Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) vilga válasza Alfajiri (#53946) üzenetére


vilga
tag

Karácsonyra leptem meg magamat egy androidos kütyüvel a kis Dune-m mellé, nos egyelőre ismerkedem de a libre elecbe integrált kodi-val a kompromisszum is csökkent /kadencia helyesség/, kiegészítőkkel a lehetőségek bővültek

[ Szerkesztve ]

(#53952) Alfajiri válasza Technoman (#53950) üzenetére


Alfajiri
tag

A Kodi nem akkora csoda, mint ahogy itt olvasni lehet:

Ha a Kodi segítségével hallgatok zenét, másra már nem lehet használni a droidot, mert elkezd akadozni, még akkor is, ha a fájlok a belső táron vannak. Véletlenszerű lejátszásnál a számok végei előtt akkor is megakad, ha nem fut más. Míg a droid saját lejátszója mellett nyugodtan használhatom a közel 100 GB-os vektor térkép állományt.

A navigációs képességek is szerények a fájlok között és lejátszás közben is, egy „rendes” lejátszóhoz képest.

Nem túl szerencsés a médiafájlok csoportokra bontása (videó, zene, kép) sem.

A „rendes” lejátszó nem szokott elnézést kérni, hogy sajnos leállt.

Azt se nagyon értem, miért kell a Kodinak tudni, hogy mire küldi a hangot, persze a kérdést megválaszolva se tudja továbbküldeni a DTS hangot, legalábbis Amlogic készülékkel, csak valami speciális régi Kodi klónt használva.

. . .

[ Szerkesztve ]

(#53953) Osynho válasza Alfajiri (#53952) üzenetére


Osynho
addikt

Mert android alatt használod. :-)

(#53954) Alfajiri válasza Osynho (#53953) üzenetére


Alfajiri
tag

A tagtársam kifejezetten droidos lejátszót keres, mint ahogy magam is. Ha lehetne, akkor sem szeretnék váltogatni LE és Android között, az SD kártyahelyre szükségem van.

3 gép kell?

1. Media Player
2. Android
3. LE + Kodi

+

A csilivili borítók, bélyegképek és mindenféle többletinformációk, onnantól érdekesek, ha már az alap lejátszási funkciók jól működnek.

A média fájok csoportosításának a folyománya, hogy nem látszanak a felirat fájlok sem. A megnézés után csak a videó fájl törölhető könnyen és egyszerűen, a felirat fájl eltávolításához már a Kodi fájlkezelője vagy egyéb program szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#53955) Osynho válasza Alfajiri (#53954) üzenetére


Osynho
addikt

Arra hivatkoztál, hogy a kodi nem akkora csoda, mint ahogy itt olvasni lehet. Aki ezt írta, a LE alatti működésre utalt, kiemelve, hogy android alatt vannak problémák. Az is ki lett fejtve, hogy akinek az android alatti média lejátszás prioritás, az ne ilyen olcsó lejátszót vegyen. Nekem nagyszerűen működik az M18, a fent említett hibákat nem produkálja. Ha kell android, ott a lehetőség, de nekem mediaplayer kellett, arra pedig eddig tökéletesen megfelel a LE.

(#53956) Alfajiri válasza Osynho (#53955) üzenetére


Alfajiri
tag

LE alatt mások a navigációs képességek és a média fájl csoportosítások, látszanak a felirat fájlok, közvetlenül törölhetőek?

(#53957) Osynho válasza Alfajiri (#53956) üzenetére


Osynho
addikt

A navigációs képességek alatt nem tudom mit értesz. :-) Ki van listázva minden filmem borítóval, elozetessel, rákattintok, megy. Kadenciahelyes, van HD hang, nem akad, semmi anomália nem jelentkezik, felirat letöltés egy pillanat műve. De nézhetem mappaszerkezetben is, ha úgy tetszik. A feliratok törlése nem tudom hogy működik. majd megnezem. :-)

[ Szerkesztve ]

(#53958) Alfajiri válasza Osynho (#53957) üzenetére


Alfajiri
tag

"A navigációs képességek alatt nem tudom mit értesz. :-)"

Na ez az, nem is érted a kérdést ...

