Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Tutu7030 válasza snecizero (#740) üzenetére


Tutu7030
veterán

Rászántam magam, és én is rendeltem egyet (nem magamnak! :D) a xiaomishop-ból (58852Ft). Egy sz@rkatel one touch idol 2s-t fog váltani. Remélem ezzel kevesebb gond lesz

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#752) royalka válasza student (#750) üzenetére


royalka
őstag

Az egykezes moddal nagyjából használható tenyleg egy kézzel. De mit ne mondjak merész volt 1"-t váltani. Annó én az S Advance telómnál azt mondtam nem kell nagyobb, már annyit logok telon hogy gépet alig kapcsolom be. És ez az 5.5" már tényleg kényelmes olvasásra, nem kell feszt huzogatni hogy lássak rendesen. Egyedül az kéne h az oldalak rendesen legyenke optimalizálva telora, nem kell nekem mobil nézet, elég lenne ha megjelen minden rendesen.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#753) Tutu7030 válasza royalka (#752) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezen sokat segíthet egy jó böngésző is. Én pl a dolphint használom, dolphin jetpack kiegészítéssel.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#754) Viper26 válasza Flashget (#748) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hasznos dolog, ha ennyi mindent tud. :)

Pixel 7 | FR955

(#755) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudok alkalmazásokat letiltani a beállításokon belül?

Köszönöm! :R

(#756) BullZeye válasza Upo (#468) üzenetére


BullZeye
veterán

Kár a driver telepítés hiánya, mert kb 20 perce nem sikerül. :)
2 hete mikor megjött működött, tudtam rámásolni, jó volt, másnap már nem. (szokásos windows faszság).

De most gondoltam van kis időm foglalkozni vele, míg megjön a tok felokosítom, viszont nem ismeri fel.
Drivereket telepítettem, nem segít. Eszközkezelőben Hordozható Eszköz -> Android (!) sárga felkiáltójellel.

Szóval mi a proper way telepíteni ezt?

feleségem gépén persze tökéletesen működik első rádugásnál..

[ Szerkesztve ]

(#757) Oldman2


Oldman2
veterán

Antutu 61.895
Akku 1 nap 16 óra után, 7 óra 5 perc kijelzőidővel jelenleg 25%-on
MIUI Global 7.2.16 Beta (azaz Developer) ROM)

A 7.5.11-es frissítést ma reggel jelezte

(#758) reap3r


reap3r
aktív tag

Unlock nélkül lehetséges gyári firmwareket flashelni vagy valahogy telepíteni? 8.2.4.0-n vagyok, de két napon belül elutazom egy 2 hétre és szükségem lenne vagy egy 8.1.15.0-ra vagy 8.2 vagy 8.2.5.0-ra, mert a 8.2.4.0 nem hajlandó maxra tölteni és van még nyűgje nálam rendesen :(

(#759) Viper26


Viper26
nagyúr

(#760) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Van valami priorítás a két sim foglalat között? Illetve a nano vagy a micro sim helyére lehet a memória kártyát betenni?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#761) BullZeye válasza BullZeye (#756) üzenetére


BullZeye
veterán

Tud segíteni valaki? Sajnos csak most érek rá vele foglalkozni, és szeretném megcsinálni, legközelebb csak hetek múlva lesz ennyi időm rá :\

(#762) GmailOutlook válasza Viper26 (#759) üzenetére


GmailOutlook
tag

De jó!
Köszi köszi köszi! :)

(#763) jmuranyi válasza Viper26 (#759) üzenetére


jmuranyi
tag

Nagyon jó a cikk!
Az utolsó oldali táblázatban a "valutakonverter" telepíthetőnek
van jelölve, nekem volt rajta gyárilag:
Tools/Calculator/balra fent a kilenc pöttyös ikon/Currency
on-line kereszt árfolyamokkal.
(Most angol a felülete.)

(#764) Whist válasza Oldman2 (#757) üzenetére


Whist
aktív tag

Ez az új frissítés Global DEV Rom? Vagy Stable?

(#765) Viper26 válasza Whist (#764) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem tuti dev...

Pixel 7 | FR955

(#766) Oldman2 válasza Whist (#764) üzenetére


Oldman2
veterán

Írtam, hogy Global Developer van rajta, emiatt a jelzett frissítés is az.

(#767) Viper26


Viper26
nagyúr

Hetesnél az értesítések át vannak szabva mint a stock droidon?

