Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) helixP válasza bbubby00 (#1099) üzenetére


helixP
nagyúr

A Hybrid? Elég jó! Szerintem ez az a minőség amit még megéri telefonhoz kötni, efölött már nem nagyon érzed, átlag felhasználás során (ha nem FLAC-elsz és nincs mini erősítőd a telefonhoz).

(#1102) ollie válasza rejtő (#1093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen hamar megtanultál kínaiul? :DDD

(#1098) ToniSoprano:
A Lenovo Z2 Pro-ban a jóval lassabb Snapdragon 801 van, QHD felbontás mellett, és olyan smooth, mint kb a Redmi Note 4. Szóval QHD-hoz sem lenne kevés, csak optimalizálás kérdése.

mod: na végre, most dobta fel a teló nekem a 8.2.5-ös frissítést

[ Szerkesztve ]

***

(#1103) tachikoma


tachikoma
aktív tag

8.2.5.0 Stable... (felrakni azért még nem merem, megvárok pár véleményt...)
http://en.miui.com/download-309.html#468

[ Szerkesztve ]

(#1104) Silεncε


Silεncε
őstag

Nekem is megjött a 8.2.5. Eddig talán kicsit jobban merül, de lehet hogy csak placebo.

(#1105) rejtő válasza ollie (#1102) üzenetére


rejtő
tag

Hát a google fordítóval próbáltam ellenőrizni amit látok, de esélytelen volt. :) Végülis nekem csak a telefon csatlakozás után feljövő ablak alsó két opció kellett. A leírás szerint csináltam. Annyi hogy nem indult újra magától a teló, de erre volt jó a legalsó opció.

(#1106) student válasza tachikoma (#1103) üzenetére


student
őstag

nincs vmi change log, ahol leirják milyen újat, javítást hoz?

(#1107) pulutodurumo válasza student (#1106) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mielőtt telepíted, kiírja. Most néztem meg de semmi különös.
1 Thai nyelvvel kapcsolatos fix
2 Galéria apphoz 2 javítás
3 Mi BT hangszóró hangerő fix

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1108) student válasza pulutodurumo (#1107) üzenetére


student
őstag

:R vazze és pont ebben a percben dobta fel a frissítést :))

[ Szerkesztve ]

(#1109) Borosz


Borosz
senior tag

V8.2.5.0.MCFMIDL - Megérkezett ma a telefonomra. :) Épp települ.

(#1110) zol84


zol84
tag

Nekem is ma dobta fel :)

(#1111) tachikoma válasza Borosz (#1109) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Na kiváncsi leszek... 3-400 hozzászólás múlva lehet én is felrakom. De ha sokan panaszkodtok merülésre, melegedésre, akkor skippelem inkább...

(#1112) Dr. Gonzο válasza tachikoma (#1111) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nekem pár napja fent van, de nem veszek észre problémát. Az akksi esetleges hamarabbi merülése sem merült fel.

(#1113) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Sajna úgy néz ki most nem lesz meg a 13 óra sot, max 10 :(

Pedig ugyan úgy használtam, nem értem..

Persze nagyon fasza, de akkor is :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1115) draco31


draco31
veterán

Megjött nekem is a frissítés, de nekem sokkal kisebb :P

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1116) ollie válasza draco31 (#1115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2.8.4-ről update-elsz?

***

(#1117) draco31 válasza ollie (#1116) üzenetére


draco31
veterán

De hamar lebuktam :DDD 8.2.4.0-ról igen
Már szalad is a fehér csík végig felé, mindjárt kész.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1118) Upo válasza viralmind (#1114) üzenetére


Upo
addikt

Ha még tudnád, az utolsó developerben itt már nem csak két pont van (jelenjen/ne jelenjen), hanem harmadikként "rejtse el a bizalmas tartalmakat" is.
De ha ennyire kell akkor használd a dev romot. :K

Amúgy kíváncsi vagyok, pa péntekibe még mi kerül be. Lehet hogy egy fél év múlva a szerencsétlen stabilosok is megkapják.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1119) Upo válasza Flashget (#1068) üzenetére


Upo
addikt

Én is ilyent rendeltem note4 néven, a topik eleje felé láthatod a képeimet, univerzális nyílások vannak rajta, jó mind a két fajtára.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1120) #63534592


#63534592
törölt tag

Érdekes hogy nektek most frissit a telefon mert nekem már rég ez van rajta.

[link]

(#1121) Silεncε


Silεncε
őstag

Ahogy nézem, az Android biztonsági patch level-je is ugrott 04.01-re a frissítéssel :D

(#1122) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Sziasztok! a SIM kártyán lévő névjegyeket hol találom meg? (1 SIM van a telefonban)
megtaláltam a vcf fájlt közben az SD kártyámon ugyhogy megoldottam:)

[ Szerkesztve ]

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#1123) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Van olyan akinek elotte volt Redmi Note 3 Pro-Se? Akku ido erdekelne, na meg hogy mennyire elony a 2 db cortex a72.?