Nem kötözködni akarok, csak hosszú évek alatt hozzászokott az ember néhány aprósághoz, ami a Kodi esetén egyáltalán nincs meg vagy elég bonyolultra sikerült, és ezeket nem pótolják az egyéb kiváló képességei.

[ Szerkesztve ]

(#53959) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag

Sziasztok,

a következő a helyzet.

Vettem egy Apple TV 4-et és Infuse 5 Pro-val játszom le rajta az MKV-kat.
Az apple TV WIFI-n csatlakozik a hálózatra. A routerem egy Cisco EPX3925-ös alap T-Online os cucc.

Probélma: A filmek megállnak kb 10 másodpercenként és utána kb 1 percig tölt majd megint megáll 10 másodperc után és tölt.

Ez a router hibája?

2015 2.5 I7 MacBook Pro-ról megy a film.

Köszönöm

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#53960) Osynho válasza Alfajiri (#53958) üzenetére


Osynho
addikt

Persze, hogy nem értem, mivel konkrétumot nem irtal. Kifejthetnéd, hogy én is megértsem. Belépek a videok/file-ok menübe és látom, ami a hdd-n van, ugyanúgy, mint PC-n a sajatgepben. Mi az, ami más platformon megvan, de a kodiból hianyzik? Tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#53961) Alfajiri válasza Osynho (#53960) üzenetére


Alfajiri
tag

Mivel a Kodi egy androidos APK, sok minden eleve adott.

Nincs közvetlen gomb:

Play, Pause, Prev, Next, Stop, Slow, Rew, Fwd, Subtile, Audio, Info, Setup, Clear, Zoom, Search, Page Up, Page Dn, Menu …

Persze ezek valahogy kiválthatók, de elmesélek egy rövid történetet, hogy jobban értsd a problémát:

Sok évvel ezelőtt cégünk át akart állni egy csoda adatbáziskezelőre. Az egyik előadáson szerényen megkérdeztem.

- Valóban nincsenek még tömbök sem?

- Dehogynem!
- Felveszel egy jó nagy szövegmezőt, feldarabolod képzeletben.
- Mindenféle függvényekkel feltöltheted adatokkal.
- Majd ki is olvashatod függvényekkel.
- Ilyen egyszerű az egész.

[ Szerkesztve ]

(#53962) Osynho válasza Alfajiri (#53961) üzenetére


Osynho
addikt

Yatse-val vezérlem telefonról, így ezek közül sok adott, legalábbis az én igényeimet kielégíti. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek megfelel. :R

(#53963) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Beelink MXIII Android-os része alkalmas normális netezésre/YT-ozásra hosszú távon?!

(#53964) junkpod válasza Alfajiri (#53952) üzenetére


junkpod
nagyúr

Azért met egymással nem kompatibilis hw-sw kombót használsz. Ezek nem Kodi tulajdonságok, de ezt te is tudod, írtuk már neked.
Ez olyan mintha a legújabb photoshopot szidnád, hogy milyen gagyin fut egy 286-os pc-n...

Kodi "navigációs" képességei sem hibák hanem tulajdonságok. Úgy tűnik neked nem kényelmes ez a működési elv. Mondjuk nem értem miért szükséges bármit is kulon torolgetni, a feliratot fájlokat ha nem akarod el se menti a kodi...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#53965) junkpod válasza Alfajiri (#53961) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ezek a gombok igen is vannak Kodiban. Az más kérdés, hogy a te hardveredhez adott taviranyiton ezek nincsenek rajta.

Box's don't touch!

(#53966) Alfajiri válasza Osynho (#53962) üzenetére


Alfajiri
tag

Pl. az is elég kellemetlen, hogy amikor a gyorsan pörgő feliratok közül valamelyiket nem sikerül elolvasni és visszatekerek 10 másodpercet, a felugró részben sötét menü takarja a szöveget. Szóval nem elég a 10 másodperc. A primitív lejátszók ilyenkor csak visszalépnek a megadott időre és semmi cirkusz, nem próbálnak feleslegesen segítséget nyújtani.

Junkpod:

Mint már többször is írtam, nem elsődleges lejátszó.

