Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) kovacspityu2 válasza Revajzz (#32800) üzenetére


kovacspityu2
tag

Bizony! Nem szokták külön, hogy tok meg kábel stb. Teljes vételár szállítással + 27% ÁFA, ha megfogják. Nagy eséllyel nem a vámosok hanem a DHL vámügyintézői kapják el. Elég lenne neked egy jól bevált dual core (pl. Cube u30gt vagy Ainol Novo 10 Hero). 200ZSD alatt és 2-3 hét alatt psota hozza.
Amit te írtál az cca. 85eFt lesz totál ami szerintem egy kínai tabért rengeteg.

(#32802) Chaser válasza kovacspityu2 (#32797) üzenetére


Chaser
titán

2-3 hét ideális esetben. Én 35 napot vártam a herora, ráadásul más csatlakozású hdmi kábelt küldtek ;)

Revajzz: Igen. + a szállítási költség is beleszámít a vámalapba.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32803) Revajzz válasza kovacspityu2 (#32801) üzenetére


Revajzz
tag

és ha ezt a tabletet rendelem és repcsivel jön akkor csak 67k és 2-3 hét ?

Ascend P6 (B119) | Toshiba Satelite M100 |

(#32804) Chaser válasza Revajzz (#32803) üzenetére


Chaser
titán

2-3 hét, vagy 4-5, vagy 5-6...ha nem fogják meg nincs tréfa, ha megfogják van, hányszor kell még leírni hogy megértsd? :U szúrópróbaszerűen bármikor ellenőrizhetik a csomagot és ellenőriznek is belőlük. volt aki már bebukta, de az esetek többségében nincs gond. senki nem fogja neked garantálni hogy a te csomagod bebukik vagy átmegy, mi ezen olyan nehéz megérteni :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32805) Shoo


Shoo
senior tag

Globálisan válaszolva:

Szerintem a Hero kijelzőjét szintén pixelesnek látnám....

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32806) Chaser válasza Shoo (#32805) üzenetére


Chaser
titán

Nagyon nem mind1 hogy 1024x768 vagy 1280x800. De bemégy egy multiba és megnézed, van kitéve sok helyen 10.1-es gép.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32807) Revajzz válasza Chaser (#32806) üzenetére


Revajzz
tag

megértettem köszönöm. :)

Akkor annyit szeretnék még kérdezni, hogy ez a RAMOS W30HD-re mondjátok hogy sokba kerül.

Tudok nekem a HERO10-en kívül ajánlani olyan tabletet ami 1920-as felbontású és fehér? Nekem ezek a 2 vágyam :C és persze gyors legyen és suhanjon! :R

Ascend P6 (B119) | Toshiba Satelite M100 |

(#32808) Shoo válasza Revajzz (#32807) üzenetére


Shoo
senior tag

Nekem egy szép kijelzős, programokkal kompatibilis gép kellene :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32809) Chaser válasza Revajzz (#32807) üzenetére


Chaser
titán

Ezek a retinák még újak. Papíron mind suhan. De ahogy többen megjegyezték azok a SoC-ok amik ekkora panelt érdemben meg tudnak hajtani még csak most jönnek. Ha annyira nem bírsz magaddal ugorj bele, aztán lesz ami lesz:) Nem kerülne az sokba ha tényleg úgy működik ahogy kell papírforma szerint.

Shoo: Van fenn egy TF300 garis 75-ért, hajrá:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32810) Shoo válasza Chaser (#32809) üzenetére


Shoo
senior tag

Áhh, szerintem annyiért sok :)

Egyébként azért is zavar mostanában, mert sokat látok egy régi iphone 4-et és teljesen elvarázsol a kijelzője, mintha egy matrica lenne és az ipad 2 kijelzője se kutya és az még nem is olyan nagy felbontású (elvileg olyan, mint az ips+-é), de mégis simább, ezért is gondoltam azt, hogy felesleges keresgélnem, mert lehet, hogy a rendszer az, ami nem elég "tiszta" a szép megjelenítéshez. ipad-et meg nem akarok, nekem kell a bővíthető memória és az, hogy egy adathordozót néha-néha rá lehessen kötni...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32811) Chaser válasza Shoo (#32810) üzenetére


Chaser
titán

75-ért TF300 egy rakás garral sok? :N Elárulom, gyönyörű kijelzője van. jobb mint a Samsung 10-esnek, elviekben a Hero-ban is a Samsung panel van. Nem is igazán tudnék a kettő közt különbséget tenni. Ellenben a TF300 kiemelkedik egy uo. felbontású/méretű samu tab mellett.

