Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) kovadika válasza kelekyle (#32948) üzenetére


kovadika
őstag

Főleg böngészésre, youtube-ra használnám. Fontos a szép kijelző, zökkenőmentes, gyors működés. Nyílt rendszer? Nem feltétel, persze nem is hátrány, gondolom ez a Sony felé billenti a mérleget.

[ Szerkesztve ]

(#32952) this is life válasza kelekyle (#32950) üzenetére


this is life
Ármester

Szivesen :) ha sokat hasznalod,nem baj ha nagyobb meretu,szemed se erolteted annyira ,filmet is jobb nagyobb mereten nezni...esetleg lenne meg a prestigio utimate de az még dragabb,cserebe tobb tarhely ellenben mva kijelzos ,ami sookal jobb mint a tn de nem eri meg el egy ips szintjet. Amugy ha elegnek erzed a 7 colt akkor a prestigio prime duo ,az is ips vagy tft leddel a pro duo ,azon hdmi is van...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32953) z0d1AK válasza kovadika (#32947) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Galaxy Note 10.1 hivatalos forrásból bruttó 130 ezer és jobb, mint a Tablet S.
A Sony-ba sem tudsz SIM -et tenni, csak ha 3G-s veszel, de az sem 130 ezer forint.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#32954) kovadika válasza z0d1AK (#32953) üzenetére


kovadika
őstag

Értem. Tudnál linkelni nekem olyan boltot, ahol ez 130k?

(#32955) this is life válasza kovadika (#32951) üzenetére


this is life
Ármester

Tudom mar felvetettek a samu tab 2 10.1 ,csak azert emlitem mert ez bar nem csucs hardver de korrekt ,gyors akadas mentes mukodesu,hosszu uzemideju tablet. Ha a sony erogepe bejon es csak net ,filmek meg ilyesmi lenne,es ha szereted kedvedre szabni a tableted kinezetet,boviteni a memoriat,esetleg pendrive vagy kulso vinyot is hasznqlnal akkor a sony a nyerobb,az alma nem kicsit zart ,egyen felulet,itunes hasznalata erosen javallott szinkronizalas,zenek atvitele...stb cserebe stabil,igaz amit fent emlitettem samu 2 het alatt egyszer fagyott meg egy,user error miatt...

Kovadika pl[link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32956) Shoo válasza this is life (#32943) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszi, nem rosszak, de most egy szép kijelzőset szeretnék és olyat, amivel nem kell trükközni a programok kompatibilitását tekintve. Nemtom, hogy egy kínai tudná-e teljesíteni a vágyaim...

TF300-at már 85ért láttam auchanba... de valamiért kicsit öregnek tartom.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32957) this is life válasza Shoo (#32956) üzenetére


this is life
Ármester

Hat kinai kompatibilitas tekinteteben nem tudok nyilatkozni,de tf300 a tegra 3 al azert nem egy oskovulet,legfeljebb ami gond lehet,emlekeim szerint kell hozza a dockolo mert anelkul nincs usb.esetleg asus memopad 10 smart de az mar egy 100 as..esetleg acer a210

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32958) kelekyle válasza this is life (#32952) üzenetére


kelekyle
őstag

Volt 7"-os aztán most van egy 10"-os. Szeretem a 10"-t mert van értelme a 4,3" telefonom után a 7"-os tab annyira nem lényeges. Sokat gépelek stb. csak a mostani elég gyenguszka A10-es cucc, de egy giga ram csak tudnám minek... (GXI 1,6GHz Atom, villámgyors és utána hajtépés hozzányulni a tabhoz ezért inkább nem is teszem) És most váltanék.
Esetleg más olcsó 2magos 10"-os tabot tudtok ajánlani ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#32959) somasz


somasz
addikt

Üdv!

A következő paraméterekkel melyik a legjobb vétel? 10", 3g, min. 16gb, menjen rajt a skype és 720p videók.
Nyilván előnyös a minél jobb felbontás és erősebb hardver.
Easypix EasyPad 971 Dual Core - unokatesóm ezt nézte ki. Van jobb? Egyáltalán ismeri valaki?
Női felhasználónak lesz, semmi főzött romozás, max gyári frissítések jöhetnek szóba.

