Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) F.B.I. válasza CactuS (#600) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, manuális módban biztos jobb, romokkal de a Lumiák kamerái ott voltak a szeren... vagy a szoftver, ki tudja.
Én is 3 kollégámmal vetettem Note 4-et,ennyiért, 2 sim-es készülék, ilyen minőségben, hazai garival semmi nincs, az aksi méretről nem is beszélve.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#602) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Miért nem érzékeli a teló az sd kártyát?
Van valami beállítás arra, hogy az alkalmazások ne használjanak háttérben adatot?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#603) GmailOutlook


GmailOutlook
tag

Sziasztok!

Jobb a Redmi Note 4 mint a Redmi Note 3 Special Edition?
- Ha igen, miben?
Igaz az utóbbi az Eustock-nál már nincs, de máshonnan még beszerezhető.
Gyorsaságra a Snapdragon 650 -es proci gyorsabb ahogy én láttam (77 036 Antutu), mint a 625-ös (60 292 Antutu).

- Szóval melyiket érdemesebb megvenni?

Köszi előre is!

(#604) F.B.I. válasza GmailOutlook (#603) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én 3-rol váltottam, semmit nem vettem észre, nem kevesebb a 4 szerintem semmivel, nekem, egyszerű felhasználónak +B20 ugye, meg keskenyebb, kerekdedebb készülék, aminél maximum az üveg fólia felhelyezés lehet problémás, én ajánlom a 4-et.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#605) Graphics válasza holozis_HUN (#602) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó helyre rajtad :D

Hogy értve nem érzékeli?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#606) rejtő


rejtő
tag

Én is megkaptam a telót a SpeMall-tól HU warehouse, DPD hozta ki. Gyönyörű, és minden működik. :)) Jó a hangszóró, tökéletes a telefonálás is, jól is hallanak. Egyelőre 1 simmel próbáltam, Vodafone 4G. Működik szuperul az OTG funkció és az ujjlenyomatolvasó is. Valóban ébreszt kikapcsolt állapotban, nem kell elé plusz időpont. 1,4 GB szabad ram van.

8.2.2.0 rom van rajta, egyelőre nem frissítem. Elégedett vagyok a telefonnal. :C

(#607) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok!! Megérkezett az én kis Note 4-em is eustockrol. Első reakció: ez a telefon kibebaxott jó!! Fekete színben rendeltem, még ismerkedünk, de ilyen árért jobb telefon szerintem nem sok van jelen pillanatban a piacon. :C A 640 után felüdülés használni (ezt kicsit fájt leírni, borzasztóan szerettem azt a telefont)

[ Szerkesztve ]

(#608) holozis_HUN válasza Graphics (#605) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Tároló résznél nem mutatja az sd kártyát

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#609) student válasza CactuS (#600) üzenetére


student
őstag

Miért váltottál?

(#599) F.B.I.
nekem is az van, de nem is akar ujabbra frissiteni (?) :U

(#610) ollie válasza holozis_HUN (#608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kéne látnia alapból a kártyát, bekapcsolás után meg is kéne jelennie egy értesítésnek róla. Milyen SD (márka, típus)?

***

(#611) Graphics válasza holozis_HUN (#608) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

USB-nek fogja írni.

Menj a Fajlkezelobe, ott a Telefonra, utána le tudod nyitni a tárhelyet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#612) helixP válasza scream24 (#597) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, van aki elfér, van aki nem. Nekem marha kevés volt az a huszonpár giga, így énis mókoltam hogy legyen dual SIM és SD is.

[ Szerkesztve ]

(#613) reap3r


reap3r
aktív tag

Csak én vagyok az az egyed, akinek 8.2.4.0-n merül, mint az állat a teló és fél perces művelet feloldani ujjlenyomattal a telefont az esetek többségében, mert b*szik feloldani? Egyszerűen nem értem, első 2 napban úgy oldotta, hogy öröm volt nézni. Kezdek elpártolni a Miui bughalmaztól, megy rá az AOSP, ha így folytatja :D

(#614) scream24 válasza helixP (#612) üzenetére


scream24
senior tag

Elhiszem. Nem is àllítottam, hogy mindenkinek elég. Mindössze annyit, hogy a nagy többségnek! 😉

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#615) F.B.I. válasza student (#609) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem feldobja a 8.2.5-t. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#616) Flashget


Flashget
félisten

Kényelmes embereknek (mint jó magam is) van Multitool a telóra!
Új verzió!
v0.9h
- Összes TWRP frissítve
- Új TWRP: Redmi Note 4 Qualcomm, Redmi Note 4x, Mi5c, Mi6
[link]
MIUIHU nem lesz rá. :(

Realme GT Master Edition

(#617) jmuranyi válasza GmailOutlook (#603) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia!
Itt erre a note 4-re
éppen 73 ezres antutut írnak. Az már nincs olyan messze a 77-től.
Én pénteken kaptam meg az enyémet, eddig bevált.