Tévével közvetlenül használható androidos kütyü (térképek, időjárás állomás, könyvolvasás ...).
Nem végzetes probléma, hogy a Kodi nem tudja lejátszani a DTS hangot.
Más APK-val működik az is.

Az összes többi apróság viszont készüléktől és operációs rendszertől független Kodi sajátosság, ami mindegyik gépen ugyanolyan.

(#53967) Joshi


Joshi
titán

Most olvastam a 3D-ről egy tesztet, érdekes mindenkinek ajánlom figyelmébe. Szóval akkor a passzív 3D is teljes értékű ahogy az aktív. :K

(#53968) T_Stark válasza BLOODSHOT (#53959) üzenetére


T_Stark
őstag

Milyen filmek? Ez a router még N-es wifit tud?
Nálam AC-s wifivel egy NAS-ról gond nélkül mennek a HD mkv filmek Apple TV4-en, MrMC és VLC alatt is.
A BD ISO már neccesebb.

(#53969) Osynho válasza Alfajiri (#53966) üzenetére


Osynho
addikt

Nálam ilyet nem csinál.

[ Szerkesztve ]

(#53970) gyeniko válasza Joshi (#53967) üzenetére


gyeniko
őstag

Ez már járt korábban a PH-n, akkor olvastam olyan reakciót is, hogy az LG nyilvánvalóan fizetett ezért a tesztért (amit én nem hiszek).

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#53971) junkpod válasza Alfajiri (#53966) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát nem tudom neked mid van, de nálam dts és dd-ig bezárólag android alatt is volt hang, illetve a 10 mp visszatekintés is egy gombnyomás (balra nyíl) és azonnal visszalép és folytatja a lejátszást.
Amiket te írsz csak nálad állnak fent (lásd közvetlen vezérlő gombok).
De ez nem baj, ha nem tudod megszokni vagy nem tetszik, csak az nem jó ha mások ezt a hsz alapján általános gondnak hiszik.
Ha konkrét dolgot kérdezek szívesen segítek(unk) beállítani a kodit úgy, hogy neked is kényelmes legyen.

Box's don't touch!

(#53972) blakey válasza BLOODSHOT (#53959) üzenetére


blakey
titán

Igen, router hiba. 2,4 vagy 5GHz-en haszbnálod? Szerezz be egy normális routert.
(#53963) nlpK
Igen, alkalmas rá.
(#53961) Alfajiri
A Kodi nem Android alá lett kifejlesztve, az Android egyelőre mostoagyerek a Kodi számára, elég sok hiányosággal küzd, többször leírtam, android alatt a Kodi "nem tökéletes" médialejátszó, ellenben LibreELC (Linux) alatt az, minden amit elvársz egy médialejátszótól az megoldható vele, minden úgy csoportosítasz ahogy szeretnéd, azt csinálsz vele amit szeretnél és igen, tudod törölni a feliratokat a film mellől, van beépített fájlkezelő, hasonlóan működik mint a PC-s Total Commander.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53973) Joshi válasza gyeniko (#53970) üzenetére


Joshi
titán

Nem hinném hogy kamu, mert én is jobbnak érzem a passzív 3D-t mint az aktívat. De ma már egyre gyakoribbak középkategóriában is a 4K felbontású tévék, ott viszont egyértelműen a passzív a jobb ez tapasztalat. Nem rosszabb a kép és nincs semmiféle villódzás és kényelmetlenség a szemüvegekkel. Igazság szerint csak azért linkeltem be a tesztet, mert sokan úgy gondolják hogy az aktív 3D sokkal jobb.

(#53972) blakey ezt most úgy írod mintha az XBMC a Kodi elődje olyan tökéletes lett volna Windowson, szerintem a Kodi még most sem az. A másik meg hogy az Android is Linux alapú, habár az tény hogy ettől még más platformnak számít mint a Linux.