(#1124) helixP válasza Zsocó (#1123) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem volt 3-asom, de olvastam összehasonlító tesztet. A teljesítmény kisebb, de ez csak játékoknál jön ki. Akksi időben viszont jóval több. A két nap simán megvan, bizonyos esetekben a 3. is.

(#1125) royalka válasza Zsocó (#1123) üzenetére


royalka
őstag

Nekem átlag 7-8 óra kijelzőt produkál. Eddigi telóimat 3-4 óra megfogta. Mindig figyelem az akku fogyasztást, sajna droidnál nem lehet tudni hogy mi akad meg.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1126) Zsocó válasza helixP (#1124) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Nekem Redmi Note2 van es az uzemido miatt kacerkodom a csere gondolataval.
Anno osszehasonlitottuk egy Note 3 Pro-val es a bongeszo ablakok, oldal betoltesek szembetunoen gyorsabbak voltak.
Az X10-ben es a 625-bennis 8x 2 GHz cortex a53 van.
Izemido mellett sebessegben is szeretnek elore lepni, valamint kell a b20-is.

[ Szerkesztve ]

(#1127) royalka


royalka
őstag

8.2.4-re is jött a 8.2.5 frissítés 21MB... hát rendszer váltás nem hoz az tuti :D :D..

Szer.:

Akkor ha developer akarok lenni csak letöltöm a developer romot és felrakom? Vissza már nincs lehetőség hogy feltegyem a stabilt csak ha mokolok vele? Sajna nem találtam az összefoglalóban ilyenre utalást. :F

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1128) Upo válasza royalka (#1127) üzenetére


Upo
addikt

Simán vissza lehet tenni utána a stabilt is és a developert is bármikor.
Viszont lehet hogy nyitni kell a bootloadert ha developert akarsz feltenni, legalábbis írtak ilyeneket, én nem tudom mi az igaz mert ahogy kibontottam a csomagolást már nyitottam is. Legjobban jársz ha rögtön nyitod ha mókolósabb fajta vagy, biztos ami biztos, a helyreállítási lehetőségek csak növekednek vele. Még a gyári stabil romon nyisd ki, és akkor nem lesz gond, talán volt akinek developerrel nem akart összejönni a nyitás. Aztán hajrá!
Ha csak gyári stabilt-developert váltogatsz akkor ennyi, ha már twrp-t vagy eu romot vagy hasonlót akarsz akkor twrp és utána rögtön lazyflasher, aztán mehet a móka. Szintén ha gyári rom frissítés után visszateszed a twrp-t akkor azonnal lazyflasher, és nem fog bootloopolni.
Én gyári developer+twrp-n vagyok, de ha kell akkor rashr alól cserélgetem a gyári és twrp recoveryt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1129) norbert400


norbert400
tag

sziasztok.

Tegnap rendeltem spemallról egy készüléket eu epxressel. hol tudnám nyomonkövetni hogy merre jár a csomagom?

Amúgy elég olcsón jutottam hozzá. 156dodóért. 1héttel ezelőtt pedig barátnőmnek 60ért vettem meg. 14et spóroltam volna ha ránézek spemallra. rip in peace.

(#1130) flaca1


flaca1
csendes tag

Sziasztok!

Most csúszott le a v8.2.5.0MCMFI stabil 1.5GB!

Valaki már telepítette?
Gyors válaszkéne! Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1131) jmuranyi válasza norbert400 (#1129) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia,
az nagyon jó ár, gratulálok!
Nyomkövetés: ha nem lesz jobb válasz,
a dual simes topikban érdemes érdeklődni.

(#1132) Graphics válasza flaca1 (#1130) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvass vissza egy kicsit.... Nem nagy luxus picit olvasni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1133) flaca1 válasza draco31 (#1032) üzenetére


flaca1
csendes tag

Szia!
milyen fólia van rajta? jól látom,hogy ilyen? :[link]

(#1134) ollie válasza Zsocó (#1123) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Redmi Note 3-nál nem is a cortex magok számítanak inkább, hanem a jóval gyorsabb GPU. De, az S625 GPU-ja is bőven elég fHD-hoz, nem kell félni tőle.

***

(#1135) flaca1 válasza Graphics (#1132) üzenetére


flaca1
csendes tag

Már megtörtént, utána láttam, hogy mindenkit most ért utol a frissítés! Úgy meglepődtem mikor elkezdte letölteni, azért írtam, amit írtam. Azt hittem egyedül vagyok!

