Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) junkpod válasza Jumapili (#53448) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kadencia: létezik olyan androidos lejátszó amin android alatt is kadencia helyes (nem standard kodival). Illetve ha mp funkció a lényeg akkor az androidrol váltani kell LibreElec rendszerre.
Ugrás gombok: Kodi alatt programozható a távirányító gombok akar 5 külön lépést is beallithatsz, illetve szám gombokkal azonnal időpontra ugrik.
Bár nekem az alap beállítás is tetszik: van vagy 10 lepeskoz és a jobbra/balra gombot ahányszor nyomom azt az időt ugorja.
Ennyit tudtam segíteni.

Yanesz: van egy Amlogic s802 topik, ott több segítséget kaphatsz talán.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#53452) junkpod válasza Jumapili (#53448) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha és ez lemaradt: a Kodiban a felirat függőleges pozíciója szabadon állítható.
Felirat pozíciója beállítás: rögzített, ez eda rakja mindig amit a kép kalibracios oldalon beallitasz.

Box's don't touch!

(#53453) Jumapili válasza junkpod (#53452) üzenetére


Jumapili
tag

Felirat:
Rögzített vagy a videó alján, alatt, tetején, felett van a menüben. Hol állítható szabadon a pontos függőleges pozíció?

Navigáció:
A sok beállítható lépésköz jó, de egy gombon annak tetszik, aki még csak ezzel találkozott. Közben valahogy megjelent a fele/le gombbal +/- 10 perc, de ezt nem tudom, hol lehet állítani. Így az egyik gombon +/- 10 másodperc a másikon +/- 10 perc már jó. A szám gombok használata sötétben nehezebb, és általában nem egy adott pontra kell ugorni, csak előre vagy vissza.

Kadencia:

Nemcsak lejátszóként használom:
- Könyvolvasás
- Időjárás állomás
- My Dlink Home
- Firefox
- Időkép
- Locus Map
- Mindig Tv
- ...
- A 64 GB-os SD kártyán nagy mennyiségű adat van

LE ezért nem kell, de különben is S912.

[ Szerkesztve ]

(#53454) B@ldrick válasza Beni2360 (#53393) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Tegnap elhoztam a postarol, kicsit ismerkedtem vele, ha lesz idom irok, kerdezek.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#53455) junkpod válasza Jumapili (#53453) üzenetére


junkpod
nagyúr

Amit felsoroltak funkciókat azok semmilyen összefüggésben nincsenek a kadenciaval. Az s912 nem volt és egy darabig nem is lesz kadencia helyes. Nem jó boxot vettél, add el és vegyél másikat, ami droid alatt is 24p.
Felirat: kepernyokalibralas, ahogy írtam.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#53456) yanesz válasza junkpod (#53451) üzenetére


yanesz
tag

Köszönöm,írtam oda is.

(#53457) Beni2360 válasza B@ldrick (#53454) üzenetére


Beni2360
félisten

Original estimate
7 Dec
Expected by 14 Dec
Akkor nem volt nagy csúszás.
Kérdezni meg a djpundro -tól mert neki van már meg jó pár napja, én még csak várakozó álláspontban vagyok.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53458) Jumapili válasza junkpod (#53455) üzenetére


Jumapili
tag

Nem vagyok profi Kodi felhasználó, de előbb-utóbb általában megtalálom amit keresek. Hol állítható pontosan a felirat függőleges helyzete? A képernyő kalibrálás a képet állítja, nekem az jó úgy, ahogy van, csak a feliratot szeretném feljebb tenni X számú képponttal.

A felsoroltaknak valóban nincs köze a kadenciához, de LE mellett nem is használhatóak. Az LE vitába egyáltalán nem akarok belefolyni.

(#53459) Phülöp válasza Jumapili (#53458) üzenetére


Phülöp
addikt

Lejátszás közben a hangok menüben (felirat ikonja mellett) találkoztam vele, azt hiszem.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#53460) Beni2360 válasza Jumapili (#53458) üzenetére


Beni2360
félisten

Lejátszás közben a videó ablaknál kalibrálás és a két sarok beállítás után van egy vízszintes vonal alul középen, evvel tudod feljebb-lejjebb állítani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53461) Jumapili válasza Beni2360 (#53460) üzenetére


Jumapili
tag

Remek! Köszönöm!