szerk: ráadásul 32GB-os verzió van fenn aprón most annyiért, ez ugye Tegra 3, 4+1 mag

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32812) this is life válasza Shoo (#32810) üzenetére


this is life
Ármester

Ne legyel turelmetlen,lassan jonnek a 4 magos rk sockal szerelt tabletek es tenyleg kedvedre valigathatsz kozuluk, az rk3066 egy hangya bokanyit keves a retina ala, amivel erdemes kezdeni es piacon is van a hisilicon k3v2 sockal szerelt tabletek pl huawei mediapad hd 10 collal fhd felbontas...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32813) Shoo válasza Chaser (#32811) üzenetére


Shoo
senior tag

De a 16-os áfa nélkül 72, és nekem elérhető úgy és akkor plusz fél év :) Nahh majd ránézek... De akkor szerinted nem rendszerhiba a pixelesség:)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32814) Chaser válasza Shoo (#32813) üzenetére


Chaser
titán

Hol? Árgépen én is láttam érdekes árakat, de azok lehet csak papíron vannak. Legtöbb helyen 100k fölött indul a 16 gigás is. sztem a 92k bruttó az fake.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32815) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Köszönöm a segítséget mindenkinek, Chaser-nek különösen :) Viszont ha már kaptam gyorstalpalót 8-9-10"-ból, érdeklődnék, hogy 7", IPS, 1280x800, 2 mag felállásban mi a nyerő olcsó tab? prestigio-t, concorde-ot itt sem? Itt is a minél hosszabb üzemidő lenne a fontos, esetleg az ezüst vagy fehér szín (nem életbevágó) mivel hölgynek lenne.

(#32816) Chaser válasza vwpolopg (#32815) üzenetére


Chaser
titán

Wayteq 70dci jó lenne, de sajna pl HDMI nincs rajta, akkuja enyhén szólva nem túl acélos. 7"-ban 1280-as, IPS, hosszú üzemidős tab a Nexus7, de az más árkategória. Talán még vmelyik samu tab is megüt9 a szintet, bár nem rémlenek ilyen felbontással, de lehet csak rosszul emlékszem. Árban viszont azok se 50k alattiak.
A pro duo 1024-es, a CC-nél is nagyon kicsi akkut írnak, az max 3-4 órás lehet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32817) this is life válasza vwpolopg (#32815) üzenetére


this is life
Ármester

Prestigio a 2 ev gari miatt,uzemido szerintem egyikben sem acelos,de talan ennyiert vallalhato kompromisszum...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32818) violentSt válasza vwpolopg (#32815) üzenetére


violentSt
tag

prestigionak csak 1024 a felbontasa, concorde meg csak 1 honap mulva lesz kaphato uzemidoben nem hiszem h nagy elteres lenne koztuk
szvsz a holgyet nem hiszem h nagyon foglalkoztatna a felbontas kozti kulonbseg
en pl sokszor felreklikkeltem egyes weboldalakon 1280 as felbontasu gepen szoval nekem a kisebb felbontas kenyelmesebb

[ Szerkesztve ]

(#32819) Chaser válasza violentSt (#32818) üzenetére


Chaser
titán

7"-ra sztem is elég az 1024, 10-re meg 1280 kell. A 12"-os x61t-m volt 1400x1050-es, én valahogy nem érzem hogy 10"-ra FHD vagy afeletti felbontás kell.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32820) Shoo válasza Chaser (#32814) üzenetére


Shoo
senior tag

És a sajátod nem is ajánlod.... :D

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#32821) Chaser válasza Shoo (#32820) üzenetére


Chaser
titán

Az enyém nem 4 magos, te gördülékenyebb dolgokat akartál, ott biztos megvan. Meg a kijelzőt kevesellted, hát a TF300 jobb a Heronál meg a samsungnál is kijelzőben. persze nem is abban az árkategóriában mozog. Egyébként akinek meg van Heroja úgyis tudja miről van szó:) Kb azt a minőséget adhatja a 10.1 Ultimate itthon 65k körül - bár kijelző terén valszeg picit alul marad -. Ott van 2 év gar, Hero-nál meg a jóval alacsonyabb ár.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32822) zone


zone
őstag

Sikerült a Cube U20GT-re feltennem a cwm-et és már custom JB fut rajta. Ha valakinek van ilyen tabja, tudok segíteni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32823) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
Tudom Én is,h csak belépő szintű gép,de csak a mai nap ennyiért újonnan ,garanciával azoknak akiknek megfelel,sztem alkalmi vétel :K
Edigital-tól DPS 7":14900ft.-
akit érdekel,használja ki :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#32824) tjb007 válasza Tegla80 (#32823) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennyiért tényleg nem rossz, ha másra nem is jó lesz digitális műsorújságnak meg cipelni oda ahova a király is gyalog jár :D