[ Szerkesztve ]

(#53974) blakey válasza blakey (#53972) üzenetére


blakey
titán

mostoa=mostoha
LibreELC=LibreELEC
(#53973) Joshi
Az Android verzióhoz képest tökéletes, Android alatt gyakorlatilag használhatatlan olyan számára aki hozzászokott a Dune, Popcorn, Mede8er tudásához, ezen készülkekkel rendelkeztem, ezért állítom, hogy ahhoz képest tökéletes. Android nem Linux, hiába közös az alap. Mint manapság semmi sem így a Kodi sem tökéletes, nincs olyan rendszer ami jelenleg tökéletes lenne, mindegyiken van csíszolni való. Én egyszerűen csak használom a boxokat LE alatt, minden tesztfájlt hibátlanul lejátszott, ennél több nekem nem kell, minden hang és formátum működik, ennyi.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53975) liszi70 válasza gyeniko (#53970) üzenetére


liszi70
nagyúr

Inkább törlöm, hagyjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#53976) Joshi válasza liszi70 (#53975) üzenetére


Joshi
titán

Engem érdekelne a véleményed, légyszi írd le pü-ben. Köszi. :R

(#53977) arvil2


arvil2
csendes tag

Sziasztok!
Segítséééég :)
Media lejátszót keresek, elégé körbe jártam a témát, a következő versenyzők maradtak
1.) Himedia q5
2.) Zidoo X9S
Számomra fontos, hogy az eszköz támogassa a DTS és egyéb mozizáshoz szükséges hangformátumokat.
Mivel az erősítőm nem 4K képes ezért kiesnek az olyan eszközök melyek megfelelnek az igényeknek, de nincs rajtuk optikai hangkimenet.
Tervem szerint a tv-hez csatlakoztatnám az eszközt és optikán menne a hang az erősítőbe.
Szerintetek melyik a jobb választás? Illetve van még alternatíva?
Köszönöm.

(#53978) djnice válasza arvil2 (#53977) üzenetére


djnice
veterán

Ha nem kell frame packed 3D kimenet vagy nem aktív a TV-d, akkor egy S905 box + LibreELEC a legjobb választás, pl ez ingyen postával németből, nagyon jó a távja is: [link]

Ha kell a full 3D is, akkor Zidoo X8 vagy X9S.

[ Szerkesztve ]

(#53979) SunMount3r válasza Joshi (#53967) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Érdekes, kérdés, hogy valóban igaz e. Mondjuk amiket előzőleg olvastam a net-en a témában, aszerint nem éppen. De (annak ellenére, hogy aktív TV-m van) örülnék, ah így lenne. Látni kellene, összehasonlító módon, erre pedig egy átlag konzumer-nek vajmi kevés esélye van. Addig meg nekem irkálhatnak bármit a netre, ez van...

Mondjuk azt is megértem, aki a hétköznapi tapasztalat alapján egyből "dobja" a 3D-t, mert "semmit nem ad hozzá". Ez sajna manapság már tendencia, hogy az elvileg még látványban plusz felturbózott "Hollywoody rudik" 80%-a ilyen. Egyszerűen t@jnak rá és nem csinálnak rendes 3D-t, de a label-be legalább jól mutat. :( Kár, hogy sokakat ez tart távol tőle, vagy riaszt el a dologtól. Nekik csak egyet ajánlok: Amazing Ocean 2012. És egyből kijön, mit is lehetne kihozni ebből az egész technológiából... Szemlétváltásra lenne szükség, de lehet azzal már elkéstünk...

[ Szerkesztve ]

(#53980) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

Szeretném lecserélni a jelenlegi DUNE HD-102-es médailejátszómat egy újra, amennyiben van értelme. ;)

TV: LG 47LB670V (tudja a 3D-t), natív felbontása 1920x1080
Erősítő: Pioneer SC-LX73
Feljhasználás: leginkább mkv-kat nézünk a párommal és gyerekekkel, samba szerverről (NFS)

Jó lenne esetleg fejlődni a 3D megjelenítés terén, ezért gondoltam az esetleges cserét. Mi most a legjobb ár/érték arányú lejátszó a piacon?

Fontos lenne hogy ne kelljen "szívni" a SW buherálással (bár szerintem meg tudnám oldani, csak időm nincs ilyenekre), és gond nélkül vigye az MKV tartalmakat, illetve zenét is ezen keresztül hallgatnék (FLAC, MP3) amit csak bitstream-ként kell tudnia átküldeni az erősítőnek (HDMI-n). Menüje és navigáció azért legyen egyszerű, és jó.