(#53462) junkpod válasza Jumapili (#53458) üzenetére


junkpod
nagyúr

Neked nem le kell, hanem egy android alatt is mukodo mp. Az s912 nem ilyen. Vannak ilyenek.
A kalibralast csináld végig ott lesz a felirat állítás.

Box's don't touch!

(#53463) IG55 válasza Jumapili (#53453) üzenetére


IG55
senior tag

Netflixet nem használsz?

(#53464) Dani Pécs


Dani Pécs
tag

Sziasztok!

Lecsapnék egy Zidoo X9S-re most, innen. Ez is ÁFA és vám mentes, valamint ingyenes szállítással van?

Köszi!

(#53465) Beni2360 válasza Dani Pécs (#53464) üzenetére


Beni2360
félisten

Versand durch Amazon. - tehát igen a válasz mindenre.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53466) Jumapili


Jumapili
tag

A DTS hang változtatás nélküli átengedéséhez milyen Kodi beállítás kell?
Andorid alatt másik lejátszóval működik.
(Nem S905+LE megoldást keresek.)

(#53467) junkpod válasza Jumapili (#53466) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az, hogy másik lejátszóval működik, nem garancia, hogy a KODIval is fog. Amúgy Rendszer/hang/ hangok átengedése (Passthrough) és utána ki kell pipálni azokat a formátumokat amit az erősítőd ismer.

Box's don't touch!

(#53468) Beni2360 válasza Jumapili (#53466) üzenetére


Beni2360
félisten

Hang direkt átengedése-pötty.
Rendszer-beállítások-rendszer-hangkimenet-hangtovábbítás engedélyezése.- bejelölés.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53469) Jumapili


Jumapili
tag

Ezekkel próbálkoztam.
Az egyszerű VideoPlayer 1.0 programmal az erősítő DTS-nek érti, ahogy kell, de ez nem hálózatos lejátszó.
A Kodi (talán) összes beállítási verzióját kipróbálva nem kapja meg a hangrendszer az eredeti hangsávot.
Az Infó ablakban jól mutatja a hangsávot, csak nem azt küldi tovább.

Pót kérdés:

Miért akarja tudni a Kodi, hogy a hangrendszerem mire képes?
Nekem bőven elég lenne, ha simán továbbítaná.

[ Szerkesztve ]

(#53470) junkpod válasza Jumapili (#53469) üzenetére


junkpod
nagyúr

Melyik Kodi verzióról van szó?
KODI Audio settings

pót válasz: a DTS/DD átengedés beállításra gondolsz, azért fontos neki mert átengedés esetén ő nem néz semmit csak kitolja, és ha az erősítőd nem alkalmas az átküldött bitek dekódolására, rossz esetben hangos zaj is lehet az eredménye, de élvezhető hang biztosan nem.

Box's don't touch!

(#53471) Dani Pécs válasza Beni2360 (#53465) üzenetére


Dani Pécs
tag

Köszönöm, meg is rendeltem. Ha minden jól megy, kari előtt itt lesz.

Már csak egy jó 4 fiókos NAS kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#53472) Beni2360 válasza Dani Pécs (#53471) üzenetére


Beni2360
félisten

Már csak egy jó 4 fiókos NAS kellene hozzá.- Hát lesz mit áttöltened akkor, mert egy az egyben nem lehet betolni a meglévő filmekkel a vincsiket.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53473) Jumapili válasza junkpod (#53470) üzenetére


Jumapili
tag

kodi-20161211-aeb22f6-Krypton-armeabi-v7a

A hivatalos 16.1 Jarvis verzióval is ugyanez a helyzet.