:R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#32960) Shoo válasza this is life (#32957) üzenetére


Shoo
senior tag

néztem mindkettőt, a memo az csak annyiban másabb, hogy műanyag? vagy az újabb tegra 3 van benne?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32961) this is life válasza somasz (#32959) üzenetére


this is life
Ármester

Mennyier5 lenne mert amit az argepen lattam az horror ar,annal olcsobban is van rk3066 al szerelt mva kijelzos 16 gigas tab...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32962) this is life válasza Shoo (#32960) üzenetére


this is life
Ármester

Tegra3 bol 3 fajta van,csak a tempo ami kulomseg,a smartban a t30l jelzesu van,de ha az szamit az vana nexus7 ben is tegrakrol roviden ...[link]

Amugy en is sokaig filoztam egy tegra3 as gepen,de gyozott az eszem,inkabb olyat valasztottam ami sokaig birja igaz ebben csak tiomap4430 van de nem erzem hatranyat...ja5szani nem jatszok egyebb programokkal meg nincs kompatibilitasi gondom..deadntrigger gond nelkul megy ,csak probakepp volt fent...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32963) kovadika válasza this is life (#32955) üzenetére


kovadika
őstag

Nekem ez a bolt elég sufninak tűnik, garanciát is csak egy évet adnak, holott a hivatalos Samsung garancia 2 év. Az első üzlet, ami aránylag hivatalosnak tekinthető az árgépen, az az edigital, ahol 160k.

(#32964) this is life válasza kovadika (#32963) üzenetére


this is life
Ármester

Valoszinu az is ,de 130 korul csak ilyet leltem,amugy lazan 145 korul van az ara,mire kellene a 4 mag ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32965) Shoo válasza this is life (#32962) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszi!
Játszani ritkán szoktam, akkor is Ethernity Warrior 2vel. Fontosabb, hogy autocad ws, office és hasonló progik jól menjenek rajta, szép kijelzővel és nem lenne baj egy hosszabb üzemidő se. Sajnos az ips+ nem tudja kezelni a bill-t és egeret egyszerre, pedig jó lenne, főleg, ha hozzá tudnék csatolni még egy pendrive-ot is. De persze átalakító nélkül a tf300nál is le kell mondanom ezekről :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32966) somasz válasza this is life (#32961) üzenetére


somasz
addikt

Ausztriában lesz véve, vagy németektől. Itt vannak árak.
Szóval durván 250-300 euró a határ.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#32967) this is life válasza Shoo (#32965) üzenetére


this is life
Ármester

Tudom az enyem nem erogep,de megnezem majd hogy menne e minden hardver egyutt,de ha nem baj most mar nincs agyam hozza...kicsit faradt vagyok..[estleg ez ismszoba johet] de kene rola info...

Somasz itthon nem tudnatok vasarolni mert a prestigio ultimate 10.1 nagyobb tarhelyel olcsobban jon ki. Amit neztetek kint az is valami kinai alapokon fekvo muremek es nem biztos hogy er annyit,annyiert mar 10 colos 3g tab is van...nagyon sok a 300 euro ,annyiert mar markas tabletet is kapni,mondjuk asus,de van acer is annyiert,es samsung is...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32968) Ropman válasza TCr (#32936) üzenetére


Ropman
tag

100dci

By Luke SkyRopman :]

(#32969) keszo válasza kovadika (#32944) üzenetére


keszo
őstag

minkét rendszernek meg vannak a maga buktatói
de szerintem jobban jársz az iPad-del

Attila

(#32970) TCr válasza keszo (#32969) üzenetére


TCr
veterán

Hát ez egy kicsit drágább a 70dci-nél. :)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#32971) ZS3NI válasza TCr (#32970) üzenetére


ZS3NI
őstag

De cserébe nagyobb is 3"-al.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#32972) TCr válasza ZS3NI (#32971) üzenetére


TCr
veterán

Az világos, de a 35.000 Ft-os kereten messze túlnyúlik.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#32973) TCr


TCr
veterán

Lehetőségem lesz ma tabletet nézni.
Van rá esély, hogy a pesterzsébeti MM-ban van kiállított 70dci?
A pesterzsébeti Tesco-ban lévő Speedshop-ban megmutatják, vajon kipróbálhatom?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#32974) WestBam válasza TCr (#32973) üzenetére


WestBam
senior tag

Újpesti tescoban a SpeedShopban megmutatták, megfoghattam, de be NEM kapcsolhattam. Felháborító Botrányos.
Ma elmegyek a központi boltba, hátha van ott kitéve belőle, meg esetleg meglesem a pólusban a MM-ban, jó lenne egyet látni működés közben is...