(#618) ollie válasza reap3r (#613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 8.2.4 bugos, vissza is hívták.

***

(#619) Whist válasza ollie (#618) üzenetére


Whist
aktív tag

Az jó,mert nekem az van xd

De akkor gondolom majd jön az update,nem?

(#620) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Valakinél volt már olyan hiba, hogy a bootloader nyitást kérelmező oldalon nem fogadta el a nevet? :D
Beírtam a valós nevemet, ékezet nélkül, és azt írja, hogy "Please input correct name."
Ennél korrektebbet nem tudok beírni... A Mi accountomban is ez a név van megadva, tehát nem az a baj.

(#621) Flashget válasza G.Peter (#620) üzenetére


Flashget
félisten

volt..nálam is.
beírtam nem fogadta el, ékezet nélkül sem..F5 nyomkodása sem segített, egy idő után meguntam. :)

Realme GT Master Edition

(#622) G.Peter válasza Flashget (#621) üzenetére


G.Peter
aktív tag

És akkor végül hogy sikerült nyitni a bootloadert?

(#623) trebrona válasza G.Peter (#622) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ékezet és szóköz nélkül írd, úgy menni fog.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#624) Flashget válasza G.Peter (#622) üzenetére


Flashget
félisten

sehogy nincs még nyitva, közben a sim kártyát visszaraktam a régibe ami nem volt egyszerű dolog mert közben nano simmé vált :D
majd ha megjönnek tokok, üvegek akkor fogom élesben használni, addig csak itthon játszadozok vele. :)
MIUI V8 nem ismeretlen nekem csak van pár dolog ami másként működik ezen a telón mint egy rootolt MIUIHU-s Redmi 1s-n :)

Realme GT Master Edition

(#625) G.Peter válasza trebrona (#623) üzenetére


G.Peter
aktív tag

:W :W
Köszönöm, így már sikerült. Azt hittem szóközt a kínaiak is használnak...

@Flashget,
Redmi 1S-en én nem bírtam sokáig a MIUI-t, elég hamar ment fel a CM. Túlságosan zabálja a RAM-ot, az 1 gb nem volt elég neki. Ezen már tök jó lenne, csak ez a telefonhívásos dolog nálam nagyon nagy szívás, megpróbálkozom valami egyébbel, és ha megszüntették a hibát utána adok még egy esélyt a MIUI-nak.

(#626) Flashget válasza G.Peter (#625) üzenetére


Flashget
félisten

nekem elég volt az 1GB 2,5 éven át, mivel nem játékra használtam vagy csak nagyon alap szintűre.

Realme GT Master Edition

(#627) G.Peter válasza Flashget (#626) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Én se nagyon játszom. Csak mondjuk ha Wazeval navigáltam, kaptam egy messenger üzenetet, és közben még befutott 1 telefonhívás is, akkor az már megfeküdte a gyomrát. Gondolom az sem segített a lelki világán, hogy 3 email fiók szinkronizál folyamatosan, ebből az egyikre 5-10 percenként jön email, vagy még sűrűbben. (A messengerről mondjuk azóta leszoktam, nem is értem hogy sikerült egy annyira hardverzabáló kotványt összerakni...)
Mindegy, ettől függetlenül nagyon szerettem azt a telefont, meg is marad tartaléknak :)

(#628) Flashget válasza G.Peter (#627) üzenetére


Flashget
félisten

jó nem játszottál csak gyilkosabb módban futtattad :D

más

kritikák fb-n a wayteq szervizről (Eustockos telók szervízpartnere)...[link]

Realme GT Master Edition

(#629) Graphics válasza Flashget (#628) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez annak jó aki tagja a csoportnak, mert zárt, én pl nem látok belőle semmit :D

Remélem nem olyan kritika, mint múltkor a prc-s f.szagyerek youtube videói :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#630) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Hi!