Egyik lejátszóval se volt ez probléma.
Még a készülékkel adott MediaPlayer 1.0 APK esetén is jó.
Semmilyen pöttykombinációval nem világít a hangrendszeren a DTS led.
Amelyik pöttynél jónak kellene lennie:

DTS kompatibilis vevő = kép van, hang nincs

Nagy felbontású DTS vevő = nincs kép és hang

[ Szerkesztve ]

(#53474) SunMount3r válasza Beni2360 (#53472) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ja, ez is milyen nonszensz már... Gondolom van technikai magyarázata, hogy miért kell a NAS-ban ráformázni a winyókra (nem vagyok egy NAS expert :U ), de akkor sem értem miért nem lehet ezt kivédeni...

(#53475) Beni2360 válasza SunMount3r (#53474) üzenetére


Beni2360
félisten

Erre a választ egy NAS szerver topikban kapod meg. De lehet, hogy tévedek. :U Nálam így történt. De majd lecsekkolom a 2. rekeszben van mire cserélnem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53476) papinkokusz


papinkokusz
újonc

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, van egy Pioneer SC-LX 58 hm. erősítőm mit érdemes hozzá venni, Dune HD Duo 4K-t, vagy Pioneer BDP-LX58-t árban ugyan az megközelítőleg.

(#53477) junkpod válasza Jumapili (#53473) üzenetére


junkpod
nagyúr

Csak a passthrough legyen aktív, és a dd és a dts, hd hangok nem fognak menni csak vidonme-vel. Kimeneti eszköznek ha választható akkor hdmi legyen.
Dobhatnal egy kepernyokepet is.

Box's don't touch!

(#53478) blakey


blakey
titán

1 hónappal ezelőtt rendeltem az ATV4-hez egy BT billentyűzetet, ma megkaptam és kellemes csalódás ért, minden platformon működik (OSX, iOS, tvOS, windows, LibreELEC), még az S905-ös boxokkal is működik. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53479) DoItYourself válasza blakey (#53478) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ügyes kütyü, ez még usb portot se foglal. Itthon az csak az akksi kerül majdnem ennyibe.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#53480) blakey válasza DoItYourself (#53479) üzenetére


blakey
titán

Igen, ráadásul én olcsóbban vettem, de ez sem rossz ár. A tetején van egy led, tehát elemlámpaként is működik. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53481) DoItYourself válasza blakey (#53480) üzenetére


DoItYourself
addikt

Már csak egy sörnyitó hiányzik róla. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#53482) Jumapili válasza junkpod (#53477) üzenetére


Jumapili
tag

Köszönöm az információt!

A VidOn XBMC 14.2.1 átengedi a DTS hangot, amit a hangrendszerem megfelelően értelmez.
Miért nem működik a frissebb Kodi alatt?
Az interneten olvasom, hogy másoknak is probléma.

Látszatra az az eltérés, hogy a Kodi esetén nem lehet kiválasztani a hanglejátszás, és a közvetlen továbbítás eszközét (android, audiotrack beállítással működött).

Nem létkérdés, több lejátszóm is van.

Próbálom felfedezni, hogy a tartaléknak beszerzett androidos lejátszó mire képes.

[ Szerkesztve ]

(#53483) dh66e válasza papinkokusz (#53476) üzenetére


dh66e
veterán

Attól függ, mire lenne használva.

(#53484) SunMount3r válasza blakey (#53480) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Miért a Mele F10 Deluxe-al mi volt a baj?! :F :D

[ Szerkesztve ]

(#53485) blakey válasza SunMount3r (#53484) üzenetére


blakey
titán

Miért, miből szűrted le, hogy baj volt? Apple TV-hez vettem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53486) DoItYourself válasza Jumapili (#53482) üzenetére