Ahogy néztem most a Zidoo X9S a "favorit"? :F

Ár: mondjuk max 40-50k
Távkapcs minősége / kidolgozottsága nem érdekel, mert mindent vagy az erősítőével, vagy pedig univerzálissal fogok megoldani. Tanítható mindegyik... ;)

Előre is köszi a segítséget/válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#53981) arvil2 válasza djnice (#53978) üzenetére


arvil2
csendes tag

Köszönöm a segítséget.

(#53982) junkpod válasza SunMount3r (#53979) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát érdekes elmélkedés az tuti. Mondjuk az 1080i tv adás se tűnik 540 sorosnak...

Box's don't touch!

(#53983) Strangers válasza djnice (#53978) üzenetére


Strangers
tag

Ez S905X, nem teljesen ugyan az mint az S905, bár már azt mondják ez is használható de mégsem ugyan az!

(#53984) Strangers válasza arvil2 (#53981) üzenetére


Strangers
tag

Jó ajánlatot kaptál de ha van rá lehetőség S905 amit vegyél ne S905X-et, bár azt fogják mondani hogy ez is jó de............, korábban senki sem ajánlotta az X-es verziót, most ha ló nincs a szamár is jó.... S905 a nyerő, az x a totóba , lottóba való.

(#53985) arvil2 válasza Strangers (#53984) üzenetére


arvil2
csendes tag

Köszi szépen.
Nem értek annyira hozzá, hogy tudjam mi a különbség az x-es illetve anélküli között, ezért köszönöm, hogy figyelmeztettél. Régebben még versenyben volt a zoomtak egyik készüléke ami S912-es volt. Az azért hullott ki mert hivatalosan nem támogatja a különböző hang szabványokat. Mivel eltérő infókat kaptam róla különböző fórumokon, a gyártó oldalán pedig készséggel válaszoltak, így nekik szegeztem a kérdést. Hosszas körbeírás után elmondták, hogy támogatja a készülék, de ezt hivatalosan nem tüntethetik fel. :)
Maradt számomra a himedia q5 illetve a zidoo. Az utóbbi típusát leredukáltam X8-ra mert a nagyobb testvérétől annyiban tér el, hogy nincs sata 3.0, 16 helyet 8 giga van és alumínium ház helyett műanyag. Az ára viszont kedvezőbb, ami sokat nyom a latban, lévén, hogy a különbségeket alapvetően nem tartom vészesnek. Médiás mogul ismerőseim a himediát szajkózzák amivel nincs is baj, de valamilyen megfoghatatlan erő a pénztárcám irányából a másik irányba húz.

(#53986) arvil2 válasza Strangers (#53984) üzenetére


arvil2
csendes tag

EZ alapján is még a himedia a legjobb választás, de a cikk írásakor még nem volt sok tapasztalat a Realtek RTD1295 boxokkal kapcsolatban.

(#53987) junkpod válasza Strangers (#53984) üzenetére


junkpod
nagyúr

Félre vezeted.
S905: van gigabit lan, nincs vp9 hw decoding, van LibreElec
S905X: csak 100mbit lan, van vp9 kodek, van LibreElec.
A fentiek alapján mindkettő ajánlott média playernek.
S912: csak androiddal mukodik, nincs rá LibreElec, így média playernek csak akkor jó ha elfogadod az android fw korlátait (nincs freki váltás, nincs hd hang, nincs pcm hang, memória igényes...)
Mindegyik S9xx SoC "támogatja" mindegyik hangformatumot a kereskedőket nem érdemes erről kérdezni, ossze vissza fognak hazudni.
Az új Realtekrol még itt sincs tapasztalat.
(Ha djnice ajánl valamit abban megbízhatsz, ért hozzá. Újoncként és tapasztalatlankent nem biztos, hogy rögtön ellent kell mondani...)