(#1136) draco31 válasza flaca1 (#1133) üzenetére


draco31
veterán

Egyenlőre semmi nincs rajta, nem érkezett még meg. Ha megjön és jó, akkor linkelem, ha nem, akkor felesleges.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1137) Zsocó válasza ollie (#1134) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Nem jatszok, bongeszesnel es bongeszo teszteknek is joval gyorsabb volt, gondolom a 2 db cortex a72 mag miatt. Ketlem, hogy a GPU miatt.
Sokat netezek telon, tobb ablakban, ezert szempont nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1138) flaca1 válasza draco31 (#1136) üzenetére


flaca1
csendes tag

Köszi,akkor azért hasonlít a 2D üvegre!

(#1139) BullZeye


BullZeye
veterán

Na legújabb hiba, hogy páran viszhangzanak akik hívnak néha. Én jól hallom őket, viszont ők is halják magukat. Le kell némítanom őket...röhej, komolyan kezd bosszantani, hogy tök jó telefon, csak telefonálni nem lehet vele rendesen, max hobbi szinten.

Legújabb EU dev rommal amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#1140) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Beteg ez a teló :DDD

Bootloader nyitás megvolt, root megvolt, lazyflasher megvolt, TWRP megvolt, Xposed megvolt.

Jön az értesítés, hogy van elérhető frissítés :DDD

Szét hackelve is kapja a frissítést... Komoly.

Bár gondolom frissítéssel minden letörlődne, ami roottal kapcsolatos.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1141) Rawulf


Rawulf
őstag

Ide is belinkelem a Qualcomm-os Note4-hez való MEGA tárhelyemet, ha valakinek szüksége lenne rá, mivel innen Kínából nekem egyszerűbb letölteni és feltölteni máshová.
Az új 8.2.5.0. stabil firmware recovery-s és fastboot-os romját is megtaláljátok:
https://mega.nz/#F!3oBWjaoS!3CUrcSmYZGZftEUf0WoQqg

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1142) ollie válasza holozis_HUN (#1140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bár gondolom frissítéssel minden letörlődne, ami roottal kapcsolatos.

Jó esetben. Rossz esetben nem sikerülne a frissítés, és akkor bármi lehet.

***

(#1143) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

egy kis driver segítség azoknak, akiknek mtp usb driver gondjuk volt, úgy mint nekem. [ezt kellett feltennem] és onnantól rendben. már minden létező drivert felraktam, de ez még kellett. szóval hátha másoknak is hasznos lehet.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1144) F.B.I. válasza Rawulf (#1141) üzenetére


F.B.I.
veterán

Isten fizesse meg! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1145) Rawulf válasza F.B.I. (#1144) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha a Xiaomi.eu készít ebből a stabilból, akkor azt is feltöltöm, de tőlük nekem nagyon lassan töltődik Kínába, úgyhogy eltart jó darabig. Persze a xiaomi.eu 7.5.11-es twrp firmware-t is megtalálhatjátok a MEGA-s könyvtárak között.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#1146) this is life válasza rejtő (#1100) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem is zart volt a bootloader amikor ,brick es bootloopot hoztam ossze , de a harom gombossal na keservesen sikerult a download mod , a 15.10.28 mi flashel pedig a az images mappa betallozasa utan fel is kuszott a fastboot rom ,azota persze volt bl nyitas is . Teny az adb be volt kapcsolva a telefonon ,mar elotte mert bl nyitasra keszultem de brick lett a vege.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1147) cserhatisand válasza BullZeye (#1139) üzenetére


cserhatisand
tag

A gyári global stabil rommal sem sokkal jobb a helyzet sajnos. Panaszkodnak tobben is, hogy nem jol hallanak.

(#1148) Maist


Maist
senior tag

Azt lehet-e már tudni esetleg, hogy a 4/64-es verzióra külön rom kell-e, mint például az a Mi Max esetében szokott lenni?

(#1149) zol84 válasza cserhatisand (#1147) üzenetére


zol84
tag

Nem lehet h rossz a mikrofon ? Miért lenne szoftver hiba ha másnál jó ugyanazzal a rommal ?

(#1150) BullZeye válasza zol84 (#1149) üzenetére


BullZeye
veterán

A jó relatív fogalom, és már kitárgyaltuk előtte, hogy simán elképzelhető, hogy adótorony-telefon-helyszín-simkártya-szolgáltató kombó okozza. És mivel nem 1-1 embernél jön elő, és szoftveresen sem nagyon lett javítva még, ezért abszolút megfoghatatlan sajnos.

Akinek ilyen telefonja van, és használja, nem halja a problémát, a másik oldalon meg vagy észreveszik, és szólnak, vagy félsüketek, és észre se veszik, vagy tökéletesen jól szól. Még játszadozom vele, ha nem tudom megoldani, akkor megy eladásra, és legalább kipróbáltam egy Xiaomit.

Amúgy a legelső stabil romos víz alól beszélgetés megoldódott az EU dev-ben, de itt meg visszhangzik aki beszél ha túl hangos, szóval csömörből vödörbe. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.