DoItYourself
addikt

A dolog nem lehetetlen, csak optimalizálni kellene valakinek: a kínai box gyártójának az android fw-t ( :) ), vagy a Kodi fejlesztőknek a Kodit. Utóbbiak ettől elzárkóznak, olyannyira, hogy néhány hónapja elhintették azt is, hogy a 17-es Kodi már nem fog kijönni androidra. :) Ez nem csak az Amlogic-ot érinti, hanem a Rockchipet és más arm platformot is, amit meg lehet találni a tv boxokban manapság. Ha jól sejtem emiatt működnek a himedia és az új zidoo boxok is ún. wrapper módban, tehát saját lejátszót indítanak a Kodiból, azt csak jukeboxnak használják. Így tudják a saját chipjük minden tudását kihasználni.
PC-s analógiára lefordítva ezt a helyzetet, kb. arról van szó, mintha a winamp fejlesztőinek kellene minden egyes hangkártyához megírni egy normális drivert, hogy ne csak mono hang jöjjön ki 16kHz-en. A nevesebb gyártók (pl. Wetek, Minix) S905 platformon találtak is megoldást: a standard amlogic sdk-s android fw módosításával és saját Kodi forkok készítésével. A noname boxoknál tákolt fw-ek vannak, ill. linux alapú OS (LibreELEC), ami olyan szinten optimalizált S905-re, hogy a vas minden képessége működik Kodi alatt. Ha neked S912 chipes lejátszód van, akkor az a rossz hír, hogy arra nincs LE, és úgy néz ki, nem is lesz.
Ilyen egyszerű ez az egész.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#53487) SunMount3r válasza blakey (#53485) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ja, csak, hogy ne kelljen dugdosni a dongle-t?! Amúgy Apple TV-vel is jó a Mele?!

(#53486) DoItYourself : Ez akkor bukó lesz a Himedia-nak is. Futeko-n meg nyomják a Nougat-ra váltás óta, hogy "igen, igen, még bugos a 17 beta, de várd meg a véglegest az majd tuti lesz, cetele...". De így sanszos, hogy ha csak a beta marad Android-ra, akkor, a hálózati, interface, file-kezlési bug-ok is maradnak, ha csak GUI-nak használnánk is, mert az is van még azért...

Amúgy tök LOL: A Q10/Q5 Pro-hoz eddig vagy 4 különféle közepes/komolyabb bug-ot orvosló user made patch van már kint, amiket a Himedia-nak eddig 5 firmware óta nem sikerült hivatalosan helyre rakniuk, és pending, mert sorra jönnek az újabb elszúrások report-jai a legújabb fw kapcsán is... :D :((

(Amúgy az 1.0.7-es fw-el nincs annyira komoly gond (szo-szo), de amint jön az új fw 2 hiba javítva és lesz helyette 4 új... :( )

Szóval ez az "árában megfizeted a support-ot is" dolog nekem már eléggé kezd inogni szagú... Mert ez a support nem az a support... A hardver adott, benne vannak a lehetőségek, arra is, hogy egy patent A+-os lejátszót faragjanak belőle, de ez konkrétan már bén@zás amit a Himedia művel... (Vagy direkt csinálják, vagy nem értem...) :F

[ Szerkesztve ]

(#53488) Jumapili válasza DoItYourself (#53486) üzenetére


Jumapili
tag

Nem egészen értem a problémát.
Mindössze át kellene engednie a hang adatfolyamot a lejátszónak.
Éppen hogy nem kellene bűvészkedni vele.
Legyen a saját problémám, ha mégsem tudja fogadni a hangrendszer.
Egy régi (2015-ös) módosított Kodi (VidOn XBMC) átengedi, pedig akkor még nem is létezett ez a chip, és nem is jelenik meg a támogatottak között.
Végül is DD 5.1-ig jó, az anyagaim többsége legfeljebb ilyen.
Viszont 2016/2017 fordulóján már DTS-nek se kellene különlegesnek lennie.

(A 17-est használom androidon, de már a 18-ast is próbáltam.)

[ Szerkesztve ]

(#53489) SunMount3r válasza Jumapili (#53488) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

HDMI vagy SPDIF?

(#53490) Dzsur válasza Dani Pécs (#53464) üzenetére


Dzsur
tag

Nyugodtan megrendelheted , én is tőle rendeltem és minden rendben volt!Az érdekes csak annyi volt hogy megjött az x9s és csak másnap vonták le a pénzt a kártyáról!