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#32975) TCr válasza WestBam (#32974) üzenetére


TCr
veterán

Az fasza.
Pedig valahol ki kellene próbálnom, mert egyelőre még abban sem vagyok biztos, hogy kell-e nekem tablet, illetve azt sem, hogy milyen 7"-on netezni.
Vannak náluk kipróbálható egyéb tabletek, hogy legalább az utóbbira választ kapjak?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#32976) WestBam válasza TCr (#32975) üzenetére


WestBam
senior tag

Nekem a 7" jobban bejön eddigi bolti tesztek alapján, mint a 10", ott már fogni kell rendesen, illetve ezen szerintem nagyon kényelmes gépelni is ha kézben fogod, szépen elérni cserébe könnyű is. Voltam a pólus MM-ban, természetesen prestigio nincs abszolút, wayteq meg csak dobozban, nincs kitéve próbálgatni. Cserébe egyre többet fogdosom a samsung tab 2 7-est és egyre jobban tetszik... na majd du. elmegyek megnézem a speedshopban 13 kerben hátha végre valahára foghatok egy ilyen tabletet is... :F

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#32977) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok!

Most olvastam a Prestigioról is és a Wayteqről szintén, hogy bizonyos routereket / router beállításokat nem szeretnek, eldobálják a wifit. Na most ez nem túl jól hangzik, tekintve, hogy 11 héten keresztül kellene használnom a tabletemet az USA-ban egy táborban a nyáron. A tablet lenne az egyetlen kommunikációs eszközöm haza. (Meg van egy két tábori gép, de azokat a többi dolgozó meg a vendégek is használják elvileg majd)

Szóval most elgondolkodtam, hogy ha veszek egy gépet a két gyártó valamelyikétől és kint nem fogom tudni használni, az gáz lesz. Lehet megérné jobban kint rendelnem? Kimenni a munkahelyemről vásárolni nem hiszem, hogy sok időm lesz, de ha kintről rendelnék egy webshopból, az járható út lenne nem? Mert ha valami gáz lenne vele, ott helyben tudnám javíttatni, cseréltetni stb.
Milyen amcsi webshopokat ismertek, ahol lehetne tabletet venni ilyen 30-35000 ft között?

Üdv.

(#32978) TCr válasza Stephan89 (#32977) üzenetére


TCr
veterán

Ebay? :)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#32979) tjb007 válasza Stephan89 (#32977) üzenetére


tjb007
nagyúr

Best Buy például de azt azért nem árt fejben tartani, hogy teljesen más brandek vannak jelen az USA piacán mint például Európában és az ottani 30-35e forintos kategóriában maximum valamilyen Allwinner A10 -es modellt fogsz kapni. Amiket meg szabad venni azok nettó 250 dollár körül kezdődnek, az ez alatt lévőkkel nem is nagyon érdemes foglalkozni.
Én azt mondom, hogy ha már egyszer kint vagy akkor Nexus 7 -et vegyél.

(#32980) kelzsoca válasza TCr (#32975) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pedig valahol ki kellene próbálnom

Miért nem mész el a WayteQ-hez, és nézed meg, próbálod ki ott a gépet. :)

https://vertigostore.eu

(#32981) neo-geo válasza this is life (#32940) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Jó lenne köszi de sajna túl van a pénzen és még nem kapható, esetleg valami olcsóbb?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#32982) Stephan89 válasza tjb007 (#32979) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Köszönöm! Utána néztem, valóban így van. Mondjuk találtam egy Samsung - Refurbished Galaxy Tab 2 7.0-t de csak 1 ghz dual core processzor van benne, kb. 38000 huf-ra jön ki. A többi az totál ismeretlen (itthon). A Nexus 7 a bestbuy oldalon nincs, legalábbis nem találom, e-bayen meg 50-60e ft körül lenne, bár nem nagyon néztem, biztosan van olcsóbb is. De ez már nem férne bele a keretbe.

Szóval úgy néz ki marad az itthoni vásárlás és a reménykedés, hogy az ottani wifivel jóban lesz a tabletem.

Üdv.

