Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3531) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Gondoltam, hogy leírom, hogy most mik vannak a telón, hátha valakinek fontos lenne/érdekli.

Rendszer: OctOS: Jó kis rendszer, AOSP android Pixel launcherrel. Letisztult, gyors rendszer, kis személyre szabási lehetőségekkel, melyek számomra pont elegek. Hetente frissül.

Root: Magisk V13 (beta): Ezzel a safetynet kipipálva, minden működik tökéletesen.

Reklámblokkolás: AdAway

Youtube background: [link]

Kernel: Faust kernel Van benne Adreno Idler, ami arra jó, hogy a legkisebb GPU órajelet kisebbre állítja, ezáltal nem használ annyit a GPU, amikor nincs nagy használat. Kicsit az órajeleken is faragott a fejlestő, hozzászólások alapján nem rossz. Kíváncsi vagyok mit fejlődik a cucc aksi terén, a telefon ugyan olyan pörgős.

Xtreme sound mod: Sajna már XDA-ról letörölték.

ForceDoze: Mozgás közben is aktiválja a mélyalvást, ezálltal jobb készenléti idő várható.

E-Robot: Mobilnetet ezzel ki lehet kapcsoltatni, ha nem szeretnék, hogy fusson lezárt képernyőnél.

Velis Auto Brightness: Számomra a gyári fényerő állítás lassú és pontatlan, ezzel szépen személyre lehet szabni. Itt ajánlotta valaki még 1 hónapja kb.

Hirtelen ennyi. Most raktam újra a telót, pár töltési ciklus múlva jelentkezem, hogy sikerült-e valamit javítani az üzemidőn. Bármilyen kérdés van szívesen válaszolok.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.