Pixel 7 | FR955

(#768) Agostino


Agostino
addikt

szóról szóra ugyan ez a bajom nekem is :D feleségem gépén tökéletes, az én gépemen sárga felkiáltójeles andorid az eszközkezelőben. én már feladtam, két napig mindenféle drivert telepítettem, de semmi. ha neked sikerülne, kérlek osszad meg mi hiányzott neki :(

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#769) Whist válasza Oldman2 (#766) üzenetére


Whist
aktív tag

Oké, köszi :)

(#770) student válasza royalka (#752) üzenetére


student
őstag

valóban jobb úgy, de az a problémám hogy mikor egykezes módban lockolom , majd unlockolom akkor megint teljes a képernyő, nem jegyzi meg ,elég irritálló :(

(#771) Upo válasza wzol (#728) üzenetére


Upo
addikt

Akkor majd ha egyszer leveszed, akkor nagyon meg fogsz lepődni hogy mennyire jó képe van! Nyomkodtam én is fél napig a fehér fóliával, csak másnap reggel raktam fel helyette az üveget, és utána olyan érzésem volt mingtha leugrana a kép a kijelzőről. Aztán megszoktam, meg mentem napra is vele, most már semmi különös. Elsőre volt csak nagyon meglepő, előtte a redmi2 fóliája is már elég viseltes volt, utána az a fehér gyári, de nélküle egész más.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#772) Agostino válasza Agostino (#768) üzenetére


Agostino
addikt

oh bocs, ez (#756) BullZeye-nak akart menni :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#773) Upo válasza Peterhappy (#739) üzenetére


Upo
addikt

Egy kicsit röhejes azért, az utolsó képen a tok íve valahogy nem tudja elkapni a hátlapét, az usb nyilás is kicsit slampos. A termék leírásban is bent van ez a kép, az "Accurate design by Xiaomi Company..." szöveggel, és a képen még véletlenül sem úgy néz ki mintha a Xiaomi tervezte volna, mert akkor nyilván illeszkedne a tok a készülékre. A hét vicce szerintem. :C

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#774) Graphics válasza Upo (#773) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sarkoknál vastagabbra öntik az új tokokat, hogy jobban ellenálljon az ütésnek, nekem már jött pár olyan tok, ami direkt ott erősített :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#775) Upo válasza Viper26 (#716) üzenetére


Upo
addikt

Gondolom amikor felkerült a termék, akkor még egy féle note4 volt, a mediatekes. Jöttek hozzá a tokok.
Aztán a xiaomi elkezdett kavarni a nevekkel és az alaplapokkal. Aztán lett 4X Qualcommos. Ahhoz is jöttek tokok. Most már találni Note 4 és Note 4X néven is qualcommost és mediatekest is, de hogy milyen tok kell rá, az nem a nevétől függ, nem a B20 meglététől vagy hiányától, hanem hogy melyik alaplap van benne. Ha mediatekes, akkor a régi note 4 néven nevezett tok kell rá, ha qualcommos akkor a régi 4X-nek nevezett tok, illetve már vannak igényesebb eladók akik inkább úgy különböztetik meg, hogy qualcommos vagy mediatekes készülékhez való.
Tehát jól el kell olvasni a leírást, és a mi telónkra a "note 4X" vagy "note 4 Qualcomm" tok és üveg kell.

Illetve egyre több az univerzális tok is, aminek a tetején 3, univerzálissá tett nyílás van, a kamera-fingerprint nyílás a hátán elég bő hogy mind a kettőé beleférjen, és alul mindkettőnek a hangszóró- és a kamu hangszórónyílásai elférjenek. A topik eleje felé tettem be képet, nekem is jött ilyen univerzális tok. Szerencsémre, mert még régebben rendeltem note 4 tokként, amikor még nem tudtam hogy nem az kell rá.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#776) Upo válasza Graphics (#774) üzenetére


Upo
addikt

Az ott egyszerűen torz, nem lenne pofám erősítettnek nevezni. Gagyi átlátszó szilikon tokom is van, de az 65 cent volt, ami mégsem majdnem 6$. :N
Maximum az eredeti másolatáról próbáltak öntőformát lopni, aminek ez a másolata így kinézetre.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#777) student válasza Upo (#776) üzenetére


student
őstag

linket tudsz hozzá adni?

(#778) BullZeye


BullZeye
veterán

Ezzel ennyire senki sem találkozott még eddig?

(#772) Agostino
Ugyanez...google nem segít, és ha itt sem tud senki akkor cumi.

[ Szerkesztve ]

(#779) helixP válasza BullZeye (#778) üzenetére


helixP
nagyúr

Sima háttértárként akarod alkalmazni? Rawulf-féle tárhelyen lévő drivert próbáltad?

(#780) student válasza BullZeye (#778) üzenetére


student
őstag

melyik winfos ?
elmondom nálam hogy volt: win10 , usb-re rádug, redmin értesítések lehúz, MTP kiválaszt, örül

(#781) Peterhappy válasza Upo (#773) üzenetére


Peterhappy
őstag

:) Hát passzolom.