(#32983) zone válasza Stephan89 (#32977) üzenetére


zone
őstag

Ez egy kicsit többe kerül: [link]
Cserébe leellenőrzik, hogy jól működik, nem kell a kínai postára várni és telepítik.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32984) Chaser válasza zone (#32983) üzenetére


Chaser
titán

Ez miben jobb mint a crystal? Az 110-120$.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32985) this is life válasza Stephan89 (#32982) üzenetére


this is life
Ármester

Ne legyen gondod a galaxyval a tempoja nagyon korrekt,nem csak a nyers ero szamit hanem az optimalizacio is,nem galaxy tab 2 10.1 van szinten 1ghz a szintetikus tesztekben alul marad a kinai csodakkal,de mukodesben lealazza oket ,akkor még az uzemidot es a stabilitast meg se emlitem...a gt 2 7 col ugyanaz csak kisebb aksi,kijelzo es kamera...de a kissebb akksival igy is koroket ver a tavolkeleti manufakturak krealmanyaira

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32986) Joe fiú


Joe fiú
senior tag

Valaki ismeri ezt a típust? Esetleg a Wayteq 770 jobb választás?

(#32987) this is life válasza Joe fiú (#32986) üzenetére


this is life
Ármester

Nem wayteq 7dci,vagy xtab 700 at akartal irni,bar egyik sem volt a kezemben de a wayteq mellett tennem le a voksom ...van forum is itt nekik,elolvashatod az osszes erenyet es hibajat es ez segitseg lehet a dontesben..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32988) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

RK3188-ról mit tudtok, főleg az A31 ellenében?
Érdemes az ezzel szerelt táblákra várni? Fogyasztása mennyivel lehet kedvezőbb?

(#32989) tjb007 válasza Blackhole13 (#32988) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindent amit csak tudni lehet és igen, érdemes várni.

(#32990) Shoo válasza this is life (#32967) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszi előre is!

Ez nagyon jónak tűnik...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32992) this is life válasza artiny (#32991) üzenetére


this is life
Ármester

Ha nekem kene donteni akkor a konyv szeru mubor tok...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32993) zone válasza Chaser (#32984) üzenetére


zone
őstag

Az RK3066 kicsit gyorsabb, mint az Amlogic8726-M6, 2x annyi tárhely, kicsivel nagyobb aksi. Plusz az már ott van Amerikában és nem fognak hibás gépet küldeni, ráadásul már nem a gyári kínai rendszer lesz rajta. És az Ainol Crystal-t sok helyen MVA panellel láttam. mva vs ips különbség

Esetleg kínából? Én ilyet rendeltem kb. 4000 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32994) Ropman válasza Shoo (#32990) üzenetére


Ropman
tag

annyi a gond vele, hogy még "Dual-core A9 @ 1.6GHz"-sel szerelt, így ahogy sokan előttem már megírták, valószínűleg kevés lenne az erő a csoda kijelző élvezhető meghajtásához.

Viszont tényleg nagyon szépen néz ki :) [ nagyon elegáns :) ]

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#32995) TCr


TCr
veterán

Tegnap miután kipróbáltam a Wayteq 70dci-t a MM-ban, átmentem a Speedshopba és megvettem.
Későn értem haza, úgyhogy már nem babráltam, csak töltöttem egész éjszaka.

Van valami kezdeti tanácsotok, starter's guide ( :) ), amit mondjuk érdemes tudnia egy kezdő "tab-osnak"?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#32996) Ropman válasza TCr (#32995) üzenetére


Ropman
tag

Ezt a topicot végig olvasni, bár ezt talán vásárlás előtt lett volna igen hasznos. :)

más hasznos tanács: Élvezd ki amit tud, és használd nagyon jó egészséggel! Grat a tabhoz :)

By Luke SkyRopman :]

(#32997) TCr válasza Ropman (#32996) üzenetére


TCr
veterán

Köszi!

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#32998) zone válasza TCr (#32995) üzenetére


zone
őstag

Van, fáradj át a topikjába :D

(szerk.: közben én is beleolvastam és megelőztek)

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32999) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok !
Megjött a tàvol-keletröl a tablet amit szerettem volna: ZOYI MID-888
Mèg csak tesztelgetem, de eddig minden jó rajta. Wifi is tökéletes.
A következökben majd megosztom a tapasztalataimat a kèszülèkkel kapcsolatban. Kb. 3 hónapomba telt a kèszülèk kivàlasztàsa. Fontos volt a jó wifi + Bluetooth + 8" + IPS.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#33000) kovacspityu2 válasza Attix70 (#32999) üzenetére


kovacspityu2
tag

Szerintem ez túl drága. 1024x768 felbontás 8"-on!?!?!
Ezért jobb lett volna 7"-osat venni nagyobb felbontással olcsóbban.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.