(#32825) this is life válasza tjb007 (#32824) üzenetére


this is life
Ármester

Mondjuk a gyereknek se rossz,inkabb ezt torje ossze mint egy ertekes darabot,gyerek,tini tabletnek isteni :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32826) kovacspityu2 válasza this is life (#32825) üzenetére


kovacspityu2
tag

Azért én nem büntetném a gyermekemet egy ilyen gyenge tabbal. Még 10Ftpénzt sem adnék érte.

(#32827) üszök válasza Tegla80 (#32823) üzenetére


üszök
őstag

Én is nézem. akinek kéne jó lenne.Csak a Fészbúk menjen rajta. :C

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#32828) this is life válasza kovacspityu2 (#32826) üzenetére


this is life
Ármester

Valamin nekik is meg kell tanulni az eszkozok hasznalatat,es nem baj ha nem dragabb kutyukkel kezdik,van az ismeretsegi korben par ifju akik ezzel a kategoriaval nyomjak,csak mas nev alatt es el vannak. Azert nem feled 10-14 ev kozott azert annyira meg nem geekek a gyerekek :D

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32829) kovacspityu2 válasza this is life (#32828) üzenetére


kovacspityu2
tag

Nekem 14 éves a fiam és elvárom tőle az igényességet, ezért nem is adok a kezébe "ócska" cuccot, ha tehetem. Aki nem teheti meg, vagy csak tényleg netezni, facebook, annak tényleg tökéletes.
:R :R

(#32830) Chaser válasza kovacspityu2 (#32829) üzenetére


Chaser
titán

Attól hogy nincs pénzem jobbra, még nem vagyok igénytelen ;] :P ..by Fábry

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32831) this is life válasza kovacspityu2 (#32829) üzenetére


this is life
Ármester

Igazad van,de en konkretan a ket utobbira gondoltam ,hogy net ,facere,es talan appal a youtubot nezni boven jo ....de azert en is egy prestigiot vennek a gyerkocnek, de ezzel meg raerek mert meg csak 2 honapos a picurkam...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32832) violentSt válasza üszök (#32827) üzenetére


violentSt
tag

van ilyes fajta tapasztalatom, ez sajnos tenyleg csak arra jo, hogy kiabranduljon a tablagepbol az ember...
az rendben van, hogy bongeszeshez elvileg eleg, csak sajnos a sok apro bosszanto hiba tud kellemetlen perceket okozni, mig vegul az atlag juzer magat tekinti hibasnak es soha tobbet nem ker a tabokbol...

(#32833) WestBam


WestBam
senior tag

Kérdésem lenne ezekről:
70dci
pro duo
prime duo
Ezeken webes flash játékok képesek működni? Elsősorban farmerama a kérdés. Másodsorban FB-on belüli játékok. Erre tudtok válaszolni? Mert fentebb vitatkoztok valamiről de ahhoz én nem értek :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#32834) Mezcal válasza WestBam (#32833) üzenetére


Mezcal
addikt

Amelyiken JB van azon nem, csak olyan böngészővel, ami támogatja a flash-t. Pl Dolphin.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#32835) Chaser


Chaser
titán

Java-t lehet droidra telepíteni? Kompatibilitási listában valahogy nincs benne. Java nélkül nem műxik az egyik chat oldal, de tudom sokan telóról nyomják, úh valami megoldás biztos van.

szerk: Valami javas cuccot raktam fel, de a chat oldal nem megy.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32836) tjb007 válasza Chaser (#32835) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lehet, csak Javascript van (amit engedélyezni kell a böngésző beállításaiban ha esetleg nem lenne).

(#32837) Revajzz

Gondolom ő a chat.hu -ra gondol ami ezek szerint mégsem JS.

[ Szerkesztve ]

(#32837) Revajzz válasza tjb007 (#32836) üzenetére


Revajzz
tag

JS-el van megoldva majdnem minden chat.köztük az fb-jé is!

