal, de nem tudok róla hogy lenne sima fullhd verzióban is dzsx hanggal.
[link]

És igen, hd képes a rendszerem, még a dobozok is :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57749) blakey válasza Lacielvtárs (#57744) üzenetére


blakey
titán

a Minix Neo U1-em kersztbe "lenyelte" a Popcorn A400-amat, szóval mindenképp megéri váltanod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57750) SunMount3r válasza junkpod (#57747) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

"A többségben az erő"... Nekünk nem kell hozzá "erősítő"... :D (Ha már te se bírtad ki...)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.