Eddig érintetlen volt a telefonom. Ha most a MultiTool 0.9h progival telepítek TWRP-t és root jogokat is szerzek, utána a gyári updater-el /a 3 pöttyös módszerrel zipből/ még fel tudok tenni stabil global romot? Jelenleg 8.2.5.0-n vagyok. köszi

[ Szerkesztve ]

(#631) Graphics válasza mQWeXgsf (#630) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

TWRP-ből ,ha olyan fajta ugyanúgy tudsz feltenni gyári romot, az updater pedig mivel recoverybe indít újra, TWRP-be fog vinni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#632) Whist


Whist
aktív tag

Többen írtátok,hogy 8.2.5.0-n vagytok
Ha nekem 8.2.4.0 van, várható update? Esetleg a régió átállítós módszerrel?
Mert eddig semmi :/

(#633) mQWeXgsf válasza Graphics (#631) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Értem de eddig úgy frissítgettem updaterrel, hogy szépen minden cuccom megmaradt. Ezután is működni fog ez a módszer?

(#634) zzz03 válasza Whist (#632) üzenetére


zzz03
őstag

nalam 8.2.2.0-van. de tokeletesen mukodik semmi gond vele. ha igy maradna es nem jonne update az se lenne gond. szerintem.

(#635) Flashget válasza Graphics (#629) üzenetére


Flashget
félisten

A lényeg mindenki azt írja le akinek gondjuk volt a szervízzel, hogy:

Nekem Doogeet szervizeltek. Kijelző cseréje után ráírták a garanciajegyre, hogy a telefon meg van hajolva, így részleges lesz ezentúl a garancia. Felhívtam őket. Az mondták, hogy zsebben hordtam, azért hajlott meg a telefon, ezért a kijelzőre a továbbiakban nem él a garancia. Mindez történt úgy, hogy sosem volt a két hónapos telefon a zsebemben, mindig kíméltem... Vitának értelme nem lett volna.

2 hónapos Vernee , egyik napról a másikra meghalt a kijelző-> válasz zsebben hordták és meghajolt a kijelző és ugrott a garancia.... Ezeknek mániájuk a zsebben hajlás vagy mi?!

Húgom szoftver hibával vitte be redmi note 3 se teloját.
Edigitalban azt írták hogy semmi nyoma ütődèsnek, megnyomásnak ès külső hatásoknak.
Wayteq meg a húgomag hívta hogy kijelző 2 helyen be van nyomodva ès ezèrt nem kapcsol be a telo illetve hogy 1 kábel csúszott ki.
Szóval arra törekednek hogy garanciás javítás ne legyen.
Így kiakarnak fízetettni vele 24 ezer forintot ha nem többet.
Csak ovatósan velük

Ma kaptam értesítést, hogy átvehető a telefonom. Odamegyek, erre közlik, hogy 5e forint bevizsgálási díj lesz, és nem javítható gazdaságosan, mert az usb panel, az alaplap és a kijelző is rossz. Ami elég vicces, tekintve hogy csak tölteni nem lehetett, de tökéletesen használható volt, amíg le nem merült. Azt nem tudták megmagyarázni, hogy ez hogy lehetséges, felajánlották, hogy még egyszer elviszik a szervízbe, és megnézik megint, de ezen a ponton már annyira ideges voltam, hogy kifizettem a sarcukat és eljöttem. Ja, és darabokban adták vissza.
Lehet itthoni garanciával úgy Xiaomit venni, hogy ne ehhez a szarputtony Wayteqhez jusson a készülék, ha esetleg szerelni kell? Nem szívesen hagynám ott a márkát, de a Wayteqről hallani sem akarok többé.

Én is most adtam be a telóm, sztenderd választ kaptam, kicsit meg van hajolva, és ütődés nyoma látszik, a képernyő is karcos, ezért nem érvényes a garancia. Lehet a Xiaomi felé meg azt mondják, hogy garanciálisan szerelték, így dupla pénzt vesznek fel.

3 hónappal ezelőtt velem is próbálkoztak. Alaplap hiba kijelző hiba mindent találgattak. Még 5 ezer forint bevizsgálási díjat is leakartak húzni garis telóra. Kértem tőlük egy hivatalos szakvéleményt és mondtam viszem a miuszervizbe bevizsgáltatni és ha mást állapitanak meg akkor majd a fogyasztóvédelem intézi a többit. 3 nappal később hívtak hogy kész van és működik a teló.

Ergo csak személyesen vigye be akinek elromlik a mobilja, vetessen fel ott azonnal állapot felmérést és írják rá a hibabejelentő lapra (lásd Edigitalos teló esete) és ha ezek ellenére jönnek ezzel a kamu zsebben hordós dumával, akkor fogyasztóvédelem, másik szerviz emlegetése a megoldás.