Sohasem tagadtam, én naivabb vagyok a sokéves átlagnál :)) de nekem a "Newest 100% Original made by Xiaomi , if fake , full refund !!!!!" és a temérdek pozitív értékelés (mind 5*) elég meggyőző :)
Az meg megint más kérdés, tízszeres árat megér-e.

Az eszem azt mondja, Nillkin, a szívem meg azt, hogy ez. A Nillkinben garantáltan biztonságban lenne, épp csak semmi sem látszana a - szerintem - nagyon szép hátlapból.

(#782) BullZeye válasza helixP (#779) üzenetére


BullZeye
veterán

Próbáltam, ezt kapom a W10-től:

(#780) student
Nálam is, én is örültem pár napig, aztán egyik nap mikor újra rádugtam lefagyott a mosoly, és újra keresett drivert W10, persze nem talált, és nem fogad el mást, gondolom törölni kéne valamit, csak fingom nincs mit, mert eszközkezelőben máshol nem találom.

(#783) student válasza BullZeye (#782) üzenetére


student
őstag

hát passz, gyári visszaállítást telóra próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

(#784) BullZeye válasza student (#783) üzenetére


BullZeye
veterán

Mint írtam másik gépen működik, full windows faszságról van szó, viszont újratelepítés egy picit overkill egy qrwa driver miatt.

(#785) Graphics válasza BullZeye (#784) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ki kell kapcsolni a driveraláírást, és úgy kell újraindítani a gépet, utána pedig beadni a drivert.

Ezzel már a Win8-nál is voltak gondok. Legegyszerűbb romolgatáshoz, flasheléshez a Win7, az betonstabil erre, ha a Win8/10 rendbe van rakva driver ügyben, akkor azzal sincs gond.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#786) BullZeye válasza Graphics (#785) üzenetére


BullZeye
veterán

Driver aláírás fél éve ki van kapcsolva, mert Jiayu S3-t hetente romolgattam.

(#787) Graphics válasza BullZeye (#786) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha jól rémlik a következő indulástól kezdve az visszaáll ;)

Azt akkor egyszer kikapcsoltad, hogy fel tudd tenni az aláíratlan drivert, de következő indulásnál vissza is állt minden alap állapotba, természetesen a driver fent marad.

Ez Win8nál is így volt. Elég meredek lenne, ha úgy maradna az ismeretlen és aláíratlan drivertelepítés.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#788) BullZeye válasza Graphics (#787) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor próba cseresznye, bár elég faszság lenne W10-től, de Microsoftból kinézem ezt a módszert.

edit
kikapcsolva, viszont a hiba továbbra is ugyanaz. Nem hozzátartozó a driver a W10 állítása szerint, és nem tudja telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#789) BullZeye válasza BullZeye (#788) üzenetére


BullZeye
veterán

Megvan a hiba, és hogy más ne szopjon vele 2 napot.

1) Eszközkezelő
2) Android(!) -ra jobb gomb és illesztőprogram frissítése
3) Illesztőprogramok keresése a számítógépen
4) Alul a kék szöveg: Választás a számítógépen található illesztőprogram-listából (nem tallózás)
Ez a kép jön be, nálam ez a 2 opció van, és MTP USB Eszközre katt majd tovább

Tovább és kész, felismeri rendesen.

(#790) draco31


draco31
veterán

Jó a teszt, akkor most már lesz 3 topic is? Valahogy össze kellene boronálni ezt és a tesztet nem?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#791) student válasza BullZeye (#789) üzenetére


student
őstag

(#792) Graphics válasza draco31 (#790) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott már linkeltem ide, az MTK-s fut külön a saját útján.

Amelyik topic erősebben marad aktív, az marad. Ott most úgyis csak pár napig lesz felkapott a téma

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#793) ollie válasza BullZeye (#789) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, hogy megosztottad! Belinkelem a hsz-ed az összefoglalóba.

***

(#794) trebrona válasza ollie (#793) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

Most láttam csak a problémát, azért nem linkeltem eddig.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#795) Tex


Tex
senior tag

Valaki tudna linket 8.2.5.0.-hoz?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#796) ollie válasza trebrona (#794) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kösz, neked is!

***

(#797) BullZeye


BullZeye
veterán

Ez a Mi Suite megy valakinek?

Folyton csak annyit ír, hogy Connect your Device via USB, hiába dugom rá.

(#798) ollie válasza BullZeye (#797) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha átállítod a telefonon az USB csatlakozás módját, nem segít?

***

(#799) trebrona válasza BullZeye (#797) üzenetére


trebrona
nagyúr

MiPcSuite nem kezeli a 6-os droidot. Igazából semmire nem jó 5-ös felett, csak drivereket tesz fel.
Ellenben a kínai verzió igen: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#800) ferret77


ferret77
tag

Mitől lehet, hogy sosincs 4G-m? H+ a max nálam. Telenor, fehér sim-mel. Régi lenne a kártya?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.