Ascend P6 (B119) | Toshiba Satelite M100 |

(#32838) this is life válasza WestBam (#32833) üzenetére


this is life
Ármester

A teljesseghez hozzatartozik hogy flash alapu jatekok futtatasa tableten az eroforras igeny miatt kicsit akadozos,en nem javasolnam es ez ne is kotivaljon a tablet vasarlasakor. Nekem markas tabletem van,de a flash jatekok hmm hogy is mondjam nem egy pc-s elmeny.a farmeramat nem probaltam,de abbol kiindulva milyen egy p4 es pc-n integralt vgaval ,mert azon is csak docogosen megy,akkor tableten se lesz jobb,ha csak nincs kobil felulete a jateknak.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32839) Chaser válasza tjb007 (#32836) üzenetére


Chaser
titán

Igen chathu-ra. De ha java nincs, akkor sokan hogy nyomják telóról :F vagy pedig béna voltam és nem java scriptet telepítettem:) Nem tudom milyen megoldásra épül, néztem chrome-mal meg fox-szal, mind2 írta hogy hiányzó bővítmény de tovább nem jutottak.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32840) tjb007 válasza Chaser (#32839) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#32841) tototos


tototos
őstag

sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tablet ügyben.20 ezer forint környékén keresek tabletet 7col méretben. Van valami ajánlott típus?Fontos lenne az otg minimum 4es android és elég hosszú üzemidő.Most madaras tecsóban láttam 3 készüléket is 20 ezerért csak nem tudom miket kellene nézni.Volt a8 és a13 procival is.Köszönöm a segítséget

(#32842) Departed válasza Mezcal (#32834) üzenetére


Departed
őstag

Akkor a Prestigio-k beépített böngészője támogatja, mert nálam pl. a Farmerama szépen működik JellyBean-nel (mondjuk nem játszok vele csak kipróbáltam :) )

(#32843) zone válasza tototos (#32841) üzenetére


zone
őstag

Az A8 az Cortex és processzormag, az A13 az Alwinner és SoC :)
20 ezer körül csak használtan találhatsz normálisabbat. Ilyen árban akkor vegyél tabot, ha nem zavar a gyenge kijelző, a weboldalak akadozó görgetése, a rövid üzemidő, a gyenge wifi és a max 8GB tárhely.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32844) Dex_5


Dex_5
csendes tag

Sziasztok!

Testvéremnek keresek egy kb. 50-55ezres Androidos tabletet, ami fontos, hogy IPS paneles legyen (eddig csak iPadjaim voltak és összehasonlítva a nem-IPS-es Androidos tabletekkel, hát ég és föld különbség).
Képernyőméret az ártól is függ, ha belefér egy 10-es, az lenne a legjobb, de ettől az árkategóriától nem várok csodát. Használtan is megfelelne neki ugyanebben az árkategóriában.

Amire használná: böngészés, levelezés, facebook, film nézés, HDMI-n film továbbítása LCD TV-re (ez fontos lenne).

Milyen márkát és típust tudnátok ajánlani?

Előre is köszönöm,
Péter

[ Szerkesztve ]

(#32845) this is life válasza Dex_5 (#32844) üzenetére


this is life
Ármester

Prestigio 10.1 bar az dragabb egy kicsit,de ar ertek aranyban eddig az tunik jo vetelnek....esetleg prestigio prime 7 col,wayteq 7 dci...concorde novum ...ezek az ittjon is kaphato,keves gonddal kuzdo tabletek...overmax,myaudio felejtos sok gond, gyenge support ...stb...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#32846) tjb007 válasza this is life (#32845) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 70dci -n nincs HDMI, az meg fontos lenne neki.
Ha nem sürgős akkor még megvárhatná a 100dci -t, az belefér még és minden kritériumnak megfelel.

(#32847) Departed válasza this is life (#32845) üzenetére


Departed
őstag

Így van, az aláírásomban lévő cucc a javasolt. 100dci kb. ugyanaz lesz, viszont 16GB helyett csak 8GB belső tárhellyel és kicsivel kisebb aksival, valamint jókis bőrtok sem jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#32848) interstate76 válasza this is life (#32831) üzenetére


interstate76
addikt

"....de azert en is egy prestigiot vennek a gyerkocnek, de ezzel meg raerek mert meg csak 2 honapos a picurkam..."

Akkor épp itt az ideje, hogy megkapja az első tabletet! Mehetne róla az altató, jó lenne bébiőrnek, és biztos van a Play-en pár szótanító app is! :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#32849) Dex_5 válasza Departed (#32847) üzenetére


Dex_5
csendes tag

Köszönöm az eddigi válaszokat, és hát igen, a 8GB elég sovány lenne.

(#32850) Shoo


Shoo
senior tag

Nahh a mai nap elmentem nyomogatni... A 70dci kijelzője nagyon jól néz ki!! A tf300 is jó, úgyhogy most majd gondolkodhatok egy sort :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.