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#53988) SunMount3r válasza junkpod (#53987) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Arról már, ha jól tudom volt itt vita, hogy 100Mb/s-es LAN elég e full BD iso-khoz és ha ha jól tudom elméletileg elégnek kell lennie. Kérdés, hogy a 905x-eseknek tényleg elég e hozzá a 100-as vezérlője?! :F

Pipa vagy nem pipa?!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#53989) djnice válasza Strangers (#53984) üzenetére


djnice
veterán

Szerintem ha nem értesz hozzá, ne adj tanácsokat. Amit ajánlottam tökéletesen működik, ha elég neki a 100M LAN.

(#53990) junkpod válasza SunMount3r (#53988) üzenetére


junkpod
nagyúr

Fhd esetén mindenhez elég a 100mbit, 4k esetén az elméleti hatarba belefér de a gyakorlat mindig rosszabb, oda Gbit hasznos lehet.
Illetve fotók nezegetesekor egy 15mpixeles jpegre már várni kell 100mbiten...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#53991) Beni2360 válasza arvil2 (#53985) üzenetére


Beni2360
félisten

Az utóbbi típusát leredukáltam X8-ra - nyugi jó választás és az Amazonról 105€ körül most ingyen szállítással megkapod elég gyorsan. Nekem nagyon bejött. Én is a Q5 felé hajlottam de még sok a hiba. Ennél kell egy frissítés manuálisan oszt mehet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53992) szasanyi


szasanyi
félisten

Üdvözlet Urak! :) Hozzáértő, tapasztalt felhasználók véleményét és ajánlását várom a következőkben leírtakhoz!
Jelenleg egy RPi2-t használok, ami a 3D BD ISO fájlok lejátszását kivéve minden tekintetben kielégíti a részemről elvártakat. Viszont ez a része hiányos, mert van a mi megy de sok nem és én kedvelem a 3D látványt emiatt keresnék egy jobb alternatívát. Megjegyzem: ha lenne tapasztalat e téren a RPi2 + Kodi 17/18 verzióra ami jól működik, azt még ngyobb örömmel fogadom!
Más téren (képminőség és hangformátum teljesen jó a RPi2 esetében) nem akarok sem jobbat, sem többet így a relatíve olcsó árkategória lenne érdekes számomra. Van-e olyan alternatíva ami képminőségben hozza a RPi2-t, és a 3D BD ISO filmek lejátszása hibátlan?
Olyan mint 4K, Dolby Atmos és hasonló új feature-ök egyelőre érdektelenek számomra tehát olyanokért nem is igazán szeretnék fizetni (fölöslegesen ugye).

Az érdemi segítséget előre is köszönöm! :R

(#53993) djpundro


djpundro
aktív tag

Esetleg ha valakinek x9s e van Zidoo ,akkor Uj 1.2.8 Beta 5 Firmware kijött ,sok Uj Jo dolog,peldaul rootolva van ezentul.
[link]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#53994) djpundro válasza Beni2360 (#53991) üzenetére


djpundro
aktív tag

Örülhetsz ,az Uj Firmware 1.2.8 NAK.nem Kell az OK gombra nyomni többet ha kilepsz a filmböl!😉

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#53995) arvil2 válasza Beni2360 (#53991) üzenetére


arvil2
csendes tag

Köszönöm.

(#53996) Joshi válasza Beni2360 (#53991) üzenetére


Joshi
titán

"Én is a Q5 felé hajlottam de még sok a hiba."
Android5 fw 1.0.9-el szinte már hibátlan, egyedül a Kodival lehetnek gondok de azt a Himedia nem fogja megoldani mert azt a Kodinak kellene. :B Ugye itt nincs SoC specifikus LibreElec. :U

[ Szerkesztve ]

(#53997) Beni2360 válasza Joshi (#53996) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha az S912 nincs akkor?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53998) SunMount3r válasza Joshi (#53996) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Himedia-n mire használod a KODI-t amit a Hiplayer nem tud?! (A GUI-n kívül?!) :F

[ Szerkesztve ]

(#53999) Joshi válasza SunMount3r (#53998) üzenetére


Joshi
titán

Én semmire és csak abból indulok ki, hogy ami miatt sírni szoktak egyesek.

(#54000) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
Himedia Q5pro-hoz az OTA frissítés csak 1.0.8-ig frissít nálam, az 1.0.9 a Futeko oldalán van...ha usb-ről frissítek ahogy írják az legyalul mindent? köszi

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.