(#53491) Jumapili válasza SunMount3r (#53489) üzenetére


Jumapili
tag

HDMI

(#53492) DoItYourself válasza Jumapili (#53488) üzenetére


DoItYourself
addikt

Amikor elkezdett ez az egész érdekelni, sok dolgot én sem értettem. Az amlogic hw másféle passthrough-t használ, mint amit az android alapból támogat, ezt az egyik Kodi fejlesztő mondta nekem.
A Kodisok részéről egy kis szándékosságot is látok ebben, nincsenek jó véleménnyel a "fully loaded" kalóz boxokról, ők is a gyártói támogatást hiányolják ezek mögül, elmondásuk szerint. A gyémánt fokozatú szponzoraik között persze ott van a Wetek, Minix, Nvidia is, tehát másképpen, de érthető a dolog. :)

Egy dune vagy popcorn lejátszónál 2 szereplőn múlik a hibamentes működés: a sigma design fejleszti a hw-t, és adja az sdk-t OS-el együtt, a dune pedig erre építve fejleszt és optimalizál. Egy újkori androidos lejátszónál 4 felet számoltam össze: google, chipgyártó (android sdk), box gyártó, kodisok. Noname boxok esetén az erősorrend a két utolsó esetén megfordulhat.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#53493) SunMount3r válasza DoItYourself (#53492) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amikor bejlentették, hogy nuku Amlogic támogatás a jövőben, akkor néztem én is, hogy hová tűnt az az "eszme"?! :F Amit leírtál a "gyémántfokozatú barátocskáikról", annak fényében kicsit megvilágosodott a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#53494) kezo0 válasza SunMount3r (#53487) üzenetére


kezo0
addikt

Azt hiszem, nem először írod, hogy "cetele...", elárulnád, hogy ez mit jelent a te szóhasználatodban?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#53495) DoItYourself válasza SunMount3r (#53493) üzenetére


DoItYourself
addikt

Mióta van LE az Amlogicra, azóta nem igazán foglalkoztat az android. Tavasszal lépett ki a Kodi csapatból Koying, aki az androidos rész fő fejlesztője volt, kb. akkor borult ki a bili is az androiddal kapcsolatban. Volt egy érdekes topik akkor a Kodi fórumon, ahol megkérdezték a fejlesztőket, hogy mit vacakolnak itt, miért nem teszik fizetőssé androidon a Kodit, itt van a legnagyobb felhasználói bázisuk, kb. 5 millió letöltésről volt akkor szó, most 10-50 között mutatja a Play áruház. No, akkor valami eszméről kezdtek el beszélni. :)
Úgy látom a 17-es Kodiban tényleg bekeményítenek, és kidobálnak mindenféle chip-specifikus hack-et, és csak a standard android API szerint fog működni a passthrough.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#53496) T_Stark


T_Stark
őstag

Dec 6-án rendeltem Zidoo X8-at a német amazonról, 15-re ígérték, erre ma hazaérek és már itthon van a csomag. :Y
Gyorsak voltak!

(#53497) Beni2360 válasza T_Stark (#53496) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is 15.-re írták és sehol semmi. na de még csak 13. van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53498) Jumapili válasza DoItYourself (#53492) üzenetére


Jumapili
tag

„Az amlogic hw másféle passthrough-t használ, mint amit az android alapból támogat.”

A másféle egészen a DD 5.1-ig megegyezik azzal, amit az Android támogat, csak a DTS-től tér el?

(Kodi 17.0 DD.5.1-ig jó.)

(#53499) junkpod válasza SunMount3r (#53487) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem karogni akarok, de sokszor leírtam már, hogy szerintem erre fog kifutni az a megfizetett támogatás.
Továbbra is tartom, hogy árkülönbséget fizetni jövőbeli ígéretért én nem fogok inkább elfogadom, hogy legyenek kompromisszumok a tudásban, és hogy a kozosségre és magamra kell támaszkodni.
Ami nincs megoldva fw bug pár javítással (max fel év a megjelenéstől) az soha nem is lesz jó.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#53500) junkpod válasza Jumapili (#53488) üzenetére


junkpod
nagyúr

Van a Vidonme-nek olyan változata ami a teljes aml s-sorozatot támogatja, azzal lesz minden, még hd hang is. Csak freki váltás nem :(

Box's don't touch!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.