Realme GT Master Edition

(#636) Graphics válasza mQWeXgsf (#633) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ha maradsz miuin. Ha romot váltasz, akkor nem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#637) Flashget válasza Whist (#632) üzenetére


Flashget
félisten

8.2.2.0 verzióval kaptam Eustocktól és nem csináltam vele semmilyen régiós állítgatást csak reggelre kiírta frissíthetem a 8.2.5-re (amit nem tettem még meg)

Realme GT Master Edition

(#638) Graphics válasza Flashget (#635) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem ez így kicsit egyoldalú, mivel a szerviz jelen esetben nem tud erre reagálni, a vevő meg úgy is felnagyítja a dolgokat....

Nem lehet így véleményt mondani. Nekem eddig soha semmi gondom bajom nem volt velük. Akkor most mi az igaz...

És azt a készüléket se láttuk , amiről szó van... ( Ezt a "én nem csináltam vele semmit" dumát viszont már sokszor hallottam... De bevallani sose vallotta be a user, hogy elkurta...)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#639) student válasza zzz03 (#634) üzenetére


student
őstag

úgyanigy vagyok vele, minek updateljek ha eddig nem futottam 2.2.0-val hibába? ahogy olvasom csak rosszabb az újabbal

(#640) draco31 válasza Whist (#632) üzenetére


draco31
veterán

Nekem 8.2.4 van a régiós módszerrel, 8.2.5-öt nem akar ajánlani, most jó pár más régiót is beállítottam, de akkor sem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#641) zol84 válasza Whist (#632) üzenetére


zol84
tag

8.2.2 van nekem is eustocktól. Hibátlan a készülék , frissítést nem adja be egyelőre.
Akinek gondja van a mikrofonnal miért nem gariztatja amúgy ? ...

[ Szerkesztve ]

(#642) Lenry válasza zol84 (#641) üzenetére


Lenry
félisten

nekem egy hete jött eustockról, de 8.1.valamivel...
hiányzik pár feature, amit a Redmi 3S-en lévő dev romban már benne voltak, de most semmi kedvem újrakonfigolni az egész telefont emiatt...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#643) Viper26


Viper26
nagyúr

Note 4 = 4X tok szempontból?

Pixel 7 | FR955

(#644) Lenry válasza Flashget (#635) üzenetére


Lenry
félisten

lett két ronda sárga folt a Redmi 3S-em kijelzőjén, elküldtem nekik, egy hónapig volt náluk. mikor visszakaptam, a kijelzővel már nem volt gond, ellenben a SIM1 foglalat nem működött többé.
felhívtam őket, hallatszott a szervizes hangján, hogy tényleg sajnálja (mert nyilván a kijelzőcsere közben romlott el), küldjem vissza, megnézik. még két hét múlva hívtak, hogy nem tudják megjavítani, visszaadják az árát (így lettem Note 4 tulaj)

szóval összességében nem tudom azt mondani, hogy negatív lenne a tapasztalatom velük, mert velem maximálisan korrektek voltak.
(persze nyilván ha kimaradt volna az a két hónap, amit a félig halott és idegőrlően lassú, nyugdíjból visszahozott Moto G2-vel kellett töltenem, az nem lett volna baj)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#645) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Sziasztok!
Van itt olyan köztünk aki 4 GB /64 GB-s modellt használ?:) (megéro megbárni?,mennyivel merül gyorsabban?)
Mik a hátrányai a telonak? Tudtok esetleg képeket feldobni, ahogy olvastam nem alkot nagyot a telefon fotózás terén. :/
Előre is köszi a helpet! :R

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#646) helixP válasza Viper26 (#643) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem. Más kivagasok felül, és hátul. De ezt korábban már leírtuk.

v1kt0hr: korábban tettem fel. Illetve ajánlom a telefonnal készült fotók topicban.

Mért nem olvas senki vissza...?

[ Szerkesztve ]

(#647) zol84 válasza Viper26 (#643) üzenetére


zol84
tag

Ha a Note 4 globalra gondolsz akkor igen.

(#648) omgfx válasza Lenry (#644) üzenetére


omgfx
tag

Múlt héten küldtem nekik egy RN3ProSE és RN3Pro készüléket sárga foltos kijelzővel javításra.
Szép kilátások.

[ Szerkesztve ]

(#649) jotek007 válasza porse (#499) üzenetére


jotek007
csendes tag

...

[ Szerkesztve ]

(#650) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Sziasztok!

Hol és milyen üvegfóliát és tokot érdemes venni? Megjött a teló, de üvegfólia nélkül nem használom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.